PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Ruch kibicowsko

Raffi
31-05-2003, 18:57
wpisujcie swoje przemyślenia.
Ruchu chyba ok. 140(?), ale dokładnie nie liczyłem

Ce
31-05-2003, 19:15
heh. meczyk taki sobie. wynik nie zadawalający. trycuba przypominała raczej plaże jak ktos to zauważył. pirotechnika by dała lepszy efekt gdyby pora inna była a nie godzina 16. obrona do dupy , zresztą tylko saganowski i kielbowicz chyba "coś" biegali. jak na zakończenie sezony w warszawie dla mnei lipa straszna jeżeli chodzi o piłkarzy ( chociaż doping tez mógł być lepszy ale przy tej temperaturze nawet fajka sie nie chcialo palić) . :/

Aureliusz
31-05-2003, 19:17
Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
Ogólnie mecz na trybunach bez historii.

Mrozik
31-05-2003, 19:24
A dokładniej rzecz biorąc prezentujemy :
na oko 100 rzymskich ogni ( innych nich zawsze )
2 mniejsze sektorówki w asyście 30 rac.
świece dymne w barwach
około 10 dużych fontann, i dużo małych w asyście świec dymnych
kilka dużych flag na sztycach

BART LEGINSON
31-05-2003, 19:26
ruch w około 100 średniej ekipy, dobra prezentacja ale bez piro, doping tylko po bramkach, nas 8500, kilkanaście dobrych flag na sztycach, sektorówki, race (około 30), rzymskie ognie, dużo świec dymnych, konfetti, troche serpentyn i niezły doping

LEGIA RUCHA RUCHA :box:

E_L_K_T_R_Y_K
31-05-2003, 19:26
wg mnie był to najgorszy mecz sezonu

Krzpac
31-05-2003, 19:29
dlaczego przed konczem meczu fany zostały zdjęte ?

Mrozik
31-05-2003, 19:31
wg mnie był to najgorszy mecz sezonu
Pod jakim względem ?? :/

Raffi
31-05-2003, 19:34

Eeee???
W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).

Ostry
31-05-2003, 19:36
Doping jak dla mnie był dobry tylko po bramkach,ogólnie pod tym względem było cienko :/ Oprawa była nienajgorsza,ale w tą pogodę niewiele było widać. Z krytej te wulkany były ledwo widoczne.W ramach akcji Pełny Stadion przyprowadziłem na mecz dwóch kolegów.Podobało im się,dopingowali tak głośno jak ja :)
Ruch zaprezentował się ciekawie.Raczej mnie nie zawiedli.
Nie wiem jak Wy,ale ja się czułem jak by to w ogóle nie był mecz ligowy.Emocje były jakieś takie stłumione,atmosfera słaba.Jeden z gorszych meczów na jakim byłem kiedykolwiek

Aureliusz
31-05-2003, 19:40

Eeee???
W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).
Nie przesadzaj, jak był końcowy gwizdek, to wisiała juz tylko flaga Turyści'97. Resztę zdjęli. W ogóle dzisiaj układ flaf był jakiś dziwny. Na głównym płocie (tzn przed Żyletą) były flagi Olimpii Elblag, Zagłębia Sosnowiec, Pogoni, Den Haag i Legia reprezentacyjna. Tam gdzie zawsze wisiała "Żyleta jest zawsze z Wami" było Bródno (tzn taka flaga), a nasze najlepsze flagi były na zakolu, i to nie wszyskie (wielu brakowało).

PS: Teraz wiem, dlaczego wisiało tam Bródno. Kondolecje dla całej rodziny jak i bliskich zmarłego. [']

Raffi
31-05-2003, 19:43
Ujmę inaczej.zdejmowanie flag rozpoczęło się w doliczonym czasie gry, fakt , na Żyletę w tym czasie za bardzo nie patrzyłem, tam - może faktycznie.......

Wasil
31-05-2003, 19:50
Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
Ogólnie mecz na trybunach bez historii.

