PDA

Zobacz pełną wersję : Fan Cluby

aaadamm
30-05-2003, 13:45
Bardzo bym chcial, alby kiedys, w niedalekiej przyszlosci rola fan clubow Legii byla chociaz w polowie tak jak jest t ow Widzewie, alby dzialacze zainteresowali sie kibicami nie mieszkajacymi w Stolicy.
Chcialbym rowniez aby wzorem Widzewa (ktory wg mnie ma najlepiej w Polsce zorganizowana siec fc) powstawaly w kazdym wojewodztwie fan cluby. Nie jest to latwe (wiem po sobie) ale w jednosci sila, dlatego jest to wazne.

moze kiedys kibice wspolnie z klubem zorganizuja turniej fan clubowiczow, bedzie prowadzona wewnetzna rywalizacja miedzy fc, a zwyciezzca otrzyma niespodzianke od klubu. W koncu Jesteśmy WSZEDZIE !!!

http://www.ultralinks.neostrada.pl/kluby/legiaw.htm

http://www.ultralinks.neostrada.pl/kluby/legiaw.htm

http://ultralinks.prv.pl/

Ps. co byscie w tej tablece zmienili ?

Mazi
30-05-2003, 14:29
no na turniej fc , ekipę spokojnie bym zebrał :D

aaadamm
30-05-2003, 14:36

a jest FC Brok ??

dyha
30-05-2003, 14:36
No ale mamy nioe wykorzystany potancjał . Bo sam Adam widzisz ile osob sie do nas zglosilo bo ogloszeniach na www.legialive.pl i www.legiafans.net . Wiec apelujemy zeby kazdy kto ma duzo znajomych i nie mieszka w Warszawie powinien w miare mozliwosc stworzyc FC swojego wojewodztwa . Bierzcie przykłąd z Wild West :D:D:D

Mazi
30-05-2003, 14:45

a jest FC Brok ??

heh...juz pisałem ,że żadnego oficjalnego FC nie ma ,ale znaleźli by się ludzie np z Ostrowii Mazowieckiej ,czy Małkini , gdzie po prostu zdecydowana większość kibicuje Legiuni . Tzn problem oczywiście byłby z kasą na taki turniej ,ale chętnych by nie brakowało...

aaadamm
30-05-2003, 14:51

a jest FC Brok ??

heh...juz pisałem ,że żadnego oficjalnego FC nie ma ,ale znaleźli by się ludzie np z Ostrowii Mazowieckiej ,czy Małkini , gdzie po prostu zdecydowana większość kibicuje Legiuni . Tzn problem oczywiście byłby z kasą na taki turniej ,ale chętnych by nie brakowało...

a mi wlasnei chodiz o to zeby takie fc powstawayly - i zeby ktos sie zajal ich spisem tak jak to wlasne ijest w RTSie

propozycja dla jakiejs strony www....spis Legijnych fan clubow

Chopin_Legionista
30-05-2003, 14:55
napewno Otwock ...fani OKS-u (wszyscy ) to fani Legii

dyha
30-05-2003, 14:57

a jest FC Brok ??

a mi wlasnei chodiz o to zeby takie fc powstawayly - i zeby ktos sie zajal ich spisem tak jak to wlasne ijest w RTSie

propozycja dla jakiejs strony www....spis Legijnych fan clubow

o opis sie nei martw bo Bodziach mi mowil ze na legialive po opisach klubów warszawskich będą fan cluby

Adis
30-05-2003, 20:10
...

Mazi
30-05-2003, 20:15
Wiec apelujemy zeby kazdy kto ma duzo znajomych i nie mieszka w Warszawie powinien w miare mozliwosc stworzyc FC swojego wojewodztwa . Bierzcie przykłąd z Wild West :D:D:D

Tak właśnie coś takiego od kilku dni funkcjonuje na wschodzie... "EAST BRIGADE" O takiej grupie myślałem juz dawno szczególnie kiedy człowieka ze SQUADRONU (Śląsk), no a teraz Wild West....

