PDA

Zobacz pełną wersję : Co chcemy najczesciej w necie ogladac...

c_zary
04-02-2004, 16:43
...cycki Janet Jackson :help:

Został pobity rekord najczęściej poszukiwanego hasła w Internecie – doniósł serwis lycom.com. Rekordy popularności osiągnęła Janet Jackson po swoim "występie" podczas przerwy Super Bowl.

W przerwie oglądanego przez setki milionów widzów finału, Janet Jackson publicznie odsłoniła biust. Piosenkarka wystąpiła w przerwie Super Bowl w duecie z Justinem Timberblake.

Dotychczas najczęściej wyszukiwanym wydarzeniem były zamachy 11 września. Serwis Lycon zastrzega jednak, ze trudno porównywać te dwa wydarzenia, nie tylko ze względu na rangę. 11 września nikt naprawdę nie wiedział, czego szukać – do wyszukiwarek wpisywano zaatakowane miejsca ("WTC" i "Pentagon"), jak i prawdopodobnych sprawców ("bin Laden" i "Taliban").

Teraz mieliśmy do czynienia z pojedynczym wydarzeniem. Mimo to "Janet Jackson" była wyszukiwana 50 razy częściej niż "Super Bowl commercials" – hasło, które zwykle jest najpopularniejsze dzień po finale Super Bowl.

350 razy rzadziej do wyszukiwarki wpisywano "Tom Brady" – nazwisko najbardziej wartościowego gracza finału.

"Janet Jackson" była wyszukiwana 50 razy częściej niż "Paris Hilton sex tape" i 80 razy częściej niż "Britney Spears".

Także "Justin Timberblake" zanotował 50-krotny wzrost zapytań niż w innych dniach – informuje serwis lycos.com.

No to u Britney niezla zalamka :D

Adiq
04-02-2004, 16:51
No to u Britney niezla zalamka :D
Dziewczyna rzeczywiście może się podłamać. Nie dość, że przebita 80 razy to jeszcze jej ukochany Justin zrywa publicznie ubranie z innej. :lo:

Dżon Łejn
04-02-2004, 16:54
ja wole milion500sto900 oglądać LL i Zagłębie Sosnowiec fora

cyce dżanet są tak naturalne jak cyce barbi albo nos jej brata 8-

c_zary
04-02-2004, 16:58
http://www.nerdysouth.com/r/janetboob.jpg

8- Tyle halasu o jednego sutka :hmm:

c_zary
04-02-2004, 17:04
Jak ktos nie ma jeszcze dosyc to filmik z tej nedznej sceny pod tym adresem:

http://jupiter.clarion.edu/~s_crsalzano/janetjackson.avi

Grzywa
04-02-2004, 17:27
Oglądałem Telexpres i poplułem monitor :cheesy: a więc:

- Amerykanie czują się zbulwersowani i zniesmaczeni tymże strasznym zajściem... 8)

- Justin i Janet już mieli konferencje prasową gdzie wszystkich przeprosili i publicznie się wychłostali... :> :cheesy:

- W Ameryce jest ogólno narodowa debata czy dopuścić tych dwoje do śpiewania na rozdaniu nagród MTV '8

- Stacja MTV rozważa transmitowanie tej imprezy z godzinnym poślizgiem na wszelki wypadek gdyby Janet chyba chciała pokazać światu swoją łechtaczkę... :rotfl: :buhaha: ;)

Jednymi słowy Całe USA i Amerykańska paranoja... Cycka ***** nie widzieli... :lol: Pieprzeni Hipokryci... :> :help:

Łysolek
04-02-2004, 19:55
Jak ktos nie ma jeszcze dosyc to filmik z tej nedznej sceny pod tym adresem:

http://jupiter.clarion.edu/~s_crsalzano/janetjackson.avi
:buhaha:

MaxyM_
04-02-2004, 19:58
Dobrze harcerz napisał w MX...

A ja dodam: Pojebani!

yusta
04-02-2004, 20:05
Taaa... zupelnie niechcacy to zrobil, tylko ciekawe po co jej ten kolczyk oblesny w takim razie.
A sensacja wywolana jednym golym cyckiem, do kogo by on nie nalezal, jest zenujaca. Ale Bush sie cieszy bo ma przynajmniej tydzien spokoju

Łysolek
04-02-2004, 20:09
tak sobie właśnie pomyślałem , ze jak Madonna nago w teledyskach występowała to nikt z tego problemu nie robił , a Janet jak przypadkiem odsłonęła cycka to afera na cały Świat 8-

Nova
04-02-2004, 21:45
Taaa... zupelnie niechcacy to zrobil, tylko ciekawe po co jej ten kolczyk oblesny w takim razie.
Ten kolczyk to jak jakis zawór wygladał.. :oho:
Potrzebna jej była reklama.
No i tak btw zauwazyłam ze coraz bardziej do brata sie robi podobna 8- :help:

kozer
04-02-2004, 21:48
Ten kolczyk to jak jakis zawór wygladał.. :oho:

Może powietrze na noc spuszcza, albo jak chce pierdnąć to otwiera :hmm:

:buhaha:

arczi
04-02-2004, 22:00
http://www.jaggle.nl/images/janetjackson_superbowl.jpg

To mi kolczyka nie przypomina.

Wielka mi kur.. afera.

Ja tez im mogę cycka pokazać.
Zaszokuje całą jeba.. Amerykę!

Nova
04-02-2004, 22:03
Zaszokuje całą je***.. Amerykę!
Gdzie,kiedy i czy tez masz kolczyk? :D '8

Kempes
04-02-2004, 23:11
Gdyby chociasz ładny ten cycek był ....

yusta
04-02-2004, 23:17
Zaszokuje całą je***.. Amerykę!
Gdzie,kiedy i czy tez masz kolczyk? :D '8

Lo zesz kurde.... Nova ale masz podpisik, az sie w oczach :*

Oczoplasu mozna dostac 8)

Ale fajowy jest, tylko kolorki jakies takie nie te :>

Nova
04-02-2004, 23:21
Dziekuje :D
A kolorki jak najbardziej odpowiednie :> ;)

kozer
04-02-2004, 23:22
Lo zesz kurde.... Nova ale masz podpisik, az sie w oczach :*

Oczoplasu mozna dostac 8)

No jak mnie jebnęło po oczach to przez chwile nie wiedziałem co się dzieje.
A kolory faktycznie takie jakieś...

c_zary
04-02-2004, 23:26
Luboszanin Trzcianka? :hmm:

Nova
05-02-2004, 09:20
:krzeslo:

:>

Grzywa
05-02-2004, 09:35

Unia Tarnów chopie... :] wszędzie poznam te zakute gęby ;) I te barwy poza tym co innego jak nie grupową jaskółkę robią ci kibice =P :cheesy:

Beny
05-02-2004, 09:39

Unia Tarnów chopie... :] wszędzie poznam te zakute gęby ;) I te barwy poza tym co innego jak nie grupową jaskółkę robią ci kibice =P :cheesy:

Zakute gęby, a w kosza to spółkujecie razem? :> ;)

Grzywa
05-02-2004, 10:11

Zakute gęby, a w kosza to spółkujecie razem? :> ;)

Ale te "zakute" to tak pieszczotliwie było :] Tak samo jak widzisz kumpla i mówisz do niego "Zdzisek ty pierdolona mendo, pijacka mordo jebaku leśny jak ja cię dawno nie widziałem morda kutafonie" :> nigdy tak nie mieliście? :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;)

A co do wspólnego kosza to owszem ale nawet niedawno układ został zawarty przy okazji meczu z Lechem no i stara zgoda to jest, jedna z najlepszych...

Beny
05-02-2004, 10:14
Ale te "zakute" to tak pieszczotliwie było :] Tak samo jak widzisz kumpla i mówisz do niego "Zdzisek ty pierdolona mendo, pijacka mordo je*** leśny jak ja cię dawno nie widziałem morda kutafonie" :> nigdy tak nie mieliście? :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;)

A co do wspólnego kosza to owszem ale nawet niedawno układ został zawarty przy okazji meczu z Lechem no i stara zgoda to jest, jedna z najlepszych...

Fajnie się zwracasz do kumpli. '8 ;)
Aż tak mieszczotliwie mi się nie zdarzało. :>

kud(L)aty68
05-02-2004, 17:08
Oglądałem Telexpres i poplułem monitor :cheesy: a więc:
- Justin i Janet już mieli konferencje prasową gdzie wszystkich przeprosili i publicznie się wychłostali... :> :cheesy:

A ktore bylo najpierw? On chlostal ja czy odwrotnie?
:rotfl: :buhaha:

lamia
05-02-2004, 17:45
kolczyk mnie aqrat nie dziwi bo nie raz mowila, ze dla zabawy ze znajomymi sobie przekluwaja rozne czesci ciala (w lechtaczce tez ma i podobno pocieraniem nog sie moze do orgazmu doprowadzic 8) )
jej tlumaczenie jest natomiast smieszne - mowi tak samo jak jej braciszek, zaprzeczajacy "oszcerstwom o pedofilii"

w co do nazwy tematu - w tej chwili marze o tym, zeby mi sie jakakolwiek stronka wyswietlila wczesniej niz po 10minutach :/ skutki reinstalki windowsa i lacz serbii ;(