Podobnie było w !51 W stronę Gocławia okrzyki w stylu "Zawsze i wszędzie w Warszawie gorąco będzie" "Będę filmy.... Fajnie jest , fajnie jest ,fajnie jest na Gocławiu fajnie jest" . Nawet zwykli ludzie jadący się uśmiechali !!! ;)

Rzeka_LP
31-05-2003, 19:51
Flaga "Bródno" wisiała na samym środku Żylety na cześć naszego zmarłego kolegi z tej własnie dzielnicy , była zreszta przepasana czarnym pasem materiału ... Na krytej wisial transparent również nawiązujacy do tej przykrej okolicznosci " Maciek ! Byliśmy jesteśmy i będziemy zawsze z Tobą - Bródno " ... to tyle na ten temat [']

Woytek
31-05-2003, 20:26
http://www.legialive.pl/photos3/03ruch_ch2_f29.jpg

;-)

c_zary
31-05-2003, 20:52
Wlasnie dzis to przylookalem i mialem sie spytac czy ten transparent z Marvinem ktos od nas zrobil?

kamyk
31-05-2003, 21:01
niezle niezle widze transparencik z naszego forumm ciekawe kto sie postaral na wykonanie jego :))) nio a co do meczu to byl taki sobie a doping coz bez histori ja mowie i slyszac w canal niebieskim bo na meczu nie stety nie moglem byc ( sesia)

ange(L)
31-05-2003, 21:13
doping nie byl rewelacyjny ale momentami po bramkach dosc dobry.Odczulem wreszcie taki powrot do starych dobrych czasow gdy nie bylo Hadaja i kibicom nikt nie przeszkadzal w dopingu;) Tylko prosze na mnie nie krzyczec;) Hadaja nikty nie trawilem i nigdy tego nie ukrywalem.Po prostu jego pisklywy glos i wtracanie sie w przyspiewki gdy caly stadion spiewal dzialalo na mnie jak plachta na byka.Mam nadzieje,ze Hadaj nie pojawi sie z powrotem,nawet jesli Jakubas przejmnie nasz klub.Gdyby jeszcze orkiestra probowala jakos zgrac razem kryta i zylete wtedy byloby dobrze....wedlug mnie powinna znacznie zadziej przygrywac kibicom i pozwolic im spiewac bez 'wspomagania':) Wtedy bylyby wieksze szanse na to by caly stadion spiewal to samo.To tyle
PS
czyj jest ten marvin na transparencie?
;)

szczepan
31-05-2003, 21:15
dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete!

na E gornej bylo przygotowane okolo 700 balonow ktore mialy utoworzyc barwy Legii z czarna "L"... niestety nie wyszlo! z winy samych kibicow!
jezeli ktos widzi balony na krzeselku i do tego widzi jak inni dmuchaja to chyba logiczne ze powinnien zrobi c to samo ale nie on tego nie zrobi tylko poprostu usiadzie na nich albo wyrzuci! (a widzialem pare takich osob!) do tego kolesie bawiacy sie szlugami w przepalanie juz nadmuchanych balonow!
rozumiem ze moga byc jakies niedorobki ale na moje oko okolo ale na moje oko wiekszosc z tych ktore pekly to raczej z powodu roznych "zabaw" nimi!
w sumie pekla (tak na oko) 1/4 - 1/5 do tego nie wszystkie nadmuchane!

aha i widzialem pare osob co poprostu zabieralo sobie z krzeslka i bralo na inne miejsc! (nawet jeden koles chyba wzial sobie wszystkie kolory i zrobil kwiatek :/)

najlepszy byl tez jakis gnojek ktory chyba na mecze chodzi raz na polroku. albo dostal jakies darmowe wejscie albo kupil sobie bilet na sektor "przed kryta" wszedl wyzej w okolice orkiestry i siedzial na schodach i z pretensja do kumpla "NAM TEZ POWINNI DAC BALONY!"

co do dopingu to marny byl tylko moment od stanu 1:1 do 2:2 kiedy bylo glosno a tak to tylko grupka osob (mowie o krytej po lewej stronie)... poklocilem sie z jakims typewm o to zeby przestal walic teksty w stylu "oddajcie nam kase" "sprzedawczyk" - mnie tez kur**** brala jak oni grali ale na lament i narzekanie jest czas pomeczu! i naprawde malo mnie obchodzi ze on chodzi na ich mecze 30 lat i wie kiedy sprzedaja!
oczywiscie stary numer czyli skoro przegrywamy to nie ma sensu siedziec do konca :/

co do oprawy na zylecie to najlepsze byly swiece dymne i sektorowki z racami a to dlatego ze poprostu byly widoczne... nie wieczy naprzyklad zamiast ogni bengalskich (czy jak to sie dokladnie nazywa) nie lepiej bylo kupic balony... no ale to tylko moja uwaga...

co do flag to faktycznie troche dziwnie bylo... kto wie co z "Zyletka" i czemu jej nie bylo oraz "MLF"

[dobra wyzylem sie juz :fu: ]

Adis
31-05-2003, 21:33
...

