PDA

Zobacz pełną wersję : HHP w Opolu

MaxyM
30-05-2003, 14:09
Był ktoś, ktoś ma jakieś info na temat co się wczoraj działo? ***** chciałem jechać z kumplem ale jakoś przegapiliśmy termin wczorajszy 8- .

Wiem, że 7 czerwca w TVP bedzie powtorka o 14:10, jak zwykle pewno 30 minut i z wycietymi przeklenstwami, coc zapewne o 20 bedzie w TVP2 film: Psy, bez cenzury.

dyha
30-05-2003, 14:20
NIgdzie o tym nie bylo słychać , a tez mialem zamiar jechac , Maxym jakbys mial jakiej fotki , info , opisy , czy moze filmiki do poedlisj mi .

Ce
01-06-2003, 19:36
oto adres z fotkami www.hhopole.prv.pl hehe.

MaxyM
02-06-2003, 02:19
Fani hip-hopu z całej Polski od rana zjeżdżają do Opola. Organizatorzy spodziewają się, że nawet 8-10 tys. młodych ludzi będzie uczestniczyć w koncertach w ramach 40 festiwalu opolskiego.

Na opolskim placu Kopernika, gdzie stanęła plenerowa scena festiwalu, w czwartek odbędą się dwa koncerty - hip-hopowy i muzyki klubowej. Porządku w mieście pilnują większe niż zwykle siły policji, straży miejskiej i agencji ochrony.

"Traktujemy ten koncert jako imprezę podwyższonego ryzyka, dlatego zmobilizowaliśmy większą niż zwykle liczbę funkcjonariuszy" - powiedziała w czwartek PAP rzeczniczka opolskiej policji, komisarz Anna Gazda.

"Siły z pewnością są wystarczające, żeby zadbać o bezpieczeństwo uczestników koncertów i mieszkańców Opola" - zapewniła.

Plac Kopernika jest centralnym punktem stolicy województwa, a na czas festiwalu został wyłączony z ruchu, co może powodować kłopoty komunikacyjne w mieście. Dlatego w gotowości są również policjanci ruchu drogowego.

Porządku na placu pilnować będzie, oprócz policji w mundurach i po cywilnemu, także opolska Straż Miejska i 130 ochroniarzy.

Po koncertach dla fanów hip-hopu i muzyki klubowej zaplanowano "after party" - imprezy w opolskich klubach z udziałem wykonawców koncertowych.

...i nie zmienia się nic...

Nadal kurwy zamiast pisać o muzyce i subkulturze, próbują z nas wszystkich robić bandytów i pajaców w szerokich spodniach... sztuczne wywoływanie w ludziach szoku i przerażenia na widok wyluzowanych typów.

Q_(L)
02-06-2003, 07:50
...i nie zmienia się nic...

Nadal kurwy zamiast pisać o muzyce i subkulturze, próbują z nas wszystkich robić bandytów i pajaców w szerokich spodniach... sztuczne wywoływanie w ludziach szoku i przerażenia na widok wyluzowanych typów.

...aż ciśnie się na klawiaturę... A co nowego?

Przecież pisanie o czymś konkretnym (subkultury, musyka, itp) wymaga jaiegoś nakładu pracy i zdobycia wiedzy na ten temat (przynajmniej tak powinno być), ale po co się przemęczać, skoro można walnąć wierszówkę, że zjeżdża się "łobuzeria" i... samo się pisze.. ehh :/

MaxyM
07-06-2003, 11:27
Przypominam, że to dziś - ma ktoś może możliwość nagrania tego na Divix'a? ...bo sobie po pijaku magnetovid rozwalilem...

Dżon Łejn
07-06-2003, 11:34
Przypominam, że to dziś - ma ktoś może możliwość nagrania tego na Divix'a? ...bo sobie po pijaku magnetovid rozwalilem...

:rotfl: :rotfl:
nie zrozum mnie żle , współczuje ci bardzo ale...
:buhaha: :buhaha:

MaxyM
07-06-2003, 11:38
To wcale nie śmieszne... 8o

Kaseta wyjść nie chciała... To jej pomogłem... :]

Dżon Łejn
07-06-2003, 11:45
To wcale nie śmieszne... 8o

Kaseta wyjść nie chciała... To jej pomogłem... :]

miałem to samo 2 razy.
raz z kasetą wyjąłem 1/3 mechanizmu
za drugim razem coś złamałem

dziś bedę kręcił filmy na Ludowym , tzn drugą część przygód przed , w czsie i po meczu. Cz.1 była wielkim hitem, druga zapowiada się podobnie bo hata będzie chyba wolna i jest troche funduszy.
Premiera dziś wieczorem albo jutro rano. :)

szczepan
07-06-2003, 12:00
a 1 czesc mozna jakos dostac :P??

Dżon Łejn
07-06-2003, 12:03
a 1 czesc mozna jakos dostac :P??

właśnie leci w kinach ;)

jak zgram to na divx i na całą płyte będzie to moge ci to wysłać
na razie jest 35min.
dziś dodam z 50
będzie dobrze
8)

Ce
07-06-2003, 12:20
jak nie przegapie to napewno zgram koncert. 8)

MaxyM
07-06-2003, 12:46
jak nie przegapie to napewno zgram koncert. 8)

Dobrze, potem się umówimy na godzine w Wirtualnym Imeshu i sobie ściągne lub przez GG - jak będziesz mógł się podzielić...

14:10 TVP1 - na 99%

MaxyM
07-06-2003, 13:40
*****! Znów te mendy z Koncertu zrobili Teleexpress :zly: :grr: .

Ader_ZS
07-06-2003, 13:56
bezsensu ze zrobili taki flesz :zly: :zly:

MaxyM
07-06-2003, 14:01
bezsensu ze zrobili taki flesz :zly: :zly:

Wogóle cieli kawałki tak chamsko, że się w pale nie mieści, tak pocieli Tedego, że wyszło jakby sam refren śpiewał 3 minuty...

Najlepsza była pierwsza transmisja, chcoć cenzurowali to przynajmniej byo w miare normalnie...

Kwiatkowski musi odejść...

Ader_ZS
07-06-2003, 14:52
a jak spiewal O.S.T.R to co chwile wlaczali refren zamiast dalszy ciag tego utworu CHWDK

Ce
07-06-2003, 16:39
i mam nagrane. ok 26 minut zajmuje 429 mb. ale zaraz przemiele przez jakiegos flaska albo cos i bedzie dobrze - chyba. '8