PDA

Zobacz pełną wersję : Legia zamiast Polonii w Intertoto?

Joker
31-05-2003, 20:14
Jak wiemy po dzisiejszym meczu z Ruchem znacznie zmalały sznase Legii na wystepy w pucharach w tym roku. :fu: Co sadzicie o tym zeby dogadac sie z Polonia (jak wiemy ma ona bardzo duze problemy finansowe i nosiła sie z zamiarem zrezygnowania z uczestnictwa w tym pucharze i tylko kara Uefy w wysokosci 300 000 franków szwajcarskich skłoniła ich do przystapienia do gry) i zastąpic ja w tym pucharze???? Oczywiscie jezeli jest taka mozliwosc!! Dla Uefy moze nie byłoby problemu w końcu zastapiła by Legia druzyne z tego samego miasta??? A dla Polonii odpadły by kosztowne podróże?? Warto by ten sezon nie był przegrany do końca. To tylko propozycja ciekawe co o tym sadzicie.

Raffi
31-05-2003, 20:27
Chyba żartujesz.....

Teoretycznie nie ma właściwie nawet takiej możliwości. Pary zostały już wylosowane. Po drugie, po co zasuwać do Kazachstanu, zeby tylko tracić siły zamiast przygotowywać sięd o sezonu?

Ostry
31-05-2003, 20:45
Według mnie gra Legii w Intertoto byłaby wielkim nieporozumieniem.Lepiej żeby się solidnie przygotowali do sezonu,zagrali sparingi z wartościowymi rywalami.I tak musielibyśmy chyba grać w trzeciej rundzie z Barcą :/

kamyk
31-05-2003, 20:49
mysle ze jest to pomysl bardzo zly! lepiej przepracowac dobrze okres przygotowawczy poustawiac druzyne na zgrupowaniach i pospradzac zawadnikow tych co by mieli przyjsc do legii! czy beda sie nadawac i! wierzyc ze w nowym sezonie legia bedzie wlaczyla o mistrza!

c_zary
31-05-2003, 20:59
Ch :* j z Intertoto. Lepiej niech sie dobrze przygotuja do sezonu.

Krzpac
31-05-2003, 21:07
jakby chciała Legia grac w p intertoto to :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Luk@s
01-06-2003, 11:31
mam nadzieje ze do tego nie dojdzie bo to nie jest dobry pomysl...
ja tam jeszcze wierze ze sie zalapia... chyba ze sami spieprza mecz w lubinie...

koLumb
01-06-2003, 15:59
W intertoto moga grac druzyny pokroju Odry czy Groclinu! :box:

MaxyM
01-06-2003, 16:37
Tylko nie intertoto, to tylko rozwali sezon przygotowawczy, co skonczy sie tragiczna forma w sezonie.

Unico
01-06-2003, 21:37
Idźcie i ładnie poproście na pewno zgodzą się.

Joker, ale fajny pomysł... 8- :buhaha:

szczepan
01-06-2003, 21:53
Idźcie i ładnie poproście na pewno zgodzą się.

Joker, ale fajny pomysł... 8- :buhaha:

dokladnie :D moze niech najpierw wygraja z GKS to pogadamy :P