PDA

Zobacz pełną wersję : 5 lat Legia LIVE!

Beny
10-02-2004, 22:25
5 lat minęło...

Jak ten czas leci... Prawie zapomniałem poinformować Was o tym, że dziś serwis Legia LIVE! obchodzi 5-lecie istnienia! 10 lutego 1999 roku ta strona po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na jednym z darmowych serwerów. Nie będę tutaj opowiadał całej historii serwisu, bo zajęłoby to kilka ładnych godzin. Od tamtej pory wiele się wydarzyło, sporo osób przewinęło się przez zespół redakcyjny, Legia zdobyła mistrzostwo Polski - a my nieprzerwanie codziennie dostarczamy Wam dawkę wiadomości o najlepszym Klubie na świecie. W tej chwili zbliżamy się do magicznej liczby 10 000 newsów. Przez te lata zanotowaliśmy ponad 6,5 miliona wejść na stronę główną!
Korzystając z tej okazji chciałbym wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przez te lata pomagały i pomagają nadal w tworzeniu i rozwoju tego serwisu, serdecznie podziękować. Bez Was, a także bez wszystkich internautów, którzy swoimi radami i pomysłami doskonalili stronę, na pewno nie udałoby się doczekać tej rocznicy. Dzięki!

Autor: Woytek

Pozwoliłem sobie to tutaj wrzucić! :]

Woytek i reszta ekipy - SZACUNEK!!! :+:

I 100 LAT!!! :)

yusta
10-02-2004, 23:14
Gratki Woytus :flaga2:

c_zary
10-02-2004, 23:58
Moja ulubiona stronka - tak trzymaj dalej Woytek razem z reszta ekipy :) Jak najwiecej dobrych dla nas wiesci na LL przez nastepnych sto lat ;)

Skanda(L)
11-02-2004, 01:30
dla mnie TA strona w necie. szczegolnie wazna dla mnie ze wzgledu na odleglosc i braki np. NL albo innych gazet i aktualnych informacji o Legii.
:+: :+: :+:

legart
11-02-2004, 08:07
100 lat :)

Mini
11-02-2004, 08:28
100 LAT
i jw mimo że NL mam pod ręką to LL jest lepszym źródłem informacji :+:

no i ja tez raz w czymś malutkim pomogłem :D

Nazgul
11-02-2004, 09:54
Ech... Jestem z LL od samego początku...
jak ten czas zasuwa :D

No cóż - jeszcze!!! Więcej! Jeszcze!!!

czeniu
11-02-2004, 09:54
100 lat i dalej trzymac ten sam wysoki poziom.

Woytek
11-02-2004, 14:35
dzieki dzieki :-)
przyznam ze prawie wczorajszą rocznicę przeoczyłem;-)

jak sobie przypomne jak to wszystko sie zaczynalo to szcezrze sie uśmiecham :-) są to historie których chyba nikt nie słyszał... ale moze kiedys napisze jakąś historie stronki ;-)

obecnie cieszy mnie, że w końcu zostały rozwiązane wszelkie problemy serwerowe... przeprowadzki itp...;]

a na wiosne powinna być jakaś większa niespodzianka na stronie :>

m84
11-02-2004, 15:29
Ja sie dołączam do gratulacji :]

Niech stronka dalej się rozwija i z niecierpliwościa czekam na to czym mnie jeszcze zaskoczy :]

robak
11-02-2004, 23:22
Korzystajac z okazji, ze mam 15 minut dostepu do kompa :> , chcialbym przylaczyc sie do zyczen.

100 lat albo jeszcze dluzej :piwo5:

Legialive to moja pierwsza stronka na która zaczalem zagladac w poszukiwaniu newsow o moim ukochanym klubie. Teraz powstalo kilka innych, ale Legialive odwiedzam najczesciej i nikomu nie slodze, tak poprostu jest.

Dżon
13-02-2004, 20:04
Ha! Mi tego samego dnia właśnie drugi krzyżyk stuknął! :rotfl:

Slash
14-02-2004, 22:57
kongratulejszyns :> ;)

thijs
16-02-2004, 21:20
5 lat minęło...

Jak ten czas leci... Prawie zapomniałem poinformować Was o tym, że dziś serwis Legia LIVE! obchodzi 5-lecie istnienia! 10 lutego 1999 roku ta strona po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na jednym z darmowych serwerów. Nie będę tutaj opowiadał całej historii serwisu, bo zajęłoby to kilka ładnych godzin. Od tamtej pory wiele się wydarzyło, sporo osób przewinęło się przez zespół redakcyjny, Legia zdobyła mistrzostwo Polski - a my nieprzerwanie codziennie dostarczamy Wam dawkę wiadomości o najlepszym Klubie na świecie. W tej chwili zbliżamy się do magicznej liczby 10 000 newsów. Przez te lata zanotowaliśmy ponad 6,5 miliona wejść na stronę główną!
Korzystając z tej okazji chciałbym wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przez te lata pomagały i pomagają nadal w tworzeniu i rozwoju tego serwisu, serdecznie podziękować. Bez Was, a także bez wszystkich internautów, którzy swoimi radami i pomysłami doskonalili stronę, na pewno nie udałoby się doczekać tej rocznicy. Dzięki!

Autor: Woytek

Pozwoliłem sobie to tutaj wrzucić! :]

Woytek i reszta ekipy - SZACUNEK!!! :+:

I 100 LAT!!! :)

i don't know the polish language:

i'll think you mean: The best legia site is 5 years now!

congrutulations! ;) ;) ;)

greetz from HAGA

Kempes
16-02-2004, 21:29
Również sie przyłączam do życzen :)

Ile to sie człowiek nacieszył i wykloł
przez newsy na Live - którą codziennie
luka :rotfl:

Beny
16-02-2004, 22:36
i don't know the polish language:

i'll think you mean: The best Legia site is 5 years now!

congrutulations! ;) ;) ;)

greetz from HAGA

Exactly. Thx thijs. :]