PDA

Zobacz pełną wersję : V(L)epki wydane oraz dyskusje ważne

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Dżon
06-02-2004, 10:41
Napiszcie ciekawe/dziwne miejsca, gdzie wlepiliście vlepki.
Ja nalepiłem jedną na drzwiach pewnej "szanownej" instytucji przy ulicy Miodowej '8

kamyk
06-02-2004, 11:36
ja rozklejam w Autobusach miejskich na znakach, w windach w blokach ktorch jestem tzn. w wejsciowych dzwiach do bloków :)

Grzywa
06-02-2004, 12:19
W Krakowie... 8o :cheesy:

Beny
06-02-2004, 12:27

Nasi tam byli. :D
Pewnie Ewelinka. :> :+:

Grzywa
06-02-2004, 12:35

Biiippppp wrong answer '8

Beny
06-02-2004, 12:37

8- Dobra, Grzywa nie musisz wlepiać naszych vlepek, wystarczy, że jesteś na naszym Forum. '8 A skoro to nie ona, to znaczy, że będzie ich więcej. 8)

Adam-oldboy
06-02-2004, 12:43

8- Dobra, Grzywa nie musisz wlepiać naszych vlepek, wystarczy, że jesteś na naszym Forum. '8 A skoro to nie ona, to znaczy, że będzie ich więcej. 8)

Drogi Beny. Nie dawaj się tak wkręcać, bo Grzywa padnie zaraz ze śmiechu. Wiemy że masz goraczkę, ale ani z pierwszego ani z kolejnych postów nie wynika że chodzi o "nasze" vlepki.

Beny
06-02-2004, 13:15
Drogi Beny. Nie dawaj się tak wkręcać, bo Grzywa padnie zaraz ze śmiechu. Wiemy że masz goraczkę, ale ani z pierwszego ani z kolejnych postów nie wynika że chodzi o "nasze" vlepki.

'8 :rotfl:
Jako Legionistę interesują mnie jedynie nasze vlepki. I z tego punktu widzenia na to patrzę. Wybacz, ale inne vlepy mam w głębokim poważaniu. 8) Chyba że zalepiają nasze. No ale faktycznie Kraków to "ciekawe/dziwne miejsce" na vlepki. Nawet Wiślackie.

kozer
06-02-2004, 13:51
Na drzwiach wejściowych WME.
Przy kasie w bufecie WAT.
I absolutny hit - na sprawodzdaniu z laborków z materiałoznawstwa.

Kasja
06-02-2004, 13:56
ja smiesznych to moze nie...
ale najpierw obklejalam Konwiktorska, pozniej autobusy i ogolnie miejsca gdzie sie znalazlam, teraz zalepialam vlepki Polonii, ktorych sie ostatnio strasznie duzo zrobilo... :P
A no i normalnie ostatnio w szoku- w mojej windzie- vlepka Cracovii... w sumie w mojej klatce kibicow nie ma wiec sie zszokowalam ;)

Kawa
06-02-2004, 14:05
Nie dziwciesie do Warszawy poł Polski przyjezdza uczyc się/pracowac.

Mini
06-02-2004, 14:14
ziomek ze szkoły (zresztą nawet tu zarejestrowany) jadąc autobanem albo innym środkiem miejskiej lokomocji widział jak jakaś starsza pani na płaszczu z tyłu w okolicy :zly: miała vlepkę :buhaha:
a ja jak przykleiłem w sali wykładowej na słupie vlepkę to wisi do dziś.pomimo że nawet widzewiaka w szkole mamy :/

Adiq
06-02-2004, 15:44
Na sukowozie pod komisariatem na Natolinie. ("Legia - Wasz Koszmar z ul. Łazienkowskiej") 8)

_Bart
06-02-2004, 16:02
Na sukowozie pod komisariatem na Natolinie. ("Legia - Wasz Koszmar z ul. Łazienkowskiej") 8)

Ty to masz po pijaku chore akcje ;)

Grzywa
06-02-2004, 16:08

:rotfl: :rotfl: '8 Czyż Kraków to nie magiczne i ciekawe miejsce 8) :cheesy:

Beny zdrowiej i się nie wkręcaj :>

Beny
06-02-2004, 16:37
Beny zdrowiej i się nie wkręcaj :>

Dzięki Grzywo. :]
A wkręcić to mnie się da faktycznie łatwo. 8- ;)

A co do vlepek, to wszędzie musi je widać, bo co jakiś czas przychodzą w pracy do mnie ludzie wogóle nieqmaci z pytaniem: "Michał, te naklejki w tramwajach i autobusach to twoja sprawka?" 8- He, he, no ba. 8) Zwłaszcza od przystanku Aspekt i w stronę Bemowa. :D

Tuzin...
06-02-2004, 16:46
Ja raz przykleilem na tacy w McSraku :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dyha
06-02-2004, 17:52
Centrum ZG :) Znaki i Przystanki , oraz słupy

Autobusy , Rozklady MZK i PKS

Dżon
06-02-2004, 18:15
O! To jest hit! :rotfl:
Radiolka też... ale ten płaszcz starej baby to megahit! :buhaha:

dyha
06-02-2004, 18:18
O! To jest hit! :rotfl:
Radiolka też... ale ten płaszcz starej baby to megahit! :buhaha:

w Szczecinie tez kobicie w tramwaju na plaszczu nakleilismy :P

POLONISTA
06-02-2004, 21:19
Bez obrazy, ale czemu wy się podniecacie takimi pierdołami... 8)

Chociaż, może nie powinienem się dziwić... 8o

POLONISTA
06-02-2004, 21:35
Ponieważ gdzie się nie ruszę nasze miasto jest wręcz =zasrane=obscenicznymi, brzytkimi i obrażliwimi wpisami niektórych kibiców Legii.Co innego wasze wlepki=naprawde ładne(choć Polonii ładniejsze '8 )i pomysłowe, ale błagam =nie na ubraniach przypadkowych osób.

POLONISTA
06-02-2004, 21:45
Życze powodzenia... :] :]

Grochów
06-02-2004, 22:29
jak widzę jakiegoś Polonistę ( kiedy? ;) ) to staram się mu przykleić na czole... Ewentualnie na szaliku... :/
8-
Dobry żart :] .

Dżon
06-02-2004, 22:45
Ponieważ gdzie się nie ruszę nasze miasto jest wręcz =zasrane=obscenicznymi, brzytkimi i obrażliwimi wpisami niektórych kibiców Legii.Co innego wasze wlepki=naprawde ładne(choć Polonii ładniejsze '8 )i pomysłowe, ale błagam =nie na ubraniach przypadkowych osób.
1.Waszych wlepek nie da się zobaczyć bo znikają w bardzo szybkim tempie :rotfl:
2.Wasze wlepki nie są ładniejsze - są beznadziejne - nie widziałem żadnej kolorowej...
3.Napisy kibiców Polonii też nie są specjalnie wyszukane :/
4.Pytanie "dlaczego tak się tym podniecacie?" hmmm.... Po pierwsze primo to wcale się nie podniecamy ale rozumiem, że dziwi cię, że na naszym forum są takie tematy - na waszym się wszędzie tylko pisze na Legię i bredzi o historii... A jak ktoś chce sobie polemizować to go zaraz wyrzucają 8)
PS. Polonista stanął w obronie emerytów :buhaha:

Raffi
06-02-2004, 22:59
Panowie - róbmy swoje. Po co ciągnąć tą bezcelową dyskusję. Wystarczy że jedna osoba odpowiedziała....

Porter
07-02-2004, 10:00
POLONISTA
Legionista

'8 :buhaha:

sorry raffi ale strasznie mnie to rozbawiło :krol:

Dżon
07-02-2004, 11:49
Panowie - róbmy swoje. Po co ciągnąć tą bezcelową dyskusję. Wystarczy że jedna osoba odpowiedziała....
racja :)

Mazi
07-02-2004, 12:51
Ja rozdałem vlepy kumplom z Ostrowii , Małkini i Broku - z tego co wiem parę powinno się pojawić na stacji PKP w Małkini , PKS w Ostrowii , na MOSiR-rze w Ostrowii.

Osobiscie , będąc w Wołominie povlepiałem własnie tam . Poszedł z kumplem na stacje PKP i tam kumpel wchodził do pociągu ciach ,ciach vlepy wlepione i wysiadał z pociągu :) . Oprocz tego okolice własnie tego PKP w Wołominie tez zostały oblepione , no i parę klatek w Wołominie . Obecnie vlepek nie mam :( . Szkoda ,ze Tupci powiedziałem ,ze mi 1 zestaw starczy ... Gdybym teraz miał wiecej to z kumplem byśmy zrobili taką akcje ,ze wsiadamy w pociąg ( zółtek oczywiscie ) , przechodzimy cały train i vlepiamy , wysiadamy na najblizszej stacji i z powrotem ;) .

