PDA

Zobacz pełną wersję : Kwietniowy szczyt europejski w W-wie

Raffi
09-02-2004, 08:56
Bitwa o Warszawę

Antyglobaliści chcą zablokować szczyt europejski

Czy demonstracje antyglobalistów podczas kwietniowego szczytu europejskiego rozniosą Warszawę? - Jeśli nie będzie prowokacji policji, do walk nie dojdzie - mówią stołeczni anarchiści.

Na Europejski Szczyt Gospodarczy w Warszawie zapowiada przyjazd kilkudziesięciu prezydentów, premierów i ministrów spraw zagranicznych z całej Europy, m.in.: prezydent Irlandii Mary McAleese, kanclerz Niemiec Gerhard Schröder i Göran Persson, premier Szwecji.

Polscy antyglobaliści, wspierani przez towarzyszy z zagranicy, zapowiadają protesty. - Na pewno będziemy demonstrować, ale to nie jest naszym głównym celem - mówi Zbyszek, członek polskiego ruchu antyglobalistycznego. W ramach akcji przygotowywanych przez kontestatorów szczytu, odbędą się konferencje, sympozja i wykłady. Na imprezie pojawią się przedstawiciele Partii Zielonych, Pracowniczej Demokracji i prawdopodobnie Nowej Lewicy.

Zapanowanie nad przebiegiem protestów może być trudnym zadaniem dla policji. Radykalni anarchiści, którzy zapowiadają swój udział w demonstracjach tworzą zorganizowane grupy bojowe. Ich ulubioną taktyką jest tzw. czarny blok - agresywna walka uliczna. Na oficjalnej stronie białostockich anarchistów czytamy m.in.: "Koktajle Mołotowa są doskonałe w przypadku ostrych zadym - można nimi rozbić każdy policyjny szyk, podpalić radiowóz lub uszkodzić wóz pancerny."

Trzy lata temu w Pradze doszło do krwawych starć antyglobalistów z policją. - To były regularne, zorganizowane bitwy - wspomina Jacek Czarnecki, reporter Radia Zet. Kordony policyjne, chroniące centra kongresowe przed atakami 200 tys. demonstrantów, użyły armatek wodnych, gazów łzawiących i pałek. To rozjuszyło tłum. Niszczono samochody, siedziby banków, sklepy.

Po tych zajściach czeska prokuratura postawiła w stan oskarżenia 25 osób. Byli wśród nich: Węgrzy, Czesi, Duńczycy, Hiszpanie, Amerykanie i... Polacy. Kamil Olejnik z Olsztyna został skazany przez czeski sąd na rok bezwzględnego pozbawienia wolności. Zdaniem Czarneckiego, to właśnie polscy i czescy anarchiści uchodzą za najgorszych. - Protestujący podzielili się na grupy, mieli szefów i przydzielone zadania. Grupy oznaczone były kolorami - tłumaczy Czarnecki. Polacy zasilili grupę "czarną", najbardziej agresywną.

Organizatorzy warszawskich protestów zapewniają, że nawet radykalne grupy nie zamierzają popierać swoich argumentów siłą. - Zawsze znajdzie się kilka osób, które chcą stworzyć atmosferę konfrontacji - mówi warszawski anarchista. - Jestem przekonany, że środowiska te dojrzały i przyjadą nastawione na debatę, a nie uliczną rozróbę - mówi Andrzej Jonas, jeden z organizatorów szczytu. - Ale oczywiście wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną podjęte - dodaje.

Uspokaja także Lucjan Bełza, dyrektor biura bezpieczeństwa urzędu miasta. - Sprawa jest omawiana na szczeblu rządowym. Rozmawiamy z Biurem Ochrony Rządu. Nie przewidujemy praskiego scenariusza. Jak udało nam się ustalić udział w protestach zapowiedziały grupy skinheadów związane z kibicami Legii. Nie zadecydowały jednak dotąd, po której wystąpią stronie... 8- :fu:
Data: 2004-02-09

Anita Blinkiewicz, Ewelina Zambrzycka
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_ListNews1&news_cat_id=9&news_id=31854

Zestaw partii uczestniczących w protestach naprawdę powalający :buhaha:
I tak wiadomo o co chodzi 8)
Notabene pan dyrektor, jak pewnien mądry człowiek zauważył, wybitnie nierozgarnięty...Przeczytajcie ostatni akapit, bo nóż w kieszeni się otwiera...Mam nadzieję, że klub się tym zainteresuje bo byle menda sobie nami język wyciera

Adam-oldboy
09-02-2004, 09:25
Taaa.. 8-
To teraz ja rozwinę.
Grupy skinheadów prowadzą negocjacje w sprawie udziału w demonstracji. Oferta zasilenia sił porządkowych została odrzucona, ponieważ policja nie chciała udostępnić żądanej ilości "sprzętów". Trwają rozmowy z anarchistami. Jak sie nieoficjalnie dowiadujemy, kontrowersje budzi udział w grupie czarnej. Skinheadzi z "Legii" nie chcą być bowiem kojarzeni z czarnuchami, ani z "Czarnymi Koszulami". Ostateczne stanowisko zostanie wypracowane po udziale w sympozjach, debatach, wykładach i seminariach.

