PDA

Zobacz pełną wersję : Paszulewicz?

Nazgul
04-02-2004, 00:08
Trwają rozmowy pomiędzy Legią a Wisłą Kraków w sprawie pozyskania Jacka Paszulewicza. Po kupieniu przez Wisłę Mariusza Kukiełki 27-letni obrońca został wystawiony na listę transferową. W przeszłości mierzący 197 cm Paszulewicz występował w innym warszawskim klubie - Polonii, skąd dobrze zna go obecny dyrektor sportowy Legii Jerzy Engel.

Pab(L)o
04-02-2004, 00:10
O k... Nieee!!!

marecci
04-02-2004, 00:13
O k... Nieee!!!

O k... Taaaakkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

:rotfl:

Pab(L)o
04-02-2004, 00:15
O k... Nieee!!!

O k... Taaaakkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

:rotfl:

K..., oddajcie go do Polkowic!!!

Nazgul
04-02-2004, 00:17
Ja nic nie chcę mówić ale ten koleś potrafi grać nieźle ze szczególnym uwzględnieniem strzału z baniaka. Ciekawy ruch.

m84
04-02-2004, 00:19
Paszulewicz dobry jest :] mi on by w Legii nie przeszkadzał...

b3nito
04-02-2004, 00:30
jak doloza Zurawskiego w pakiecie to Paszul moze przychodzic... '8

bayo
04-02-2004, 00:41
Ja nic nie chcę mówić ale ten koleś potrafi grać nieźle ze szczególnym uwzględnieniem strzału z baniaka. Ciekawy ruch.

Że co on, co potrafi 8) On biegać nie potrafi to o jakiej tu grze mowa :> Takiej niezdary to chyba drugiej w całej lidze nie ma. Schyłkowy Rychu Staniek to przy nim wirtuoz. Sugerujesz, że cały czas będzie stał w polu karnym przeciwnika i uderzał wyłącznie z bańki po długich wrzutkach, bo wpuścić go w swoją szesnastkę to samobójstwo. Wisła wie co robi - typowy koń trojański :fu:

Nazgul
04-02-2004, 01:09
Słuchaj, się zobaczy jeśli przyjdzie. Jak dla mnie to Kasperczak popełnia błąd pozbywając się go bo z tego co widziałem w wykonaniu Paszula to obok Głowackiego to najlepszy obrońca Wisły. Ale tak nawiasem mówiąc nie wierzę aby przyszedł.

zezik
04-02-2004, 01:14
Słuchaj, się zobaczy jeśli przyjdzie. Jak dla mnie to Kasperczak popełnia błąd pozbywając się go bo z tego co widziałem w wykonaniu Paszula to obok Głowackiego to najlepszy obrońca Wisły. Ale tak nawiasem mówiąc nie wierzę aby przyszedł.
Nie wiem czy bylby on takim duzym wzmocnieniem dla Legii ale musz sie zgodzic ze w Wisle tylko Glowacki jest od niego lepszym obronca.

bayo
04-02-2004, 01:24

Andrzej tak skaczę po stronach i widzę na każdej jakim wielkim orędownikiem talentu Paszulewicza jesteś, aż dziw że Legia nie zainteresowała się nim 8 lat temu jak grał w Polonii Gdańsk :hmm:. A może rodzina ;)

Nazgul
04-02-2004, 01:33

Andrzej tak skaczę po stronach i widzę na każdej jakim wielkim orędownikiem talentu Paszulewicza jesteś, aż dziw że Legia nie zainteresowała się nim 8 lat temu jak grał w Polonii Gdańsk :hmm:. A może rodzina ;)

Nigdzie nie napisałem że jestem jego wielbicielem.
Po prostu uważam, że nie należy go skreślać tak od razu, a to różnica. Poza tym wudziałem jak gra w meczach pucharowych Wisły i grał przyzwoicie.

Kempes
04-02-2004, 01:52
Nie jestem zwolennikiem talentu Paszulewicza. Mimo ,że posiada niektóre walory jakich potrzebuje obrońca to jednak ma problemy z choćby prowadzeniem piłki przy nodze i wg.mnie w żadnym wypadku na takim zawodniku nie nalezy opierać pierwszego składu ...a czy jest sens kupowanie obrońcy na ławe ?

Grabo
04-02-2004, 02:25
Drewniak, bo drewniak, ale nawet mógłby się przydać.
Na stoperze nie grał tak źle, a bok obrony, to nie jest jego miejsce na boisku.
Dikson też nie jest wybitnym technikiem, a sobie radzi.

a czy jest sens kupowanie obrońcy na ławe ?

Zieliński z Jóźwiakiem mają już swoje lata, a stoperów potrzeba...

I prosze mnie nie oskarżać o Paszulewiczofilie. :)

Kempes
04-02-2004, 03:15
a czy jest sens kupowanie obrońcy na ławe ?

Zieliński z Jóźwiakiem mają już swoje lata, a stoperów potrzeba...

I prosze mnie nie oskarżać o Paszulewiczofilie. :)

To fakt ... i właśnie sęk w tym ,że potrzebna alternatywa za Zielka i Jóźwiaka do 1 składu ,a ja osobiście Paszulewicza nie widze w roli zastępcy ... 8o
Wg.mnie taki obrońca nie nadaje sie na ''pierwszą'' obrone klasowej drużyny i właśnie dlatego moim zdaniem nie ma sensu brania Paszula z ławy Wisły na naszą ławe ...

ps. mnie najbardziej razi jego bieg z piłką o którą sie niemal potyka , Dickson jednak lepiej sobie radzi :)

kamyk
04-02-2004, 09:39
ja nie mam zdania na temat Paluszewicza troche jestem do niego nie przekonany, nie wiem po co oni go sprowadzają nie lepiej dac sznase Grzmitrzukowi? mlody i zdolny niech wrescie chlopak dostanie sznase jak by nie bylo juz bedzie mial 22 lata...

Mini
04-02-2004, 13:01
strzał z baniaka może ma dobry ale mecze pucharowe wisły to zaden argument bo tam sie przewracał o własne nogi. raz nawet kolege z zespołu wyciał :buhaha: ( na pewno w Krakowie tylko nie pamiętam z kim )
a przydać się może.
tylko do czego.....
defensywny pomocnik to u nas Surma,Magiera a na środku obrony Jacek potem długo długo nic Dickson i dopiero Paszulewicz i Jóżwiak.
tak więc patrząc na powyższe za i przeciw jestem ZA. ale bez przesady ;)

wafel
04-02-2004, 13:58
skad macie kase :]

Nazgul
04-02-2004, 14:14
skad macie kase :]

Z kątowni. Nie interesuj się :D

Raffi
04-02-2004, 14:27
- Żart, dobry żart. Nie wiem czy dziennikarze piszą wszystko co im się przyśni. Absolutnie nie jesteśmy zainteresowani Paszulewiczem - odpowiedział Prezes. (http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=580)

Ufff....

C@mo
04-02-2004, 16:35
- Żart, dobry żart. Nie wiem czy dziennikarze piszą wszystko co im się przyśni. Absolutnie nie jesteśmy zainteresowani Paszulewiczem - odpowiedział Prezes. (http://www.Legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=580)

Ufff....

a juz się bałem
głaz z serca

Keleborn
04-02-2004, 17:05
- Żart, dobry żart. Nie wiem czy dziennikarze piszą wszystko co im się przyśni. Absolutnie nie jesteśmy zainteresowani Paszulewiczem - odpowiedział Prezes. (http://www.Legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=580)

Ufff....

Za takie żarty...
Ciśnienie się podnosi od razu.
Ufff.

Grabo
04-02-2004, 19:13
No i nici z transferu polskiego Roberto Carlosa. :oho:

Tak swoja droga, to jestem ciekaw kogo sprowadzą na obrone za Bereta i Zielka.Oby tylko sie nie skonczyło na jakichś 32-letnich Jugolach z ligi cypryjskiej czy tam bułgarskiej. :fu: