PDA

Zobacz pełną wersję : Koszykarska Legia

bródno
11-02-2004, 10:18
piszcie co sądzicie o oprawach i atmosferze panującej na koszu

Rafa(L)2
11-02-2004, 10:32
piszcie co sądzicie o oprawach i atmosferze panującej na koszuZ opraw sa tylko konfetti ostatnoi byla sektorowka raz czy dwa razy byly male flagi w barwach a oglonie atmosfera jest zajebista(przynajmniej wg mnie)...poprostu trzeba przyjsc i zobaczyc...

Walek_C.Z.K
11-02-2004, 11:23
Wg mnie na koszu panuje świetna atmosfera, aczkolwiek powinniśmy traktować mecze kosza jako tzw. poligon przed sezonem, a dokładnie mam na myśli wprowdzać nowe pieśni i wtedy już łatwiej byłoby to pociągnąć na Łazienkowskiej

Wariat ef'03
11-02-2004, 11:29
Powinienem sie pojawic 21 wiec sam zobacze,ale z tego co widzialem i slyszalem pelen wypas!-pozdro

el majoneze
11-02-2004, 20:19
heh :) a najsmieszniejsze jest to ze jak ja patrze na tych ludzi to mało kogo na tym koszu obchodzi mecz ludzie sobie wchodza i wychodza,gadają itd.jednym slowem wszystko tylko nie mecz :) ale spoko ja tez nie przepadam za koszem i tez jakos patrze na ten parkiet raz na 10 minut '8 ..ale i tak jest fajnie :rotfl:

Beny
11-02-2004, 20:24
Sami qrna fachowcy!

Trzeba było chodzić, jak na hali było 100 osób, z tego dopingowało 10.

Teraz jest zajebiście i tak trzymać.
Obawiam się jednak, że wiosną, gdy zacznie się runda frekwencja spadnie, mimo darmowych biletów. Zobaczymy wtedy, kto jest czego wart.

Oprawy są zawsze spontan. I tylko chwała CF, że od czasu do czasu przywiozą flagi na kijach, czy sektorówkę.

Howgh.

Rafa(L)2
11-02-2004, 21:17
Sami qrna fachowcy!

Obawiam się jednak, że wiosną, gdy zacznie się runda frekwencja spadnie, mimo darmowych biletów. Zobaczymy wtedy, kto jest czego wart.

Oprawy są zawsze spontan. I tylko chwała CF, że od czasu do czasu przywiozą flagi na kijach, czy sektorówkę.

Howgh. Ja tam akurat chodzilem jak bylo po ok.100osob...np. pod koniec tamtego sezonu..

Gacek
11-02-2004, 22:03
Sami qrna fachowcy!

Howgh.

Nie CF tylko bodziach i Turi :)

Beny
11-02-2004, 22:05
Sami qrna fachowcy!

Howgh.

I nie tylko oni.

Kawa
11-02-2004, 22:12
Sami qrna fachowcy!

Howgh.

A to oni nie sa CF :>

Beny
11-02-2004, 22:13
Sami qrna fachowcy!

Howgh.

A to oni nie sa CF :>

Ciiii, nie dokonspiruj ich. A Gacek niech kombinuje.

Gacek
11-02-2004, 22:14
Przeważnie oni, bo kto więcej?? Bodziach przywozi flagi, i widziałem tylko ich zaangażowanie w oprawe na meczach. No czasem ktoś sie w domu nudzi to i konfetti potnie, ale to sporadycznie. Sektorówkę chyba Turi załatwiala, podobno ona kiedyś na krytej była(??).

Gacek
11-02-2004, 23:01
Beny co Ty myślisz że co? wiem że T&B są z CF ale chodziło mi o to że tylko oni robią jakąs oprawe... :)

Beny
12-02-2004, 08:36
Beny co Ty myślisz że co? wiem że T&B są z CF ale chodziło mi o to że tylko oni robią jakąs oprawe... :)

Nie tylko oni, reszta jest w ukryciu. ;)

Lakers
12-02-2004, 11:08
Sami qrna fachowcy!
.
na pierwszym meczu w tym sezonie na hali było 97 osob wysieszone 2 flagi + transparent , troszeczke konfetti baloniki ( okolo 100) kartoniada :) 5 kartoników z napisem PLK i doping przowadziło 9 osób :)

Beny
12-02-2004, 11:10
Sami qrna fachowcy!
.
na pierwszym meczu w tym sezonie na hali było 97 osob wysieszone 2 flagi + transparent , troszeczke konfetti baloniki ( okolo 100) kartoniada :) 5 kartoników z napisem PLK i doping przowadziło 9 osób :)

O tym właśnie pisałem.
Gdzieś tam byłem i ja. :D

Gacek
12-02-2004, 12:34
4, 3 2 i rok temu byłem na każdym meczu więc prosze mi tu nie mówić, kiedy ile było ludzi. Raz na meczu w 2001/02 było 2 widzów ja i ktoś tam jeszcze(oczywiście na tej "żylecie") a teraz jest zajebiście jest masa ludzi atmo jest wyjebane .

Mini
12-02-2004, 16:13
po pierwsze Gacek to nie licytacja kto co robi
po drugie pierwszy mecz w tym roku był jakoś beznadziejnie ustawiony albo w czwartek albo się pokrywał z meczem w piłke
po trzecie wiadomo kto chodził a kto nie i nei ma się co przekrzykiwać
i po czwarte wiadomo ze ludzie chodzą nie dla kosza tylko ze bilety są za darmo. ale doping i fanów osza i tych przychodzących bo jest za free brzmi tak samo i pomaga to koszykarzom '8

Gacek
12-02-2004, 16:28
Mini na prezydenta!

koniec lizania....

oni zaczeli licytacje! 8)

Tuzin...
12-02-2004, 17:03
Pierwszy mecz byl w sobote 18.10.2003 o godz 18, a o 18.15 tego dnia Legia grala w Plocku...