No jak nic zostanę chyba dziennikarzem.
Tylko jeśli tak pisze "ŻW", to co będzie w "Fakcie" i "SE" :help:

Swierzy
09-02-2004, 10:08
Kolejny raz bydlo zbiera sie w Warszawie zeby urzadzic sobie rozpierdolnik. :box: :zly:

Kawa
09-02-2004, 10:34
Nie wiem jaki jest sens orgasnizowania takich spotkań. Zadne ważne decyzje nie sa podejmowane na takich imprezkach, a kupa kasy na to idze. Zamast wysłac te pieniadze to afryki dla głodujących dzieci oni sie obzeraja jak świnie i dydkutuja o wyrównywaniu szans społecznych na swiecie, a dzike hordy pajaców demoluja miasta.

szczepan
09-02-2004, 11:00
a ja jestem ciekaw czy nasza polska policja bedzie tak samo zdecydowana jak na meczach...

MateO
09-02-2004, 11:02
Stołeczna gazeta dodaje, że udział w protestach zapowiedziały grupy skinheadów związane z kibicami Legii. Nie zdecydowały jednak dotąd, po której stronie wystąpią. (PAP)

Więcej: Życie Warszawy - Bitwa o Warszawę

-------------------------------------------------------------------------------------
Interesujące od kiedy oni sa zwiazani z Nami?? 8-
Jak już Kibice chcieliby ztanąc po którejs ze stron to powinna byc to strona miasta :box: Wkurza mnie ze znowu ktos w naszym mieście zrobi se rozpierduche :help: Ostatnio byli górnicy oczywiscie wszystkie szkody oplacilismy z podatkow 8o A nadodatek zucali kamieniami w Nasz stadion na którym ćwiczyli Legionisci :zly: '8 A tym razem czas na p*** antyglobalistów. Pie*** Metali i inne badziewie '8

Mazi
09-02-2004, 11:20
Obawiam się ,że w Warszawie znowu będzie nieciekawie :( .

Adam-oldboy
09-02-2004, 11:23
A tym razem czas na p*** antyglobalistów. Pie*** Metali i inne badziewie '8

Czy mógłbyś bardziej precyzyjnie określić kogo mianowicie zamierzasz "pie***"? Weź pod uwagę wojowniczy kolego, że na tym forum również mogą być osoby o poglądach antyglobalistycznych, słuchający metalu, a może także i inne "badziewia".

Kawa
09-02-2004, 11:28

Czy mógłbyś bardziej precyzyjnie określić kogo mianowicie zamierzasz "pie***"? Weź pod uwagę wojowniczy kolego, że na tym forum również mogą być osoby o poglądach antyglobalistycznych, słuchający metalu, a może także i inne "badziewia".
Pierdolic wszystko co sie rusza i nie ucieka na drzewo ;)

MateO
09-02-2004, 11:32

--------------------------------------------------------------------------------------
Oka juz pisze... "badziewia"- anarchisci; antyglobalisci; metale.

"Weź pod uwagę wojowniczy kolego, że na tym forum również mogą być osoby o poglądach antyglobalistycznych" --- Co to za kibic który bedzie rozpierniczac Warszawe wiedząc ze to nic nieda... Taksamo napisałem kilka słów o górnikach może tutaj też są? '8 Mam powody tak mówić górnicy- obrzucali stadion Legii.. Metale, anrachisci czy jak tam chcesz miałem z nimi nieciekawa przygode wiec ... :* .... Może na forum i są ale na stadionie ich niewidać :box: ;)

Pozdro

Raffi
10-02-2004, 00:18
O, jaki ciekawy wątek dyskusji mnie ominął. Wprawdzie nie wiem, jak się mają metale do antyglobalistów, a nie jestem ani jednym ani drugim, ale na ostatnim koszu widziałem paru metali '8

ems
10-02-2004, 12:40
metale ? :)

niech te brudne chamy sproboja sie zatrzymac kolo Legii... to im ***** pokaze globalizm....

Adam-oldboy
10-02-2004, 12:46

niech te brudne chamy sproboja sie zatrzymac kolo Legii... to im *cenzura* pokaze globalizm....