Lecz vlep u mnie brak :( . Kumpel mowil ,ze vlepy Hutnika W-wa i AZS W-wa bedzie miał ,ale to juz nie to samo .

Grzywa
07-02-2004, 13:04

No subkultura kibicowska ma to do siebie że granice swoich rewirów (tak to jest w Krakowie) zaznacza się sprayami i napisami na klub przeciwny gdy widzisz napis nie zamazany danego klubu oznacza to że tu rządzi dana ekipa jeżeli widzisz napis zamazany/pokreślony oznacza że wpływy ekip nachodzą na siebie itp. A to że napisy są obraźliwe to chyba po to żeby taki np. Żydek czy też Polonista w Warszawie się trochę powkurwiał jadąc autobusem po twoim przypadku widać że to skutkuje :]

Adiq
07-02-2004, 13:29
Ja się wolę moim wczorajszym "osiągnięciem" nie chwalić... :oho:

Mini
07-02-2004, 13:44

8) to raz a dwa że nikt jej nie przyklejał tylko pewnie usiadła gdzies i się vlepka przykleiła przypadkiem.
i Krótki :fu:

Dżon
07-02-2004, 17:10
No ja też zadbałem o to, aby wlepki pojawiły się nie tylko w bliskich okolicach - koleżankę wybierającą się do Trójmiasta wyposażyłem w cały zestaw, trochę dałem też siostrze, która teraz rozlepia w Szklarskiej... '8

kozer
07-02-2004, 20:49
No ja też zadbałem o to, aby wlepki pojawiły się nie tylko w bliskich okolicach - koleżankę wybierającą się do Trójmiasta wyposażyłem w cały zestaw, trochę dałem też siostrze, która teraz rozlepia w Szklarskiej... '8
Dżon jaki masz fajny avatar :buhaha:

Raffi
07-02-2004, 21:02
Złośliwa bestia '8
PDK

Foxx
07-02-2004, 21:03
:co: [zegar]

kozer
07-02-2004, 21:10
Jutro mu zmienie na ten co miał, dziś mnie się nie chce.

Dżon
07-02-2004, 21:17
Dżon jaki masz fajny avatar :buhaha:
8- Ło żesz ty taki owaki :box: łachudro jedna!!! :zly: I weź tu korzystaj z czyjejś strony do wrzucenia avatara, jak ten ktoś po browarze zmienia się w człowieka rozpowszechniającego wrogie symbole :fu: 8o 8/

Kasja
08-02-2004, 11:45
niektorzy to i na glowie rozlepiaja '8 :D :buhaha:

Adiq
08-02-2004, 11:56
:P2

Sharn
08-02-2004, 20:16

:hehehe:

Prosba do adminów, wywalcie tego barana. Wiecie którego. :)

Beny
09-02-2004, 22:16
Dzwonił brat z woja.
Wezwał go plutonowy: Szeregowy K..........., czy to szeregowy nalepia naklejki z Legią na drzwiach wucetów? :rotfl: Moja krew. :+:

BTW - sporo vlep pojechało do Wodzisławia. Jakiś kolo od brata jest kibicem Odry, brat zgodził się zabrać go na meczyk na Łazienkowską pod warunkiem, że ten ponakleja vlepy u siebie. :oho: Pojechał w weekend na przepustkę. '8

Porter
09-02-2004, 22:18
vlepy przezajebombiste :rotfl:
miejsca : wszelkie czerwone tablice z białymi literkami z orzełkiem typu : szkoły, urzędy itp.
narzekam na klej tylko , bo bardzo ale to bardzo łatwo je odkleic (i nie jest to wina temperatury, bo tak samo sie trzymają na powietrzu jak i w pomieszczeniach!!!!!)

yusta
09-02-2004, 22:28
miejsca : wszelkie czerwone tablice z białymi literkami z orzełkiem typu : szkoły, urzędy itp.
narzekam na klej tylko , bo bardzo ale to bardzo łatwo je odkleic (i nie jest to wina temperatury, bo tak samo sie trzymają na powietrzu jak i w pomieszczeniach!!!!!)

Testowalismy w róznych warunkach i nie jest tak jak mówisz, no chyba ze w warunkach cieplarnianych naklejasz na wilgotna badz mokra nawierzchnie. Vlepy naklejone w cieplym i suchym miejscu maja sie dobrze, ewnetualnie po ich destrukcji przez bardzo zlych ludzi pozostaje bardzo duzo sladow, czyli tak latwo nie odchodza :>

Tupcia
09-02-2004, 23:39
:buhaha: :buhaha: :buhaha:

W Krakowie to kilka moich jest, chcialam zauważyć..

A najdziwniejsze miesjca? Już się chwaliłam -
Krupówki
Policjant, ochroniarz, radiolka na skokach w Zakopcu

CZęstochowa, najsłynniejsza zakopiańska dyskoteka :rotfl:

A w Warszawie to juz żdanych dziwnych miejsc nei ma, wszystkie sa obklejone 8)

Co do Polonii, to po raz pierwszy w zyciu widziałam 3 vlepy!! Jedna pomyslowa, serio -
Ostrza,noża i nożyczki, halabardy i pilniczki, a Żyleta nadal tępa :rotfl: :oho: :fu:

Uśmialam się 8)

Nasze są dużo ładniejsze. A vlepy polonijne to chyba tylko o tematyce antylegijnej :/
Co oni by bez nas zrobili :rotfl:

Kasja
09-02-2004, 23:44
ja ostatnio wszedzie widze polonijne vlepki...
heheh zmobilizowali sie...
na poczatku zalepialam, teraz tylko mi odrywanie zostalo... :D

PS a antylegijne dwie widzialam- Braci sie nie traci: jedna z Hitlerem, Stalinem i Herbem Legii, a druga z policja, Herbem i czyms tam :/

wrt
10-02-2004, 01:14
http://www.astercity.net/~kania/PICT1826.JPG
czas na miasto ruszyć :) ja to wszedzie nalepiam gdzie jestem

ems
10-02-2004, 02:13
ja ostatnio wszedzie widze polonijne vlepki...
heheh zmobilizowali sie...
na poczatku zalepialam, teraz tylko mi odrywanie zostalo... :D

PS a antylegijne dwie widzialam- Braci sie nie traci: jedna z Hitlerem, Stalinem i Herbem Legii, a druga z policja, Herbem i czyms tam :/

heh, policja... i kto to mowi, chcialoby sie rzec... konfidencka scierka Polonia...

Foxx
10-02-2004, 06:57
Jakoś tak, delikatnie, to ujełeś ;)

Porter
10-02-2004, 10:40

Testowalismy w róznych warunkach i nie jest tak jak mówisz, no chyba ze w warunkach cieplarnianych naklejasz na wilgotna badz mokra nawierzchnie. Vlepy naklejone w cieplym i suchym miejscu maja sie dobrze, ewnetualnie po ich destrukcji przez bardzo zlych ludzi pozostaje bardzo duzo sladow, czyli tak latwo nie odchodza :>
z drugiej strny jesli znikaja to znaczy ze ktos je zrywa, a zrywa po tym jak zobaczy... a chodzi o to zeby zobaczył :rotfl:

Walek_C.Z.K
10-02-2004, 13:26
http://www.astercity.net/~kania/PICT1826.JPG
czas na miasto ruszyć :) ja to wszedzie nalepiam gdzie jestem

Podziel się to Ci pomożemy ;)

Kempes
10-02-2004, 19:08
Krakowskich pare miejsc jest naznaczonych :]

disco
10-02-2004, 19:14
ode mnie Syrenka na Rynku dostala vlepke w prezencie ;)

DaMi_FB
10-02-2004, 19:42
Ja sobie jeżdze i rozlepiam na przemian jedną Zagłębia i jedną Legii. Najczęściej to w pociągu relacji Częstochowa - G(L)iwice

arczi
10-02-2004, 19:46
No wiesz Disco.
Syrence moglbys darowac.
Ty.. wandalu :>

Dziubek
10-02-2004, 21:24
Warszawa, Zakopane i Sosnowiec!!!

