PDA

Zobacz pełną wersję : Mieciel story

c_zary
30-05-2003, 13:56
LegiaLive:

Prezes Edward Trylnik do końca tygodnia będzie czekał na propozycję Iraklisu Saloniki w sprawie wykupienia Marcina Mięciela. W środę w klubie nie działały faksy i telefony, ponieważ wszystkie pomieszczenia przenoszone są pod trybunę krytą. Z tego powodu Trylnik postanowił dać Grekom trochę więcej czasu, choć termin podjęcia przez nich decyzji minął w środę. We wtorek Mięciel wraca do kraju na urlop. Jego dalsza kariera za granicą stoi pod znakiem zapytania. Istnieje pewna szansa, że Mięciel po prostu wróci do Legii

Widac komu bardziej zalezy go opchnac niz kupic.

C@mo
30-05-2003, 14:03
Jak ten mariaż z Jakubasem wypali to moze bedzie kasa i Mięciel wróci czego bym bardzo chciał atak Sagan- Miętowy to byłoby coś.

MaxxxiM
30-05-2003, 14:07
Jak ten mariaż z Jakubasem wypali to moze bedzie kasa i Mięciel wróci czego bym bardzo chciał atak Sagan- Miętowy to byłoby coś.

konkurencja w ataku bylaby wieksza na pewno. bo jeszcze chcialem zwrocic uwage na pilkarza Svitlice, ktory poki co jest najskuteczniejszym w lidze naszej kochanej

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

aaadamm
30-05-2003, 14:21

obecnej Legii nie stac na Mieciela

a najlepiej byloby go wrescie sprzedac, bo bedzie tak ja kz Murawskim - skonczy mu sie kontrakt i odejdzie za darmo

kamyk
30-05-2003, 20:13
ja bym chcial mieciela spowrotem bo to dobry zawodnik ! moze jak jabubas wejdzie to znajda sie pieniadze i chlopak zostanie unas z nowym podpisanym kontraktem:)

koLumb
30-05-2003, 21:50
Miętowy z Saganem to byłby atak!!!Zadna obrona nie byłaby nam straszna!Ale z drugiej strony Mieciel jak i Sagan to indiwidualności,nie wiem czy by sie zgrali! :)

bemowiak
30-05-2003, 21:57
Miętowy z Saganem to byłby atak!!!Zadna obrona nie byłaby nam straszna!Ale z drugiej strony Mieciel jak i Sagan to indiwidualności,nie wiem czy by sie zgrali! :)

To by było bardzo dobre rozwiązanie w perspektywie odejścia Stanko wtedy Czarek by grał w pomocy i mistrz był by co roku ;)

Luk@s
01-06-2003, 10:35
Mieciel owszem, lubie go bardzo ale troche sie obawiam, ze jak by wrocil i by mu odrazu wszystko zajebiscie nie wychodzilo to znowu czesc ludzi jechala by go... a tego bardzo nie chce... pozatym nie wiem czy on jakos sie pali zeby znowu grac u nas po tym co sie dzialo...

Jawor_CDR
02-06-2003, 12:27
Zgadzam sie z przedmowcami, Mieciel-Sagan to bylby kozacki atak. Niech jeszcze Czarek wroci do pełni formy i będzie dobrze!

kud(L)aty68
05-06-2003, 08:26
Mieciel, owszem zgoda on by sie przydal, tyle, ze jest jedno "ale". Otoz Mieciel na chce grac w Polsce. A jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.

szczepan
05-06-2003, 18:35
Do Polski przyjechał, cały czas jeszcze piłkarz warszawskiej Legii, Marcin Mięciel. Do piątku działacze Iraklisu Saloniki mieli zdecydować, czy wykupią stołecznego napastnika.
Do tej pory Mięciel przebywał w Iraklisie na wypożyczeniu. Niestety, żaden z przedstawicieli greckiego klubu nie zgłosił się do Legii.

„Cały czas trwają rozmowy. Sami też szukamy. Są już konkretne oferty z dwóch krajów, między innymi z Francji” - powiedział dyrektor sportowy Legii Janusz Olędzki.
Zycie Warszawy

Nazgul
05-06-2003, 19:31
Zgadzam sie z przedmowcami, Mieciel-Sagan to bylby kozacki atak. Niech jeszcze Czarek wroci do pełni formy i będzie dobrze!

A ja raczej stawiałbym na atak Mięciel - Stanko - Sagan
A Kucharz do Hanoweru :)

Q_(L)
06-06-2003, 08:29

Oba pomysły dobre... ale potrzeba by pewnie z pół, a moze calego sezonu (czyli duzo cierpliowsci kibicow, dzialaczy, perspektywicznego myslenia), zamin ci napastnicy by sie zgrali...
Że o kasie nie wspomnę... :/

szczepan
06-06-2003, 20:55
a jak dla mnie Stanko i Mieciel nie moga razem grac... to snajperzy... sadze ze jezeli juz mamy miec trojke w napadzie (ewentualnie 2 napastnikow 1 ofen. pomocnik) to powinnien byc jeden snajper - Stanko i dwoch troche za jego plecami zmieniajacych sie pozycjami - Sagan i tu nie wiem...

c_zary
06-06-2003, 21:11
a jak dla mnie Stanko i Mieciel nie moga razem grac... to snajperzy... sadze ze jezeli juz mamy miec trojke w napadzie (ewentualnie 2 napastnikow 1 ofen. pomocnik) to powinnien byc jeden snajper - Stanko i dwoch troche za jego plecami zmieniajacych sie pozycjami - Sagan i tu nie wiem...
Mieciel to na pewno snajperem nie jest 8)

crolick
06-06-2003, 21:15
1. mietowy nie jest typowym strikerem tylko bardziej forwardem
2. problem ze stanko bedzie z glowy, bo zaraz sprzedadza stanko i nie bedzie nowy trener mial wyboru :fu:

Keleborn
06-06-2003, 21:55

Kucharz... Mam do niego jakąś irracjonalną sympatię. Fakt ostatnio mu nie szło, ale był taki czas, że ciągnął drużynę do przodu i wiele potu wylał dla Legii. Dajmy mu czas - dojdzie do siebie, pozbiera się i będzie jeszcze i strzelał i dogrywał. Niech zostanie.

szczepan
06-06-2003, 22:56
"...Po czwarte: Legia nie prowadzi aktualnie, ani nie przeprowadzi w przyszłości, sugerowanej w Pana artykule totalnej wyprzedaży najlepszych zawodników. W chwili obecnej Legia czyni starania o transferowanie Stanko Svitlicy. Powód tej decyzji wydaje się oczywisty. ..."

no to juz chyba wiadomo ze Stanka nie bedzie w Legii... a co gorsza moze to wskazywac ze pan Jakubas chyba jednak rozwaza (bardzo mocno wycofanie sie)...

wiecej tutaj:

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=7330

c_zary
06-06-2003, 23:10
"...Po czwarte: Legia nie prowadzi aktualnie, ani nie przeprowadzi w przyszłości, sugerowanej w Pana artykule totalnej wyprzedaży najlepszych zawodników. W chwili obecnej Legia czyni starania o transferowanie Stanko Svitlicy. Powód tej decyzji wydaje się oczywisty. ..."

No to moze ktos mnie oswieci w tej sprawie bo nie mam pojecia czemu Stanka tak w oczywisty sposob trzeba sprzedac :hmm:

szczepan
06-06-2003, 23:12
boje sie ze moze to oznaczac ze Pol-Mot jednak bedzie finansowac Legie :( nadal

c_zary
06-06-2003, 23:17
boje sie ze moze to oznaczac ze Pol-Mot jednak bedzie finansowac Legie :( nadal
Znaczy sie Stanko ma zapewnic Legii budzet na nadchodzaca runde :/

szczepan
06-06-2003, 23:19
Znaczy sie Stanko ma zapewnic Legii budzet na nadchodzaca runde :/

ale ten budzet to chyba bedzie wystarczal na potrzeby biezace... :/ ehhh a na nowych juz chyba nie... :(

_Bart
12-06-2003, 19:44
Dlaczego nie został Pan w Iraklisie Saloniki?

Działacze nie doszli do porozumienia z Legią. Nakłaniali mnie, abym został w Salonikach, ale nie zamierzali za mnie płacić Legii złamanego eurocenta. Mnie również zaproponowali obniżenie kontraktu.
Na to nie mogłem się zgodzić. W Grecji, ze względu na problemy finansowe klubów, zawodników pozyskuje się za darmo. Sytuacja jest więc podobna do tej, która panuje w Legii. Na dodatek Iraklis w każdym tygodniu testował nowych piłkarzy, którzy mogliby przyjść do klubu za darmo.

Mimo to zostanie Pan w Grecji...

Tego nie wiem. Jestem już po rozmowach z działaczami Olympiakosu Pireus, ale oni szukają większych gwiazd, prowadzą rozmowy z wieloma piłkarzami.

Czyli jest Pan obecnie zawodnikiem Legii...

Tak, znów jestem legionistą. Podpisałem półroczny kontrakt z klubem. Na razie przebywam na urlopie w Warszawie, a dla podtrzymania kondycji gram w siatkonogę.

I zostanie Pan w Legii?

Tego nie wiem. Legia ma problemy finansowe i będzie chciała mnie sprzedać. Poza Olympiakosem Pireus mam jeszcze kilka innych ofert, ale nie mogę zdradzić z których klubów.

Jak ocenia Pan pobyt w Grecji?

Miałem tam bardzo dobre warunki, wspaniałe mieszkanie oraz tłumacza do dyspozycji. Pomagał mi nie tylko podczas treningów, ale także poza klubem, w bankach czy sklepach. W ogóle Grecy są przyjaźnie nastawieni do Polaków. Niezwykle cenią polskich piłkarzy, przy każdej okazji wypytywali mnie o wielu polskich zawodników.
Obecnie na topie jest Mirosław Sznaucner. W Iraklisie grało mi się bardzo dobrze, a i działacze byli ze mnie zadowoleni. Jedynym problemem są ciągłe przeprowadzki. Najpierw do Niemiec, później do Grecji, teraz powrót do Polski. I nadal nie wiem, czy tu zostanę.

Źródło: Życie Warszawy

ciekawy jestem czy Mieciel robi to dla klubu czy poprostu dla ubezpieczenia (nie tylko zdrowotnego ale takze jakby sie nie udało nigdzie wyjechac)
wsumie kiedys podpisał kontrakt z Legia tylko po to aby klub cos zarobił jesli to samo robi teraz to ogromnego szacunku do niego nabieram (mimo iz nie lubiłem go jak grał w Legii)