PDA

Zobacz pełną wersję : Reklamowe mózgoj..y

Nazgul
08-02-2004, 19:08
1) "Poniedziałek - skóra tłusta. Wtorek - podrażniona. Gdyby to był facet to byś go rzuciła..."
2) "Czekotubce wycisk dasz..." (kupę na kanapce masz - PB MSPanc)

Niedługo będziemy martwym narodem. A w każdym razie narodem z 80% martwicą mózgu. Żebym wiedział jakich czasów dożyję... Jej..."

:fu: :fu: :fu: :fu: :fu:

Ładnie zapodał Michał Figurski w Radio 94 - nie wiem czy to prawda ale podoba mi się:
"Miałem żonę ale okazała się być pustą snobką więc ją rzuciłem".

Moja córa ma od dziś częściowy szlaban na TV. Po co mają dziecku krzywdę robić... :(

lamia
08-02-2004, 20:13
sluszna polityke prowadzisz 8o

jeszcze uwierzy,ze po batonikach Milky Way mozna latac, szampon Head i costam autamatycznie maluje i daje figure modelki, a faceci maja ***** tej wielkosci jakiej jest pianka w capuccino 8o

Keleborn
08-02-2004, 20:16
Mnie do szału doprowadza potrzeba konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Wiec nie oglądam telewizji ostatnio.

Foxx
08-02-2004, 20:36
, a faceci maja ***** tej wielkosci jakiej jest pianka w capuccino 8o

Smutne by to było :>

b3nito
08-02-2004, 20:53
, a faceci maja ***** tej wielkosci jakiej jest pianka w capuccino 8o

Smutne by to było :>

no pewnie....ktoz by zniosl taka ilosc pianki ;)

Nova
08-02-2004, 20:56
jeszcze uwierzy,ze po batonikach Milky Way mozna latac, szampon Head i costam autamatycznie maluje i daje figure modelki, a faceci maja ***** tej wielkosci jakiej jest pianka w capuccino 8o
No i jeszcze ze od szamponu HerbalCośtam dostaje sie orgazmu :buhaha:

kozer
08-02-2004, 21:08
Próbowałaś? :>

Nova
08-02-2004, 21:12
No ba.. :>
Lipa Kozer,nie kupuj :buhaha: :rotfl:

Nazgul
08-02-2004, 21:13

Ty się nie śmiej, bo jeszcze kiedyś usłyszysz z łazienki jak Twoja mówi że sie nie sprawdzasz i że znalazła kogoś hojniej obdarzonego przez naturę :D

kozer
08-02-2004, 21:16
No ba.. :>
Lipa Kozer,nie kupuj :buhaha: :rotfl:
Nie musze, przecież niedawno ktoś zadeklarował, że się poświeci dla dobra ludzkości :>

Ty się nie śmiej, bo jeszcze kiedyś usłyszysz z łazienki jak Twoja mówi że sie nie sprawdzasz i że znalazła kogoś hojniej obdarzonego przez naturę :D
To mi nie grozi. :>

lamia
08-02-2004, 21:19
Nie musze, przecież niedawno ktoś zadeklarował, że się poświeci dla dobra ludzkości :>

Maxiu i Albercik 8o ale oni to niechetnie troche tych pan Ci odstapia :(

marecki
09-02-2004, 16:39
http://www.lv6.com/madtv-snuggles.php to tak apropos reklam :]