Porter
10-02-2004, 22:37
w czwartek troche vlep rusza z lublina przez cała Polskę do Niemiec
za tydzień również na zachód, tyle że przez Niemcy , Francje az do Wielkiej Brytanii :D
A ja w niedziele na południe , na Słowacje :D
W 2 dni poszły mi jak narazie 432 vlepy w Lublinie
i troche Łęczną juz przygotowuje na nasz przyjazd :D

Harcerz
11-02-2004, 05:15
Czarek dawaj moje vlepy!!!!
Bylem dzisiaj w Bialymstoku i niestety mialem ze soba tylko jedna vlepke :fu: :fu: :fu: ,
A tyle ciekawych miejsc odwiedzilem

Grzywa
11-02-2004, 14:22

O ty franco :D ;) =P :rotfl:

Włóczykij
11-02-2004, 15:19
Ostatnio jak dostalem vlepy z Sosnowca to zawsze wlepiam jedna Legii i obok Zaglebia '8

austin_ts
11-02-2004, 17:32

O ty franco :D ;) =P :rotfl:

spoko Grzywa, chodziło mu o pisuar w Jamie '8

disco
12-02-2004, 19:32
No wiesz Disco.
Syrence moglbys darowac.
Ty.. wandalu :>

sama się prosiła... Do twarzy jej w "Miasto jest nasze" :D

Herman
12-02-2004, 19:43
Ja właśnie z gór wróciłem.

Juz w pociągu miałem śmieszną sytuację (WWA-B.Biała).
Na desce miałem przylepione "W jedności siła)..po jakimś czasie w moim przedziale ujawnił się kibic GKS jadący do Katowic stwierdzając "O Warszawka jedzie pośmigać na deseczce"...jakoś nie wyszedłem z przedziału az do Katowic aż ten drab sobie poszedł.

Generalnie oblepiłem PKS`y na trasie Międzybrodzie-Żywiec-Korbielowo , okoliczne przystanki,sklepy, kolejkę linowa na Pilsko,knajpy na stoku...poszło tego trochę.
Szkoda, że tak łatwo schodzą pod wpływem wody :/

pijak
13-02-2004, 21:56
wyjście z metra gdański dw. na tramwaj w kierunku bemowo-huta itd...

moja ukochana miejscówka bo widuje tą vlepunie co dzionek :)

a tak po za tym to na wew. :> częsci dachów autobusów, tam lepiej chyba sie trzymają...

Niko
14-02-2004, 11:07
Około 80 vlep rozeszło się po Płocku, Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku. Wklejałem w miejscach turystycznych-Copernicus, Rynek w B-szcz i T-ń, Inf.tur i McD. Do tego kilka na stadionie Zetki. :)
Jeździmy wszędzie, vlepiamy zawsze.

pzdr
*JKL*

Kasja
14-02-2004, 16:39
ja zalepialam Ciechanow wczoraj :)
teoretycznie to tam za Legia sa, ale i Widzewiaka spotkalam :oho:

Mini
14-02-2004, 16:46
jutro w Sulejówku przybędzie :D

Porter
14-02-2004, 22:41
jutro jade z nimi na słowacje
pozdro 4 all :krol: :krol: :ganja: :pijok:

Cypis
14-02-2004, 22:57

Mini gdzie dokladnie? to sobie na tygodniu oblukam.

Mini
15-02-2004, 09:42

Mini gdzie dokladnie? to sobie na tygodniu oblukam.

koło kościoła

Radzyn
15-02-2004, 18:30
Ja się dziś od kolegi się dowiedziałem że on i taki drugi mój koleś poszli wlepiać na stadionie Polonii już wchodzili na sektory jak ich złapał ochroniarz ale nie przyczepił się że coś tam wklejają ale że zauważył że jedem ma szal Naszego Klubu no i ten się przypierdolił żeby pokazał co to za szalik mój koleś powiedział że nie jest jakimś eksponatem nie będzie mu pokazywać i ochroniarza a raczej ochraniarzy olał ale ci go podcieli i mu zaczeli wyrywać szalik i niestety udało ale będzie za to zemsta!!!!!!!!

Tuzin...
15-02-2004, 19:42
Ja pier.... :fu: :fu: :fu:

Foxx
15-02-2004, 20:47
Ja się dziś od kolegi się dowiedziałem że on i taki drugi mój koleś poszli wlepiać na stadionie Polonii już wchodzili na sektory jak ich złapał ochroniarz ale nie przyczepił się że coś tam wklejają ale że zauważył że jedem ma szal Naszego Klubu no i ten się przypierdolił żeby pokazał co to za szalik mój koleś powiedział że nie jest jakimś eksponatem nie będzie mu pokazywać i ochroniarza a raczej ochraniarzy olał ale ci go podcieli i mu zaczeli wyrywać szalik i niestety udało ale będzie za to zemsta!!!!!!!!

Oj dzieci, dzieci... A jaka będzie zemsta? Oblepicie ochroniarzom samochody?

Mrozik
15-02-2004, 21:18
8- *****, fajnych masz kolegów :/ Bez kitu, aletroche trzeba myśleć :/

1916
15-02-2004, 23:20
ostatnio jechalismy autopkiem taka swoja ekipka i na samym koncu ktos wlasnie vlepiał i poszlismy zobaczyc co vlepia ... normalnie nie wiedzialem co powiedziec jak zobaczylem co to za wleepy ...i skonczylo sie dobrym mlynkiem w autobusie mimo ze bylo ich 2 to sie postawili ..

zdrówko wariaty ...

Wariat ef'03
16-02-2004, 13:39
Jest pieknie....Grzywa czy ktos z Wiselki kto jest na forum,jak chcecie jeszcze vlepki Legii to pozrywajcie te co sa w Krakowie od wczoraj :>
pozatym pojechaly sie naklejac tez do Niemiec i na Slowacje,zaznacze ze w Marcu pojawia sie tez w Liverpoolu-pozdro Chmielu dobra robota!

Q_(L)
16-02-2004, 14:54
Trochę pojechało do Wiednia 8)

Kilka znalazło się w Radomiu w klubie "Katakumby"... długo niestety nie wytrzymały, ale widziałem, że zamieszaia narobiły :]

Grzywa
16-02-2004, 17:32
Jest pieknie....Grzywa czy ktos z Wiselki kto jest na forum,jak chcecie jeszcze vlepki Legii to pozrywajcie te co sa w Krakowie od wczoraj :>

Spoko proszę dokładne namiary =P ;) a tak serio to mamy ładniejsze 8) Więc waszych nie potrzebujemy najwyżej się je zaklei :>

Mrozik
16-02-2004, 17:41
Kilka stacji i knajpek przy katowickiej. Bezcłówka w Znojmie (tu pozalepiałem wiślackie) i Włochy :]

czesiek
16-02-2004, 18:35
Krzesełka kolejki linowej na Palenicę (Szczawnica).
Od tej przekręcania bolą mnie jeszcze plecy. :)

MaxyM_
16-02-2004, 18:45

Brawo!

Very good!

Bo w Szczwnicy Wiślackich vlepek jak muchów na gównie.

I hutnika też.

czesiek
16-02-2004, 18:50
A kiedy Maxym było ich dużo?
Pojedź teraz i zobacz. :)

A vlepek Hutnika nie widziałem. 8- Za to były jeszcze 3 Widzewa, 1 Cracovii. Klej niezły, ale gorzej z projektem. :)

Mrozik
16-02-2004, 18:57
A vlepek Hutnika nie widziałem. 8-
Ja widziałem :) w Warszawie , w ostatnią sobotę, nie zerwałem, ale częściowo zalepiłem, bo sie drzwi zaczęły w autobusie zamykać :P
PDK :]

czesiek
16-02-2004, 19:42
Chopok zaklejony :] Wyciągi,kasjery itd. :>
Kumpel wraz ze znajomkami 800 vlep w Krakowie 8-
eeeee a ja miałem na Chopok jechac...
Tylko, że za daleko i ..... za drogo.
W Polsce taniej i bez kolejek, jak ktoś jeździ. 8)

Duch
16-02-2004, 19:44
A ja dzisiaj w 436 widziałem vlepkę z Deyną od razu miło się mi zrobiło.
Niedługo będe mieć vlepki Zagłębia,,,,,,,,,

czesiek
16-02-2004, 19:47
A ja dzisiaj w 436 widziałem vlepkę z Deyną od razu miło się mi zrobiło.
Niedługo będe mieć vlepki Zagłębia,,,,,,,,,
I żebyś tak jeszcze pomyślał, zanim coś napiszesz. :/

Kempes
16-02-2004, 20:22
a ja jak z kumplem po karnet jechałem znalazłem na bramie przy łuku

-> arka gdynia - bylismy tu 8-

została unicestwiona momentalnie :>

Maku
16-02-2004, 20:30
Z kumplami vlepialiśmy w Austrii w gondolkach:D Sporo tego jest:D I nikt nie zrywa:)Dużo Polaków tam jeździ, niech wiedzą kto rządzi:) Aha i zobaczyłem tam vlepkę Wiślacką...już jej nie ma:D Została usunięta przez warszawskie służby porządkowe i zastąpiona naszą:):):)

Harcerz
16-02-2004, 22:54
Troche vlepek w najblizszym czasie znajdzie sie w polskich klubach , knajpach oraz barach na terenie NY i NJ.

