PDA

Zobacz pełną wersję : Kto do karnych???

Joker
07-02-2004, 17:46
Odszedł Stanko i obawiam sie ze bedziemy mieli problem z tym stałym elementem gry. Pamietam ze przed przyjściem Stanko były problemy z karnymi. we wczorajszym sparingu przestrzelił Sagan wiec nie wyglada to najlepiej. Obysmy nie potracili tylko przez to punktów bo kazdy mecz jest na wage złota.

Ja zaproponowałbym do strzelania karnych Zielińskiego. Po pierwsze to doswiadczony zawodnik dobrze wykonujacy ten element :) piłkarskiego rzemiosła. Poza tym jest silny psychicznie i druzyna mogłaby mu zaufac.
A wy kogo proponujecie/??

Rafa(L)2
07-02-2004, 18:45
Artur Boruc... :rotfl:

yusta
07-02-2004, 18:45
Na pewno nie Sagan :/
Bedzie teraz problem z tym bo ja w sumie nie widze kandydata. Ewentualnie ktos z dwójki Zielinski - Surma

m84
07-02-2004, 18:52
Jak dla mnie to Tomasz Jarzębowski...

kamyk
07-02-2004, 19:04
jak dlamnie to Surma albo Zielek , lub moze Tomasz Sokołowski (starszy)

Kiub
07-02-2004, 19:07
Kiełbik albo Sokół I powinni nieźle strzelać karne, w sumie często wykonują stałe fragmenty gry i niezły mają strzał z dystansu, ewentualnie jeszcze może być Jarza. :)

Mini
07-02-2004, 19:09
dużo tych karnych nie zawalimy bo i tak dostajemy ich 1/5 tego co być powinno 8o
a strzelać powinien chyba Sokół I

Nazgul
08-02-2004, 00:45
Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem Sagana. Pamiętacie, co zrobił Stanko ze swoim pierwszym karnym w Legii? (rewanżowy mecz PP z Ruchem)...

bayo
08-02-2004, 00:49
Zieliński albo Magiera - jeden i drugi spokój.

Pab(L)o
08-02-2004, 00:54
Surma albo Sokół.
Sokół strzelił kiedyś karnego nawet Legii (grając w Stomilu). :/

Skanda(L)
08-02-2004, 03:44
niech strzela ten ktory najlepiej potrafi '8
moze Surma lub Vuko a moze Wlodarczyk nawet

c_zary
08-02-2004, 06:36
moze Wlodarczyk nawet
Ty chyba nam dobrze nie zyczysz... :)

Joker
08-02-2004, 08:57
Sokół I z Wisłą kraków nie strzelił (o ile dobrze pamietam) karnego wiec tez nie mam do niego zaufania. W kazdym razie Kubicki bedzie miał ból głowy. Byle punktów przez to nie potracic. :)

Grabo
08-02-2004, 11:56
Ech k...a karne.
W sumie trudno powiedziec, bo dawno nikt nie strzelał oprócz Stanka.
Myślę, że ktoś z dwójki Sokół i Zielek.

Podobniez bedzie problem z wolnymi, bo Kiełbowicz w tym aspekcie zdaje się być przereklamowany.

yusta
08-02-2004, 12:27
Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem Sagana. Pamiętacie, co zrobił Stanko ze swoim pierwszym karnym w Legii? (rewanżowy mecz PP z Ruchem)...

A pamietasz co przez cala jesien robil Sagan pod bramka rywali a co robil Stanko? Saganowi brakuje zimnej krwi i nie sadze by w tej kwestii mialo sie wiele zmienic.

m84
08-02-2004, 12:34
A pamietasz co przez cala jesien robil Sagan pod bramka rywali a co robil Stanko? Saganowi brakuje zimnej krwi i nie sadze by w tej kwestii mialo sie wiele zmienic.