Tak więc prosze o kontakt ze mną wszystkich Legijnych fanatyków ze wschodniej polski....

EAST :box: BRIGADE

no jakby nie patrzeć ,to ja jestem ze wschodniej Polski ,tylko że bardziej północnej ;)

A tak wogole to ... :

LEGIA WSZĘDZIE !!!!

Adis
30-05-2003, 21:26
...

orlik
30-05-2003, 22:13
no widze Adis ze sie wziołeś za to poważnie ;]. Hehehe EB'03 ma juz kilku członków w tym ja :). Myślę że wiecej bedzie można powiedziać po meczu z Ruchem Chorzów jak sie z kilkoma kibicami stykniemy.

wam(P)ir północy
06-06-2003, 21:42
heh

Radio
08-06-2003, 22:49
Wampirze!
Mimo że nigdy nie byłem w Wolsztynie, to jednak na podstawie twojej wypowiedzi mogę w kilku zdaniach obalić twoje powątpiewania.
eLadamo ma jednak bliżej poza tym może nie uświadamiasz sobie ale i na zachodnich rubierzach jest sporo kibiców Legii. Twoja jawne przyznanie że "nie byłes tam od 5 lat" jest typowym przykładem dziury w czasie i niedoinformowania. Pozatym czy sympatie do konkretnych klubów odczytujesz tylko z murów bo ja wolę wprost spytać rozmówcę?

PS. Nie żebym wiedział, ale zawsze to miło kogoś zbić z tropu...

szczepan
08-06-2003, 22:55
za legialive.pl:
"Fan-club Legii w Bielsku
Po powstaniu fan-clubu Legii w województwie lubuskim i dolnośląskim (przypominamy, kontakt: d-ha@wp.pl i dziki.zachod@wp.pl), teraz w fan-club pragną się zorganizować kibice Legii z Bielska-Białej. W Bielsku kibiców Legii nigdy nie brakowało. Toteż wszystkich chętnych do wstąpienia do fc, zachęcamy do kontaktu z Łukaszem (legioner@poczta.fm).
Autor: Bodziach"

aaadamm
09-06-2003, 09:53
za legialive.pl:
"Fan-club Legii w Bielsku
Po powstaniu fan-clubu Legii w województwie lubuskim i dolnośląskim (przypominamy, kontakt: d-ha@wp.pl i dziki.zachod@wp.pl), teraz w fan-club pragną się zorganizować kibice Legii z Bielska-Białej. W Bielsku kibiców Legii nigdy nie brakowało. Toteż wszystkich chętnych do wstąpienia do fc, zachęcamy do kontaktu z Łukaszem (legioner@poczta.fm).
Autor: Bodziach"

to mnie cieszy

East Brigade na wschodzie
wild West na sachodzie
Squadron i teraz cos nowego na poludniu......wiecej...trzeba wiecej.....szkoda, ze nikt nei robi takiej "ewidencji" jak jest na Widzewie....wlasneio mam pytanie do Kija - jak to u was jest z fan clubami ???ale tak bardzo dokladnie

Kiju
09-06-2003, 10:54
szkoda, ze nikt nei robi takiej "ewidencji" jak jest na Widzewie....wlasneio mam pytanie do Kija - jak to u was jest z fan clubami ???ale tak bardzo dokladnie

O co konkretnie Ci chodzi?

aaadamm
09-06-2003, 13:47
szkoda, ze nikt nei robi takiej "ewidencji" jak jest na Widzewie....wlasneio mam pytanie do Kija - jak to u was jest z fan clubami ???ale tak bardzo dokladnie

O co konkretnie Ci chodzi?

jak to u was jest z fan clubami ??? Zawsze mieliscie wszystk ofajnie zorganizowane. Patrz np. Red bulsi. Napisz cos o waszych fc.

