PDA

Zobacz pełną wersję : Sparing z Lks

Rafa(L)2
06-02-2004, 20:03
Jak juz zapewne wiecie w nastepna sobote na Estadio WP Legia gra sparing z Lks-em...Wybiera sie ktos na ten mecz????

Rafa(L)2
06-02-2004, 21:03
Hehe ja jestem na pewno. Zimno ma być. Pobrać rozgrzewacze. Jak ostatnio Legia grała sparing z eŁksą to jak wbiliśmy na korty, bałem się później zejść. Heh nawet nie byłem w stanie zauważyć, że za mna jest normalne wyjście po schodkach :buhaha: :rotfl: O której godzinie?Nie wiem..godziny chyba jeszcze nie podali....
Bierzecie jakies konfetti i serpentyny??

Pab(L)o
07-02-2004, 01:01
Ta przerwa w rozgrywkach już zupełnie mnie zamotała. To z ŁKS gramy u siebie?!..
I to jeszcze w sobotę.
Chyba każdy będzie... jakiś taki musik....

Aureliusz
07-02-2004, 10:01
a mecz bedzie na plycie glownej, czy na boisko podocznym?

Raffi
07-02-2004, 10:14
Poprzednio był na głównym i trochę ludzi przyszło...
Obawiam się jednak, że ze względu na zagrożenie dla stanu murawy będą chcieli rozegrać to na bocznym. Nie zdziwiłbym się w każdym razie bo aura nie sprzyja.

bayo
07-02-2004, 12:49
Kiedy jest dokładnie ten mecz [dzień i przede wszystkim godzina], bo w następny weekend będę w stolicy i z chęcią bym sobie obejrzał :)

Mini
07-02-2004, 13:41
hmm i juz po sesji będzie :banan: do zobaczenia na stadionie

sadomen
07-02-2004, 13:50
Dzisiaj Zagłębie miało sparing z Górnikiem Zabrze 2:1 dla nas.

Rafa(L)2
07-02-2004, 18:16
Z tego co slyszalem(ale nie jestem pewnie czy to prawda) mecz ma byc o 11.00

Wasil
07-02-2004, 21:37
Ja na 99% będę, oby pogoda dopisała.

Ostry
08-02-2004, 08:54
Ja na ten mecz oczywiście idę :)
Mam tylko nadzieję,że zagrają na płycie głównej,gdyż oglądanie meczu zza krat na bocznym boisku nie należy do największych przyjemności.

Beny
08-02-2004, 09:11
Poprzednio był na głównym i trochę ludzi przyszło...
Obawiam się jednak, że ze względu na zagrożenie dla stanu murawy będą chcieli rozegrać to na bocznym. Nie zdziwiłbym się w każdym razie bo aura nie sprzyja.

Damy radę, Raffi!

Wreszcie piła na żywca!!!

Tupcia
09-02-2004, 23:29
Z tego co Raffi podawał w "przygotowaniach do sezonu" wynika, że możliwe jest iż zagrają na hali na Bemowie :oho:
tzn może własciwie fajnie, ciepło 8) ale ja juz bym chciala na Łazienkowską wkoncu zawędrowac ;)

A pogoda serio wskazuje na to, że na stadionie nie zagrają 8o

Kasja
09-02-2004, 23:35
Z tego co Raffi podawał w "przygotowaniach do sezonu" wynika, że możliwe jest iż zagrają na hali na Bemowie :oho:
tzn może własciwie fajnie, ciepło 8) ale ja juz bym chciala na Łazienkowską wkoncu zawędrowac ;)

dobra gdzies bedzie w koncu, ale ja musze wiedziec o ktorej godz ;)
czy w koncu ta 11 czy jakas zamiana moze??? (oby ;) )

brevery
10-02-2004, 09:00

:look: na LL
a nie tylko na forum zaglądasz :>

Wasil
10-02-2004, 09:55
Cały czas nie wiadomo, gdzie odbędzie się sobotni sparing Legii z ŁKSem Łódź. Początkowo mecz miał być rozegrany na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Tymczasem nie wiadomo, czy boisko to będzie się nadawało do gry. Kierownictwo klubu cały czas zastanawia się, gdzie ewentualnie przenieść spotkanie.
Wiadomo już, że mecz miałby się odbyć w godzinach przedpołudniowych.