Darek Dudek jest wyluzowany '8 Może on? :] Choć ja bym dał Jarzębowskiemu uderzać :]

yusta
08-02-2004, 12:43

Darek Dudek jest wyluzowany '8 Może on? :] Choć ja bym dał Jarzębowskiemu uderzać :]

Dudek jak narazie nie ma pewnego miejsca w skladzie, wiec raczej bym go nie typowala. Co do Jarzy, to nie wiem, ale jak tak sobie pomyslalam, to najpewniejszych kandydatow mamy wlasnie wsrod obroncow. Sokol I moglby jeszcze walic, ale niewiadomo ile pogra bez kontuzji 8o

Moze Dixi niech strzela :oho:

m84
08-02-2004, 12:45
Dudek jak narazie nie ma pewnego miejsca w skladzie, wiec raczej bym go nie typowala. Co do Jarzy, to nie wiem, ale jak tak sobie pomyslalam, to najpewniejszych kandydatow mamy wlasnie wsrod obroncow. Sokol I moglby jeszcze walic, ale niewiadomo ile pogra bez kontuzji 8o

Moze Dixi niech strzela :oho:

Masz rację, Dudek nie ma pewnego miejsca w składzie. Troszkę się zapędziłem bo sam bym go widział w pierwszej jedenastce.. :] Hehe Choto to może lepiej nie :co: ;)

jarcyś
08-02-2004, 14:58
Kiełbowicz

yusta
08-02-2004, 16:53
Kiełbowicz

8-

Veto! :]

Nazgul
08-02-2004, 17:11
Kiełbowicz

Kiełb to się do pierwszego składu nie nadaje a Ty go chcesz na egzekutora jedenastek :(

Sharn
08-02-2004, 20:18
Surma, Sokołowski I, Kiełbowicz, Jarzębowski. Tak to widzę. 8)

krzyys
09-02-2004, 12:57
jak dla mnie to darek kubicki ostatnio sie chwalil ze w testach psychologicznych wypadlo ze on ma strzelac karne:) ale tak naprawde mysle ze zielinski bo jest najstarszy i najlatwiej poradzi sobie z presja

czeniu
09-02-2004, 13:27
Wedlug mnie karne powinien egzekwowac Surma. Jest kapitanem zespolu, emanuje spokojem, powienien byc oparciem dla druzyny w takim momencie jak karny ( moze to decydowac o wyniku itp.) i wziac na siebie ciezar spoczywajacy na tym ktory strzela. Jesli chodzi o jego zastepce to typuje Jarzebowskiego lub Dudka ( udowodnil np. w meczu Schalke ze ma mocne uderzenie ).

brevery
09-02-2004, 15:22
Przedewszystkim zależy to od tego kto chce wykonywać jedenastki.
Jak dlamnie to każdy może wykonywać rzuty karne byle każdy był trafiony 8) W 100 % wierze trenerowi i zawodnikom

Tupcia
10-02-2004, 00:21
ehh...
cięzka sprawa...
Sagan chyba by się za bardoz stresował...
MOze Manolo 8) ??

ale chab najlepszy kandydat to Surma... I Jarza może.. nie wiem, poczekamy zoabczymy

Svitlica
11-02-2004, 11:55
Według mnie to Kiełbowicz albo Magiera.

Joker
18-02-2004, 11:40
Jak widac miałem nosa zakładając ten temat. 8)

Po odejściu Stanko Svitlicy w Legii zabrakło egzekutora rzutów karnych. Jako jego następcy brani są pod uwagę Marek Saganowski i Piotr Włodarczyk. Wczoraj obydwaj próbowali przekonać trenera Kubickiego, że to im warto zaufać w tej kwestii. Lepiej wypadł Sagan, pewnie umieszczając piłkę w siatce. Natomiast strzał Włodara obronił specjalista od rzutów karnych - Andrzej Krzyształowicz. Ostatecznie nie wiadomo jeszcze, komu przekaże to zadanie Kubicki.

Na podstawie: Przegląd Sportowy

yusta
18-02-2004, 15:03

Po odejściu Stanko Svitlicy w Legii zabrakło egzekutora rzutów karnych. Jako jego następcy brani są pod uwagę Marek Saganowski i Piotr Włodarczyk. Wczoraj obydwaj próbowali przekonać trenera Kubickiego, że to im warto zaufać w tej kwestii. Lepiej wypadł Sagan, pewnie umieszczając piłkę w siatce. Natomiast strzał Włodara obronił specjalista od rzutów karnych - Andrzej Krzyształowicz. Ostatecznie nie wiadomo jeszcze, komu przekaże to zadanie Kubicki.

Wedlug mnie, to Kubicki zle typuje :/ Sagan lepiej wypada na treningach, ale podczas spotkan ligowych nie raz udowodnil ze sie spina za bardzo i mu nie wychodzi. Ja bym typowala Surme, Sokola I albo Zielka.

c_zary
18-02-2004, 15:16

Wedlug mnie, to Kubicki zle typuje :/ Sagan lepiej wypada na treningach, ale podczas spotkan ligowych nie raz udowodnil ze sie spina za bardzo i mu nie wychodzi. Ja bym typowala Surme, Sokola I albo Zielka.
Surma i Zielu. Sokol I ma zbyt slaba psyche.

yusta
18-02-2004, 19:27
Surma - no to już wybraliśmy jednego ;)

No dobra, kandydature mamy i to dosyc mocna. Teraz trzeba jakos Kube poinformowac :D

Kawa
18-02-2004, 19:30
Trzeba było to przed spotkaniem w pubie ustalic :>

yusta
18-02-2004, 19:36
Trzeba było to przed spotkaniem w pubie ustalic :>

Niestety dopiero wtedy wyszedl na jaw zonk ze Stanko i nie mielismy czasu o tym myslec :)

Robal
18-02-2004, 22:16
Zielek Vuko albo Jarza oni powinni być pewni raczej przynajmniej tak mi się wydaje:)

yusta
19-02-2004, 00:16
Zielek Vuko albo Jarza oni powinni być pewni raczej przynajmniej tak mi się wydaje:)

O prosze. Nastepna glista na forum :D

Witaj :)

A w temacie.... wybralismy Surme i Kuba musi to jakos przyjac do wiadomosci '8

Joker
19-02-2004, 12:12
Ja tam nadal obstaję przy Zielku.

A skoro za stałe fragmenty jest odpowiedzialny Kiełbowicz tzn ze ma dobrze ułożoną noge. Sokół I ma złaba psychike. Sagan i Włodar przy karnych to błąd. Mocne walniecie z kopyta ma jeszcze Dixon tylko nie wiem jak u niego z psychika.

Yevaud
20-02-2004, 18:10
Zgłaszam swoją kandydaturę. Zawsze trafiałem pod trzepak i nawet jak Juby satł na bramie, to trafiałem ......

Zielu już kiedyś próbował strzelać. i nie wyszło.

Surma, Jarzębowski i Krzyształowicz - ten ostatni jest ponoć specem od karniaków.
PS. mój kumpel tez jest dobry w karniakach. Mieliśmy się spotkac we trzech, ale ten jeden się spóźniał. Więc polaliśmy dodatkowy kieliszek jako karniaka. Spóxnialski przyszedł, zobaczył 4 kielony polane (ja, kumpel, kumpel spóźnialski, karniak), powiedzieliśmy mu, że ma karniaka zalicyć, a on strzelił wszystkie 4, jednego po drugim.

Paw chwilę potem, ale co tam. Strzelił wszystkie cztery... Naprawde dobry jest :p

Nazgul
20-02-2004, 20:42
Napisałem to, żeby przypomnieć że i Stankowi zdarzyło się spaskudzić. A co do Sagana - cóż. Takie jest moje zdanie. Przeczucie cy cuś ;)

R@dek (L)
20-02-2004, 21:44
Surma jako kapitan jest pewny :+:

Karaś_uRsUs
01-03-2004, 19:30
Powinni dać szanse Włodarczykowi

Marcin ZŻB
28-03-2004, 13:02
Według mnie powinien Jacek Zielińskialbo Sagan albo Boruclub Kiełbek

Joker
09-05-2004, 18:44
Napisałem to, żeby przypomnieć że i Stankowi zdarzyło się spaskudzić. A co do Sagana - cóż. Takie jest moje zdanie. Przeczucie cy cuś ;)

Po wczorajszym meczu temat który załozyłem po odejsciu Stanko nadal aktualny.