No to już się starszyzna Pogoni u nas nie pokaże.... '8

Beny
10-02-2004, 12:48
Qrna wyluzujcie z tymi metalami. Ja też słucham ciężkiej muzy i co, jakiś inny jestem? Nie noszę skór i ćwieków, nie śmierdzę i można się do mnie przytulić... 8)

A niezależnie od tego, kto będzie tam zadymiał, jak wszystko znów spadnie na nas, to będzie to czyste :* ! I z kibica znowu będzie bandyta i chuligan. Chrzanię taki antyglobalizm, gdzie zbierają się szumowiny, aby zdemolować co się da i podymić z psami! :zly:

ems
10-02-2004, 13:17
zle dobralem przecinki

akurat metale to chodzilo o to ze sie raczej nie zgadzam :)

drugi akapit mowil o starszyznie, ale Polonii :>

arczi
10-02-2004, 16:17
Oka juz pisze... "badziewia"- anarchisci; antyglobalisci; metale.

"Weź pod uwagę wojowniczy kolego, że na tym forum również mogą być osoby o poglądach antyglobalistycznych" --- Co to za kibic który bedzie rozpierniczac Warszawe wiedząc ze to nic nieda... Taksamo napisałem kilka słów o górnikach może tutaj też są? '8 Mam powody tak mówić górnicy- obrzucali stadion Legii.. Metale, anrachisci czy jak tam chcesz miałem z nimi nieciekawa przygode wiec ... :* .... Może na forum i są ale na stadionie ich niewidać :box: ;)

Pozdro

Ehh...

A po co ty łaczysz antyglobalizm z metalami i do tego jeszcze z kibicowaniem. O rozwalaniu Wawy nie wspomnę.
Tak sie sklada ze znam kilka osob, ktore maja antyglobalistyczne poglady (nie są metalami)
I dobrze ich rozumiem.
Zgadzam sie z nimi w wielu kwestiach.
Choc naturalnie nie mam zamiaru brac udziału w manifestacjach.. oni z reszta tez nie.
A i taka mała uwaga.
Antyglobalisci nie rozpieprzaja specjalnie miast w ktorych odbywaja sie rozne manifestacje.
Sa to skutki uboczne walk z Policją.
Zupelnie jak walki kibicow z Policja na całym Swiecie.

Nie chce byc zle zrozumiany.
Nie jestem anarchista, antyglobalista ani nawet.. metalem :>
Tez nie chce zadnych manifestacji w Warszawie.
Wiem, ze skonczy sie to rozrubą.
Nie chce zeby przy okazji dostalo sie Legii.
Ale nie pisz głupot.

MateO
10-02-2004, 17:17
Jeden błąd co kazdy z was źle odebral (badz to moja wina) Metale to subkultura i onich mi chodzi niechodzi mi o kazdego co slucha tej muzy.
Metale w 90% są to anarchiści a anarchisci i Antyglobalisci to bardzo podobne a może nawet identyczne poglądy :>

Arczi napisał:

"Zupelnie jak walki kibicow z Policja na całym Swiecie."
Chciałes napisac chuliganów :> Bo z całym szacunkiem chuligani zyja rozróbami a kibice meczem dopingiem i oprawami.

"Antyglobalisci nie rozpieprzaja specjalnie miast w ktorych odbywaja sie rozne manifestacje.
Sa to skutki uboczne walk z Policją"

A to co było rok temu 200 tysiecy tego bydła niszczyło wszystko to co stało im na drodze.. Mozna to także porównać do "protestu" Górników którzy obrzucali stadion Legii i pewnie tez to nazwiesz skutkiem ubocznym starc z Policja?

Może i mam uprzedzenia co do niektórych subkultur ale mam powody jesli kogos to uraziło Sorx..Ale wątpię by kogos to uraziło bo zaznaczam jeszcze raz Metale (subkultura) niemowilem tu o wszystkich ludziach którym zdaża sie sluchac cieższej muzy... ehh....

Pozdrawiam, zapraszam do dyskusji może macie jakies opinie? Wydaje mi sie ze temat jest odpowiedni wkoncu to dotyczy "Naszego" Miasta ;)

aaadamm
10-02-2004, 17:50

niech te brudne chamy sproboja sie zatrzymac kolo Legii... to im *cenzura* pokaze globalizm....

nie jestem metalem, ale te zdanie lekko mnie upokorzylo

na jakiej zasadzie tak twierdzisz???

MateO
10-02-2004, 17:58
zle dobralem przecinki

akurat metale to chodzilo o to ze sie raczej nie zgadzam :)

drugi akapit mowil o starszyznie, ale Polonii :>

eLadamo:
:look: Napisał "Metale"? to było domnie ze niezgadza sie z tym że powiazałem metali z antyglobalistami, tyle ze Metale to anarchisci więc maja bardzo podobne poglady.
Pozdrówka :)

t78
10-02-2004, 20:18
Bleee, nie cierpię anarchistów... :zly: Tak mi to zostało po starych dobrych licealych czasach ;)