Liczę na to ,że jeśli nie na bocznym to na głównym się uda rozegrać mecz.

Kawa
10-02-2004, 10:03
Cały czas nie wiadomo, gdzie odbędzie się sobotni sparing Legii z ŁKSem Łódź. Początkowo mecz miał być rozegrany na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Tymczasem nie wiadomo, czy boisko to będzie się nadawało do gry. Kierownictwo klubu cały czas zastanawia się, gdzie ewentualnie przenieść spotkanie.
Wiadomo już, że mecz miałby się odbyć w godzinach przedpołudniowych.

Liczę na to ,że jeśli nie na bocznym to na głównym się uda rozegrać mecz.
Na głownym napewno nie zagraja bo nie beda chcieli ryzykowac zniszczenia murawy.

Kasja
10-02-2004, 10:47

:look: na LL
a nie tylko na forum zaglądasz :>
wyobraz sobie ze jak to pisalam to nic na LL nie bylo :rotfl:

Woytek
10-02-2004, 18:58
z tego co dzis powiedzial Kiero to najprawdopodobniej mecz zacznie sie o 12... jednak jak zwykle wszystko w ostatniej chwili bo trenerzy chca zagrac na najlepszej murawie w okolicy. w sensie tej ktora bedzie w najlepszym stadnie tego dnia... oby nie przeniesli do Nadarzyna czy Legionowa ;-)

Beny
10-02-2004, 19:00
z tego co dzis powiedzial Kiero to najprawdopodobniej mecz zacznie sie o 12... jednak jak zwykle wszystko w ostatniej chwili bo trenerzy chca zagrac na najlepszej murawie w okolicy. w sensie tej ktora bedzie w najlepszym stadnie tego dnia... oby nie przeniesli do Nadarzyna czy Legionowa ;-)

Qrna, coś czuję, że sobie nie pooglądam. Chyba, że ktoś będzie miał szybki transport.

Raffi
10-02-2004, 19:02
Zstanawia mnie tylko to, co piszą na 90minutach:

Legia do Chorwacji?
Wiele wskazuje na to, że piłkarze Legii, którzy dopiero co wrócili ze zgrupowania na Cyprze, ponownie wyjadą - na kolejny obóz. Tym razem do Chorwacji.

Legia jest aktualnie w trakcie załatwiania obozu nad Adriatykiem. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, legioniści wyjadą w sobotę i w Chorwacji spędzą tydzień. W tej sytuacji nie doszłoby do skutku zaplanowane na sobotę spotkanie sparingowe z Łódzkim Klubem Sportowym.

Beny
10-02-2004, 19:05
8-

Dom wariatów. Czeski film. Siostro tlen. :zly: :hmm:

kamyk
10-02-2004, 21:05
Zstanawia mnie tylko to, co piszą na 90minutach:

Legia do Chorwacji?
Wiele wskazuje na to, że piłkarze Legii, którzy dopiero co wrócili ze zgrupowania na Cyprze, ponownie wyjadą - na kolejny obóz. Tym razem do Chorwacji.

Legia jest aktualnie w trakcie załatwiania obozu nad Adriatykiem. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, legioniści wyjadą w sobotę i w Chorwacji spędzą tydzień. W tej sytuacji nie doszłoby do skutku zaplanowane na sobotę spotkanie sparingowe z Łódzkim Klubem Sportowym.

no widzisz a ja mam jeszcze to!

Legia do Chorwacji

Sprawa jest pewna na 90 proc, potwierdził wcześniejszą informację trener Legii Dariusz Kubicki. - Już wcześniej myśleliśmy o tym, żeby w tych dniach wrócić na Cypr, ale okazało się to trudne ze względu na połączenia lotnicze. Teraz pojawiła się możliwość wylotu do Chorwacji. W Warszawie ciężko znaleźć boisko nadające się do gry. Mecze w hali na Bemowie, gdzie gra się po dziewięciu, czy dziesięciu nie spełniają jednak zadania. W Chorwacji zagralibyśmy trzy mecze z miejscowymi drużynami. Decyzja, czy polecimy zapadnie w środę - Odlot miałby nastąpić w sobotę o godz. 13, powrót dokładnie za tydzień 21 lutego. Zgrupowanie w Chorwacji nie będzie miało wpływu na wcześniejsze ustalenia i wylot legionistów na kolejne zgrupowanie - do tureckiej Antalyi - 23 lutego. Tam zagrają kilka sparingów - m.in. z Tawriją Simfieropol i Arsenałem Kijów (klubem ekslegionisty Siergieja Omieljańczuka).

chyba wczoraj na spotkaniu z ITI zaproponowano zgrupowanie i pannowie z ITI wylozyli kase albo druga opcija to ze na zgrupowanie wybrali sie za sprzedaz Stanko !!

Włóczykij
10-02-2004, 21:22
Spojrzcie teraz za okna a bedziecie mieli odpowiedz czy oby napewno mecz sie odbedzie w ten weekend '8

Rafa(L)2
10-02-2004, 21:35
Spojrzcie teraz za okna a bedziecie mieli odpowiedz czy oby napewno mecz sie odbedzie w ten weekend '8No...Pogoda jest kijowa tak wiec chyba nici z meczu... :/ no ale jest jeszcze kilka dni wiec moze sie troche polepszyc...

Raffi
11-02-2004, 13:52
Sparingu nie bedzie. Piłkarze ostatecznie jadą do Chorwacji (14-21.02)

Beny
11-02-2004, 13:53
Sparingu nie bedzie. Piłkarze ostatecznie jadą do Chorwacji (14-21.02)

Tandeciarze. A taką miałem chcicę. ;)

Mini
11-02-2004, 13:58
8o to kiedy jakis meczyk ?

Włóczykij
11-02-2004, 14:04
A nie mowilem :rotfl: 8)

Raffi
11-02-2004, 14:05
Mówiło sięo meczu z Pogonią w Szczecinie, ale wypadałby 21.02 więc nie było szans, a tak to 6.03 z Koroną Kielce.

Beny
A nie mowilem :rotfl: 8)

Uciekaj! :P

Beny
Mówiło sięo meczu z Pogonią w Szczecinie, ale wypadałby 21.02 więc nie było szans, a tak to 6.03 z Koroną Kielce.

Ale u nas?

Raffi
11-02-2004, 14:07
yhym

Kasja
11-02-2004, 14:08
czyli tego z Ceramika tez nie bedzie?

Rafa(L)2
11-02-2004, 14:30
8o to kiedy jakis meczyk ?W ta sobote Legia2 gra z Gwardia....Lepsze to niz nic..

Ursynow OI!
13-02-2004, 14:14
Gdzie i o ktorej gra Legia 2 z Gwardia nigdzie nie moge znalezc info na ten temat :fu: A bardzo liczylem ze obejze sparing z LKS na kosza nie chodze bo nie cierpie tego sportu,a niemoge doczekac sie meczu naszej L jak ktos wie o ktorej L2 vs G prosze o info thanks!

Raffi
13-02-2004, 14:17
W sobotę o 12.00 na Racławickiej

Raffi
14-02-2004, 13:54
Gwardia - Legia II 1:1 (1:1)
gole: Rymbiewski - Unduka

Zaremba to tragedia na bramce 8o tylko zaskoczonym jego wybrykami napastnikom Gwardii "zawdzięcza", że ze 4 razy nie wciągał piłki z bramki