PDA

Zobacz pełną wersję : Ranking banow!

szczepan
30-05-2003, 18:49
moze by tak zrobic ranking banow ktory! moglibysmy wpisywac osoby ktore dostaly bany i ile postow zdazyly napisac!

dzisiejszy kandydat:
NIEBIESKI - 7 :D
Legia_Zywiec - 1 (chociaz to bylo jego drugie wejscie i za pierwszym razem napisal wiecej :D )

Dyer
30-05-2003, 18:52
dzisiejszy kandydat:
NIEBIESKI - 7 :D

a za co niebieski - to co napisał to jego prywatne zdanie, nie każdy się z nim musi zgadzać.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

c_zary
30-05-2003, 18:53
Szczepan - 290 :>

MaxyM
30-05-2003, 18:56
i Dyer 57 8)

Dyer
30-05-2003, 19:01
i Dyer 57 8)

ALE ja jestem grzeczny .....przecież............ no ludzie litości........................
nic z tego nie rozumiem :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
a może moderatorów zabanować??????? :) :) :) :) :) :oho: :oho:

szczepan
30-05-2003, 19:02
a może moderatorów zabanować??????? :) :) :) :) :) :oho: :oho:

no to powiedz papa '8

Unico
31-05-2003, 12:49
To zróbcie jeszcze listę ludzi zagrożonych banowaniem... co tydzień, albo częściej, przez głosowanie w ankiecie BAN BITWA jednego się zabanuje :rotfl:

MaxyM
31-05-2003, 12:57
To zróbcie jeszcze listę ludzi zagrożonych banowaniem... co tydzień, albo częściej, przez głosowanie w ankiecie BAN BITWA jednego się zabanuje :rotfl:

Całkiem niegłupi pomysł z bitwą, a dzięki temu pomysłowi dostałeś eLke nad potylicą :rotfll: .

Unico
31-05-2003, 13:02

Całkiem niegłupi pomysł z bitwą, a dzięki temu pomysłowi dostałeś eLke nad potylicą :rotfll: .

hmmmmmm to czas zmienić nick...
chyba, że da się coś z tym zrobić? :help:

MaxyM masz darmową licencję na BAN BITWA (C) :> :buhaha:

MaxyM
31-05-2003, 13:13
Nick albo Reksia, bo psina wyglada jakby marzyl o tej eLce :buhaha: .

kamyk
31-05-2003, 16:26
niezle niezle pomysl nawet nie glupii ale kto sie tym bedzie zajmowac! nio powodzenia

Aureliusz
31-05-2003, 18:30
A gdzie się sprawdza, czy ktoś został zbanowany.
Od razu zastrzegam, że nie chcę sprawdzić tego na własnej skórze. :rotfl: :buhaha:

szczepan
31-05-2003, 19:53
ja sadze ze MaxyM moglby prowadzic takie bitwy :D on chyba lubi banowac :D a tak mialby wiecej okazji :D

takiowaki
31-05-2003, 20:20
dobry pomysl. Jak dla mnie lista osob do zbanowania:
Woytek - za zbyt duza ilosc cukru w cukrze
Legart - za akcenty neonazistowskie w kucjni staropolskiej
Maxym - za nocne chlanie i bzdur wygadywanie
Unico - za brak zmiany nicka po nabicu eLki obok nicka
takiowaki - za ogolny debilizm

c_zary
31-05-2003, 20:46
hmmmmmm to czas zmienić nick...

No dalej, nie krepuj sie.. '8

chyba, że da się coś z tym zrobić? :help:

Owszem. Mozesz sie tym pogodzic sie z tym albo walnac sobie w leb 8o

Mrozik
31-05-2003, 21:36
A ja uważam ze banów powinno być więcej. Szczególnie dla ludzi którzy nic na forum nie robią. Bo jest 178 użytkowników z zeroma posatmi

szczepan
31-05-2003, 21:40
A ja uważam ze banów powinno być więcej. Szczególnie dla ludzi którzy nic na forum nie robią. Bo jest 178 użytkowników z zeroma posatmi

ale z tego co wiem to wiele osob to uzytkownicy starego forum ktorzy teraz chwilo sa no-acitve?

Mrozik
31-05-2003, 21:43

ale z tego co wiem to wiele osob to uzytkownicy starego forum ktorzy teraz chwilo sa no-acitve?
w jakim sensie?? :/

szczepan
31-05-2003, 21:45

w jakim sensie sa nieaktywni? no w takim ze teraz nie pisza... albo pisza bardzo bardzo bardzo malo

Łysolek
01-06-2003, 10:58

w jakim sensie sa nieaktywni? no w takim ze teraz nie pisza... albo pisza bardzo bardzo bardzo malo
Szczepan pisać bardzo mało ,a wogóle to różnica !! :D:D prawie 200 użytkowników nie ma ani jednego postu , wiec to nie jest chwilowe "no active" , jak Ty to opisujesz !!
Pozdro

szczepan
01-06-2003, 20:02
ups :( no to pomylka... myslalem ze jest innaczej :D przyznaje sie "moja wina moja wina moja wina!"
:D

niech beda mi wybaczone wszystkie grzechy!

Mrozik
01-06-2003, 20:05
Czyli miałem racje :P. 50 % użytkowników ma powyżej 1 posta :/

Yankes
06-06-2003, 02:31
to co nie bedzie tej bitwy:( :> a ja myslalem ze w koncu cos wygram ;)

Nazgul
07-06-2003, 11:59
dobry pomysl. Jak dla mnie lista osob do zbanowania:
Woytek - za zbyt duza ilosc cukru w cukrze
Legart - za akcenty neonazistowskie w kucjni staropolskiej
Maxym - za nocne chlanie i bzdur wygadywanie
Unico - za brak zmiany nicka po nabicu eLki obok nicka
takiowaki - za...

...AVATARA!!!
A szczególnie za wrażenie, że ten koleś spudłuje :). No słowo, ale wygląda na totalnego ofermę :D

crolick
07-06-2003, 12:15
to moze wprowadzic przepisa, ze jak ktos przez okreslony okres czasu nie pisze posta na forum, to plum go do wora, bo chyba nie chodzi nam o martwe dusze, tylko o osoby qtore cos robia i pisza...

Jackos
09-06-2003, 20:29
to moze wprowadzic przepisa, ze jak ktos przez okreslony okres czasu nie pisze posta na forum, to plum go do wora, bo chyba nie chodzi nam o martwe dusze, tylko o osoby qtore cos robia i pisza...
Ale teraz zbliżają się wakacje i wtedy dużo osób wyjeżdża i nic nie pisze. (na przykład mnie nie będzie przez dwa miesiące)