Jeśli natomiast chodzi o samą ideę antyglobalistyczną, to w wielu kwestiach zgadzam się z antyglobalistami. Jakieś stare pryki zjeżdżają się na konferencje, pierdzą w stołki, o czymś tam gadają i udają, że coś robią, a rzeczywiste problemy tego świata nie są rozwiązywane. Dzieci w wielu krajach głodują i giną na wojnach, lasy amazońskie są konsekwentnie karczowane, USA nie zamierzają redukować emisji gazów cieplarnianych, wielkie koncerny biotechnologiczne chcą wcisnąć w nasze żołądki modyfiowane genetyczie organizmy, UE nakłada zaporowe cła na produkty z innych krajów (dzięki eksportowi tych produktow, np owoców egzotycznych, wiele krajów mogłoby poprawić swój byt), a tymczasem... A tymczasem jakieś dziady konferują, udają, że coś robią, a sami siebie tylko lansują i załatwiają swoje interesiki na towarzyskich konwentyklach :zly:

Nie chcę takich dupków w Warszawie. Nie wyjdę na ulice i ne będę demolował swojego maista, ale w tym oto miejscu zglaszam swój protest przeciw kolenej niepotrzebnej i fałszywej konferencji.

MateO
10-02-2004, 21:32
Bleee, nie cierpię anarchistów... :zly: Tak mi to zostało po starych dobrych licealych czasach ;)

Jeśli natomiast chodzi o samą ideę antyglobalistyczną, to w wielu kwestiach zgadzam się z antyglobalistami. Jakieś stare pryki zjeżdżają się na konferencje, pierdzą w stołki, o czymś tam gadają i udają, że coś robią, a rzeczywiste problemy tego świata nie są rozwiązywane. Dzieci w wielu krajach głodują i giną na wojnach, lasy amazońskie są konsekwentnie karczowane, USA nie zamierzają redukować emisji gazów cieplarnianych, wielkie koncerny biotechnologiczne chcą wcisnąć w nasze żołądki modyfiowane genetyczie organizmy, UE nakłada zaporowe cła na produkty z innych krajów (dzięki eksportowi tych produktow, np owoców egzotycznych, wiele krajów mogłoby poprawić swój byt), a tymczasem... A tymczasem jakieś dziady konferują, udają, że coś robią, a sami siebie tylko lansują i załatwiają swoje interesiki na towarzyskich konwentyklach :zly:

Nie chcę takich dupków w Warszawie. Nie wyjdę na ulice i ne będę demolował swojego maista, ale w tym oto miejscu zglaszam swój protest przeciw kolenej niepotrzebnej i fałszywej konferencji.

----------------------------------------------------------------------------------
Teoretycznie masz racje ale niektóre sprawy wyolbrzymiasz :)
Ja jestem krytycznie nastawiony do antyglobalistow jak tak dbaja o dobro dzieci z afryki < :buhaha: > to niech niedemoluja miasta bo jeszcze wiecej pieniedzy zostanie zmarnowane na niepotrzebne naprawy naszego miasta. Które mogłyby byc przeznaczone na głodne dzieci w Warszawie. <poco szukac odrazu w Afryce :hmm: >

Cos mało opinii na ten temat czyzby wszyscy cieszyli sie z demonstracji :buhaha:

ems
11-02-2004, 13:34

doczytaj temat

aaadamm
11-02-2004, 20:46

doczytaj temat

spoko luz - przeoczylem co nieco

t78
11-02-2004, 21:15
Teoretycznie masz racje ale niektóre sprawy wyolbrzymiasz :)

Tzn. konkretnie jakie?

Ja jestem krytycznie nastawiony do antyglobalistow jak tak dbaja o dobro dzieci z afryki < :buhaha: > to niech niedemoluja miasta bo jeszcze wiecej pieniedzy zostanie zmarnowane na niepotrzebne naprawy naszego miasta. Które mogłyby byc przeznaczone na głodne dzieci w Warszawie. <poco szukac odrazu w Afryce :hmm: >

Cos mało opinii na ten temat czyzby wszyscy cieszyli sie z demonstracji :buhaha:

Ja też jestem przeciwny demolowaniu miasta, co już zresztą napisałem. Ale przeciwko konferencji tak czy siak protestuję i przyczyny takiego stanu rzeczy też już podałem. Precz z kolejną gównianą konferencją, ktora tak naprawdę niczemu nie służy :zly:

Tupcia
11-02-2004, 22:49
'Legijni skinheadzi" to antyglobaliści?? MOże jeszcze należący do "zielonych" wegetarianie?? ;)

Nie no, szczerze mówiąc, to ja się wolę nie pojawiać w poblizu tych demonstracji.. ENIstety taka ejst prawda, że jeśli ci antyglobalisci wpadną do Warszawy, to na pewno przyłączy sie do nich wiele ludzi szukających zadymy...
I będzie jeden wielki bezsens. NIech spadają.
NIe ma nic do antyglobalistów, w niekótrych kwiestiach sympatyzuję, ale niestety, każda ich "demonstracja" wiąże się z róznymi stratami..i po co to?

Jeszcze zabraknie kasy na nasz stadion, bo trzeba będzie szkody naprawiać... :/

Raffi
09-03-2004, 18:22
Skoszarowana anarchia

Na terenie lotniska na Bemowie powstać ma namiotowe miasteczko dla 20 tysięcy antyglobalistów

JAKUB OSTAŁOWSKI

Bemowo powinno szykować się na przyjęcie 20 tysięcy antyglobalistów, którzy przyjadą w kwietniu na Europejskie Forum Ekonomiczne. Powstał plan, by skoszarować ich na bemowskim lotnisku. Od wczoraj władze Warszawy opracowują czarny scenariusz imprezy.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na lotnisku ma powstać namiotowe miasteczko dla 20 tys. osób, które przyjadą protestować przeciwko szczytowi ekonomicznemu. Taka propozycja padła podczas spotkania sztabu antykryzysowego w ratuszu warszawskim.

Nie spalimy Warszawy

Burmistrz Bemowa Włodzimierz Całka jest zaskoczony tym pomysłem. Nikt z nim się w tej sprawie nie kontaktował.

- Mam lepszą propozycję. Niech ten, kto wymyślił, by antyglobaliści nocowali na Bemowie, zaprosi ich pod swoje okna. Na Bemowie nie chcemy powtórki z Pragi czeskiej - odpowiada. Zapewnia, że będzie przeciwny organizowaniu na lotnisku miasteczka antyglobalistów.

- Kto zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom oraz obiektom użyteczności publicznej? - pyta Włodzimierz Całka. - A skoro nikt się tego nie podejmie, to zrobię wszystko, by do zrealizowania tego pomysłu nie doszło.

- Rzeczywiście oznacza to sytuację nadzwyczajną - mówi nadkom. Andrzej Ziółkowski, zastępca szefa policji w dzielnicy. - Liczymy na wsparcie funkcjonariuszy z wolskiej komendy oraz innych warszawskich jednostek. Przygotowujemy się na wszystko. Widzieliśmy zdjęcia z zamieszek w Pradze i innych miastach, gdzie odbywały się podobne spotkania. Domyślamy się, co może się dziać na Bemowie.

Andrzej Jonas, członek Polskiego Komitetu Organizacyjnego, uspokaja: - Żadne miasto nie przestraszyło się szczytu. To okazja, aby Warszawa zaprezentowała się publiczności gospodarczej. Prezydent miasta Lech Kaczyński znajdzie się wśród głównych gospodarzy, którzy będą otwierali forum.

O pokojowych zamiarach zapewniają warszawiaków anarchiści skupieni w Koalicji Grup Wolnościowych Antyszczyt Wa29. W oświadczeniu napisali: "Zamierzamy pokojowo, stanowczo zaprotestować przeciwko EFE. Organizujemy konferencję o ekonomii alternatywnej, demonstrację i happeningi. Nie jesteśmy nastawieni na wywoływanie zamieszek. Nie chcemy Çspalić WarszawyČ. Dlatego apelujemy do służb odpowiedzialnych za organizację i ochronę EFE, by racjonalnie i spokojnie działały oraz nie nakręcały spirali strachu".

Czarny scenariusz

Zapewnienia anarchistów nie przekonują władz miasta. Od wczoraj sztab antykryzysowy przygotowuje pesymistyczny scenariusz imprezy. Zarządzono m.in. zamknięcie sklepów w okolicy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie między 28 a 30 kwietnia odbędzie się szczyt EFE. Pismo w tej sprawie dostał już Dariusz Połeć z Kupieckich Domów Towarowych (nieopodal PKiN). Martwi się o bezpieczeństwo sklepów.

- Kupcy zainwestowali w nie dorobek życia. Kto opłaci ubezpieczenia od aktów terroru i pożaru? - pyta.

O stratach finansowych wynikających z zamknięcia placówek handlowych mówi też Marek Mikuśkiewicz, prezes MarcPolu (hala jego firmy znajduje się na pl. Defilad): - Ja się nie zgadzam. Każdy dzień to kilkadziesiąt tys. złotych strat. Kto mi je pokryje? Jeśli będę musiał zamknąć sklep, to pójdę do sądu i zażądam odszkodowania. Organizacja takich szczytów w centrum miasta to nienormalny pomysł.

Na razie miasto nie odpowiedziało na wątpliwości kupców. Za to wczoraj władze Warszawy wspólnie z Biurem Ochrony Rządu i policją zajęły oficjalne stanowisko, że zorganizowanie szczytu w PKiN jest szalenie ryzykowne.

- Organizatorzy nie odpowiedzieli na naszą propozycję zmiany lokalizacji szczytu. Ze względów bezpieczeństwa wskazaliśmy Teatr Narodowy - tłumaczy Lucjan Bełza, dyrektor zarządzania kryzysowego Warszawy. - Oczywiście można zabezpieczyć forum w PKiN, lecz za wielkie pieniądze, angażując w to ogromne siły bezpieczeństwa.