Zielek powinien strzelac

Fizi
09-05-2004, 18:58
Boruc :niedobry:

Talar
09-05-2004, 19:02
Surma powinien wykonywać ''11''

Włóczykij
09-05-2004, 19:25

Zecydowanie :tak: , nie wiem czemu nie pobiegl na pole karne, bo widac ze mial ochote :tak:

Drugi Chilavert :tak: :D

Fizi
09-05-2004, 19:30

Zecydowanie :tak: , nie wiem czemu nie pobiegl na pole karne, bo widac ze mial ochote :tak:

Drugi Chilavert :tak: :D

szczególnie w takich przypadkach, gdy i tak jest juz pozamiatane , mógłby sobie pyknąć karniaczka , a co ... :bauns:

a jakby się okazało, że mu to nie sprawia kłopotu, to mógłby zająć się tym etatowo :)

Mrozik
09-05-2004, 19:37
Gorzej gdyby bramkarz to obronił... Ale też chciałbym żeby Boruc wykonywał karne :P

Włóczykij
09-05-2004, 19:46
Gorzej gdyby bramkarz to obronił... Ale też chciałbym żeby Boruc wykonywał karne :P

Nie ma takiej opcji, Boruc jest dobry w te klocki :D

Mini
09-05-2004, 19:55
a skad wiesz

Mrozik
09-05-2004, 19:58
a skad wiesz
BTW, wczoraj też mówiłem że Sagan nie strzeli PDK :P

Raffi
09-05-2004, 20:09
hehe, widziałem, na paru treningach, że mu to dobrze wychodziło :)
Ale ogólnie jestem przeciw ...może Włodarczyk (jesienią bodajże 2 gole dla Widzewa z karnych)

Cezdor
09-05-2004, 20:32
Do karnych Zielińskiego. Dlaczego? Bo umie opanować nerwy i ma niezły strzał.

Włóczykij
09-05-2004, 21:13
wczoraj też mówiłem że Sagan nie strzeli PDK :P

Ja niestety tez tak mowilem, i moze dlatego nie strzelil bo zapeszylismy :> :glupi:

Yevaud
09-05-2004, 21:32
Proponuję Surmę do karnych.

Mocny strzał. i dość precyzyjny.
Ewentualnie Magic, Nędza i Sokół I

MaxyM_
09-05-2004, 22:48
Tak naprawdę to możecie targować się do upadłego... Trener widzi ich codziennie i wie, kto jak strzela "11".

Fin.

MaxyM_
10-05-2004, 00:42
Open.

szczepan
10-05-2004, 00:47
Open.

a co to za dziwna (choc sluszna) zmiana?

Kempes
10-05-2004, 00:51
Jak Kiełbowicz jest na placu to wg. mnie nie miałby większych problemów z dokładnym strzałem ... karny wydaje sie rzeczą nieporównywalnie łatwiejszą niż wolny ,ale to oczywiscie tylko przypuszczenia bo na dobrą sprawe...nie widzielismy Kielbika w takiej roli.

Raffi
10-05-2004, 09:28
Jeżeli zostanę wyznaczony, to mogę strzelać karne. Robiłem to już w Widzewie i Śląsku - mówi Piotr Włodarczyk po tym, jak Marek Saganowski nie strzelił drugiego, kolejnego karnego. Włodarczyk, który we wtorek skończył 27 lat, w meczu z Wisłą Płock strzelił gola i miał jeszcze asystę

Maciej Weber: Dawno Pan nie strzelił gola. Kibice już zaczynali się niepokoić...

Piotr Włodarczyk: Oj, to niedobrze. Tak więc tym lepiej, że wreszcie się udało. Najważniejsze jednak, że znowu wygraliśmy. Na wiosnę w ogóle wszystko wygrywamy, oczywiście oprócz meczu z Wisłą w Krakowie. Bramek prawie nie tracimy, a zawsze udaje się coś strzelić.

Macie komfort psychiczny, bo udział w europejskich pucharach już sobie zapewniliście.

- To sobie zapewniliśmy, ale wciąż mamy też szanse na mistrzostwo. Jeżeli będziemy wszystko wygrywać, to ciągle jest szansa. Czekamy na potknięcie lidera. Poza tym jako jedyni ciągle wywieramy presję na mistrzów Polski, bo oni, chcąc zachować bezpieczną przewagę, też nie mogą tracić punktów. Wisła Kraków gra w niedzielę w Katowicach [rozmawialiśmy w sobotę po meczu z Wisłą Płock - red.] i teraz my sobie usiądziemy przed telewizorem i będziemy patrzeć, jak oni się męczą.