Lakers
12-02-2004, 19:42
Pierwszy mecz byl w sobote 18.10.2003 o godz 18, a o 18.15 tego dnia Legia grala w Plocku...

... iwszystko jesne :) na 2 meczu było juz prawie 200 osob

Mini
13-02-2004, 16:40
Mini na prezydenta!

koniec lizania....

oni zaczeli licytacje! 8)

teee nie szalej :>

Kanapek
13-02-2004, 18:48
Sektorówkę chyba Turi załatwiala, podobno ona kiedyś na krytej była(??).
Na samym początku o ile się nie myle to ta flaga była na drzewcu aluminiowym, tylko że przy mocniejszym podmuchu wiatru z tego drzewca robiły się "precle" :). Ale na krytej rzeciwiście flaga wędrowała nad głowami jako sektorówka :)

Mini
13-02-2004, 20:49
Na samym początku o ile się nie myle to ta flaga była na drzewcu aluminiowym, tylko że przy mocniejszym podmuchu wiatru z tego drzewca robiły się "precle" :). Ale na krytej rzeciwiście flaga wędrowała nad głowami jako sektorówka :)

może ja niekumaty jestem ale co ma jedno do drugiego?

Kanapek
13-02-2004, 21:19

może ja niekumaty jestem ale co ma jedno do drugiego?
Ot taka ciekawostka dotycząca tej flagi :)

Mini
14-02-2004, 13:02
chcesz powiedzieć ze ta sektorówka co była na koszu to była flaga na kij?

Raffi
14-02-2004, 15:49
Też kojarzę tą historię, w NL ktoś pisał o niej

Mini
14-02-2004, 17:07
a ona nie jest troche za duza jak na kij?

Mazi
14-02-2004, 23:10
Nie wiem ,czy to własnie akurat o tą konkretnie flagę chodzi ,ale swego czasu była idea "najwiekszej flagi na kiju na swiecie" , kij ten był w coś tam wbity i ta flaga tak jakoś byle jako wisiała , oprocz tego chyba własnie kij sie łamał , wiec szybko z tej ideii zrezygnowano . IMO nie wyglądało to imponująco .

Grzywa
15-02-2004, 15:39
Mam pytanie czy darmowe wejście macie tylko dla ludzi prowadzących doping?... czy dla wszystkich? u nas np. próbujemy załatwić wejście za 5 zeta dla ludzi angażujących się kibicowsko ale coraz ciężej nam to idzie w końcu EBL to EBL :/ I jak to zostało u was załatwione?

Tak na Marginesie po ostatnim meczu z Prokomem Trefl polatałem po stronach koszykarskich i kibiców tej dyscypliny nigdy mnie to nie interesowało Zbytnio a koszykówki w ogóle nie lubię :cheesy: No i wnioski są takie że światek kibiców koszykarskich został wystawiony na ostry szok widząc to co u nas na meczu działo w młynie... nie mieli pojęcia o możliwości prowadzenia tak synchronizowanego dopingu, zbytnio o ultras i w ogóle o tym co się dzieje teraz na Piłkarskich stadionach także nie podobało im się bluzganie w czasie meczu ale z tego co widzę są pod wrażeniem tego stylu kibicowania jakie w tym momencie kibice Wisły w prowadzili do EBL myślę że w niedalekiej przyszłości można oczekiwać jakiejś rewolucji w koszykarskim kibicowaniu i szkoda że jak na razie tylko my w sumie jesteśmy w EBL jedyna konkretną ekipą kibiców jakie są wasze realne szansę na wejście do EBL?

a i jeśli jest to pokój o kibicach może was zainteresują fotki z meczu z Prokomem oprawę organizowała młoda ekipa Ultras na Wiśle zwąca się "Młoda Krew" w tym momencie na Wiśle mamy 3 ekipy stricte Ultrasowskie...
http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpwICwpt.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFM7FJh.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpgdgx9a.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpMdkSWp.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpyo8wam.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpgB2K9H.jpg

http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phprwhYac.jpg

I chciałbym by kiedyś były w Polsce możliwe takie młyny na koszu '8 ;)

http://www.gate13.gr/photos/xeria1.jpg

Kawa
15-02-2004, 15:42
Darmowe bilety drukowane są w Naszej Legii. Nie wiem czyj to był pomysł,ale był dobry. Wczesniej na hale przychodziło po200 osób a teraz full na kazdym meczu.
Szanse na EBL? Raczej srednie, niesety

Rafa(L)2
15-02-2004, 15:48
Darmowe bilety drukowane są w Naszej Legii. Nie wiem czyj to był pomysł,ale był dobry. Wczesniej na hale przychodziło po200 osób a teraz full na kazdym meczu.
Szanse na EBL? Raczej srednie, niesetyPo 200 osob to przychodzilo w porywach...najczesciej po ok.100 a dopingowalo z 10 osob...a szanse na awnas do EBL wg mnie sa nikle,ale trzeba byc optymista...

Grzywa
15-02-2004, 15:48
Szanse na EBL? Raczej srednie, niesety

Hmm a nie wiesz czy NL poprzez to rozwiązanie dofinansowuje jakoś Legijnego kosza?

Beny
15-02-2004, 15:49
Grzywa, darmo wchodzą wszyscy. Prawie od początku tego sezonu.
Bilety są drukowane w NL i stamtąd je bierzemy. Jakie są przy tym rozliczenie - nie wiem.
Nie ma się co licytować, gdzie jest lepsza oprawa, ale znalazło by się pewnie parę ekip. Zsynchronizowany doping i u nas wypada zajebiście.
Elementy oprawy (flagi, sektorówka, konfetti) również, korzystajcie z tego, że jesteście w TV, bo inaczej to by o Was nie było słychać. Wiele ekip stara się robić dobrą robotę. Ostatnio mnie osobiście, na podstawie relacji w TV, zaskoczyła in plus Astoria.
Co masz na myśli pisząc konkrentą ekipą - spójrz np. na Śląsk, czy Anwil?
Szanse na na nasze wejście są, chociaż długa droga przed nami, bo póki co jesteśmy na miejscach 7-9. Osiem teamów wchodzi do PO, jak trafimy na Albę, czy Turów może być różnie, ale MY WIERZYMY.