Sergii
31-05-2003, 21:34
Wiem ze było Bródno na cześć waszego kolegi ,ale dlaczego obok nie było Żylety ? Ta flaga była zawsze na meczach naszej Legiuni a teraz jej zabrakło mi osobiście zrobiło się trochę smutno :(.

E_L_K_T_R_Y_K
31-05-2003, 22:23
"dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete! "
a dlaczego w tym sezonie chodziłes na krytą ?

szczepan
31-05-2003, 22:29
"dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete! "
a dlaczego w tym sezonie chodziłes na krytą ?

jak osoba niepelnoletnia (jeszcze 18 dni :fu: ) i uzalezniona finansowo-materialno-mieszkaniowo od moich rodzicow musial ugiac sie pod prosbe zebym do 18 roku zycia siedzial (czyli ta runde - bo rozmowa ta a raczej prosba miala miejsce w przerwie zimowej) na krytej!

a pomijajac zart poprostu starszy mnie prosil (jak kazdy rodzic boi sie o swoje dziecko :D ale wiesz znam starych ktorzy nie puszczaja synow na mecze wogole! a niestety moj starszy moze mnie dosyc latwo skontrolowac wiec siedze na E-gornej)

a po drugie mialem z kolega kiedys taki zamysl zeby cos ruszyc na krytej ale po tej akcji z balonami odpadam :/

*PRZEMO*
31-05-2003, 22:57
no a wiec tak teraz moje odczucia pomeczowe ;) ;)

mecz jak mecz podchodze jak zwykle sceptycznie do gry legionistow... podobalo mi sie pierwsze 15 min i na tym wlasciwie zakoncze pozniej jescze bylo dobze na poczatku 2polowy

ultras:
zyleta nie widoczna,, wulkany slabo widocze a race rowniez dym byl dobry.. ;) mialem szczescie ze nie znalazlem sie pod sektorowka.. hehe poniewaz przy tej temperaturze to bym sie ugotowal... bardzoo duzo piknikow. az sam sie zdziwilem, spiew byl raczej srendnio na jeza dopiero zaczelo sie po 2 bramce dla legii

ruch zaprezentowal sie calkiem niezle... jak mambbyc szczery to liczylem na cos dobrego.. przywiezli ze soba sporo flag. i o bylo fajne tylko szkoda ze tak malo ich bylo.. bo moglo byc ciekawiej wogole nie bylo ich slychac,, tylko widac b,podobal mi sie kartony z literka "R" swwietnie to wyglada..uwazam ze ruch pokazlal sie z dobrej strony

organizatorzy dali plame bo kto ***** jego mac urzadza mecze o1 przy takim sloncy!!!!! poroniony pomysl,,, zupelnie mozena sie bylo bardziej opalic a niezeli skoncentrowac na grze,, wspolczucie dlatych co nie mieli okularow na zylecie..

to tyle co mysle...

pozdrawiam
hej legia gramy do konca, gramy do konca ej legio gramy do konca :cf2:

Walek_C.Z.K
31-05-2003, 23:00
Moje opinie są takie, że doping nie był zły, nieźle było po bramkach, tworzyło sie małe "piekiełko"! Zdecydowanie in minus dzisiejszego meczu to gwizdy po 90 minucie w strone piłkarzy Legii z sektora z literą E( tu siedziałem więc słyszałem), dopiero doping z G pokazujący że z drużyną jest sie na dobre i na złe, stłumił te gwizdy!
Marzy mi sie aby w każdej chwili, obojętnie czy wygrywamy czy przegrywamy, był równy, głośny doping! Wyobraźcie sobie że przegrywamy z xxx 0:1, a przez cały czas głośne "Ja kocham Legie lalalalalala" !
Właśnie po takich meczach pokazuje sie prawdziwa wartość kibiców i na Legii pokazaliśmy ( oprócz oczywiście wyjątków), ze Legia na zawsze czy wygrywa czy nie pozostanie w naszych sercach!
PS. Pozdro, do zobaczenia w nowym i lepszym sezonie 2003/2004!!!

Mrozik
31-05-2003, 23:09
A dokładniej rzecz biorąc prezentujemy :
na oko 100 rzymskich ogni ( innych nich zawsze )
2 mniejsze sektorówki w asyście 30 rac.
świece dymne w barwach
około 10 dużych fontann, i dużo małych w asyście świec dymnych
kilka dużych flag na sztycach

Jak wklejasz info z innego forum (w tym wypadku www.ultras.pl) to napisz chociaż źródło i czyja jest ta wypowiedź. Poza tym te dane nieco mijają się z prawdą ...

A moze byś zauważył pewną rzecz, że to ja napisałem to i tu i tam. To następnym razem mam cytować samego siebie?? Co mija się z prawdą??

1916
31-05-2003, 23:17
Flaga "Bródno" wisiała na samym środku Żylety na cześć naszego zmarłego kolegi z tej własnie dzielnicy , była zreszta przepasana czarnym pasem materiału ... Na krytej wisial transparent również nawiązujacy do tej przykrej okolicznosci " Maciek ! Byliśmy jesteśmy i będziemy zawsze z Tobą - Bródno " ... to tyle na ten temat [']

a mnie dziwi dlaczego nasza flaga nie wisiała i przed meczem widziałem ze ją niesli na zakole ... i w koncu jej nie powiesili .. ech .. :zly:

szczepan
01-06-2003, 00:16
aha jeszcze co do dopingu to tekstu typu "***** Wasza mac ruscie te dupska i ***** spiewac" "co sie ***** patrzycie spiewac pizdy" mimo dobrych intencji nie zachecaja do dopingu...

Adis
01-06-2003, 11:28
...

E_L_K_T_R_Y_K
01-06-2003, 12:42
oni mówili o zylecie ?

Adis
01-06-2003, 13:35
...

Fester
01-06-2003, 15:04
oni mówili o zylecie ?

Tak...

nie podsluchuj to nie bedziesz glupich plotek rozsiewal......

MaxyM
01-06-2003, 17:29
http://www.legialive.pl/photos3/03ruch_ch2_f36.jpg

Który to '8 ?

Adis
01-06-2003, 17:38
...

E_L_K_T_R_Y_K
01-06-2003, 21:41
zeby cos usłyszec nie zawsze trzeba podsłuchiwac

szczepan
01-06-2003, 21:53
aha jeszcze przypomnialo mi sie pare spraw :P

Po pierwsze i na wazniejsze:
Chcialbym podziekowac Woytkowi i Emsowi za pomoc i przeprosci za zawracanie glowy :D :+:

po drugie juz po meczu i po spotkaniu czekalem z C_zarym na przystanku a tam podbija do mnie jakis maly dzieciak 7-9 lat i wali tekst
"Przepraszam czy moglbys mi dac jeden szalik bo masz dwa". My dwaj w szoku ale odpowiadamy ze nie ze to pamiatki ze na nie polowalismy itp. dobra dzieciak odszedl ale za chwile wraca i znow "no ale co by Ci szkodzilo i jeden dac ... blablabla" ale znow odpowiedz negatywna. A teraz najlepsze powraca to nas po raz 3 i tym razem ma w reku pilke kolegi (ktory caly czas siedzi na lawce) i podaja ja nam z txtem "Oto pilka mojego kolegi kurwy popatrzcie na nia" a tam napisane 13.polonia i imie i nazwiska typa... my "eeeeeeeeeeeeeeeee" a smarkacz caly za dowolony odchodzi...

ems
01-06-2003, 21:59
loos, szkoda ze nie moglem zrobic nic wiecej :/

ja mialem troche inne przezycia po meczu, jechalem wesolym 509 (ale bez przegiec) na Expresowa zeby przesiasc sie do Legionowa, a tu chrup psy ... scenariusz dalszy znany chyba kazdemu

Jawor_CDR
02-06-2003, 12:54
mnie osobiscie wkurzaly okrzyki typu: 'Legia grac kur...a mac', 'sprzedawczyki', albo teksty w stylu 'Boruc, ile wam zaplacili, posc jeszcze czwarta' itp, itd. Kurcze, to wygladalo jak by Legia kazdy mecz dostawala w plecy ze 3:0. Nie rozumiem takich osob. I gdzie tu zasada "z druzyna na dobre i na zle"? :hmm:

Kiju
02-06-2003, 15:04
mnie osobiscie wkurzaly okrzyki typu: 'Legia grac kur...a mac', 'sprzedawczyki', albo teksty w stylu 'Boruc, ile wam zaplacili, posc jeszcze czwarta' itp, itd. Kurcze, to wygladalo jak by Legia kazdy mecz dostawala w plecy ze 3:0. Nie rozumiem takich osob. I gdzie tu zasada "z druzyna na dobre i na zle"? :hmm:

Jak my dostalismy od was na ostatnim meczu w dupe to podziekowalismy piłkarzom brawami,bo wiedzielismy ze dali z siebie wszystko.

Wydaje mie sie ze jestescie troche rozpuszczeni sukcesami...

Jawor_CDR
02-06-2003, 15:23
Jak my dostalismy od was na ostatnim meczu w dupe to podziekowalismy piłkarzom brawami,bo wiedzielismy ze dali z siebie wszystko.

Nie zrozumiales mnie. Ja nie pisalem o wszystkich tylko o kilku osobach ktore akurat staly najblizej mnie. Po meczu z Ruchem pilkarze rowniez zostali pozegnani brawami oraz odspiewalismy im 'Mistrzem Polski Jest Legia'

Walek_C.Z.K
02-06-2003, 15:25

Pilnuj raczej swoich kibiców, żeby nie wychodzili w połowie meczu ze stadionu, gdy Wasza drużyna przegrywa (vide Widzew-Legia 1:3) a nie martw się o to czy my jesteśmy rozpuszczeni sukcesami!
Zapewne twierdzisz ze Ci najwierniejsi zostali do końca, a wyszły tylko jednostki, u nas też podobnie, bo po zakończeniu meczu cała Żyleta odśpiewała "Czy wygrywasz czy nie...." i pożegnała piłkarzy brawami,a do tego nikt nie wyszedł przed koncowym gwizdkiem!

Raffi
05-06-2003, 08:38
heh, żałuję, że usunąłem swojego posta z komentarzem, bo od razu pojawiły się symptomy niezrozumienia ze strony osób postronnych, ktore nie były na meczu. Ja akurat na Boruca nic nie słyszałem, a raczej odwrotnie :) Była grupka osób, które w 92. minucie chciały wyjść, ale na szczęście zatrzymały się i poczekały do końca. A kto walczył, dostał szczególne podziękowania po meczu (Sagan).

szczepan
05-06-2003, 21:01
Kiju chyba nie do konca wiesz o co chodzi jak bylo na stadionie itd wiec raczej nie pisz w tym temacie :P

Kiju
05-06-2003, 21:58
Kiju chyba nie do konca wiesz o co chodzi jak bylo na stadionie itd wiec raczej nie pisz w tym temacie :P

Chodzi mi o to ze jak są sukcesy to pojawiaja sie przypadkowi ludzie,ktorzy przy pierwszych niepowodzeniach zaczynaja flugac i wszystko im sie nie podoba.To zgredy,są wszedzie tam gdzie jest sukces,pierwsi odchodzą w razie niepowodzenia.
Nie byłem u was na meczu z Ruchem to fakt,po prostu takie rzeczy sie dzieja i tyle czy to jest Legia,Wisła i Widzew.U nas najwięcej takich osób siedzi na krytej , pojawili sie tez na meczu z Wami...to ich pokazał anal+ jak wychodzili :zly:

Niepotrzebnie sie wpisalem w tym temacie ale o ile sie nie myle to byłem wtedy "wcięty" 8- ....

biotronic
08-06-2003, 23:47
hehe. Stracilismy z emsem 2 litry coli, zeby szybciej biegac po zeraniu :)

szczepan
08-06-2003, 23:49
Kiju wiesz nie o to mi do konca chodzilo... sam powiedziales ze Wasi dostali bo walczyli... u nas nie wszyscy... ale zreszta nie wazne... :D