Strzelił Pan gola, miał asystę, a mogło być jeszcze lepiej. Sędzia nie uznał kolejnego gola, odgwizdując spalonego.

- Zdążyłem obejrzeć powtórkę w telewizji, z której wynika, że spalonego nie było. Tak więc tamten gol powinien zostać uznany.

Tym razem to Pan strzelił gola, a Marek Saganowski nie. W dodatku nie strzelił karnego.

- Każdemu może się zdarzyć. Marek jak zwykle włożył w mecz bardzo wiele serca. Moja bramka padła z jego podania. Zagrał mi świetną piłkę i w tym zwycięstwie miał spory udział.

Pan czuje się na siłach, by strzelać karne?

- Czuję się. W Widzewie i Śląsku już strzelałem karne. Jeżeli tylko zostanę wyznaczony, to na pewno podejdę.

Przed karnym krótko rozmawialiście. Padło pytanie, kto strzela?

- Nie, powiedziałem tylko Markowi, żeby strzelał. Powtarzam: niewykorzystany karny może zdarzyć się każdemu. Nie z takich sytuacji nie strzelało się bramek.

Pan najwyraźniej rozkręcał się w trakcie meczu, bo początek był dość niewyraźny.

- Pierwsza połowa była nieco słabsza, nie tylko w moim wykonaniu. Po przerwie już jednak dominowaliśmy. Wynik 2:0 mówi wszystko. Wisła to naprawdę dobra drużyna i mecz był ciężki. Dzisiaj jednak trafiła na lepszych. Poza jedną sytuacją Jelenia nie mieli szans, by nam strzelić. Wtedy bardzo dobrze zachował się Dickson, który wybił piłkę z pustej bramki.

Widzi Pan Ireneusza Jelenia jako wzmocnienie ataku Legii? A jeżeli tak, to czy niechętnie, bo to przecież konkurent do miejsca w ataku?

- To nie do mnie pytanie, tylko do panów na górze. Także do trenera. Oni rozstrzygną, czy taki zawodnik jest Legii potrzebny.

Henio
10-05-2004, 10:20
"Wazne aby po przestrzeleniu karnego podejsc do nastepnego by sie przełamac, bo zostanie lek do strzelania" tak powiedziała "gwiazda Wisły" Maciej Ż.

Kasja
10-05-2004, 10:24
"Wazne aby po przestrzeleniu karnego podejsc do nastepnego by sie przełamac, bo zostanie lek do strzelania" tak powiedziała "gwiazda Wisły" Maciej Ż.
a nie gwiazda??? :>
no to wlasnie widac jak sie Sagan przelamal po pierwszym... hehe
nie no w sumie szkoda mi go i w ogole tych sytuacji, ale niezle smiechy sa z tego ;P
Pora na zmiane "egzekutora" karnych... bo Sagan to chyba musi odpoczac ;)

Swierzy
10-05-2004, 13:16
Dla mnie karne strzelac powinien Sokol I.
Natomiast w meczu z Plockiem Kubicki mogl dac szanse Borucowi :) Bylo jego swieta wiec mogl jeszcze dostac taki prezent.

Pan Artysta
10-05-2004, 13:25
1.mecz i karne to nie czas na prezenty
2.Boruc po nie strzeleniu karnego stracić może koncentracje a dalej to może być różnie....
3.Włodarczyk,Kiełbowicz a może Zielu(spokój ,spokój,spokój)

Swierzy
10-05-2004, 14:05
e tam
w innych krajach kiedy jest juz praktycznie po meczu to daja czasami strzelic bramkarzowil
I mysle ze Boruc raczej by do tego podszedl na luzie bo nikt do niego by nie mial pretensji jesli by nie strzelil

zezik
10-05-2004, 18:47
To wszystko moja wina obstawiłem 2-0 i tak miało zostać. Wybaczcie.

Ufff a juz myslalem ze to tylko moja wina (tez obstawialem 2-0 ;) )
A moze Wlodarczyk do karnych :nie_wiem:

Kempes
10-05-2004, 20:09
To wszystko moja wina obstawiłem 2-0 i tak miało zostać. Wybaczcie.

Ufff a juz myslalem ze to tylko moja wina (tez obstawialem 2-0 ;) )

:w_morde: Przez was moja trójka nie weszła !

Pedros
12-05-2004, 11:13
Artur Boruc egzekutorem karnych? Czemu nie? Napewno byłoby ciekawie :) Zdarzało się przecież w historii, ze bramkarze wykonywali "jedenastki" i calkiem nieźle im to wychodziło.
Pozdrawiam!

VANAHAIM72
12-05-2004, 14:07
Moim (skromnym) zdaniem powienien strzelać "Sagan" - musi się przełamać...

Q_(L)
12-05-2004, 16:25
Moim (skromnym) zdaniem powienien strzelać "Sagan" - musi się przełamać...

Ja też bym stawiał na Sagana... :)

MaxxxiM
12-05-2004, 17:03
Adam Malysz.
Ostatnio strzelil, a przeciez nie ma zbyt wielu okazji do treningu. Po prostu naturalny talent :niedobry:

Albo jeszcze lepiej. Lucjan Brychczy! Jego strzalow zaden polski bramkarz nie obroni!

A najlepiej niech eM Saganowski potrenuje troche i strzela. W koncu sie przelamie i zacznie trafiac. Boruc lepiej niech sie koncetruje na dobrej grze na bramce. Jest bramkarzem i ma koncentrowac sie na tym by zachowac czyste konto, a nie strzelac bramki.
A co sie stanie kiedy Boruc sie pomyli, bramkarz przeciwnikow zlapie pilke i poda daaaaleko do przodu? Ktos mierzyl Arturowi ile biega na 100 i 200 m?

GbY
12-05-2004, 18:26
Osobiście chciałbym, aby karne nadal strzelał Sagan, chociaż po jego ostatnich wypowiedziach może okazać się to niezbyt możliwe :) . Dlatego w roli jego ewentualnego następcy widziałbym najchętniej Włodarczyka lub Surmę.

Raffi
13-05-2004, 14:12
Najprawdopodobniej Piotr Włodarczyk i Tomasz Sokołowski I zostaną wyznaczeni przez trenera Kubickiego do wykonywania rzutów karnych. Dzisiaj obaj wspomniani zawodnicy zostali kilka minut po zakończonym treningu i wykonywali "jedenastki". Obaj mieli stuprocentową skuteczność, jednak zdecydowanie pewniej piłka wpadała do siatki po uderzeniach Włodarczyka. Po serii oddanych strzałów, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Artur Boruc i pięknym strzałem pokonał stojącego w bramce ... "Włodara".

parada
13-05-2004, 20:56
Jacek Magiera albo Zielu bez stresu i zawsze celnie.

Kempes
13-05-2004, 21:01
Hmm... zawsze mi sie zdawalo ,że Zielek ma ''kopyto'' i rzecz jasna opanowanie ,ale celnością to on nigdy nie grzeszył. Może sie myle , może jedenastki by dobrze wykonywał.

kamyk
14-05-2004, 22:42
nio i WŁODAR dzis karnego wykonywał moze troche nie pewne ale liczy sie co w siatce wiec wpadło bedzie wykonywał nastepne karne, tylko nastepnym razem nie robii to dokładniej bo moze znow obronic:) ale jak by nie było liczy sie to co wpadło wiec jest ok!:))wŁODAR Włodar :dzieki: :dzieki: :dzieki:

Nazgul
14-05-2004, 23:12
Hmm... zawsze mi sie zdawalo ,że Zielek ma ''kopyto'' i rzecz jasna opanowanie ,ale celnością to on nigdy nie grzeszył. Może sie myle , może jedenastki by dobrze wykonywał.

Już strzelał i było kiepsko... Ze dwa lata temu.

zezik
14-05-2004, 23:29
:mistrz:

Sharn
15-05-2004, 01:59
Surma powinien strzelać. :D

Domino_Legia
15-05-2004, 11:09
Heyah! do karnych trzeba Włodarczyka w meczu ze Świtem wykorzystał go. :tak:

Kempes
15-05-2004, 12:21
Moim zdaniem mecz przed Świtem dał nam odpowiedź kto ma podchodzić do dalekich wolnych natomiast z karnymi to wciąż pewnego rodzaju niewiadoma gdyż ten karny Włodaczyka nie był ''ewidentną bramką'' ,że to tak ujme ,choć chwali sie to ,że potrafił celnie i dość mocno uderzyć :D

szczepan
15-05-2004, 12:27
Moim zdaniem mecz przed Świtem dał nam odpowiedź kto ma podchodzić do dalekich wolnych natomiast z karnymi to wciąż pewnego rodzaju niewiadoma gdyż ten karny Włodaczyka nie był ''ewidentną bramką'' ,że to tak ujme ,choć chwali sie to ,że potrafił celnie i dość mocno uderzyć :D

dokladnie... Kempes ma racje to nie byl pewny karny... wiec poczekajmy

master of dragons
15-05-2004, 19:32
Wlodarczyk strzelil pierwszego z wykonywanych a drugiego , trzeciego... itd moze juz nie strzelic!! Dlatego uwazam ze karne nadal powinien strzelac Saganowski!! Przynajminej Maciek mialby jeszcze jednego rywala w walce o korone krola stzrelcow!! :piwo:

Zie(L)onka
16-05-2004, 18:55
Dać szanse Borucowi, jestnajlepszymbramkarzem ligi to może i najlepszym egzekutorem karnych bedzie

Lola
16-05-2004, 18:58
Włodar może być ale niech jeszcze sobie poćwiczy! A tak wogóle to Boruc jescze powinien spróbować!! :D

Kasja
16-05-2004, 21:42
Wlodarczyk strzelil pierwszego z wykonywanych a drugiego , trzeciego... itd moze juz nie strzelic!! Dlatego uwazam ze karne nadal powinien strzelac Saganowski!! Przynajminej Maciek mialby jeszcze jednego rywala w walce o korone krola stzrelcow!! :piwo:
no patrz... a Sagan jednego, drugiego nie strzelil to trzeciego, czwartego etc. tez moze nie strzelic :/ z reszta skoro sam nie czuje sie na silach niech tego nie robi... dla mnie to jest oczywiste... a Wlodar... strzelil i to sie liczy... skoro zostal do karnych wystawiony znaczy chyba ze trener mu ufa w tej kwestii... a to ze napisales ze nastepnych moze nie strzelic to niby na jakiej podstawie??? :/

c_zary
17-05-2004, 03:23
Ja tam we Wlodara nie wierze w takich sytuacjach, bo ma za slaba psyche. W decydujacym o losach meczu momencie na pewno predzej zaufalbym Saganowi niz jemu.

VANAHAIM72
17-05-2004, 11:47
A ja w piątek czekałem, że do piłki podejdzie Artur Boruc i teraz czuję się zawiedziony :D A tak serio - Włodar źle strzelił tego karnego - niewiele brakowałe, a Borys Peskovic obroniłby ten strzał. Dalej nie wygląda to optymistycznie...

master of dragons
17-05-2004, 14:19
no patrz... a Sagan jednego, drugiego nie strzelil to trzeciego, czwartego etc. tez moze nie strzelic :/ z reszta skoro sam nie czuje sie na silach niech tego nie robi... dla mnie to jest oczywiste... a Wlodar... strzelil i to sie liczy... skoro zostal do karnych wystawiony znaczy chyba ze trener mu ufa w tej kwestii... a to ze napisales ze nastepnych moze nie strzelic to niby na jakiej podstawie??? :/

Popatrz na to z tej perspektywy!! Miesiac temu kiedy Saganowski strzelal karngo za karnym nikt nawet nie wspominal ze moglby to robic ktos inny!! Kazdy wierzyl (przynajmniej z was) ze moze tak strzelac i sie nigdy nie pomyli a tu nagle....2 karne i zaden nie wyladowal w bramce!! Czy nie moze sie to samo stac z Wlodarczykiem!??! A no moze :prosze: i znow ktos z waszej Legii zalozy temat :kto do karnych....!! :poddajesie

