PDA

Zobacz pełną wersję : Kpina

Aureliusz
31-05-2003, 18:47
Niespodzianki Adidas.

Firma Adidas Poland, która ubiera piłkarzy warszawskiej Legii i jest jednocześnie jednym ze sponsorów klubu, przygotowuje na mecz z Ruchem Chorzów niespodzianki dla kibiców. W czasie spotkania z chorzowianami firma ta zamierza wręczać każdemu kibicowi upominki przy wejściu na stadion. Zawartość tychże upominków jest jednak owiana tajemnicą.

Ładna niespodzianka, 8 ml (tzn próbka) żelu pod prysznic i wszystko owiane tajemnicą. A może ktoś dostał inną niespodziankę.

peyek
31-05-2003, 18:50
A czego sie spodziewales? Dresu, butow pilki i czapeczki? Bez zartow.

Walek_C.Z.K
31-05-2003, 19:07
Ale jakby nie było, Adidas zrobił nas w ch.... Wyraźnie było napisane "UPOMINKI", a to gówno? Kupując gazete można w środku znaleźć coś takiego, nawet większego, a tu robią sobie reklame i jeszcze wciskają kit że to za cały sezon w podziękowaniach. Ja kokosów sie nie spodziewałem, liczyłem raczej na jakiś mały upominek, brelok czy proporczyk, a tu... lipa, I ja sie raz wykąpie i co zostanie z upominków! Niezła draka! Pozdro

Ce
31-05-2003, 19:09
skarpetkami bym nie pogardził ;) hiehie 8)

Aureliusz
31-05-2003, 19:12
A czego sie spodziewales? Dresu, butow pilki i czapeczki? Bez zartow.
To po co była taka tajemnica. Ja takie same próbki Adidasa (dokładnie te same) to dostałem kilka dni temu, jak rozdawali w bramie uniwersytetu. Wielka mi niespodzianka. Musiano o tym pisać w aktualnościach w NL, musiano o tym pisać także na LegiaLive. Z wielkiej chmury mały deszcz.
Może nie spodziewałem się dresu, butów, piłki, jak piszesz, ale na prawdę jakiejś niespodzianki. Wielu, na pewno, poczuło się zirytowanych. Tyle szumu i takie gówno.

E_L_K_T_R_Y_K
31-05-2003, 19:23
DOKŁADIE !! pajace w **** sie lecą

Mrozik
31-05-2003, 19:27
Jak tylko zobaczyłem ten temat to wiedziałem o co chodzi. Ja nawet tego nie wziąłem bo nie wiedziałem że to ten "upominek" ...

Ostry
31-05-2003, 19:40
Ja tym upominkeim byłem lekko zaskoczony 8- Po powrocie z meczu myślałem o tym gdzie były te upominki.Dopiero po chwili uświadomiłem sobie,że ten żel to ta niespodzianka :buhaha: Robienie z tego tajemnicy było niepotrzebne.

E_L_K_T_R_Y_K
31-05-2003, 19:59
qurfa mówienie o takim gównie nie było potrzebne

kamyk
31-05-2003, 20:53
nio nniezle zaluje ze mnie na meczu nie bylo ale nie spodziewalem sie takiej niespodzianki ehhe:) smiac mis ie chce to jest istna kpina z nas a dla adidasa reklama! **** wazne jest to ze adidas wyklada kase na legie ! a my jak by nie bylo jestesmy w drugim rzedzie ale wazne ze legia kase jakos z tego ma!

szczepan
31-05-2003, 21:29
ja liczylem ma jakies frotki... albo getry...

a z tym zelem czy szamponem to jakis przekret!

Adis
31-05-2003, 21:38
...

Mrk
31-05-2003, 22:11
No tak - ja się spodziewałem stoju połkarzy Legii wraz z autografami :oho:
Chyba nie muszę mówić, jak wielki zawód mnie spotkał ;)

E_L_K_T_R_Y_K
31-05-2003, 22:16
ja liczyłem na cos w stylu skarpet

*PRZEMO*
31-05-2003, 22:34
lipa lipa li[pa lipa lipa kude na lechu kryta miala koszulki a my co?@?@ no normlanie w szoku bylem w szedlem na mecz i nie wiedzialem gdzie te upominki byly!!

jedyny taki plus ze po 3godzinach w sloncu na zylecie mozna bylo wrocic do domu i sie wykapac z tym plynem.. i to tez nie dokonca bo dupy sobie nie wymylem ;)

Tomi
31-05-2003, 23:04
A ja miałem tyle szcześcia, że jak piłkarze kopali na początku te piłki do kibiców to Kiełbik kopnął wprost do mnie i teraz w domku mam taki mały upominek od Adidasa ;) . Jest na niej jakiś autograf ale nie wiem czy to Kiełbika czy kogoś innego :hmm: ..........

szczepan
31-05-2003, 23:05
ile tych pilek bylo 5?

bo na zachodzi jak juz robia cos takiego to idze 20... albo conajmniej tak ze jeden pilkarz jedna pilke.

Tomi
31-05-2003, 23:08
ile tych pilek bylo 5?

bo na zachodzi jak juz robia cos takiego to idze 20... albo conajmniej tak ze jeden pilkarz jedna pilke.

Coś koło tego. Na pewno nie było wiećej niż 7-8..........bo to Polska nie elegancja Francja

Grochów
31-05-2003, 23:13
tomi,a Ty gdzie siedziales??Jak to Ty siedziales mniejwiecej po lewej stronie na wysokosci srodka "G" to sprzatneles mi ta pilke sprzed nosa...Gdybym ja wczesniej zauwazyl,to moze bym ja zlapal...siedzialem o 2 rzedy nizej od typa,który ja chwycil.... :/

Tomi
31-05-2003, 23:17
tomi,a Ty gdzie siedziales??Jak to Ty siedziales mniejwiecej po lewej stronie na wysokosci srodka "G" to sprzatneles mi ta pilke sprzed nosa...Gdybym ja wczesniej zauwazyl,to moze bym ja zlapal...siedzialem o 2 rzedy nizej od typa,który ja chwycil.... :/

Hehe możliwe że to ja byłem, chociaż nie jestem pewny bo rząd przede mną tez jakiś typ złapał piłę a on był bliżej środka G, ja byłem bardziej z lewej strony ;) .Miałem tą białą koszulkę, jeszcze tą Nike i czarny szal Legia - Zagłębie. Byłem zaraz nad barierką....

*PRZEMO*
01-06-2003, 09:54
no a ja siedzialem przed bvarierka po prawej stronie ;) dokladnie 2 metry od pilki i klnalem se wtwarz ze kopnal podkrecona ;) ;) bo leciala do mnie ;) ale wiatr zawial ;) i spadla 2metry odemnie :(

Grochów
01-06-2003, 09:57
Wiec to pewnoie Ty mi jazgarneles sprzed nocha,wiec musimy sie nia teraz jakos podzielic.... :rotfl:

yakuza
01-06-2003, 11:24
No faktycznie Adidas zrobil wszystkich w ***** :)
Spodziewalem sie jakiegoś daszka na łeb zeby słonce tak nie przeszkadzało a tu żel który i tak przez mecz mi sie w kieszeni ugotowal...
ps. prawie udalo mi sie piłke złapać. Wogole chyba najbliżej zlapania był 1916 ale pileczka poszla 2 rzedy wyzej :fu: ;)

Jawor_CDR
02-06-2003, 13:00
A ja specjalnie wszystkich na osiedlu popedzalem zebysmy wyszli wczesniej bo juz 'upominkow' nie bedzie. No i przyszlismy wczesnia a tu... lipa. Jak to dostalem to nie moglem sie od smiechu powstrztymac. Liczylem na jakis brelok, dlugopis czy cos a tu kur...a mydlo!!!

1916
02-06-2003, 13:51
ps. Wprawie udalo mi sie piłke złapać. ogole chyba najbliżej zlapania był 1916 ale pileczka poszla 2 rzedy wyzej :fu: ;)

no i Cipcius chyba tez był dosyc blisko ;) z reszta siedział koło Ciebie ;)

a co do upominków, to ta tajemnica to była przesadna, bo i tak ten kto mial przyjść na ten mecz to przyszedł i bez tego upominku .. ja to sie zdziwiłem bo wogle dała mi go jakas dziewczyna i tak ze zdziwieniem sie spytałem " to ten niby upominek ??? " to pannie sie z deka przykro zrobiło(c hyba - bo taka kwaśna minke miała) ze pare tysięcy osob zadaje jej to samo pytanie bo tez spodziewali sie czego innego ..

to tyle ..

ps. ale fajnie pachnie mimo to ;)