Janina Blikowska Robert Rybarczyk
Co czeka Warszawę od 28 do 30 kwietnia:
x wyłączenie kwartału ulic wokół PKiN i zamknięcie go dla kilku tysięcy pracowników,

x zamknięcie Dworca Centralnego i Dworca Śródmieście,

x zamknięcie kilku stacji metra w Centrum,

x nieczynne szkoły i sklepy w tym kwartale.

Według Władysława Stasiaka, wiceprezydenta odpowiedzialnego za bezpieczeństwo stolicy, oznacza to całkowity paraliż miasta.

Pod szczególną ochroną policji będą:

x hotele: Westin, Holiday Inn, Marriott, Sheraton, Nowotel Warszawa Centrum; w tych obiektach zamieszkają goście EFE,

x Łazienki Królewskie (odbędzie się tu jednodniowa konferencja),

x Stare Miasto (kiedy będą go zwiedzać goście),

x wszystkie wysokie budynki w centrum miasta.

Kawa
09-03-2004, 18:48
No tylko nie na bemowie ja to lotnisko niemal z okien widze 8- Do CH Bemowo na piwko to bede musiał z siekiera isć. 8o

Junior_Mokotow
09-03-2004, 19:06
tak może być ciekawie.... mogli by wszystkie szkoły na śródmieściu pozamykać.... kilka tyśięcy globalistów anarchiśtów i wariatów szukających guza - tak, to jest to czego nam potrzeba :buhaha: :buhaha: :buhaha:

*PRZEMO*
09-03-2004, 19:31
No tylko nie na bemowie ja to lotnisko niemal z okien widze 8- Do CH Bemowo na piwko to bede musiał z siekiera isć. 8o

Będziemy razem chodzić wezmę piłę łańcuchową 8)

Zajacc
09-03-2004, 19:54
No ale przynajmniej wiemy gdzie bombe podłożyć, zawsze to 20 tys. chamów mniej... ;)

Nie no, chcą to niech sobie protestują, ale jak któryś mi ruszy choć jedną warszawską cegiełke to :box: ;)

Mazi
09-03-2004, 19:59
Współczuję wam tego całego zamieszania :( .

Obawiam sie ,ze bedzie naprawdę gorąco ... :/

Raffi
09-03-2004, 20:09
Polacy to najwięksi wariaci pośród antyglobalistów; nie na darmo trenowaliśmy kilkadziesiąt lat walki z policją :rotfl: 8o
Będzie ciepło :/

No ale przynajmniej wiemy gdzie bombe podłożyć, zawsze to 20 tys. chamów mniej... Wiesz że oni też o nas mówią chamy :] :rotfl:

kud(L)aty68
09-03-2004, 21:10

tu:
http://www.method.letawi.pl/maxymfo/viewtopic.php?t=99
o tym nadajemy

Keleborn
10-03-2004, 13:01
Jeden błąd co kazdy z was źle odebral (badz to moja wina) Metale to subkultura i onich mi chodzi niechodzi mi o kazdego co slucha tej muzy.
Metale w 90% są to anarchiści a anarchisci i Antyglobalisci to bardzo podobne a może nawet identyczne poglądy :>

Może i mam uprzedzenia co do niektórych subkultur ale mam powody jesli kogos to uraziło Sorx..Ale wątpię by kogos to uraziło bo zaznaczam jeszcze raz Metale (subkultura) niemowilem tu o wszystkich ludziach którym zdaża sie sluchac cieższej muzy... ehh....

Wiesz ja też nie lubię niektórych subkultur ale to nie oznacza że chcę odbywać z nimi akty seksualne jak to lapidarnie ująłeś.

A co do samego zjazdu - no cóż nie ma on większego sensu IMO, za to koazja do zadymy jest i paru mądrych ją wykorzysta. Prestiż dla miasta raczej nie sfinansuje zniszczeń. Nie podoba mi się to.

Tyle.

Zajacc
10-03-2004, 13:13
No ale przynajmniej wiemy gdzie bombe podłożyć, zawsze to 20 tys. chamów mniej... Wiesz że oni też o nas mówią chamy :] :rotfl:

O nas tzn o kim?

burzum88
10-03-2004, 14:14
Metale to anarchisci
:buhaha: :buhaha: :rotfl: :fu: :help:

nie no, rozjebałeś mnie koleś

jeśli metale twoim zdaniem to anarchiści to co powiesz o punkach, hiphopowcach, czy fanach techno z ich gejowskimi paradami miłości

ciekawe że wszyscy muzycy jawnie przyznający się do ideologii NS grają ciężką muzę...

Foxx
10-03-2004, 14:22
No, chyba nie chcesz powiedzieć, że Legion, czy Konkwista, to "ciężka muza"? 8) :>

foks
10-03-2004, 14:48
Ale Honor juz lekki nie jest :) poszlo im w black metal za bardzo.. pewnie cos im zeszlo ;P
pozdro
foks

arczi
14-03-2004, 21:54
Hyyyy.. No to ładna wizytówka Stolicy bedzie.
Przeciez Victoria eee... tzn Sofitel sie juz pomału rozpada.

kozer
14-03-2004, 22:00
Ten szczyt to szczyt głupoty zwłaszcza po ostatnim zamachu w Madrycie, powinni to odwołać. Mam złe przeczucie, że niedługo i u nas coś jebnie 8o

aaadamm
14-03-2004, 22:52
Ten szczyt to szczyt głupoty zwłaszcza po ostatnim zamachu w Madrycie, powinni to odwołać. Mam złe przeczucie, że niedługo i u nas coś jebnie 8o

a nie zauwazacie, ze nasze media podbudzaja ludzi i tworzy sie zalazek paniki?
co bedzie w 3 rocznice WTC, 3 i 6 miesiecy, 4, idt? co bedzie 11 -go kazdego miesiaca.... :>

kozer
15-03-2004, 10:14
co bedzie w 3 rocznice WTC
Moje urodzinki :}

foks
15-03-2004, 11:05
a w rocznice wybuchow w madrycie beda moje urodzinki :)
pozdro

Junior_Mokotow
16-03-2004, 15:37
Przenieśli szczyt z Pałacu kultury do Hotelu Victoria

Po co?? Przecież i tak całe centrum będzie jednym wielkim polem walki

Mini
16-03-2004, 15:43
no co za debile. prezydent poznania się zgłosił to trzeba mu było oddać w cholere ten cały szczyt niech sobie go na malcie trzyma albo w arenie. chce to nich ma pierdolnik ale dlaczego u nas skoro nikt tego nie chce :/ :box:

Q_(L)
17-03-2004, 09:59
Mnie zastanawia jeszcze coś...
Po kiego robić takie szczyty w duzych miastach? Jest chyba spore pole manewru, jeżeli chodzi o wybór miesc z salami konferencyjnymi, hotelami i salami bankietowymy poza duzymi aglomeracjami... łatwiej o ochronę miejsca i uczestników, wóda wszędzie smakuje tak samo.
No i chyba najważniejsze... nie utrudnia się życia dziesiątkom tysięcy ludzi, a ewentualne straty mogą być nieporównywalnie mniejsze, a i winnych łatwiej złapać, bo gdzie niby awanturujacy się mają uciekać ;)

W zeszłym tygodniu miałem w domu "najście" policji w związku ze zbliżajacym się szczytem :/... Spisywali ile osób mieszcza, czyj syn, czy się przyjazdu kogoś spodziewany i takie tam, a na koniec dodali, że spodziewaja się jeszcze gorszych zajść niż zeszłorocznej w Pradze :/

Łysolek
17-03-2004, 10:44
Mnie zastanawia jeszcze coś...
Po kiego robić takie szczyty w duzych miastach? Jest chyba spore pole manewru, jeżeli chodzi o wybór miesc z salami konferencyjnymi, hotelami i salami bankietowymy poza duzymi aglomeracjami... łatwiej o ochronę miejsca i uczestników, wóda wszędzie smakuje tak samo.
No i chyba najważniejsze... nie utrudnia się życia dziesiątkom tysięcy ludzi, a ewentualne straty mogą być nieporównywalnie mniejsze, a i winnych łatwiej złapać, bo gdzie niby awanturujacy się mają uciekać ;)

W zeszłym tygodniu miałem w domu "najście" policji w związku ze zbliżajacym się szczytem :/... Spisywali ile osób mieszcza, czyj syn, czy się przyjazdu kogoś spodziewany i takie tam, a na koniec dodali, że spodziewaja się jeszcze gorszych zajść niż zeszłorocznej w Pradze :/
8- JAK DOBRZE , ZE MIESZKAM NA ODLEGŁYM URYNOWIE :D

Raffi
17-03-2004, 11:12
:buhaha: :buhaha: :rotfl: :rotfl:

PS Jak dobrze, ze odwołają mi wykłady '8

Nova
17-03-2004, 12:51
To od uryny? 8- :rotfl:

Kempes
17-03-2004, 12:53

PS Jak dobrze, ze odwołają mi wykłady '8

Kurde to rzeczywiście gdzieś daleko musi być :oho:

legart
17-03-2004, 13:47
Tu był post, a zasadzie 2 takie same Ursyna, ja jeden usunąłem, ktoś inny drugi, za zamieszanie przepraszam Ursyna (żeby nie było że to czarodziejska ręka cenzury go usnęła, a zwykły zbieg okoliczności)

W poście było szkodliwości jedzenia ziemiaków i wdychania lakieru 8)

Kempes
17-03-2004, 14:00
Tu był post, a zasadzie 2 takie same Ursyna, ja jeden usunąłem, ktoś inny drugi, za zamieszanie przepraszam Ursyna (żeby nie było że to czarodziejska ręka cenzury go usnęła, a zwykły zbieg okoliczności)

Cholera ,a ja czekałem na reakcje ludu.