Kasja
17-05-2004, 15:56

Popatrz na to z tej perspektywy!! Miesiac temu kiedy Saganowski strzelal karngo za karnym nikt nawet nie wspominal ze moglby to robic ktos inny!! Kazdy wierzyl (przynajmniej z was) ze moze tak strzelac i sie nigdy nie pomyli a tu nagle....2 karne i zaden nie wyladowal w bramce!! Czy nie moze sie to samo stac z Wlodarczykiem!??! A no moze :prosze: i znow ktos z waszej Legii zalozy temat :kto do karnych....!! :poddajesie
moze, oczywiscie ze moze, ale nie musi...
wychodze z zalozenia ze lepiej niepewnie strzelony karny niz nie strzelony w ogole...
dopoki Wlodar sie nie 'pomyli' ja bym go nie skreslala...
a co do slabej psychiki bla bla bla to troszke mnie to smieszy... Sagan ma dobra... ok, ale jak mu nie wyszlo to podlamka, za to Wlodar mogl sie poczuc pewnie i bedzie dobrze... Kazdy z nich jest normalnym czlowiekiem, a nie jakims robotem- w sporcie moze sie zdazyc wszystko i to raczej nie powinno zalezec od psychiki jak na moj gust... :co:

master of dragons
17-05-2004, 19:37

moze, oczywiscie ze moze, ale nie musi...
wychodze z zalozenia ze lepiej niepewnie strzelony karny niz nie strzelony w ogole...
dopoki Wlodar sie nie 'pomyli' ja bym go nie skreslala...
a co do slabej psychiki bla bla bla to troszke mnie to smieszy... Sagan ma dobra... ok, ale jak mu nie wyszlo to podlamka, za to Wlodar mogl sie poczuc pewnie i bedzie dobrze... Kazdy z nich jest normalnym czlowiekiem, a nie jakims robotem- w sporcie moze sie zdazyc wszystko i to raczej nie powinno zalezec od psychiki jak na moj gust... :co:

No dobra wiec skoro Saganowski ma taka dobra psychike to dlaczego juz nie strzela tych karnych!! Skoro byl etatowym wykonawca 11-stek to moim zdaniem powinien dalej to robic!! Nagle odstawienie go od tego wlansie moze mu obnizyc morale i podlamac delikatnie!! Ale to juz wasz problem a nie nasz!! :prosze:

Kasja
17-05-2004, 22:52
No dobra wiec skoro Saganowski ma taka dobra psychike to dlaczego juz nie strzela tych karnych!! Skoro byl etatowym wykonawca 11-stek to moim zdaniem powinien dalej to robic!! Nagle odstawienie go od tego wlansie moze mu obnizyc morale i podlamac delikatnie!! Ale to juz wasz problem a nie nasz!! :prosze:
Chwileczke, ale to nie ja pisalam ze on ma silna psychike... i nikt go nie odsuwa- on sam nie chce... mi tylko chodzi o to ze 'wszyscy' od razu 'skreslaja' Wlodara co jest dla mnie nie bardzo zrozumiale... tlumaczac to slaba psychika... :co: w ogole ja sie zastanawiam skad ktos moze to wiedziec :rotfl:

Lola
18-05-2004, 09:49
Chwileczke, ale to nie ja pisalam ze on ma silna psychike... i nikt go nie odsuwa- on sam nie chce... mi tylko chodzi o to ze 'wszyscy' od razu 'skreslaja' Wlodara co jest dla mnie nie bardzo zrozumiale... tlumaczac to slaba psychika... w ogole ja sie zastanawiam skad ktos moze to wiedziec
Jak narazie to chyba wlasnie Włodarczyk wykazal sie psychika skoro strzelil jednak tego karnego ( dla jednych szczesliwie ale to ich zdanie). A Marka decyzje trzeba uszanowac, jak nie chce strzelac karnych to jego sprawa!! Co do jego psychiki to musi ja miec silna skoro podniusl sie po taki wypadku i dalej gral a teraz jest w formie :prosze: :brawo:
Trzymam kciuki za dzisiejszy mecz w Poznaniu!!

Bonhart
20-05-2004, 10:46
O umiejetnosciach strzelania przez naszych zawodnikow rzutuw karnych byc moze przekonamy sie 1 czerwca. :D Tyle ze wtedy kazdy moze byc na wage zlota...

Ostry
20-05-2004, 16:24
O umiejetnosciach strzelania przez naszych zawodnikow rzutuw karnych byc moze przekonamy sie 1 czerwca. :D Tyle ze wtedy kazdy moze byc na wage zlota...

Jak sobie pomyślę,że 1 czerwca możemy się doczekać rzutów karnych,to nie wiem czy ja to wytrzymam nerwowo :o Oby tego dnia szczęście było po naszej stronie,bo przecież karne to w dużym stopniu loteria.