Mieciel story

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • c_zary
    Legionista
    • 05.2003
    • 5412

    Mieciel story

    LegiaLive:

    Prezes Edward Trylnik do końca tygodnia będzie czekał na propozycję Iraklisu Saloniki w sprawie wykupienia Marcina Mięciela. W środę w klubie nie działały faksy i telefony, ponieważ wszystkie pomieszczenia przenoszone są pod trybunę krytą. Z tego powodu Trylnik postanowił dać Grekom trochę więcej czasu, choć termin podjęcia przez nich decyzji minął w środę. We wtorek Mięciel wraca do kraju na urlop. Jego dalsza kariera za granicą stoi pod znakiem zapytania. Istnieje pewna szansa, że Mięciel po prostu wróci do Legii

    Widac komu bardziej zalezy go opchnac niz kupic.
    ...
  • C@mo
    Legionista
    • 05.2003
    • 419

    #2
    Jak ten mariaż z Jakubasem wypali to moze bedzie kasa i Mięciel wróci czego bym bardzo chciał atak Sagan- Miętowy to byłoby coś.

    Komentarz

    • MaxxxiM
      Legionista
      • 05.2003
      • 2769

      #3
      Zamieszczone przez C@mo
      Jak ten mariaż z Jakubasem wypali to moze bedzie kasa i Mięciel wróci czego bym bardzo chciał atak Sagan- Miętowy to byłoby coś.
      konkurencja w ataku bylaby wieksza na pewno. bo jeszcze chcialem zwrocic uwage na pilkarza Svitlice, ktory poki co jest najskuteczniejszym w lidze naszej kochanej

      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

      Komentarz

      • aaadamm
        Legionista
        • 05.2003
        • 1250

        #4
        Zamieszczone przez C@mo
        Jak ten mariaż z Jakubasem wypali to moze bedzie kasa i Mięciel wróci czego bym bardzo chciał atak Sagan- Miętowy to byłoby coś.
        obecnej Legii nie stac na Mieciela


        a najlepiej byloby go wrescie sprzedac, bo bedzie tak ja kz Murawskim - skonczy mu sie kontrakt i odejdzie za darmo
        Warszawa

        Komentarz

        • kamyk
          Legionista
          • 05.2003
          • 1467

          #5
          ja bym chcial mieciela spowrotem bo to dobry zawodnik ! moze jak jabubas wejdzie to znajda sie pieniadze i chlopak zostanie unas z nowym podpisanym kontraktem
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

          Komentarz

          • koLumb
            Legionista
            • 05.2003
            • 44

            #6
            Miętowy z Saganem to byłby atak!!!Zadna obrona nie byłaby nam straszna!Ale z drugiej strony Mieciel jak i Sagan to indiwidualności,nie wiem czy by sie zgrali!
            Bimber-przyczyną ślepoty!

            Komentarz

            • bemowiak
              Legionista
              • 05.2003
              • 1261

              #7
              Zamieszczone przez koLumb
              Miętowy z Saganem to byłby atak!!!Zadna obrona nie byłaby nam straszna!Ale z drugiej strony Mieciel jak i Sagan to indiwidualności,nie wiem czy by sie zgrali!
              To by było bardzo dobre rozwiązanie w perspektywie odejścia Stanko wtedy Czarek by grał w pomocy i mistrz był by co roku

              Komentarz

              • Luk@s
                Legionista
                • 05.2003
                • 1059

                #8
                Mieciel owszem, lubie go bardzo ale troche sie obawiam, ze jak by wrocil i by mu odrazu wszystko zajebiscie nie wychodzilo to znowu czesc ludzi jechala by go... a tego bardzo nie chce... pozatym nie wiem czy on jakos sie pali zeby znowu grac u nas po tym co sie dzialo...

                Komentarz

                • Jawor_CDR
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 275

                  #9
                  Zgadzam sie z przedmowcami, Mieciel-Sagan to bylby kozacki atak. Niech jeszcze Czarek wroci do pełni formy i będzie dobrze!
                  Cum Debita Reverentia

                  Komentarz

                  • kud(L)aty68
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 1172

                    #10
                    Mieciel, owszem zgoda on by sie przydal, tyle, ze jest jedno "ale". Otoz Mieciel na chce grac w Polsce. A jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
                    stefan ma chora wizje i slyszy glosy

                    Komentarz

                    • szczepan
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 5531

                      #11
                      Do Polski przyjechał, cały czas jeszcze piłkarz warszawskiej Legii, Marcin Mięciel. Do piątku działacze Iraklisu Saloniki mieli zdecydować, czy wykupią stołecznego napastnika.
                      Do tej pory Mięciel przebywał w Iraklisie na wypożyczeniu. Niestety, żaden z przedstawicieli greckiego klubu nie zgłosił się do Legii.

                      „Cały czas trwają rozmowy. Sami też szukamy. Są już konkretne oferty z dwóch krajów, między innymi z Francji” - powiedział dyrektor sportowy Legii Janusz Olędzki.
                      Zycie Warszawy
                      ________________________________________

                      _______________________________________
                      mnie tu nie ma

                      Komentarz

                      • Nazgul
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 15391

                        #12
                        Zamieszczone przez Jawor_CDR
                        Zgadzam sie z przedmowcami, Mieciel-Sagan to bylby kozacki atak. Niech jeszcze Czarek wroci do pełni formy i będzie dobrze!
                        A ja raczej stawiałbym na atak Mięciel - Stanko - Sagan
                        A Kucharz do Hanoweru
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

                        Komentarz

                        • Q_(L)
                          Administrator
                          • 05.2003
                          • 3537

                          #13
                          Zamieszczone przez andrzejzb
                          Zamieszczone przez Jawor_CDR
                          Zgadzam sie z przedmowcami, Mieciel-Sagan to bylby kozacki atak. Niech jeszcze Czarek wroci do pełni formy i będzie dobrze!
                          A ja raczej stawiałbym na atak Mięciel - Stanko - Sagan
                          A Kucharz do Hanoweru
                          Oba pomysły dobre... ale potrzeba by pewnie z pół, a moze calego sezonu (czyli duzo cierpliowsci kibicow, dzialaczy, perspektywicznego myslenia), zamin ci napastnicy by sie zgrali...
                          Że o kasie nie wspomnę... :/
                          "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

                          Komentarz

                          • szczepan
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 5531

                            #14
                            a jak dla mnie Stanko i Mieciel nie moga razem grac... to snajperzy... sadze ze jezeli juz mamy miec trojke w napadzie (ewentualnie 2 napastnikow 1 ofen. pomocnik) to powinnien byc jeden snajper - Stanko i dwoch troche za jego plecami zmieniajacych sie pozycjami - Sagan i tu nie wiem...
                            ________________________________________

                            _______________________________________
                            mnie tu nie ma

                            Komentarz

                            • c_zary
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 5412

                              #15
                              Zamieszczone przez szczepan
                              a jak dla mnie Stanko i Mieciel nie moga razem grac... to snajperzy... sadze ze jezeli juz mamy miec trojke w napadzie (ewentualnie 2 napastnikow 1 ofen. pomocnik) to powinnien byc jeden snajper - Stanko i dwoch troche za jego plecami zmieniajacych sie pozycjami - Sagan i tu nie wiem...
                              Mieciel to na pewno snajperem nie jest
                              ...

                              Komentarz

                              Pracuję...