:>

Raffi
17-03-2004, 14:12
kurna, legart - znowu byłeś szybszy o pół minuty :rotfl:

legart
17-03-2004, 16:38

Nie wiem jakim cudem post był zdublowany, ale ok niech i tak będzie. Może ktoś w takim razie przywrócić mój zdublowany post chociaż w jednej sztuce?

przykro mi skasowane posty są nie do odzyskania z matrixu :/

Cipciuś
17-03-2004, 16:47
Jak ch*jowo ze mieszkam tak blosko :(
Mam gdzies ze odwolaja zajecia w szkole.
Nie chce za oknem widziec takiego bydła :(

A niech sproboja mi KFC,Femine,Delikatesy24h albo Alkochole Swiata rozwalic - osobiscie wychlostam i ukrzyżuje.... :box:

legart
17-03-2004, 16:59

A niech sproboja mi KFC,Femine,Delikatesy24h albo Alkochole Swiata rozwalic - osobiscie wychlostam i ukrzyżuje.... :box:

ło to 8- popieram kolegę Cipiusia, a i od Divera i od Swingo niech antyglobaliści trzymają się trzy chuje w bok.

Junior_Mokotow
18-03-2004, 15:49

jestem za
a niech tylko ruszą Alkochole Świata to będzie rzeź :box:

Raffi
18-03-2004, 22:18
Nie ma takiego sklepu 8-
Są Alkohole Świata ;) ;)
To chyba trochę daleko od miejsca manifestacji

Cipciuś
18-03-2004, 22:58
Daj Boże żeby oni sobie tak zamanifestowali w 1 miejscu i poszli w dupu. 8o

Raffi
19-03-2004, 06:24
Policjanci liczą się z tym, że do pokojowo demonstrujących antyglobalistów dołączą agresywne grupy. Zapewniają, że wiedzą, kto chce przyjechać i gdzie planuje się zatrzymać - pisze dziennik.

Według policji, w Warszawie mają się pojawić różnej maści zadymiarze. Np. pseudokibice, między innymi ze Szczecina i ze Śląska. Chcą się przyłączyć do antyglobalistów i wywołać wielką awanturę.

Wicemnister spraw wewnętrznych Andrzej Brachmański zapewnił redakcję "Życia Warszawy", że odpowiednie służby zbierają operacyjne informacje związane z zagrożeniami i biorą pod uwagę każdą ewentualność.

Hyhy, to i Pogoń Szczecin jest zamieszana... :rotfl: Panom redaktorom z "ZW" radzę zimny okład na głowę.....

Dżon Łejn
19-03-2004, 06:34
ja osobiście licze na ekipe z Czarnowąsów 8-

widziałem w tv czy gdzieś że na przyjazd tych co mają przyjechać :lo: robią w wawie getto

Junior_Mokotow
20-03-2004, 11:30

ta daleko?... jak ci przyjadę wszyscy antyglobaliści z całej Europy to polem walk i spierdalanek przed policją i resztą służb będzie całe centrum, śródmiescie i pewnie niektóre inne części wawki..

Łysolek
22-03-2004, 15:08
dziś złapano rano w Warszawie dwóch Pakistańczyków , u którego jednego z nich znaleziono mapy z niektórymi miejscami Warszawy takimi jak Komenda Stołeczna Policji , Ambasada Amerykańska i Synagogi Żydowskiej...

8- 8- 8- Będziemy bronić Naszej Warszawy !!!!!! :box:

Beny
25-03-2004, 13:22
http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1155941&KAT=244

Arni
26-03-2004, 12:57

ta daleko?... jak ci przyjadę wszyscy antyglobaliści z całej Europy to polem walk i spierdalanek przed policją i resztą służb będzie całe centrum, śródmiescie i pewnie niektóre inne części wawki..

Może do Służewca nie dojdą... jeżeli by tak było, to raczej nie mamy się czego obawiać :rotfl:

Nationalist
26-03-2004, 14:07
dziś złapano rano w Warszawie dwóch Pakistańczyków , u którego jednego z nich znaleziono mapy z niektórymi miejscami Warszawy takimi jak Komenda Stołeczna Policji , Ambasada Amerykańska i Synagogi Żydowskiej...

Heh jakie piękne miejsca.A szkoda by ich było... :buhaha:

Łysolek
27-03-2004, 11:31

Heh jakie piękne miejsca.A szkoda by ich było... :buhaha:
ci :]

b3nito
27-03-2004, 13:17

szkoda tylko ze okazalo sie ze to byly miejsca w ktorych goscie mogli
zlozyc jakies papiery w zwiazku z przyznaiem pozwolenia na pobyt w Wawie czy cos takiego.... 8o
A nasza dzielna i madra Policja zle odczytala mape i zdarzyla zaalarmowac pol Europy ze oto zlapali terrorystow :rotfl: :rotfl: :rotfl: