PDA

Zobacz pełną wersję : "Uwaga" - nowy realiti szał

_Bart
01-02-2004, 22:14
nie wiem jak bedzie dokladnie ale poslłom odebrali kase i maja chyba po 500 zł na miech i musza przezyc
bedzie fajnie :D

kamyk
01-02-2004, 22:38
bedzie ciekawie naparwde hehhe:)niech zobaczal jak ludzie zyja za takie pieniadze....

M_I_G
02-02-2004, 15:01
eee tam piedolenie farmazonow ze zal dupe sciska.

za 500 zl to owszem beda zyli, ale olaty za mieszkanie maja porobione , a reszta rodziny zyje normlanie.
wniosek: 500 zl na jedna osobe , na jedzenie i przyjemnosci - za tyle to ja miesiac nad morzem przezylem codziennie bawiac sie do rana.
Poza tym jaka masz pewnosc ze zona w kanapce nie zawinie stowki, albo ze przypadkowo na ulicy cos znajdzie- nie sledza ich kamery , realizuja zadanie na "slowo".
Jest to dla nich zajebista reklama i zbratanie sie z ludzmi - wyrzeczen nie jest duzo.

Szkoda tylko ze pomimo ze to jeden wielki walek to tylko 2 sie zglosilo :/

kud(L)aty68
04-02-2004, 22:05
heh...Ci co sie zglosili to jacys tacy marniutcy, malo utuczeni. Ja to bych chcial zobaczyc Oleksego, Kalisza i innych z kategorii super ciezkiej....to byl by widok. A ci dwaj....pic na wode fotomontarz i tyle...

Jaco
04-02-2004, 22:18
heh...Ci co sie zglosili to jacys tacy marniutcy, malo utuczeni. Ja to bych chcial zobaczyc Oleksego, Kalisza i innych z kategorii super ciezkiej....to byl by widok. A ci dwaj....pic na wode fotomontarz i tyle...
Najchętniej zobaczyłbym posła Witaszka jak szamie za 500 zł miesięcznie

http://www.sejm.gov.pl/jpg/posel4/425.jpg

:buhaha:

yusta
04-02-2004, 22:24

:rotfl:

A wracajac do tematu, to akcja pod publike. Ja bym ich zamknela gdzies. Z tych 500 zl potracila czynsz za chalupe, obok postawila sklep i niech sie rzadza chlopaki.

legart
05-02-2004, 09:22

Ma własną knajpę z głodu nie zginie :rotfl:

MaxyM_
05-02-2004, 09:35

O ********!

Kupiłby sobie wór karmy dla psa i wór kaszy... Dałby rade.

Łysolek
05-02-2004, 11:16
8-
po co cos takiego wogóle ktoś wymyśłił?? zastanawiam sie czy to nie jest bardziej ośmieszenie tych posłów niż pod publikę 8- w każdym razie ja bym nie zrobił reality szoł , tylko naprawde uciał tym wszystkim skur...nom z Rząddu te ich diety , ae które to ja mógłbym wyzyć przez miesiąc :/ no nic żyjemy w takim kraju gdzie rządzi tylko dupa i pieniądz :zly: :help:

Sharn
05-02-2004, 22:41
Śmieszne trochę. Normalnemu człowiekowi w Polsce 500 to napewno nie zostaje po opłaceniu wszystkiego na łebka. Takie rzeczy wogóle nie oddają życia... :/
Niech pogadają ze studentami, którym po opłatach zostaje na przysłowiowy ryż z ketchupem przez cały miesiąc... :box:

kozer
06-02-2004, 18:20
Ja mam w domu lepszy reality szoł. Starzy wyjeżdżają na tydzień i zostawili mi żarcie i 50zł na drobne wydatki i ***** jak tu przez tydzień przeżyć za te pieniądze :hmm: '8

_Bart
07-02-2004, 10:19
Ja mam w domu lepszy reality szoł. Starzy wyjeżdżają na tydzień i zostawili mi żarcie i 50zł na drobne wydatki i *cenzura* jak tu przez tydzień przeżyć za te pieniądze :hmm: '8

jejeje jest imprezka :D

Nova
07-02-2004, 15:21
Ja mam w domu lepszy reality szoł. Starzy wyjeżdżają na tydzień i zostawili mi żarcie i 50zł na drobne wydatki i *cenzura* jak tu przez tydzień przeżyć za te pieniądze :hmm: '8
Ale przywiozą tą obiecaną mi flaszeczke? :D

kozer
07-02-2004, 16:23
Ale przywiozą tą obiecaną mi flaszeczke? :D
Tak ale podwarunkiem, że przez ten tydzień będziesz mi robić żarcie, sprzątać w mieszkaniu i wychodzić za mnie z psem. Bo mnie to się już znudziło.

Nova
07-02-2004, 17:06
Tak ale podwarunkiem, że przez ten tydzień będziesz mi robić żarcie, sprzątać w mieszkaniu i wychodzić za mnie z psem. Bo mnie to się już znudziło.
Tej,a juz zapomniałes ze mam obiecaną flaszke? 8)

I znudziłe Ci sie?
A rodzice to chyba wczoraj czy dziś wyjechali a Ty juz narzekasz :>

kozer
07-02-2004, 17:28
To będziesz miała dwie '8

I znudziłe Ci sie?
A rodzice to chyba wczoraj czy dziś wyjechali a Ty juz narzekasz :>
Wyjechali dziś rano i nawet mi się wyspać nie dali tylko jeszcze się musiałem tłumaczyć z tego na plecach :fu: .

lamia
07-02-2004, 17:36

Nova, mam do Ciebie interes ;) - 90% forum Ci flaszki obiecalo - przyjedz do Wawy, zbierz co Twoje i zaloz monopolowy '8

Nova
07-02-2004, 17:44
Nova, mam do Ciebie interes ;) - 90% forum Ci flaszki obiecalo - przyjedz do Wawy, zbierz co Twoje i zaloz monopolowy '8
To jest myśl '8

Będziecie miec u mnie zniżke... :lo:

aaadamm
10-02-2004, 10:10
28 lutego w Polsacie wystartuje czwarta edycja "Baru". Program nosić będzie nazwę "Bar 4- Złoto dla Zuchwałych" i wystąpi w nim 14 uczestników oraz kilkuosobowa grupa "gwiazd". W połowie trwania reality show- czyli po 8 tygodniach zabawy, do zawodników dołączy ośmiu vipów, którzy również walczyć będą o główną wygraną: sztaby złota. Wśród vipów, czyli osób już znanych i popularnych pojawią się między innymi uczestnicy "Baru": Dobrosława Zych-Henner i Aldek Mardol oraz mieszkańcy Domu Wielkiego Brata: Piotr Gulczyński, Klaudiusz Sevković, Akradiusz Nowakowski i po raz kolejny... Agnieszka Frykowska.

Ostatnio na castingu do "Baru 4" pojawił się 43-letni transseksualista Grzegorz Górny- długowłosy mężczyzna w delikatnym makijażu, ubrany w buty na obcasach i krótką spódniczkę. Nie wiadomo, czy pojawi się w "Barze", ale śmiało twierdzi, że jeśli wygra, nagrodę przeznaczy na zmianę płci.

"Chcę się dostać do programu, żeby zarobić pieniądze na operację zmiany płci. Chcę pozbyć się genitaliów i być kobietą. Jestem kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny. Do pracy chodzę w garniturze, jak facet. Gdy wracam do domu, przeistaczam się w kobietę, w Niki. Operacja kosztuje około 50 tysięcy złotych"- mówi. Mężczyzna liczy, że wygrana w programie pomoże spełnić jego marzenie.

"Bar 4- Złoto dla Zuchwałych" ponownie poprowadzi Krzysztof Ibisz, a tytułowy Bar zostanie przeniesiony z Domu Handlowego Solpol przy ulicy Świdnickiej we Wrocławiu do lokalu znajdującego się na Kępie Mieszczańskiej, między dwoma mostami (stąd dawna nazwa pubu: "Między Mostami"). Nowy "Bar" mieścić się będzie kilkanaście metrów od Uniwersytetu Wrocławskiego i będzie czynny codziennie, przez całą dobę.

Wiadomo, że Polsat przedłużył licencję na produkcję "Baru" aż do piątej edycji. Ta jednak zostanie zrealizowana pod warunkiem, że "Bar 4- Złoto dla Zuchwałych" odniesie sukces.

"Bar" to program typu reality show, którego pomysł zrodził się w Szwecji. W Polsce oglądamy go w Polsacie od 2002 r. - niedawno zakończyła się trzecia edycja (oglądało ją ok. 3 mln widzów).

Amerykańska telewizja FOX planuje wystartować z nowym reality show "The Swan" ("Łabędź"). W programie opartym na licencji Fremantle Media, 18 kobiet podda się operacji plastycznej. Będzie to część ich wielkiej transformacji, jednak uczestniczki nie będą mogły zobaczyć swoich nowych, poprawionych chirurgicznie twarzy aż do 24 maja, czyli dnia finału. Producenci chcą udowodnić, że każde- nawet najbrzydsze kaczątko, można zmienić w łabędzia.

Program będzie składał się z 9 odcinków, a pierwszy zostanie wyemitowany 29 marca.

legart
10-02-2004, 10:31
Amerykańska telewizja FOX planuje wystartować z nowym reality show "The Swan" ("Łabędź"). W programie opartym na licencji Fremantle Media, 18 kobiet podda się operacji plastycznej. Będzie to część ich wielkiej transformacji, jednak uczestniczki nie będą mogły zobaczyć swoich nowych, poprawionych chirurgicznie twarzy aż do 24 maja, czyli dnia finału. Producenci chcą udowodnić, że każde- nawet najbrzydsze kaczątko, można zmienić w łabędzia.

Program będzie składał się z 9 odcinków, a pierwszy zostanie wyemitowany 29 marca.

To powinno nazywać się nie Swan, a Frankenstein lub Quasimodo :zly: , szkoda że jeszcz nie będą się chlastać publicznie :help:

Nova
10-02-2004, 10:51
Juz bym wolala ogladać operacje plastyczne niz znów Gulczasa,Sevkowicza,Frytke i inne geby z realiti szołów :fu:

Kawa
10-02-2004, 10:53
Juz bym wolala ogladać operacje plastyczne niz znów Gulczasa,Sevkowicza,Frytke i inne geby z realiti szołów :fu:
I zawsze mozna się czegos doweidzieć ciekawego- gdzie dodac, gdzie odjać ;) :>

Beny
10-02-2004, 10:54

No przecież wczoraj pisała, że jej nic nie brakuje... piersi, tyłeczek, te sprawy... '8 ;)

Kawa
10-02-2004, 10:55

No przecież wczoraj pisała, że jej nic nie brakuje... piersi, tyłeczek, te sprawy... '8 ;)
Bo ja tak czytam co drugie słowo w poscie, apotem niewiem coi jak :/