PDA

Zobacz pełną wersję : No i po pucharach...

aaadamm
31-05-2003, 17:05
stalo sie to co najgorsze - nei bedzie pucharow....uefa zawita na wieś

a szkoda...ale co tu mowic - sami pilkarze sa sobie winni.... a jak potocza sie ich i calej Legii losy - czas pokarze - miejmy nadziej ze znajdzie sie nowy sponosr, bo czarno widze...ale to juz watek na inna bajke

dyzieq
31-05-2003, 17:09

ale na tej twojej wsi sa lepsi pilkarze...heheh

MaxxxiM
31-05-2003, 17:12
wielka szkoda, ale nic nie da sie juz zrobic. mogli wygrac, zremisowali. trudno. tez wierze, ze znajdzie sie inwestor i za rok bedziemy sie cieszyc z mistrzostwa. zobaczymy co wisle uda sie osiagnac w eliminacjach ligi mistrzow.

C@mo
31-05-2003, 17:17
Kasa jak dostaje się (głownie za transmisje) z europejskich pucharów jest jest nieodzowna dla Legii jako klubu który żyje praktycznie tylko ze środków uzyskiwanych przez siebie( brak strategicznego sponsora).
Dlatego w ej sytuacji jesli by nikt nie przejął udziałów polmotu to może być tragicznie,Obyśmy nie podzieli losu pewnego klubu z którym niedawno pierwszy raz od 26 last wygraliśmy na jego boisku.

[marcin]
31-05-2003, 17:19
sa jescze jakies szans ena puchary ;)
tylko legia musi wygrac z zaglebiem lublin a polnia musi pokonac gks i wtedy bedziemy mieli tyle samo punktow co gks ale lepszy bilans spotkan miedzy nim :)

C@mo
31-05-2003, 17:25
I co z tego ze Widzew gra bez pieniedzy...Ale w Widzewie sa pilkarze a nie armia najemnikow jak w Legii

polemizowałbym

Dżon Łejn
31-05-2003, 17:31
I co z tego ze Widzew gra bez pieniedzy...Ale w Widzewie sa pilkarze a nie armia najemnikow jak w Legii

polemizowałbym

Z kim chces polemizować ?? Z burkiem , króry wpadł tu tylko poszczekać??

Legia&Zagłębie :lz:

C@mo
31-05-2003, 17:32
]sa jescze jakies szans ena puchary ;)
tylko legia musi wygrac z zaglebiem lublin a polnia musi pokonac gks i wtedy bedziemy mieli tyle samo punktow co gks ale lepszy bilans spotkan miedzy nim :)

już bym bardziej liczył na to ze Amica wygra w z grodziskiem.Ale watpie by dzymala nie zadbal o odpowiednie umotywowanie graczy z wronek zwlaszcza ze slychac iz w wrokach maja klopoty finansowe

MaxxxiM
31-05-2003, 17:38
jesli sie przyszloroczny budzet nie dopnie ze wzgledu na brak kasy za transmisje meczow w UEFA, to pewnie zarzadowi Legii zmieknie rura i szybciej sprzedadza (i taniej przyokazji) klub Jakubasowi. I tylko pozostanie pytanie czy bedzie lepiej czy nie. Ja mimo wszystko wierze ze bedzie dobrze. Bywaly gorsze chwile, przezyjemy i ta.

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

C@mo
31-05-2003, 17:39

polemizowałbym

Z kim chces polemizować ?? Z burkiem , króry wpadł tu tylko poszczekać??

Legia&Zagłębie :lz:

dlatego nierozwiajałem bardziej swej myśli
patrząc jednak z drugiej strony może on ma racje i każdy polski piłakrz jest widzewiakiem z krwi i kości i taki Podbrożny , Mosór,Wegrzyn zawsze mazyli by bronic przed spadkie wieli widzew i tylko przypadkiem zwiedzili wcześniej pół polskie ligi :>

Aureliusz
31-05-2003, 17:56
Szansa na puchary jednak jeszcze jest, co praawda iluzoryczna, ale jednak. Nie wiem jednak, czy Legioniści zdołają się do wtorku zmotywować po tym remisie. Teraz wszystko zależy od słabości innych. Groclin jedzie do Wronek i trzeba zaufać w czystą grę Amiki. Katowice jadą na Polonię, łatwo nie będą mieli, ale niestety trzeba za 3 dni kibicować poloniestom. No i trza przede wszystkim wygrać w Lubinie, a to nie będzie łatwe.

DrZeFkO
31-05-2003, 19:07
Szkoda, że Legii jednak zabraknie w pucharach.
Przecież ten Dospel/GKS wypadnie jeszcze "lepiej" niż Polonia w tym sezonie, bo o Groclin jestem jakoś spokojniejszy.

kamyk
31-05-2003, 19:46
nio szansa zawsze jest na puchary jeszcze trzeba wierzyc ! nio ale jesli sie nowy sponsor nie znjadzie bedzie coraz gorzej pannowie legia musi cos z tym zrobnic polmot niech odda akcie i niech bedzie wrescie nowy strategiczny sponsor!

Krzpac
31-05-2003, 19:58

polemizowałbym

tez bym polemizował...

nie wiem jak jest w Legii, ale w WIDZEWie widac ze piłkarze z kazdym dniem stanowią coraz lepiej zgraną paczkę... na początku w WIDZEWie były grupki, ale coraz jest lepiej... boje się tylko tego ze znów odejdzie cały skład i znów przyjda nowi piłkarze... i tak co roku...

a Legii tym razem zycze zwycięstwa w Lubinie...

szczepan
31-05-2003, 20:18
powiedzmy szczerze paru zawdonikow Legii juz niedlugo konczy i musi dorobic...
ambicje pokazali:
Zielinski i Sokol - u ktorych widac ze (L) cos znaczy
oraz
Borus i Sagan - mlodzi i walczeni

troche gorzej bylo z Jarza ale chyba poprostu on mial zly dzien...

Nazgul
31-05-2003, 20:26
So for now wave goodbay
And leave your hands held high
Hear this song of courage
long into the night...

To na pociechę.
Przyszły sezon nasz... Chyba... Mam nadzieję...

MaxxxiM
31-05-2003, 20:30
powiedzmy szczerze paru zawdonikow Legii juz niedlugo konczy i musi dorobic...
ambicje pokazali:
Zielinski i Sokol - u ktorych widac ze (L) cos znaczy
oraz
Borus i Sagan - mlodzi i walczeni

troche gorzej bylo z Jarza ale chyba poprostu on mial zly dzien...

zarobili juz wystarczajaco duzo i mam nadzieje, ze nie dorabiaja przy zielonym stoliczku. taki optymista jestem. a ze mlodych zmiennikow trzeba szukac i wprowadzac do skladu to wiadomo juz od dawna. gdzie jest np. zganiacz? majewski odchodzi wiec moze juz ma w :zly: wszystko.
szkoda, ze tak to wyglada, ze w kluczowych momentach zespolu nie stac na zwyciestwa z druzynami ktore walcza o utrzymanie. dwa remisy i 4 punkty stracone.
niestety to nie nie pierwszy raz.
na stronie glownej jest dobry tekst z dobrym tytulem. i naprawde czas na zmiany i to jak najszybciej

szczepan
31-05-2003, 20:34
Jozwiak juz konczy kariere (przynajmniej w Legii) wiec sadze ze mogl sobie dorobic...

aha tak sobie przemyslalem to co ktos rzucil po meczu ze "Jakubas mogl zaplacic paru osoba z (L) za to zebysmy nie mieli pucharow bo przeciez wtedy Legia bylaby tansza do kupienia lepiej stracic 100 tys a potem zarobic milion" i uwazam ze to bardzo prawdopodobne!

Greebo
31-05-2003, 20:41
A mnie sie wydaje ze jednak zagracie w pucharach. Zamiast GKS-u. Spodziewałem sie takiech wyników (choc raczej liczyłem ze Amica wygra). Mysle ze Szczakowianka ma zostac "spuszczona", a do tego potrzebny był dzis remis Ruchu na Łazienkowskiej. Dlatego w przyszłej kolejce spodziewam sie zwyciestwa Legii w Lubinie, porazki GKS z Polonia oraz zwyciestwa Górnika ze Szczakowiana.

We wtorek okaze sie czy mam racje..

c_zary
31-05-2003, 21:07
A mnie sie wydaje ze jednak zagracie w pucharach. Zamiast GKS-u. Spodziewałem sie takiech wyników (choc raczej liczyłem ze Amica wygra). Mysle ze Szczakowianka ma zostac "spuszczona", a do tego potrzebny był dzis remis Ruchu na Łazienkowskiej. Dlatego w przyszłej kolejce spodziewam sie zwyciestwa Legii w Lubinie, porazki GKS z Polonia oraz zwyciestwa Górnika ze Szczakowiana.

We wtorek okaze sie czy mam racje..

Ja wlasnie tez po tym meczu mam takie odczucia, ze to kroi sie cos na wieksza skale. Inna sprawa, ze KSP da sie pochlastac za to zebysmy nie zagrali w pucharach :/

MaxxxiM
31-05-2003, 21:27
Ja wlasnie tez po tym meczu mam takie odczucia, ze to kroi sie cos na wieksza skale. Inna sprawa, ze KSP da sie pochlastac za to zebysmy nie zagrali w pucharach :/

kibicie KSP pewnie tak, ale pilkarze? po przerwie jesiennej to inny zespol. nie chce sie poddac zbiorowej paranoi, bo za chwile uwierze, ze cale to nasze kibicowanie nie ma sensu, bo wszystko i tak sie odbywa poza boiskiem. fakt, ze u nas cuda zdarzaja sie regularnie pod koniec sezonu. dwa czy trzy sezony temu, kiedy cztery pierwsze zepsoly przegraly z czterema ostatnimi to wygladalo tak, jakby pilkarze obstawili duza kase u bukow, bo wiadomo jak Legia gra ze Szczakowa to za zwyciestwo tej drugiej dostaje sie 10:1
ale chce wierzyc, ze kiedy mam stan przedzawalowy zwiazany z wydarzeniami na boisku to dlatego ze tak sie uklada gra a nie dlatego ze tak przebieg meczu ulozono.

szczepan
31-05-2003, 21:33
czasem jednak pilkarze graja pod publike (patrz mecz Gornik-Wisla Plock) a po drugie polonisci obecnie graja mocno mlodziezowym skladem ktory ma wielu wychowankow czyli teoretycznie eks-kibicow polonii!

MaxxxiM
31-05-2003, 21:39
czasem jednak pilkarze graja pod publike (patrz mecz Gornik-Wisla Plock) a po drugie polonisci obecnie graja mocno mlodziezowym skladem ktory ma wielu wychowankow czyli teoretycznie eks-kibicow polonii!

tak mi sie wydaje (ale chyba coraz mniej to wszystko rozumiem) ze wychowanek grajacy w seniorach to powinien zapier :* od pierwszego do ostatniego gwizdka i gryzc trawe. nie, ja chyba jestem z innej planety :help:

Raffi
31-05-2003, 21:42

Hehe, żebyś się nie zdziwił w paru przypadkach '8 [/b]

szczepan
31-05-2003, 21:42
no tak faktycznie ale naprzyklad jako ze jest eks-kibicem to wciaz targaja nim kibicowskie uczucia!

szczepan
31-05-2003, 21:45

Hehe, żebyś się nie zdziwił w paru przypadkach '8 [/b]

eee :help: :hmm: prosze jasniej?

Raffi
31-05-2003, 21:46
Owszem, tylko że czasami nie do tego klubu, niz by się to mogło z pozoru wydawać :> :> Znam takie 2 przypadki :>

Kawa
31-05-2003, 21:47
No niewiem czy w polonii gra teraz tak dużo wychowanków? Pozatym to że ktos trenuje w Polonii nie znaczy ze jej kibicuje. Sam znam kilka osób które tak kopały piłe, ale tylo z tego powodu ze na muranowie lepiej szkoli sie młodzież a oni myslą o zawodowej karierze.

MaxyM
31-05-2003, 22:11
:* , :* , :* , :* , mać... :* :* :* :* :* :* mać! :* , :* , :* , :* , :* , :* mać! :* , :* mać!
Co za :* dzień, ja p*****, to już koniec, nie ma już nic, jesteście wolni możecie iść...

MaxxxiM
31-05-2003, 22:18
*****, *****, *****, ***** mać... *****! *****! *****! *****! *****! ***** mać! *****! *****! *****! *****! *****! ***** mać! *****! ***** mać!
Co za ***** dzień, ja pierdole, to już koniec, nie ma już nic, jesteście wolni możecie iść...

a kto ocenzuruje Moderatora :)

jarcyś
31-05-2003, 22:19
*****, *****, *****, ***** mać... *****! *****! *****! *****! *****! ***** mać! *****! *****! *****! *****! *****! ***** mać! *****! ***** mać!
Co za ***** dzień, ja pierdole, to już koniec, nie ma już nic, jesteście wolni możecie iść...

:buhaha: post nr 666

regulamin gościu czytałeś :/ ?

MaxyM
31-05-2003, 22:25

:buhaha: post nr 666

regulamin gościu czytałeś :/ ?

***** mać! Siedze sobie na grillu, nagle się dowiaduje, że ak Wisła ma Mistrza, nasi ojebali puchary, bo woleli oddać Ruchowi Ekstraklase - a, pierdole to wszytsko... normalnie wolałem wrócić do domu, z Wilanowa niż siedzieć tam i pić browce - pierdole to wszystko i niech Jakubas wejdzie w Legie i wyjebie tych darmozjadów - mam to gdzieś, pierdole to wszystko.

jarcyś
31-05-2003, 22:34
Są większe problemy na świecie niż puchary . Chłopaki z Pogoni wiedzą coś na ten temat .

Mam nadzieję , że nasza Legia zacznie od przyszłego sezonu funkcjonować na normalnych zasadach .

Bo jak to dalej ma tak wyglądać to któregoś pięknego poranka obudzimy się w II lidze .

c_zary
31-05-2003, 22:53
Są większe problemy na świecie niż puchary . Chłopaki z Pogoni wiedzą coś na ten temat .

Mam nadzieję , że nasza Legia zacznie od przyszłego sezonu funkcjonować na normalnych zasadach .

Bo jak to dalej ma tak wyglądać to któregoś pięknego poranka obudzimy się w II lidze .
Jasne, ze zawsze moze byc gorzej. Ale nie wymagaj od ludzi, zeby przyjeli obojetnie to ze mamy caly sezon w plery :/

Nazgul
01-06-2003, 09:22
a szkoda...ale co tu mowic - sami pilkarze sa sobie winni.... a jak potocza sie ich i calej Legii losy - czas pokarze - miejmy nadziej ze znajdzie sie nowy sponosr, bo czarno widze...ale to juz watek na inna bajke

Co do Jakubasa - mam obawy, że to figurant i że za nim będzie ktoś stał. Kto? Nie wiem - może Bekdas? Jakoś nie przekonuje mnie nagła miłość pana Jakubasa do futbolu, coś musi się za tym kryć.
Co do Europejskich Pucharów to IMO Okuka popełnił błąd, bo zapowiedział, że jak Legia awansuje do EC to nie będzie zmian ponieważ nie może (Okuka) ryzykowac wtopy przy eksperymentowaniu ze składem a trzeba awansować jak najwyżej. A chłopaki nie podostawali premii i chcą się zmywać no to najprościej zmoczyć sezon.
W Lubinie też będzie remis. Założę się :(

koLumb
01-06-2003, 15:06
Nia ma co sie łudzić i marzyć o europejskich pucharach(w tym sezonie).Niestety.Za to Polske w pucharach beda "reprezentowac" takie potęgi piłkarskie jak: Wisła Płock,Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i Dospel Katowice.Po prostu zaje..ście! :fu: :fu: :fu: :fu: Oby tylko przeszły kwalfikacje to juz dla nich bedzie ogromny sukces!

MaxyM
01-06-2003, 15:41
8- no mnie wczoraj poniosło... myszka do wymiany i pare kompaktów do kupienia.

Dajcie spokój, myślałem, że takie akcje w Legii to już przeszłość - chodzi mi o mobilizacje, dziś oglądałem ten mecz na C+ i coś nie było tak, takich sytuacji się nie marnuje, coś było nie tak... . :/

1916
01-06-2003, 15:55
coś było nie tak... . :/

Legiunia za cos musi pojechac na wakacje, co nie ? .... to było nie tak ..