Mam 2000 sztuk :)

Beny
16-02-2004, 22:56
Troche vlepek w najblizszym czasie znajdzie sie w polskich klubach , knajpach oraz barach na terenie NY i NJ.

Mam 2000 sztuk :)

Legia, Legia wszędzie, zwariowało, oszalało moje serce!!!

Pozdro Harcerz. :)

BTW - ok. 50 vlepek rozklejonych na trasie Wawa - Wodzisław Śl. i w samym Wodzisławiu.

Lolek
16-02-2004, 23:33
Ktoś ładnie ovlepkował Zakopane - troszkie się zdziwiłem, bo myślałem że będą dominowac krakowskie produkcje. Pojedyńcze sztuki wyłapałem też w Białce i Bukowinie. Ładnie.

Swierzy
17-02-2004, 00:35
W czwartek wysylam setke do Elku.
W 709. i 727 zaczyna pojawiac sie coraz wiecej vlepionych polonijnych smieci, Mroziu do dziela! :)[/list]

Raffi
17-02-2004, 09:37
Ktoś ładnie ovlepkował Zakopane - troszkie się zdziwiłem, bo myślałem że będą dominowac krakowskie produkcje. Pojedyńcze sztuki wyłapałem też w Białce i Bukowinie. Ładnie.

Nie trzeba było nawet jechać do Zakopanego '8 Chociaż pewnie turyści ze stolicy też swoje dołożyli :)

Mrozik
17-02-2004, 13:58
W 709. i 727 zaczyna pojawiac sie coraz wiecej vlepionych polonijnych smieci, Mroziu do dziela! :)[/list]
Robie co moge :)

domber
17-02-2004, 15:49
Ba , robie co moge :] Przydałyby sie takie kursy po zajezdni na wilanowsiej jak po ostatnim koszu :P

709 8- 8- ja jeszcze zadnej nie widzialem
ale jak zobacze to bedzie moja :)

Mrozik
17-02-2004, 19:14
Ba , robie co moge :] Przydałyby sie takie kursy po zajezdni na wilanowsiej jak po ostatnim koszu :P

709 8- 8- ja jeszcze zadnej nie widzialem
ale jak zobacze to bedzie moja :)
Ja też nie, ale co nei znaczy ze nie będe vlepiał nasazych :P

kamyk
17-02-2004, 19:54
ja dzis widzialem wlepy w Radomiu ::)))) na pkp i w autobusach wiec Legioniscie z Radomia dzialaja i oblepiaja miasto:)

Radzyn
17-02-2004, 21:42
gdybym miał te vlepki wcześniej to bym ponaklejał na Słowacji w Tatrzańskiej Łomnicy

Dżon
17-02-2004, 21:53
A moja wlepa na drzwiach pzpn-u jeszcze się podobno trzyma '8

Tupcia
17-02-2004, 22:15
Łeeee...
Ostatnio w dordze do mej szkoły znajduje vlepki...
GKSU!!
Jestem w szoku...
nawet w skzole były, tuz przy mojej szafce kurna 8o
Juz ich nie ma

Dżon, gratuluję ;)

Walek_C.Z.K
18-02-2004, 11:50
Łeeee...
Ostatnio w dordze do mej szkoły znajduje vlepki...
GKSU!!
Jestem w szoku...
nawet w skzole były, tuz przy mojej szafce kurna 8o
Juz ich nie ma

Dżon, gratuluję ;)

A ja dzisiaj jadąc sobie tramwajem nr 7 przyuważyłem vlepkę łączoną ( Lech, Arka, Cracovia) "Autostrada do nieba" i musiałem się nieźle napocić żeby ją zerwać, tak skubana sie trzymała

Radzyn
18-02-2004, 21:33
u mnie w szkole jest vlepka na mojej szafce i na drzwiach od historii nawet nauczycileka na t popatrzyła i nie zerwała :) a jutro będziemy oblepiać dalej szkołę

Slash
18-02-2004, 22:00
Przez Ciebie miałem dużo do roboty na wyciągu :)

Ja wczoraj jak wracałem z knajpki o 2 w nocy poszedłem naklejać vlepki Wisły na osiedlu XXX lecia. Na trzeźwo bym się nie odważył :/

czesiek
19-02-2004, 13:16

A kiedy? Bo Małopolska miała ferie przed mazowieckim....

Mrozik
19-02-2004, 18:43

A nie przypadkiem równolegle :hmm:

Nova
19-02-2004, 18:49

Nie,Małopolska miała ferie równolegle z Wielkopolską (czyli przed Mazowieckim ;) )

czesiek
19-02-2004, 18:50
No nie wiem.... Babka u której na Podhali mieszkaliśmy mówiła, że ferie u nich były już 2 tygodnie po świętach.
Zresztą tłoku nie było, więc Krakowa chyba też. '8

Slash
19-02-2004, 20:41
Małopolska miała ferie przed Mazowszem, ale jak się studiuje to sprawa wyglada inaczej ;)

Slash
20-02-2004, 00:42
Czesiek, a tak z ciekawości, czy nie jeździłeś przypadkiem na Palenicy między 9 a 11 lutego i czy nie miales może takiego czarnego szalika Legii? 8)

CywiL
20-02-2004, 10:59
Ja korzystając z okazji vlepiałem w Poznaniu w McDonaldzie i na stacji benzynowej, w Hadze na stadionie i mieście w Emmen i Amsterdamie... '8
Jedyne vlepki jakie spotkałem w czasie podróży to jedna Wisły i Lechii Gdańsk na stacji w Holandii ale zastąpiłem je ładniejszymi.... 8)

czesiek
20-02-2004, 16:01
Czesiek, a tak z ciekawości, czy nie jeździłeś przypadkiem na Palenicy między 9 a 11 lutego i czy nie miales może takiego czarnego szalika Legii? 8)
No proszę, to się widzieliśmy. Czarny szal miał mój kolega. :>
Ja jeździłem bez szala. Ubrany na ciemno, czerwone narty. :>

P.S. Niektóre z Waszych wlepek mają naprawdę słaby klej. :>

pzdr.

Slash
20-02-2004, 17:20
No proszę, to się widzieliśmy. Czarny szal miał mój kolega. :>
Ja jeździłem bez szala. Ubrany na ciemno, czerwone narty. :>

P.S. Niektóre z Waszych wlepek mają naprawdę słaby klej. :>

pzdr.
Ale do Waszych vlepek lgną jak pszczoły do miodu :) PS. fajna jest taka jedna Wasza, z Deyną, nawet ją oszczędziłem

Tuzin...
20-02-2004, 20:15
Ja dzis poszedlem do saloniku prasowego Ruchu, wzialem Polonia'ole i w dziale opisujacym historie KSP przykleilem vlepke "(L) Historia ktorej nie dorownacie". Jak jakis pajac bedzie to czytal to bedzie mial zdziwke :rotfl:

aaadamm
20-02-2004, 20:33
Ja dzis poszedlem do saloniku prasowego Ruchu, wzialem Polonia'ole i w dziale opisujacym historie KSP przykleilem vlepke "(L) Historia ktorej nie dorownacie". Jak jakis pajac bedzie to czytal to bedzie mial zdziwke :rotfl:

dobre !!!!!!!!

dzieki za pomysl :)

Jaco
20-02-2004, 21:07
PS. fajna jest taka jedna Wasza, z Deyną, nawet ją oszczędziłem
Slash! I za takie akcje jesteście lubiani na tym forum '8

BBB
21-02-2004, 21:48

ostatnio troche jezdze tymi liniami ,i dotad zadnej Polonijnej nie widzialem,ale takich glosow nie mozna lekcewazyc :>

Ostatnio sam pracuje nad projektami samych Legijnych vlepek oraz takich dzielnicowych np "Legijny Ursynow".Ale narazie wszystko jest w fazie projektow,jak bede mial gotowe wzorki to postaram sie pochwalic 8) .

Porter
23-02-2004, 15:55
wróciłem ze słowacji ->Tatrzańska Łomnica , Chopok obklejone. W Wyźnych Ruźbachach zalepiłem co sie dało i prawie dałem po buzi koledze kibicowi (L) , pijany ide patrze pacan pisze na garażu półmetrowymi wołami "WKS ŚLĄSK" .. po dłuższych oględzinach i wyjaśnieniach okazało sie ze to "CWKS LEGIA".
2. Strasznie wkurwiał mnie baran z Zabrza w szalu cały czas jeździł. Raz jednak zostawił deske przed knajpą. Od razu pojawił sie koszmar z ul Łazienkowskiej '8
3. Vlepy pojechały również do Niemiec
4. 13 marca jadą do Lancaster w Wielkiej Brytanii
5. Co do vlepki z KAzikiem to tez mam pewną historię. W szkole notorycznie vlepki zrywa mi kolezka z motoru , ja mu systematycznie zalepiam szatnie. Ostatnio jednak stwierdził ze Kazika nie zerwie po czym zanucił "Deyna Kazimierz , nie rusz Kazika...." 8-
vlepianie to zajebista masa :krol:

Włóczykij
23-02-2004, 16:02

A dzis moja kolezanka pokazuje mi ta Polonie z vlepka a obok jej zdjecie z meczu na Legii w kosza, niezle niezle ach aleten swiat maly ;)

MrÓwA_1906
23-02-2004, 22:52
Ja to waszej vlepki na zywo nie widzialem, znaczy naklejonej :) !!
Bedac w górach musialem pozaklejac pare Widzewoskich....

Mrozik
27-02-2004, 18:23
Dzisiaj widziałem 5 w jednym 709 z czego jedna Opravców 8-

Talar
27-02-2004, 20:05
Ja dziś widzialem w 517 vlepke Craxy z tym chłopczykiem co pisze ''cracovia pany'' 8-

Raffi
27-02-2004, 20:35
no cóż, jak sobie zrobili, to będziemy je przez jakiś czas widywać...aż do wyczerpania nakładu :)

Beny
27-02-2004, 20:39
Nie przesadzajcie. Naszych też pełno w całej Polsce i nie tylko, więc nie wiem, czemu niektórzy z Was robią takie :/ , albo takie 8- minki.

BTW - kilkanaście pojechało dzisiaj do Zakopca i Zabrza. Lubię, jak brata kumple z woja mają przepustki. :> ;)

Dżon
29-02-2004, 10:36
W piątek przechodziłem Miodową i co? Moja wlepka na drzwiach pzpn-u wisi, ale lekko zadrapana chyba (widziałem z daleka) - ale się Listkiewicz namachał :buhaha:
PS. Po cholerę niektórzy kozacy się tak kryją przy rozklejaniu wlepek, że je potem widuję np. na oparciach siedzeń w tramwajach :/ Przecież potem nikt ich nie zauważy! :box:

Nilmaker
29-02-2004, 14:05
Ja Na górnym śląsku doskladnie w Rybniku na przystanku vlepe Legiuni " Miasto Jest Nasze" Zdziwiony Bylem Ale Pewno Sprawka Naszego Fc :)

Karaś_uRsUs
01-03-2004, 15:16
Nie oblelepiajcie tylko Warszawy. Zabierajacie też vlepy jak planujecie wyjazd do innego miasta

Porter
02-03-2004, 11:00
znowu zajebista sprawa!
Motor zalepia całe miasto ( w tym siłą rzeczy nasze vlepy ) vlepami Śląska. Ale 2 razy zobaczyłem na miescie naszą vlepke z Kaką , a pod (!!!!!) nią vlepke Śląska. Nie zrywają vlepek z Kaką. Jakis szacunek jest :+:

Nilmaker
05-03-2004, 08:45
Założe sie że gdyby przechodził koło tego kibic innej drużyny to jednak by zerwał... 8o

Dżon
05-03-2004, 09:34
Wczoraj w 26ce zerwałem wlepkę "są 2 koronne kluby - Cracovia i Polonia" :] Widziałem też inną wlepkę czarnych, ale była nalepiona tuż nad siedzeniem w autobusie - jakiś odważniak musiał ją wlepiać tak, że nikt dookoła nie widział 8o
PS. Nie tylko wlepiam, ale również rozdaję wlepki koleżankom - może takie "Ja kocham Legię" na ścianie będzie pierwszym krokiem w prawidłowym kierunku (czyli w kierunku kibicowania Legiuni). Bo wlepki ogólnie mówiąc wsjem się podobają :) (Czy naprawdę nie możnaby dodruku pierwszej serii zrobić??? I kiedy druga seria będzie???)

emde
05-03-2004, 12:03
Druga edycja powinna wyjsc jeszcze w marcu.

Mazi
05-03-2004, 15:43
Druga edycja powinna wyjsc jeszcze w marcu.

i o to chodzi .

W mojej szkole w Ostrowii Maz. poki co spotkałem 2 vlepy :) . Zawsze miło się robi na sercu ,tym bardziej ,ze są tam od dosyć dawna i nikt nie kwapi się do zrapywania ich :) .

Paolo'
27-03-2004, 20:12
ja vlepiam na drzwiach jednego z pokoi w akademiku w Krakowie (mieszka tam moja dziewczyna) - tzn. zalepiam vlepiane na tych drzwiach vlepki Cracovii - gość, który tam mieszka musi się ciut wnerwiać, bo zawsze po jakimś czasie widzę moje vlepki zerwane i nalepione obok nalepy Craxy :fu: (jeśli to czyta, to pozdro :buhaha: ) no i jest też w Krakowie taki przystanek, który się nazywa Cracovia (obok stadionu), tam też vlepiłem, obok samego napisu :> a i jeszcze! raz jadąc pociągiem wyskoczyłem na dworcu w Katowicach, vlepiłem Święty Obrazek i znowu hyc do pociągu i hajda w dalszą podróż :P a tak poza tym vlepiam w Warszawie, głównie w okolicach Uniwerku, bo jak na razie są mało udekorowane (no już niezupełnie ;) )

Walek_C.Z.K
28-03-2004, 18:56
Ja po meczu w Łęcznej jak byłem w domu, pokleiłem trochę w Chełmie. Niestety zbrakłomi już, czy możecie powiedzieć na kiedy planowane jest wydanie drugiej serii. Przypomnę że niedługo święta i niektórzy wybiorą się w Polskę do rodzin i pewnie nowa seria wielu nam sie przyda '8 8)

Nilmaker
29-03-2004, 18:43
Ja odkleiłem w szkole vlepe HKS'u i pzykleiłem na deske klozetową i zrobiłem markerem strzałke :buhaha: :rotfl:

szczepan
29-03-2004, 18:56
Ja odkleiłem w szkole vlepe HKS'u i pzykleiłem na deske klozetową i zrobiłem markerem strzałke :buhaha: :rotfl:

a jak wygladala to vlepka?

Rohrau
29-03-2004, 19:33
Ja teraz poluje na cwaniaka ktory w 155 rozlepia vlepy craxy i polonii. Raz caly tyl byl zalepiony (z 20 vlepek) :box:

Nilmaker
29-03-2004, 19:41

a jak wygladala to vlepka?
Pierscien Taki Z Tolkiena I Napis "Ruch Chorzów" Na Śląsku U Mnei Tego Pełno :]

DaktyL
16-04-2004, 23:26
ja widzialem vlepy Widzewa po tym jak na Polonie jechali

cfc
19-04-2004, 18:31
nic niemowie ale w niedziele rano wracalem z polski samolotem :) no Lotem oczywiscie i przed wylotem kuzyn dal mi pare vlepek :D i przykleilem :P byla Deyna , Legia Warszawa z Syrenka, Pije Krolewskie, Braci sie ... i jakie jeszcze . chyba jestem pionierem :D:D

Harcerz
20-04-2004, 13:50
nic niemowie ale w niedziele rano wracalem z polski samolotem :) no Lotem oczywiscie i przed wylotem kuzyn dal mi pare vlepek :D i przykleilem :P byla Deyna , Legia Warszawa z Syrenka, Pije Krolewskie, Braci sie ... i jakie jeszcze . chyba jestem pionierem :D:D

Pionierem to juz raczej nie 8-

Samoloty Lotu (4) Swissair , Continental i AA , oraz kilka lotnisk juz dosyc dawno temu zostaly prawidlowo oznaczone ;)

Tuzin...
20-04-2004, 13:57
A ja w Poznaniu nakleilem psu na tarczy "Pij Krolewskie bedziesz wielki" :rotfl:

cfc
20-04-2004, 15:04
no to jak nie pionierem to przynajmniej w czolowce samolotowych vlepiaczy :P :D hehe

Dżon
21-04-2004, 07:32
Wczoraj widziałem wlepkę "akcja pełny stadion" między cyframi 2 i 6 na numerze czołowym tramwaju linii 26. :rotfl: Jak to ktoś zrobił? :hmm:
PS. Coraz więcej spotykam wlepek z drugiej serii :)

Nilmaker
21-04-2004, 12:57
Pomnik Św. Nepomucenta na Rynku w żorach '8 Taka Mniejsza kolumna Zygmunta ;)

GbY
21-04-2004, 17:49
Dżon a gdzie widzialeś te nowe vlepki ?? Jestem ciekaw czy moja robota jest widoczna ;) [/quote]

Nilmaker
21-04-2004, 18:58
Możecie napisac na czym się najlepiej trzymają? :help:

KRS
16-05-2004, 22:45
Ja vlepiłem na hali Anwilu Włocławek :tak:

Mrozik
17-05-2004, 17:03
Możecie napisac na czym się najlepiej trzymają? :help:
Na każdej suchej powierzchni...

Harcerz
18-05-2004, 12:35
Dobrze na wszystkim co suche i czyste, szklo , drewno i metal , gorzej na powierzchni plastikowej , chyba ze jest bardzo gladka .

mOFMC
18-05-2004, 15:45
W pierwszym tygodniu czerwca jade do Poznania... :niedobry: :niedobry: :niedobry:
Napewno znajde ciekawe miejsca :D

Kempes
19-05-2004, 11:21
Może troche z boku tematu napisze...
jeszcze wczoraj nigdy nie miałem takiej serii :strach: :

w 50 minut na starówce znalazłem vlepy -

3 x GKS
2 x Cracovia
2 x Wisła
3 X Polonia
1 X Lechia Gdańsk
1 X Gryf Słupsk

normalnie jakbym wyszedł na mega grzybobranie :rotfl:

Kiju
19-05-2004, 11:55
Dlaczego nikt nie widział w warszawie vlepek Sochaczew z Widzewem? :w_morde:

To skandal.

Trezba zwiekszyś ilosc vlepianych vlep :dziwne:

szczepan
19-05-2004, 12:06
Trezba zwiekszyś ilosc vlepianych vlep :dziwne:

ja chyba jakas widzialem ale nie jestem pewien spieszylem sie wiec zrywalem szybko :P a potem sru do kosza papierek :P

Gwiazdor
19-05-2004, 14:27
a ja jestem z KRK i chce vlepki (L)egii... da sie jakos zamówic?? plisss odpowiedzcie...macie kibiców NAWET urodzonych w KRK

legart
19-05-2004, 14:34
a ja jestem z KRK i chce vlepki (L)egii... da sie jakos zamówic?? plisss odpowiedzcie...macie kibiców NAWET urodzonych w KRK

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=4845&start=0

szewczyk dratewka
19-05-2004, 14:36
2 x Wisła

Zapewne moje :D

Byłem tam niedawno u was i trochę ponaklejałem...w Wola Parku, Na Starym Mieście, oraz okolice ul. Nowy Świat i Pałacu Kultury ;)

Kempes
19-05-2004, 16:30
2 x Wisła

Zapewne moje :D

Byłem tam niedawno u was i trochę ponaklejałem...w Wola Parku, Na Starym Mieście, oraz okolice ul. Nowy Świat i Pałacu Kultury ;)

Te takie perfidne wielkie :w_morde: , jedna pamiętam była ta z kilkoma białymi gwiazdami

Kiju nie bój sie - w portfelu mam już dwie Sochaczewa .. zdjętych z autobusów :>
Red Bulla kiedyś na Gocławiu znalazłem :strach:

Nova
19-05-2004, 18:28
W pierwszym tygodniu czerwca jade do Poznania... :niedobry: :niedobry: :niedobry:
Napewno znajde ciekawe miejsca :D
Nie bój,nie bój,i tak je odlepią :> :bauns:

Wklejac wlepki we wlasnym miescie to dla mnie niewielka uciecha...

Co innego jak Nova jest on tour...Wtedy az mnie korci zeby wszystko pozalepiać :niedobry:

Kiju
19-05-2004, 19:44
Kiju nie bój sie - w portfelu mam już dwie Sochaczewa .. zdjętych z autobusów :>

Niedobry :w_morde:

Heh,dobrze ze chociaz ktos je zauwazył.
Z jakich autobusów zrywales,tak z ciekawosci spytam??

szczepan
19-05-2004, 19:48

:P
numer boczny tez chcesz :P :D

Kiju
19-05-2004, 19:50

:P
numer boczny tez chcesz :P :D

Heh,ciekawi mnie to ,mniej wiecej bede wiedzial kto w danej linii vlepiał. :o

Jaco
19-05-2004, 19:55
Kiju, to ten (http://www.ztm.waw.pl/foto/2/mb-9.jpg)

:D

szczepan
19-05-2004, 22:54
Heh,ciekawi mnie to ,mniej wiecej bede wiedzial kto w danej linii vlepiał. :o

noz kurde a ja myslalem ze poprostu jestes fanem autobusow :P :D :piwo:

Kempes
20-05-2004, 11:13

Niedobry :w_morde:

Heh,dobrze ze chociaz ktos je zauwazył.

Jeden 111 u mnie na Gocławiu , drugą w centrum znalazłem... autobusu nie pamiętam.

Mazi
21-05-2004, 12:21
Ja ostatnio u siebie w Broku widziałem pare :) . I nie były to moje - z moimi czekam na jakiś fajny wyjazd :> .

aaadamm
21-05-2004, 12:40
ja widziale mvlepy Pogoni Szczecin i Legii w Poznaniu :)) kilka jeszcze nie ruszonych :)

batijo86
21-05-2004, 14:33
a ja widzialem w 518 vlepke Wisły K :D

zlef
23-05-2004, 17:19
moje ulubine miejsca gdzie vlepkowalem to:

1) dystrybutor paliwa na stacji Orlenu

2) tablica w sali lekcyjnej w mojej szkólce

3)karmnik na wróble i inne ptaki

ze stacji i karmnika jakies hamy mi zerwaly vlepke ale ze mną nie wygraja :) rzeczywiscie te vlepki z sprzedawane w sklepiku przy krytej mają slaby klej, ktos pisal ze widac po nich slady, widocznie moje vlepki zrywali fachowcy bo sladu po nich nie ma :nie_wiem:

Mar00
24-05-2004, 23:28
A ja jestem na semestr w Leeds, UK i vlepiam gdzie sie da :) Autobusy, przystanki, znaki drogowe, budki telefoniczne, kioski, sklepy, kilkanascie vlepek tez poszlo na stadionie Leeds Utd. i w okolicy :> Szkoda tylko ze bilety sa na maxa drogie - ze znizka studencka 35 funtow! :o Ale w przyszlym sezonie pewnie beda tancze - Division One sie klania...
I jestem dumny jak ide sobie to pubu w bluzie Legii i ludzie poznaja herb :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

TwarogBrodnica
25-05-2004, 09:30
Ja wlasnie pare minut temu ozdobilem nasza vlepka wejscie na stadion Werderu :D Wogole od tej soboty Niemcy chyba juz znaja na pamiec wszystkie nasze piosenki,szczegolnie ci ktorzy byli w kinie :niedobry: ogolnie to moj organizm nie wytrzymuje juz tych dawek alkoholu,na szczescie juz w piatek wieczorem wroce na polska ziemie,a we wtorek kolejne kolejki w Wawie sie poleja :D Do zobaczenia,ja lece jutro stadion Hannoveru ozdabiam :fuckyou:

Nationalist
25-05-2004, 14:00
W jednym z autobusów widziałem vlepke Polonii i Lechii obok siebie:) Polonii z królem Zygmuntem zeszła szybciutko ,za to Lechii miała kuewsko mocny klej.Walczyłem z nią 3 dni jadąc do roboty :ciosy: :D

yoo
26-05-2004, 08:13
http://www.nfg.witaj.pl/piter/petra.jpg

:cenzura: :co2:

Mazi
26-05-2004, 21:06
W Wołominie też dziś widziałem vlepę . Oprócz tego kupiłem sobie vlepy Pogoni :dzieki: , jejku , jak ja już chce gdzieś w dłuższą trasę wyruszyć i tam vlepiać :bauns:

łasic
26-05-2004, 22:24
autobusy, tramwaje, przystanki, sklepy, dworce PKP i PKS w miastach całej Polski :D

seboshow
27-05-2004, 11:56
Fajne foto gieksiarz :) Chętnie bym jej zerwał te vlepy a nakleił w parę różnych miejsc vlepy Zagłębia i Legii :D

Szuwar
27-05-2004, 12:23
Fajne foto gieksiarz :) Chętnie bym jej zerwał te vlepy a nakleił w parę różnych miejsc vlepy Zagłębia i Legii :D
Iii tam... brzydka jak noc.

Thomas
29-05-2004, 15:43
Przez 3 dni vlepiałem w Zakopcu. Niestety w centrum długo nie powisiały :wsciekly: .Od pyty vlep Cracovii - sporo zalepiłem ale ponad 100 vlep to jednak było za mało :poddajesie

wa(L)dus_wilanów
30-05-2004, 12:50
jade w sobote zdawac certyfikat z niemca w olsztynie- biore 200 vlepek ! :bounce: ! a co mi tam ...

Herman
01-06-2004, 01:14
lusterko w autobku 519 od strony kierowcy :P

^m@rcin^
01-06-2004, 18:20
Przez 3 dni vlepiałem w Zakopcu. Niestety w centrum długo nie powisiały :wsciekly: .Od pyty vlep Cracovii - sporo zalepiłem ale ponad 100 vlep to jednak było za mało :poddajesie

A kiedy to bylo ja w niedziele bylem i nie widzialem zadnych Vlepek Legii:( jedynie Cracovi pare Slaska Wisly i 1 PogonI :) Teraz jest troche ZAGŁĘBIA

żyła
04-06-2004, 18:57
nowy dwór maz.-przystanki, szkola, znaki drogowe, pojemniki PCK :)

Herman
04-06-2004, 20:06
PZPN drzwi główne

Harcerz
04-06-2004, 20:20
1500 vlepek Legii , pocietych i przygotowanych do zaklejenia stadionu Soldier Field w Chicago (11 lipca USA-Polska). Oczywiscie nie zrobie tego sam ,jedziemy grupa 24 osob ! :herb:

żyła
04-06-2004, 22:05
mam pytanie-jak można domową metodą, na drukarce epsona atramentowej zrobić dużą ilość vlepek?????sorki, że post nie na temat.....

Mrozik
05-06-2004, 11:25
mam pytanie-jak można domową metodą, na drukarce epsona atramentowej zrobić dużą ilość vlepek?????sorki, że post nie na temat.....
Kupujesz papier i drukujesz :pomylony:

żyła
05-06-2004, 11:33
żyła napisał:

Kupujesz papier i drukujesz

tylko, że jak tak zrobiłem to wszystko wyszło rozmazane lub niewyraźne. to ma być jakiś specjalny papier czy jak? i chyba można normalnie odp. a nie jakieś głupie emotki wstawiać. jakbym wiedział to bym się nie pytał

Mrozik
05-06-2004, 11:37
Samoprzylpeny po prostu... A jak drukujesz normalne zdjecia czy obrazki , to nie jest rozmazane??

żyła
05-06-2004, 11:55
normalne obrazki na zwyklym papierze są git, ale już na papierze samoprzylepnym są rozmazane....ten tusz spływa z tych kartek :(

kujawiakqqqqqq
06-06-2004, 18:08
Ja jak miałem od kumpla ok. 100 sztuk wszystkie ponaklejałem w rodzinnym Włocławku i także w Toruniu.
Np. na Hali Mistrzów pelno (hala Anwilu Wloclawek), na pomniku Kopernika w Toruniu, w komunikacji miejskiej w obu miastach itd :)
Teraz niestety nie mam zadnych vlep juz od dluzszego czasu, niestety. Jak bede mogl to kupie na pewno wiele sztuk i bede rozklejal po calej Polsce :)

Porter
06-06-2004, 18:29
do nas dotarły vlepy z Sosnowca , zaklejamy miasto
Marcin :piwo:

Fan z Wo(L)i
08-06-2004, 13:29
My porozklejaliśmy kiedyś vlepki na oknach komendy policji. :)

Nilmaker
08-06-2004, 13:37
Wydrukuj sobie na zwykłym papierze... potem idź na xero i poproś o papier samoprzylepny :piwo:

Harcerz
24-06-2004, 01:29
Na butelkach z piwem , piwo bylo podawane pilkarzom Gornika Leczna ktorzy wlasnie jedli obiad w restauracji . Niestety mialem przy sobie tylko 12 vlepek i tyle tez butelek Heinekena przyozdobionych vlepkami Legii zostalo dostarczonych przez kelnerke do ich stolikow.

szczepan
24-06-2004, 01:30
Na butelkach z piwem , piwo bylo podawane pilkarzom Gornika Leczna ktorzy wlasnie jedli obiad w restauracji . Niestety mialem przy sobie tylko 12 vlepek i tyle tez butelek Heinekena przyozdobionych vlepkami Legii zostalo dostarczonych przez kelnerke do ich stolikow.

:dzieki: Harcerz miazdzy :dzieki:

Młody
24-06-2004, 08:57
A ja ostatnio miałem zajawke w przyklejaniu babci w sklepiku szkolnym przy okienku gdzie sie płaci. Ale ta mi cały czas zrywała aż wkońcu zrezygnowała :) i troche powisiała. Później ktoś ją zerwał !! :chuligani: mam w szkole Poloniste ?? :w_morde: Dorwe go :ksp:

dyha
24-06-2004, 09:29
A ja ostatnio miałem zajawke w przyklejaniu babci w sklepiku szkolnym przy okienku gdzie sie płaci. Ale ta mi cały czas zrywała aż wkońcu zrezygnowała :) i troche powisiała. Później ktoś ją zerwał !! :chuligani: mam w szkole Poloniste ?? :w_morde: Dorwe go :ksp:

albo sprzątaczke :>

Lakers
24-06-2004, 14:36
ostatnio zapanowała moda na taxi :prosze:

Młody
24-06-2004, 14:38
Eeee to nie sprzątaczka :ciosy: Ona tam nie dociera. Babcia sama sobie zamiata :dziwne:

Mrozik
25-06-2004, 22:28
Heh, po Galerii Mokotów jakiś Widzewiak z vlepkami grasuje :>

Kiub
25-06-2004, 22:37
w Mickiewiczu wiszą wszędzie (na sklepiku całe obydwie serie) i nikt nie ma prawa ich zaerwać :>

wa(L)dus_wilanów
26-06-2004, 11:58
ostatnio IŁawski stadion (jeziorak) przybrał własciwy wygląd- wkurvilem sie bo napisali wielkimi literami jebac Legię więc z 50 sztuk vlep plus rysunki szprejem i markerem dalem. wogle cale miasto konkretnie obklejone...!

Patryk_Bemowo
26-06-2004, 12:12
Heh, po Galerii Mokotów jakiś Widzewiak z vlepkami grasuje :>Po Bemowie tez....... :/

Lakers
26-06-2004, 16:49
wlepki Widzewa czasem pojawiaja sie tez na starym miescie i w okolicach stadionu k6
... i to widac ze ktos ma trase opracowana z pod kolumny pod stadion bo jedna za druga powlepiana
wyglada to jak" karki ze strzalkami gdzie stadion " :glupi: ale naszczecies kiepski klej maja :D

CywiL
29-06-2004, 06:56
Nie wiem czy to powód do chwały ale ostatnio byłem na melanżu 30 km od Olsztyna i zamówiliśmy taryfę coby nam zapasy wody ognistej przywiozła.
W momencie jak koleś poszedł negocjować z kierowcą ,ja zauważyłem na Taxi napis Radio Olsztyn....i straszną chęć vlepiania to u mnie wyzwoliło :>
Efekt był taki że taryfiarz wydygany (środek lasu,noc i paru najebanych typów) negocjował z kumplem ,a ja chodziłem wokoło samochodu i vlepiłem dwadzieścia parę vlepek na jego taksę.....ale opłacało się targować bo zjechałz 260 na 210pln.... :tak:

Harcerz
29-06-2004, 07:15
Las Vegas , lotnisko oraz hotele i kasyna : Rio , Bellagio , Mirage oraz Venetian

amilo
30-06-2004, 01:20
ostatnio pare legijnych vlepek pozostalo w Płocku... :)

Snopi_
02-07-2004, 12:51
Oczywiście: środki komunikacjii, przystanki, stacje, sklepy, szkoły. Zabierajcie też ze sobą vlepki jak wybieracie się gdzieś na wakacje. Wkońcu zasługują na to by istnieć nie tylko w Wawie :)

Porter
02-07-2004, 14:04
Oczywiście: środki komunikacjii, przystanki, stacje, sklepy, szkoły. Zabierajcie też ze sobą vlepki jak wybieracie się gdzieś na wakacje. Wkońcu zasługują na to by istnieć nie tylko w Wawie :)

one powinny istnieć przede wszystkim poza Wawą kolego :chytry:
przeca każdy wie ze w Wawie Legia , a w takiej Łodzi czy Krakowie ? :hyhy:

Lara
03-07-2004, 22:21
ovlepkowalam stadion FCB ;] ochroniarzowi dalam nawet na pamiatke, i restauracje i dyskoteki w LLORET de MAR w Hiszpanii. po drodze przytrafily sie kible, stacje, samochody m. in: czeskie,austriackie,francuskie.... i krakowskie (na zajezdzie w czechach) ; D Ogolem: Hiszpania zdobyta!... pod wzgledem vlepek poki co.... ;]

dyha
03-07-2004, 22:35
ovlepkowalam stadion FCB ;] ochroniarzowi dalam nawet na pamiatke, i restauracje i dyskoteki w LLORET de MAR w Hiszpanii. po drodze przytrafily sie kible, stacje, samochody m. in: czeskie,austriackie,francuskie.... i krakowskie (na zajezdzie w czechach) ; D Ogolem: Hiszpania zdobyta!... pod wzgledem vlepek poki co.... ;]

a w Blanes moze byłaś ? :>

Mazi
03-07-2004, 23:48

nooo Lloret de Mar nie głupia mieścina :hyhy: .

I bardzo dobrze ... ja tylko zaluje ,ze poki co raczej w domu siedze , wiec narazie nie moge rozpoczac mojego wakacyjnego vlepkowania :( . Pewnie znowu mi Wolomin zostanie ,ale tam w sumie to nie ma po co , bo tam sami nasi 8) .

zuz
04-07-2004, 20:38
a ja pochwalę sie zdobytym kiblem w białej górze pod Radomiem :D
zakleiłam vlepke Broni - jakąs taką własnej roboty :)

Kempes
05-07-2004, 11:32

fajne skałki i dyskoteka :]

dyha
05-07-2004, 12:10

fajne skałki i dyskoteka :]

która ? Las Vegas , Mimos czy Arena ? :D:D:D

A ze skałek fajnei sie do wody chlupie :P

Kempes
05-07-2004, 16:46
Nazwa mi wyleciała z głowy ... tak z zewnątrz jakimiś egipskimi atrybutami ozdobiona .. Arena ? :D

w środy impreza w pianie

żyła
12-07-2004, 10:13
a ja w liniii 189 widzialem vlepke cracovii "hoolturali"-ale już w większości była zdarta :brawo:

Mrozik
12-07-2004, 17:24
Złote Piaski - Większosć latarni, map itp :]
Warna- hala gdzie rozgrywany był mecz Ligi Świiatowej, Centrum

Dworzec PKS w Katowic,Postoje w Polsce na Słowacji i na Węgrzech

Fan z Wo(L)i
13-07-2004, 18:35
A ja ostatnio naklejałem w Krakowie na takim dużym parkingu koło Carefoura :chytry:

Porter
13-07-2004, 19:52
Złote Piaski - Większosć latarni, map itp :]
Warna- hala gdzie rozgrywany był mecz Ligi Świiatowej, Centrum

Dworzec PKS w Katowic,Postoje w Polsce na Słowacji i na Węgrzech

szczęściarz z Ciebie...tez teraz powinienem być w Złotych.... :placze:

Mrozik
13-07-2004, 20:13
A co się stało ??

Porter
13-07-2004, 20:48
A co się stało ??
1. Hajsy
2. Sprawy osobiste

Mazi
14-07-2004, 09:03
Uniwerek w Białymstoku - wydział prawa .

Mar00
14-07-2004, 15:10
Bylem dzis w sklepiku przy wejsciu na Kryta i nie bylo vlepek. Czy ktos sie orientuje jak i gdzie mozna sie w najblizszych dniach w takowe zaopatrzyc? W piatek wyjezdzam, przydaloby sie przyozdobic kilka mazurskich miast :)
Z gory dzieki za info!
Pozdrawiam

Nationalist
14-07-2004, 20:23
Mój kumpel kupował w sklepiku od strony kortów ,a czy vlepki są tam jeszcze to nie mam pojęcia

wa(L)dus_wilanów
14-07-2004, 22:37
Victoria greenline station- Londyn, bylo w tej okolicy troche vlep wroclawskiego slaska podkreslam BYLO. Sidmouth hrabstwo Devon tez troszku naszych vlep jest.

adam z woli
03-08-2004, 16:24
na Polonii

muran
03-08-2004, 16:31
ostatnio Krakow oblepialem kilka podobno sie trzyma jeszcze :D

adam z woli
03-08-2004, 16:33
żeby jak najdłużej śię w tym krakowie trzymały :oczko: 8)

Guzik
03-08-2004, 17:40
Pociag z Krakowa na Hel. Byly tez vlepki Wisly ale zalepilem je naszymi :chytry:

żyła
03-08-2004, 18:08
a ja w ciągu ost. 2 tygiodni w jednej z łazienek na Wileńskim zużyłem ponad 30 vlepek. a wszystko przez to, że trwała tam między mną i jakimś polonistą "bitwa" na zdzieranie wrogich vlepek i dawanie naszych. pewnie się juz im zapas wyczerpał, bo od kilku dni moje są nienaruszone:D

GbY
03-08-2004, 18:50
Podczas dwutygodniowego pobytu w Sopocie oblepiłem właśnie Sopot, Gdańsk i Gdynie. Zakleiłem około 30 vlepek Arki Gdynia, kilkanaście Wisły Kraków, dużo też było Lechii. Na oko poszło ok. 600 sztuk.

Fus
03-08-2004, 22:24
Troche vlepek,zostalo w Ustroniu i okolicach........

zuz
08-08-2004, 17:12
ja własnie wróciłam...
zaklejona Krynica Morska, Gdynia, Gdańsk i Sopot, a i jeszcze Malbork.
od cholery vlepek Wisły, troche ŁKSu, Lechii.
poszło mi około 30 naszych vlep i kilka Zagłębia.

IGOR
08-08-2004, 21:27
ja na obozie oblepiałem bory tucholskie i okolice (nie drzewa i krzewy :hyhy: ) widziałem jedną vlepke Jagi 10 x 10 :O ale bez kłopotu ją usónąłem 8) i było jeszcze kilka Cracovi ale też szybko zostały zerwane :zlosliwy:

pusty
08-08-2004, 21:41
No a ja zavlepiłem w miare swoich możliwości Zakopane.

kamyk
08-08-2004, 21:48
yy ja cały Swidnik okleiłem hehe jak bylem u dziewczyny:))))))))))) w ten wikeend:P

GiTaN
09-08-2004, 01:56
w zakopanym jest najebane vlepek wszystkich klubow..... pelno podrapanych... pozaklejanych po kilka razy..niektore znaki to nie widac co to za znak. bo caly wynaklejany! dziwne miejsca.... giewont, na krzyzu, w szkole widzialem, w kilku klasach w rogu godla, nad tablica! :ucieszony:

Harcerz
09-08-2004, 05:40
300 sztuk w Miami :chytry:

pusty
09-08-2004, 08:41
w zakopanym jest najebane vlepek wszystkich klubow..... pelno podrapanych... pozaklejanych po kilka razy..niektore znaki to nie widac co to za znak. bo caly wynaklejany! dziwne miejsca.... giewont, na krzyzu, w szkole widzialem, w kilku klasach w rogu godla, nad tablica! :ucieszony:

No masz rację. Są nawet takie znaki uliczne gdzie większość znaku jest zaklejona przez vlepki....

Strzałek
09-08-2004, 09:52

a tam jest sama Wisła :wstyd: Ale to się zmieni :]

pusty
09-08-2004, 15:03

a tam jest sama Wisła :wstyd: Ale to się zmieni :]

No niestety zdecydowana przewaga Wisły. No ale nasze też się tam pojawiły.

P.S.
Bardzo dużo też vvlepek Cracovii

GiTaN
10-08-2004, 00:09
ja jestem z zakopanego i najwiecej jest Legii i Cracovi, !!! Wisly i Arki sie zdarza.... a reszte klubow to przyklejaja pozamiastowi.....

w chicago tez sa vlepy Legii!!!

GiTaN
10-08-2004, 00:10
Strzalka, jak zakleiles to zakopane?

GiTaN
10-08-2004, 00:12
pusty, nasze sie "pojawily"(przykleily).... jako jedne z pierwszych....

Kempes
10-08-2004, 00:33
częsc poznania w prawilnych vlepkach ...

Fro_Lech
10-08-2004, 00:40
już nie.....

Kempes
10-08-2004, 01:14
zakład ? 8)

Fro_Lech
10-08-2004, 01:18
pewnie 8)

Porter
10-08-2004, 09:04
nasze i braci z Zagłebia jadą do Bułgarii 8)

Gutek
10-08-2004, 19:41
Wisła ma niezły klej ja się z pieprzoną vlepką w Zakopcu męczyłem pare minut...Ogółemchyba najwiecej vlep ma w Zakopcu Wisła...Ktoś mieszkał w " Hyrnym" albo w "Starcie"