Kawa
15-02-2004, 15:56
Mysle, ze NL nic nie daje sekcji koszykówki. Poprostu działacze doszlidowniosku, zelepiej poprawic atmosfere bo zysku z biletów i tak prawie nie mieli.
Beny Anwil czy Slask nie sa mocnymi ekpiami. poza dpingiem nic ciekawego nie robia co uatrakcyjniło by widowisko. Z ta najlepsza ekpia to Grzywie chodziło chyba o najwyzszaklase rozgrywek w której my nie jestesmy.

Beny
15-02-2004, 15:59
Kawa oceniam ich po kilku widzianych meczach w TV, jakieś elementy oprawy się pojawiały (również Sopot i wspomniana wcześniej Astoria). Pewnie masz rację. Ale nie podejmowałbym się oceny kibiców Wisły/Unii po pierwszym ich meczu. Niemniej jednak dobrze, że coś robią. Na wiosnę ich zapał opadnie, tak samo, jak i u nas. :/

Kawa
15-02-2004, 16:04
Mozliwe, ze tak.

Grzywa
15-02-2004, 16:20
Nie ma się co licytować, gdzie jest lepsza oprawa, ale znalazło by się pewnie parę ekip. Zsynchronizowany doping i u nas wypada zajebiście.

Nie było to moim celem...

Co masz na myśli pisząc konkrentą ekipą - spójrz np. na Śląsk, czy Anwil?

Hmm chodzi mi o kiboli że tak to nazwę a nie fanów czy też sympatyków którzy np. radość czerpią z trąbienia w trąbkę lub oddają szalik bez walki... Śląsk to już jest kompletna zamotka tam ani kibice Piłkarscy nie chodzą na Kosza ani ci koszykówki nie chodzą na Piłkę i wszystko jest pomieszane w sumie za bardzo nie orientuje się w oprawach organizowanych przez fanów kosza ani o sile ich dopingu ale myślę że po opiniach typu że teraz w dopingu na koszu jest teraz Wisła i długo długo nic to nie jest chyba zbyt dobrze...

Beny
15-02-2004, 16:25

Luzik. :)

Hmm chodzi mi o kiboli że tak to nazwę a nie fanów czy też sympatyków którzy np. radość czerpią z trąbienia w trąbkę lub oddają szalik bez walki... Śląsk to już jest kompletna zamotka tam ani kibice Piłkarscy nie chodzą na Kosza ani ci koszykówki nie chodzą na Piłkę i wszystko jest pomieszane w sumie za bardzo nie orientuje się w oprawach organizowanych przez fanów kosza ani o sile ich dopingu ale myślę że po opiniach typu że teraz w dopingu na koszu jest teraz Wisła i długo długo nic to nie jest chyba zbyt dobrze...

Nie będę polemizował z tymi opiniami. Chociażby dlatego, że o Waszych akcjach dowiedziałem się dopiero od Ciebie. Normalnie konkretna netowa napinka. [;)] Wesoło będzie, jak awansujemy. Macie jakąś większą halę? ;)

Grzywa
15-02-2004, 16:33

Luzik. :)

Nie będę polemizował z tymi opiniami. Chociażby dlatego, że o Waszych akcjach dowiedziałem się dopiero od Ciebie. Normalnie konkretna netowa napinka. [;)] Wesoło będzie, jak awansujemy. Macie jakąś większą halę? ;)

No własnie nie :/ A napinka to moja specjalność ;) :bauns:

Rafa(L)2
15-02-2004, 16:48
Kawa oceniam ich po kilku widzianych meczach w TV, jakieś elementy oprawy się pojawiały (również Sopot i wspomniana wcześniej Astoria). Pewnie masz rację. Ale nie podejmowałbym się oceny kibiców Wisły/Unii po pierwszym ich meczu. Niemniej jednak dobrze, że coś robią. Na wiosnę ich zapał opadnie, tak samo, jak i u nas. :/ Czemu sadzisz ze nasz zapal do chodzenia na kosza opadnie??wg mnie nawet jak juz beda mecze na Lazienkowskiej to na koszu tez bedzie sie pojawiac troche osob aczkolwiek mniej niz teraz...

Beny
15-02-2004, 16:51
Kawa oceniam ich po kilku widzianych meczach w TV, jakieś elementy oprawy się pojawiały (również Sopot i wspomniana wcześniej Astoria). Pewnie masz rację. Ale nie podejmowałbym się oceny kibiców Wisły/Unii po pierwszym ich meczu. Niemniej jednak dobrze, że coś robią. Na wiosnę ich zapał opadnie, tak samo, jak i u nas. :/ Czemu sadzisz ze nasz zapal do chodzenia na kosza opadnie??wg mnie nawet jak juz beda mecze na Lazienkowskiej to na koszu tez bedzie sie pojawiac troche osob aczkolwiek mniej niz teraz...

No właśnie dokładnie dlatego. Zwłaszcza, że w poprzednich sezonach terminy często się pokrywały. A nawet, gdy mecze były na wyjeździe, to ludzi szli oglądać transmisje na C+. Gdy zamiast 1000-1200 osób, przyjdzie 500-600 różnica będzie odczuwalna. A i tak wątpię, aby przyszło pół tysiąca.

Raffi
15-02-2004, 17:05
No, Stal Ostrów niezły doping posiada :) . I fajną sektorówkę mają, całkiem sporych rozmiarów.
U nas, po kolei: Bilety są po 10 zł, ale jak wiadomo można wejść za free, wystarczy tylko kupić NL i wyciąć kupon. trybuny zą zasadniczo dwie (no, jeszcze taka jedna mała, dostawiona za koszem): jedna, dla "szalikowców" i ogólnie osób, które wchodzą na kupony (choć trochę biletów tam na kasie pani sprzedaje, ale niewiele, np. jak ojciec z synem wchodzi a tylko jedno ma kupon) i druga, dla typowo koszykarskich koszykarzy i pikników. Ochrona zasadniczo nie przepuszcza zbyt chętnie z jednej na drugą stronę boiska. Próbowałem 2 razy wejść z kuponem na tamtą trybunę, ale dwa razy odsyłano mnie do drugiego wejścia. Z tego wnoszę, że zapewne większa część osób na niej weszła normalnie za bilety. chociaż może się mylę :hmm:

Luk@s
15-02-2004, 17:32
No, Stal Ostrów niezły doping posiada :) . I fajną sektorówkę mają, całkiem sporych rozmiarów.
U nas, po kolei: Bilety są po 10 zł, ale jak wiadomo można wejść za free, wystarczy tylko kupić NL i wyciąć kupon. trybuny zą zasadniczo dwie (no, jeszcze taka jedna mała, dostawiona za koszem): jedna, dla "szalikowców" i ogólnie osób, które wchodzą na kupony (choć trochę biletów tam na kasie pani sprzedaje, ale niewiele, np. jak ojciec z synem wchodzi a tylko jedno ma kupon) i druga, dla typowo koszykarskich koszykarzy i pikników. Ochrona zasadniczo nie przepuszcza zbyt chętnie z jednej na drugą stronę boiska. Próbowałem 2 razy wejść z kuponem na tamtą trybunę, ale dwa razy odsyłano mnie do drugiego wejścia. Z tego wnoszę, że zapewne większa część osób na niej weszła normalnie za bilety. chociaż może się mylę :hmm:

starczy wejsc z biletem z NL i przejsc na druga strone :)
jak sie przypieprzaja to "do WC ide" i jakos tak sie ze dwa razy zostalem po tamtej stronie :)

Tuzin...
15-02-2004, 20:39
Oni chyba nie przepuszczaja, zeby nie obmacywac czirliderek :rotfl:

Mini
16-02-2004, 11:58
chearlederek nikt nie obmacuje bo mają 12 lat i nic nie mają

Grzywa co to za ludek wrzucający do smiecy koszulkę Craxy? bo mi jakoś znajomo to wygląda :>

Saimoz
16-02-2004, 13:02
Grzywa co to za ludek wrzucający do smiecy koszulkę Craxy? bo mi jakoś znajomo to wygląda :>

no to jest wlasnie Grzywa :oho:

Gacek
16-02-2004, 15:57
[quote="Grzywa"]Mam pytanie czy darmowe wejście macie tylko dla ludzi prowadzących doping?... czy dla wszystkich? u nas np. próbujemy załatwić wejście za 5 zeta dla ludzi angażujących się kibicowsko ale coraz ciężej nam to idzie w końcu EBL to EBL :/ I jak to zostało u was załatwione?

Tak na Marginesie po ostatnim meczu z Prokomem Trefl polatałem po stronach koszykarskich i kibiców tej dyscypliny nigdy mnie to nie interesowało Zbytnio a koszykówki w ogóle nie lubię :cheesy: No i wnioski są takie że światek kibiców koszykarskich został wystawiony na ostry szok widząc to co u nas na meczu działo w młynie... nie mieli pojęcia o możliwości prowadzenia tak synchronizowanego dopingu, zbytnio o ultras i w ogóle o tym co się dzieje teraz na Piłkarskich stadionach także nie podobało im się bluzganie w czasie meczu ale z tego co widzę są pod wrażeniem tego stylu kibicowania jakie w tym momencie kibice Wisły w prowadzili do EBL myślę że w niedalekiej przyszłości można oczekiwać jakiejś rewolucji w koszykarskim kibicowaniu i szkoda że jak na razie tylko my w sumie jesteśmy w EBL jedyna konkretną ekipą kibiców jakie są wasze realne szansę na wejście do EBL?

yyyyy...też latałem po stronach i niewidziałem zbytnio żadnego rodziaju podniecenia wasza atmosferą. to raz
dwa że jak oglądłaem mecz w tv to albo byliście cichutko albo wasz młyn był mały(tylko ten co było widać) bo było słychać nawet piski adidasów :P
u nas redaktor zieliński niemógł powiedzieć słowa do gembala w tv bo go zagłuszal trybuny.
po trzecie, to faktycznie macie fart że była transmisja. :]
po czwarte my wracamy za rok i bedziemy słyszalimi od morza aż po Gerlach

Beny
16-02-2004, 16:00
Gacek nie napinaj się. 8) ;)

Gacek
16-02-2004, 16:02
Beny prosze Cie...

Raffi
16-02-2004, 16:09
Gacek ma sporo racji ale zachowajmy pewien umiar

Beny
16-02-2004, 16:16

O to właśnie mnie się rozchodzi. 8) :]

Gacek
16-02-2004, 16:19
Rafii powinienes zrobić coś z ABSTYNENTEM Benym... :bom2:

Gacek
16-02-2004, 16:20

O to właśnie mnie się rozchodzi. 8) :]

GACEK MA ZAWSZE RACJE :]

Mini
16-02-2004, 17:04
cicho to oni nie byli.
wczoraj ŁKS na meczu z Polfa Pabianice ( to kobieca liga jakby ktos niewiedział) odpalił swiece dymną!!!! :help:
komentator wyraził nadzieje że nikt nie dostanie zapalenia spojówek i mecz mimo że prawie nic nie było widać dokonczono :rotfl:

Gacek
16-02-2004, 17:22
:fu:

to pewnie byli :pikniki: nowe grupa koszykarskich ultras :] 8)

Grzywa
16-02-2004, 18:27
[quote=Grzywa]Mam pytanie czy darmowe wejście macie tylko dla ludzi prowadzących doping?... czy dla wszystkich? u nas np. próbujemy załatwić wejście za 5 zeta dla ludzi angażujących się kibicowsko ale coraz ciężej nam to idzie w końcu EBL to EBL :/ I jak to zostało u was załatwione?

yyyyy...też latałem po stronach i niewidziałem zbytnio żadnego rodziaju podniecenia wasza atmosferą. to raz
dwa że jak oglądłaem mecz w tv to albo byliście cichutko albo wasz młyn był mały(tylko ten co było widać) bo było słychać nawet piski adidasów :P
u nas redaktor zieliński niemógł powiedzieć słowa do gembala w tv bo go zagłuszal trybuny.
po trzecie, to faktycznie macie fart że była transmisja. :]
po czwarte my wracamy za rok i bedziemy słyszalimi od morza aż po Gerlach

Jako że obiecałem się nie licytować wybacz nie podejmę pałeczki... tak samo nie będę tu dawał linków gdzie nas chwalą bo to dziecinne i głupie... :/

no to jest wlasnie Grzywa :oho:

Ja nie mam takiego dużego dupska wypraszam sobie =P ;)

A tak serio mówiąc to o co ci biega Mini? :hmm:

Kawa
16-02-2004, 18:51
Taki ludek (z takim samym koszem) był u nas w akcji "Hoopa do klopa"

Saimoz
16-02-2004, 23:09

bynajmniej nie jest ze tak powiem zerzniety od was

to tyle :)

Kawa
16-02-2004, 23:18

bynajmniej nie jest ze tak powiem zerzniety od was

to tyle :)
jasne, my wiemy swoje to jest ksero :> 8)

Raffi
17-02-2004, 10:32
z naszywki "Nazi won" :rotfl:

Kawa
17-02-2004, 10:41
ciiiiiiiiii :buhaha:

Grzywa
17-02-2004, 13:11
ciiiiiiiiii :buhaha:

8) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Raffi
16-01-2005, 20:02
w związku ze społecznym zapotrzebowaniem odświeżam ten temat 8)

skalpel
16-01-2005, 21:20
w związku ze społecznym zapotrzebowaniem odświeżam ten temat 8)

łojoj jak ty to znalazłeś :) :brawo: przez prawie rok nikt tu nic nie napisał :roll:

Raffi
17-01-2005, 16:08
Konfetti na kosza!

Sluchajcie jest taka sprawa! W domu mam okolo 50 woreczkow sniadaniowych z konfetti i chcialbym przyniesc je na kosz! Nie wiem tylko komu je przekazac? A moze samemu rozrzucic wsrod kibicow tak jak robili to kiedys CF na meczu z Polpharma? Jak ktos bardziej oblatany to niech napisz! I powiedzcie jeszcze czego brakuje do koszowych opraw. Moze cos uda mi sie zalatwic?

rozdziel wśród kibiców przed wejściem, bo inaczej mogą być problemy.

Nonckiewicz
19-01-2006, 12:15
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=17082

Przerwa zimowa w pełni. Jedyną odskocznią od codziennego życia w tym okresie mogą być dla nas mecze innych legijnych sekcji. W sobotę nasi koszykarze podejmować będą na Bemowie Prokom II Sopot. Pomóżmy naszym graczom głośnym dopingiem! Przed dwoma laty w hali na Bemowie było mnóstwo fanów i wspaniała atmosfera. Doping fanatycznych kibiców mógł wciągnąć na dobre. W sobotę postarajmy się o podobną atmosferę. Tym bardziej, że wstęp na ten mecz jest dla wszystkich BEZPŁATNY. Wszyscy na kosza! Sobota, 21 stycznia, godzina 17.

(L)EGION_07-300
19-01-2006, 19:21
a ja mam nadzieje że sie wyrwe z jednostki na ten meczyk , :modli: raptem 3 przystanki i do boju (L)EGIO Kochana :klaszcze:

TML1986
21-01-2006, 14:25
Wejscie za darmo mam nadzieje ze bedzie duzo ludzi pomimo zimna na dworzu. Ciekawe wogule jak koszykarze graja bo dawno nie bylem.Ale to nie wazne. Wazna atmosfera.

Markotny
21-01-2006, 20:06
Życzył bym sobie aby na nastepnych meczach chociaż połowa dzisiejszej frekwencji :modli:

ps. Zebraliśmy dzisiaj dokładnie 128 podpisów pod petycje w sprawie herbu Zagłębia...

Nonckiewicz
21-01-2006, 20:11
ps. Zebraliśmy dzisiaj dokładnie 128 podpisów pod petycje w sprawie herbu Zagłębia...

To chyba nie duzo w stosunku do frekwencji...

Markotny
21-01-2006, 20:20

To chyba nie duzo w stosunku do frekwencji...Nie mnie tego oceniać.

Kto chciał to się wpisał...

Ader_ZS
21-01-2006, 22:02
:lz:

Ziemniak
21-01-2006, 22:03
Siema. uważam ze dzis bylo sporo osob :brawo: ale niestety doping nie byl taki, na jaki liczylem. Nastepnym razem wszyscy spiewajcie!! :modli:

TML1986
21-01-2006, 23:34
Łatwo mówic ze nastepnym razem wszyscy spiewajcie...
Ogólnie meczy taki chilloutowy bo są ferie.
Mi się wydaję ze dlatego tak mało podpisów - bo polowa osob ktora byla na koszu nie wiedziala co to jest ZAGŁĘBIE...
I Sosnowiec znają z mapy polski i nigdy tam nie byli.
Mam jedno pytanko??
Czy na nastepny mecz też wjazd za friko??

Puszak
23-01-2006, 02:31
jeśli chodzi o frekwencje to nie ma co nażekać :) ale doping ... hmm słaby;) może na następmnym meczu damy nieco więcej z siebie. Nieco o meczu na www.wolafans.glt.pl

Nonckiewicz
23-01-2006, 10:49
www.wolafans.glt.pl

Moj antywirus swiruje po wejsciu na te strone.

TML1986
23-01-2006, 11:58
Nonckiewicz - siadej - Nonckiewicz -siadej
potem juz połowa stadionu krzyczała Nonckiewicz siadej....
:)

Nonckiewicz
23-01-2006, 21:11
Nonckiewicz - siadej - Nonckiewicz -siadej
potem juz połowa stadionu krzyczała Nonckiewicz siadej....
:)

:efoch:

Raffi
23-01-2006, 21:17
a co do następnego meczu - to TEŻ będzie JEDYNYM meczem Legii w Warszawie w weekend (tj. za 2 tygodnie). Co do opłaty za wejście to, z tego co wiem, rozważane są różne warianty, z owrotem do patentu 1.ligowego włącznie, ale to się okaże

Bodziach
26-01-2006, 12:58
Na mecz z rezerwami Stali wjazd ma być za darmo.

ems
28-01-2006, 00:42
to to za tydzien?

Raffi
28-01-2006, 12:57
tak. To będzie jedyny mecz Legii w Warszawie w najbliższy weekend

Bodziach
28-01-2006, 19:46
Rezerwy Stali to bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna naszej ligi. Jeszcze nikt z nimi nie przegrał. Więc jeśli nie będziemy musieli grać samymi juniorami to będzie ok ;-) Dziś do Tarnowa Podgórnego nie pojechał Kozioł i Kowalczyk.

Raffi
17-11-2006, 12:59
Czas odświeżyć, bo najbliższe spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie pod pewnymi względami. Możliwa jest też obecność kibiców gości.

Z Gniewkowem 19 listopada, g.17

Mecz Legia - Harmattan Gniewkowo rozegrany zostanie 19 listopada, w niedzielę, tak aby nie pokrywał się z wyjazdowym meczem piłkarzy w Lubinie. Początek meczu o godzinie 17.
W ten weekend nie grają w W-wie żadne inne sekcje (poza piłakrzami CWKS klka godzin wcześniej), więc z niczym to pierwszy raz w tym sezonie nie koliduje.
JAZDA NA MECZ :zlosliwy:

Raffi
01-12-2006, 13:10
Zapraszamy na kosza i siatkę!

W nadchodzący weekend legijne sekcje rozegrają trzy mecze. Wszystkie odbędą się w Warszawie i nie będą kolidować z piątkowym występem piłkarzy w Pucharze Ekstraklasy. Siatkarze i koszykarze liczą na wsparcie kibiców Legii. Wstęp na mecze jest bezpłatny.
Koszykarze zmierzą się w nidzielę o godzinie 16 z Turem Bielsk Podlaski (hala na Bemowie, przy ul. Obrońców Tobruku). Siatkarze natomiast wystąpią dwukrotnie z liderującym Treflem Gdańsk - pierwszy mecz odbędzie się w sobotę o 16:30, zaś drugi w niedzielę, również o 16:30. Oba w hali na Saskiej Kępie, przy ulicy Angorskiej.
Pomóżmy siatkarzom i koszykarzom głośnym dopingiem! Stwórzmy niepowtarzalną atmosferę. O tym, że potrafimy - przekonywaliśmy już wielokrotnie! Spędźmy ten weekend z Legią!

Sobota, godz. 16:30 Siatkówka: Legia - Trefl Gdańsk

Niedziela, godz. 16:00 Koszykówka: Legia - Tur Bielsk Podlaski
Niedziela, godz. 16:30 Siatkówka: Legia - Trefl Gdańsk

Koń Rafał
13-01-2007, 10:51
Ratujmy CWKS: Wypełnijmy halę na Bemowie!
UzaLeżnieni
Kibicu Legii! Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 w bemowskiej hali nasz CWKS zmierzy się z drużyną KS Piaseczno. Na ostanich meczach trybuny hali świeciły pustkami, doping stał na niskim poziomie, a także brakowało atmosfery sportowego święta, co na pewno nie pomaga CWKS-owi.
Skoro na hokeju się udało - kibice zjawili się w dobrej liczbie i stworzyliśmy fajną atmosferę, to na koszu możemy to powtórzyć, wystarczy odrobina chęci! Wstęp na mecz jest bezpłatny!
Pamiętacie jak jeszcze 2 lata temu hala na Obrońców Tobruku pękała w szwach i głośny doping pomagał odnosić koszykarzom zwycięstwa?
Teraz może być tak samo, a nawet lepiej!
Wystarczy, że wypełnimy halę na Bemowie po brzegi i będziemy dopingować Legię co jest obowiązkiem każdego z nas, każdego z kibiców warszawskiej Legii. Tak więc do zobaczenia w niedzielę o 16 na Bemowie (hala OSiR, ul. Obrońców Tobruku 40)!

RatujmyCWKS.go.pl

http://legialive.pl/news.php?id=20804

Maros
13-01-2007, 11:10
DOJAZD:
Są 3 sposoby :
* Autobusy 112 [z Bródna, Bielan], 122[z Żoliborza, Piasków], 167[z Siekierek,Czerniakowa, Sielc, St. Mokotowa, Ochoty,Woli,Koła] , 171[ze Śródmiescia, Woli, Jelonek], 507 [z Gocławia, Saskiej Kępy,Centrum, Woli] do przystanku WIDAWSKA i stamtąd w głąb ulicą Widawską, a po minięciu ronda i zrujnowanego hangaru - w prawo w stronę hali.

* tramwaje:
2 [z Żerania, Bródna, Targówka, Muranowa, Piasków],
13 [ze Szmulek, St. Pragi, Starówki,Woli,Młynowa],
23 [z Bródna, Nw. i St. Pragi, Pl. Bankowego, Woli,Młynowa]
24 [Z Gocławka, Grochowa, S. Kępy,Śródmieścia, Pl. Zawiszy, Woli, Młynowa] i autobusy:
105 [z Centrum,Woli, Jelonek, Huty] 106[ z Centrum(Grzybów-k. Metra Świętokrzyska), Woli, Jelonek], 112, 122 [Z G.Mokotowa,Śródmieścia, Żoliborza,Bielan] 167, 171, 184 [ze Szczęsliwic, Woli, Jelonek, Bielan/Huty], 507

do przystanku WROCŁAWSKA. Stamtąd wchodzimy miedzy bloki i idziemy prawie równolegle do Wrocławskiej (na mapie jest to ulica Jana Blatona) aż w końcu dojdziemy do hali. Z tego rozwiązania korzysta najwięcej osób.

* Tramwaje: 35 [ze St. Ochoty, Śródmieścia, Muranowa, Bielan - troszkę na okrętkę; -) ], 2 , 13, 23, 24 oraz autobusy: 105 106 122 167 171 184 do przystanku/pętli NOWE BEMOWO lub PIASTÓW ŚLĄSKICH - stamtąd idziemy od ulicy Powstańców Śląskich w stronę Fortów ulicą Piastów Śląskich, przy rondzie za Carrefourem skręcamy w prawo i idziemy 300m, aż dojdziemy na tyły hali.

http://mapa.bemowo.waw.pl/ - mapa która ułatwi wam dotarcie :)
a tu trasy dojazdu komunikacji miejskiej :
http://www.ztm.waw.pl/
http://www.ztm.waw.pl/baza/20070113/LINIE.HTM

i jeszcze mapa dojścia od przystanku do hali:
http://i14.tinypic.com/2znmq9f.jpg

Trasa nr 1 na czerwono (od przyst. WIDAWSKA)
Trasa nr 2 na zielono (od przyst. WROCŁAWSKA)
Trasa nr 3 na żółto (kropkami od przystanku NOWE BEMOWO, kreskami od przystanku PIASTÓW ŚLĄSKICH)

Hala jest tam, gdzie zbiegają się te 3 trasy

Markotny
14-01-2007, 21:16
Dzisiaj atmosfera na koszu poprostu zajebista, przypomniały mi się stare czasy ;)

ps. Nagrał ktoś tą nową pieśń? Bo jest naprawde konkretna :brawo:

Maros
14-01-2007, 21:32
jest nagrana, bedzie dostepna niedlugo na stronie www.ratujmycwks.go.pl :oczko:

JACKO PLACKO
15-01-2007, 02:17
http://jp85.pl kilka zdjeć.

Markotny
15-01-2007, 12:32
http://video.google.pl/videoplay?docid=-4343942203442830243

Chyba dobra zachęta do przyjścia na sekcje :>

Kawa
15-01-2007, 15:34
http://video.google.pl/videoplay?docid=-4343942203442830243

Chyba dobra zachęta do przyjścia na sekcje :>
Nawet Zajacc w prawym dolnym rogu sie pojawł na chwile :O

Lakers
09-02-2007, 11:31
moze nie nasz mecz koszykówki ale wyczówam (L) akcent chyba :))
http://www.youtube.com/watch?v=wgL10JyU1Xo
hehehe

Raffi
09-02-2007, 12:05
jak ktoś oglądał mecz Polonia - Anwil czy Kotwica _ Polonia, to parę więcej "znajomych akcentów" było :hyhy:

a juz tak całkiem w temacie Legii, to
http://www.sendspace.com/file/r5ynqn
23-minutowy filmik z dopingu na derbach + kilka akcji + wywiad z Chabelem

Raffi
28-03-2007, 18:03
Już w tę sobotę o 16:00 na Hali Gier AWF przy Marymonckiej 34 kolejne derby Warszawy, Polonia - Legia. Zwycięstwo pozwoli legionistom na zajęcie 2 miejsca w tabeli, co możę pozostać nie bez znaczenia dla dalszych losów drużyny.
Wstęp wolny, teoretycznie przznaczona dla nas jest połowa hali

Koń Rafał
29-03-2007, 21:06
a juz tak całkiem w temacie Legii, to
http://www.sendspace.com/file/r5ynqn
23-minutowy filmik z dopingu na derbach + kilka akcji + wywiad z Chabelem

Zechciałby ktoś to jeszcze raz wrzucić na sendspace ?

Maros
29-03-2007, 22:40
http://www.sendspace.com/file/03oasv

JACKO PLACKO
01-04-2007, 11:35
http://jp85.pl/ kilka zdjęć. :) z derbów

Raffi
27-09-2007, 20:20
to już pojutrze, inauguracja u siebie, mecz z ŁKS Łódź o 17:00 w sobotę ..........Przypominam o akcji "Pełna Hala" ;) ;)

http://www.legialive.pl/kosz/zdjecia/07polonia2_f21.jpg

skandal_ursynów
27-09-2007, 22:48
muszę tam być, obowiązkowo wezmę dziewczynę ; )

Pan Shat
28-09-2007, 00:10
KS Piaseczno :oczko:

Raffi
15-10-2007, 20:54
po 2 wygranych z rzędu czas na pojedynek "derbowy" z OSSM Warszawa.

Mecz w najbliższą środę 17.10. o 17:30 w Zespole Szkół Sportowych nr 72, na ul. Konwiktorskiej 5/7. :chytry:
Nie wypada nie być :cinkciarz:

slony7
16-10-2007, 17:38
mam pytanie jak dojechac na ta Konwiktorską z pod lazienkowskiej lub z plowieckiej ?

Raffi
16-10-2007, 17:42
podjedź nie do Legii, tylko do Rozdroża i stamtąd 122, 116,195,503

Spod Legii ewentualnie 185 i od przystanku "SANGUSZKI" w górę do Konwiktorskiej.
Bezpośrednio z Płowieckiej - 520 do Dworca Gdańskiego i stamtąd cofnąć się do Konwiktorskiej.

slony7
16-10-2007, 18:06
no ok dzieki:)
ale nikt naprawde nie jedzie zeby mozna bylo by sie z nim zabrac:) ?

Guzik
16-10-2007, 19:49
:O

powiedz ze zartujesz

slony7
16-10-2007, 20:26
no a jak:D
przeciez umiem dojechac xD
tylko nie wiedzialem czym z plowieckiej xD

MTP
16-10-2007, 22:34
slony widzac twoje rozgarniecie to lepiej zebys tam nie jechał.
:cinkciarz:

Andrzej
16-10-2007, 23:00
slony widzac twoje rozgarniecie to lepiej zebys tam nie jechał.

:lol2: Każdy jego kolejny post jest coraz lepszy :oczko: Pojawiają się już nawet trendy gg typu xD :cool:

raff
04-11-2007, 10:58
prawie wszystko zostało napisane w krótkiej relacji. Ja chciałem tylko powiedzieć, że niezależnie od wyniku wszyscy powinniśmy śpiewać, a nie - jak Sulima sypnął dwie tróje pod rząd to dopiero wszyscy się ożywili.. :efoch:

Raffi
16-11-2007, 13:37
W sobotę, 17 listopada o godzinie 18:00, koszykarze Legii podejmować będą wicelidera rozgrywek Bonduelle Gniewkowo. Swój przyjazd anonsowali kibice z Gniewkowa, których działacze zamówili 70 miejsc dla swoich fanów. Wszystkich fanów Legii gorąco zapraszamy na spotkanie i liczymy, że uda się stworzyć równie wspaniałą co ostatnio atmosferę. Wstęp na mecz kosztuje 5 złotych. Zapraszamy!

Lakers
16-11-2007, 16:02
W sobotę, 17 listopada o godzinie 18:00, koszykarze Legii podejmować będą wicelidera rozgrywek Bonduelle Gniewkowo. Swój przyjazd anonsowali kibice z Gniewkowa, których działacze zamówili 70 miejsc dla swoich fanów. Wszystkich fanów Legii gorąco zapraszamy na spotkanie i liczymy, że uda się stworzyć równie wspaniałą co ostatnio atmosferę. Wstęp na mecz kosztuje 5 złotych. Zapraszamy!

przekonałeś mnie :))

Raffi
22-12-2007, 13:04
Szczęściarz zaprasza na kosza!

Szczęściarz, osoba która pod nieobecność "Starucha", prowadzi doping na Łazienkowskiej, zaprasza na mecz kosza!
"W związku z zakończeniem rundy piłkarskiej i niemożliwością pokazania tam swoich wokalnych możliwości, zapraszam wszystkich warszawskich fanatyków, o jak najliczniejsze stawienie się w sobotę o godzinie 15 w hali na Bemowie (ul. Obrońców Tobruku 40)!" - apeluje "Szczęściarz".
Jest okazja pokazania wszystkim, że Fanatyków u nas nie brakuje! Zróbmy przez cały mecz taką atmosferę, której cała Polska będzie nam zazdrościć. Jak będzie, zależy tylko od każdego z Was! Cała Legia Zawsze Razem!
http://www.legialive.pl/kosz/dojazd.php
http://www.legialive.pl/kosz/zdjecia/mapka_kosz.jpg

raff
22-12-2007, 18:30
Ech, gdyby taka atmosfera, jak dzisiaj, była na każdym meczu to może znalazłby się sponsor i udałoby się awansować..

Widać było, że zawodnikom bardzo pomaga taka atmosfera. Szkoda, że taka mała ta nasza hala - może nie trzeba by było przerywać meczu w większym obiekcie. Trochę bałem się, że walkower może być, bo dym cały czas się utrzymywał, ale na szczęście nikt nam tego zwycięstwa dzisiaj nie zabrał. :)

Lakers
22-12-2007, 21:39
byle piro odpalać po meczu ... bo "goście" panicznie domagali sie walkowera .... :))
atmosfera - przypominał sie doping z przed kilku lat ... fanatyczny zajebity ...
klimat - zajebity bo we własnym stylu mozna było sie poruszac bo poczucia inwigilacji i obserwacji za plecami ....
sponsor ?! gdyby był gdyby sie znalazł ktory by jak iti wylozył kase to koszykarska Legia grała by na torwarze .... gdyby "taki jak iti" zaufał a nie likwidował ...

PeroPułtusk
22-12-2007, 22:31
Troche prywaty - ja, jako 17 latek, z oczywistych względów nie mogę pamiętać jak to było dawniej, ale to co dzis przezyłem na Bemowie to było coś niezwykłego, magicznego, niezapomnianego. Jestem pod wielkim wrażeniem, szczególnie 3 i 4 kwarty. Zazdroszcze z całego serca tym, którzy dawniej mogli przeżywać podobne chwile na stadionie piłkarskim. Było pięknie, mam nadzieje do zobaczenia na hokeju 5-tego stycznia.

rodowity1908
25-03-2008, 00:44
http://www.forum.basketultras.net/

Forum o kibicach, dopingu, oprawach itp. na meczach koszykówki.

Raffi
11-11-2008, 03:35
Zdecydowanie zachęcam do odwiedzenia hali na Bemowie w najbliższą sobotę o 18, przy okazji meczu Legii z UKS Łęczyce. Na pewno kto będzie, nie pożałuje :) Ogłoszenia wisiały już na meczu CWKSu.

PS To jedyny mecz w sobotę - siatka i Ekstraklasa grają w piątek, a hokeiści na wyjeździe w Oświęcimiu. CWKS zakończył już rundę jesienną.