Kiju
09-06-2003, 14:18
fan-cluby to chyba znak rozpoznawczy Widzewa,sa w całej Polsce.Niektore zorganizowane lepiej a niektore na skraju zaniku,wypierane przez inne kluby.
Tak jak kiedys pisałem ,moim zdaniem FC wnosza wiele kolorytu do Widzewa,jest wiecej pomysłow,kasy na rozne sprawy.
Niektore Fc dzialaja pod bokiem rywali-Red Bulls,Fc Częstochowa,Bełchatów...w konsolidacji fc istotna role odgrywa internet,naprawde niezastapiona forma komunikacji.
U nas FC czesto utrzymuja kontak miedzy sobą,my w Sochaczewie najwiecej kontaktow mamy z Tomaszowem,Żyrardowem,Łowiczem,Skierniewicami,Wars zawa...najczęsciej przy okazji wyjazdów.
Jeszcze niedawno w Widzewiaku organizowany był ranking Fc,motywowało to do wykonania flagi,licznych wyjazdów itd...szkoda ze pomysł nie jest kontunuowany.
Jezeli ktos z was czyta nasze forum zauwazy ze sa organizowane imprezy FC.W lecie jest to Ogólnopolski Turniej Fan Clubów,bierze w nim udział masa wiary a finał jest rozgrywany na głownym boisku,to bardzo ciekawa impreza,w zimie jest dla odmiany rozgrywany turniej halowy.
Wazna czescią dzialania fc jest obiazd piłkarzy.Kazdy FC ktory zgłosi chęc ugoszczenia piłkarzy odwiedza trzyosobowa delegacja piłkarzy,trenerów,lkierownictwa.
Jak kto zorganizuje takie spotkanie zalezy od mozliwosci i wielkosci Fc,na spotkaniach w poszczególnych mistach bywa od 20 do kilkuset kiboli.Najczęsciej jest to ogólne spotkanie np, w hali lub pubie a potem juz w skromniejszym gronie starszyzna zaprasza na kolacje jest to swietna sprawa,mozna poznac osobscie piłkarzy,poznac ich prywatne zdanie ktore często jest zdecydowanie rozne niz n łamach gazety...
Czasmi Fc chca wykonac jakis pomysł,cos zasponsorowac...jednak takie sprawy sa zawsze konsultowane z ogólem.
Mysle ze ruch Fc jest silna strona Widzewa,pozostaje tylko kultywowac tradycje i pomagac innym tworzyc nastepne Fc,reaktywowac sie...

Łks chce aby postrzegac Widzewiaków jako wiesniaków(taka tendencje ma tez Polonia w stosunku do Was),cóz to ich sprawa jak widzew to zupełnie inaczej... a najbardziej sie ciesze kiedy jade do miasta oddalonego od Łodzi o kilkaset kilometrow i moge zobaczyc napisy sławiace Widzew,jakąs formr organizacji...

To tyle.

Dodam ze dzieki działaniu FC w Sochaczewie stadion Widzewa choć raz odwiedziło ok 380 osób Sochaczewa i najblizszych okolic , liczba ta rosnie...moze nie kazdy z tych osób bedzie fanatykiem, lecz Widzew w sercu bedzie miał na zawsze.

Widzewskie Fc.
http://www.widzew.infocentrum.com/html/fan-cluby/fan-cluby.html

aaadamm
09-06-2003, 14:54
Dzieki Kiju

skomentuje dwaom wyrazami - cos extra !!!

szczepan
09-06-2003, 16:01
no duze brawo za taka organizajce... no i za te spotkanie z pilkarzami...

wam(P)ir północy
09-06-2003, 18:25
po

Radio
09-06-2003, 18:39
Wampirze mimo wszystko Wolsztyn jakby nie patrzeć to zachodnia część Polski. Co do wypowiedzi na czuja ja nie neguję sytuacji w Wolsztynie bo w nim nigdy nie byłem, a ty tam byłeś ok 5 lat temu. Dla braci kibicowskiej to szmat czasu i wiele sie mogło w nim zmienić. Potęgi mogły się rodzić i upadać.
Ale zawsze to miło jak się człowiek dowiaduje, że nas luibią w Wielkopolsce.

aaadamm
09-06-2003, 20:51
Wampirze mimo wszystko Wolsztyn jakby nie patrzeć to zachodnia część Polski. Co do wypowiedzi na czuja ja nie neguję sytuacji w Wolsztynie bo w nim nigdy nie byłem, a ty tam byłeś ok 5 lat temu. Dla braci kibicowskiej to szmat czasu i wiele sie mogło w nim zmienić. Potęgi mogły się rodzić i upadać.
Ale zawsze to miło jak się człowiek dowiaduje, że nas luibią w Wielkopolsce.

Wszystko zostalo wyjasnione na privie... Tak apropo to Wolsztyn przed reforma administracyjna byl chyba w lubuskim :)

wam(P)ir północy
09-06-2003, 22:07
wer

Radio
09-06-2003, 22:17
Ale to nadal Wielkopolska?!
Wątku nie kontynuję bo może prowadzić do zbędnego podniesienia ciśnienia.

cfc
10-06-2003, 01:00
dobra moze tak jakos dziwnie , ale nieznacie kogos z Anglii ktory interesuje sie Legia. Sam mieszkam w londynie i czasem na ulicy widze gosci z koszulkach , czapkach lub czasem szalikach ale to tyle. nieznam nikogo a jakby sie ktos znalazl to by sie pomyslalo o fan klubie
pzdr

Adis
10-06-2003, 12:04
...

Mazi
10-06-2003, 16:53
Odnośnie East Brigade to narazie stanęło do wyjaśnienia sprawy na linii ŁUKÓW--PUŁAWY. Mecz Wisła P.-Orleta Łuków: Najpierw bylo wszystko OK bo i jedni i drudzy to Legia, pogadali sobie kolesie troche. A potem wisła wjechała w sektor na którym bylo 5 osób z Łukowa i skroili 2 flagi, przy tym mówiąc "Łuków i te wasze Siedlce nie macie życia na Legii..." Czyżby to kibice z Puław decydowali kto będzie na Legii????
Poszła się ***** ta flag:

8-

ot , takie nasze fan-clubowe piekiełko :/

niedobrze ...:(

Adis
10-06-2003, 18:00
...

Mazi
10-06-2003, 19:30
A oto zdjęcie z miasta , połozonego niedalego Bełchatowa i Czestochowy ,a konktretnie , Wielunia :

http://www.ultralinks.neostrada.pl/fotki2/wkswielun01.jpg

Mam rodzinkę , ktora mieszka 20 km od Wielunia ( Rudniki ) i często przejeżdzając przez Wieluń , można było dostrzec napisy pro-legijne :) .

A tak wogole ,to niedaleko Rudnik jest Praszka ( opisywana w niedawnych Wspomnieniach Kibica w NL ) , gdzie do szkoly chodzi mój braciak ... jak mówi zdecydowana większość osób kibicuje tam Legii :> .

Pisze to , ponieważ teoretycznie mogłoby się wydawac ,ze są to tereny Widzewa ( bełchatów , Czestochowa ,Sieradz ) ...

heheh , nic bardziej mylnego :) .

aaadamm
10-06-2003, 19:48
A oto zdjęcie z miasta , połozonego niedalego Bełchatowa i Czestochowy ,a konktretnie , Wielunia :

.

Bylem pare razy w Wieluniu i za pierwszym razem bylem lekkim szoku. miasto w woj. Lodzkim a pro-legijne. Az mi sie tam fajnie nocowalo. Na murach sama Legia :)) Ostatnio nbylem tam w sierpniu i troszke wiecej bylo napisow typu RTS czy tez ŁKS, ale Legia dalej krolowala i mam nadzieje kroluje :)

Adis
11-06-2003, 09:33
...

MaxyM
11-06-2003, 12:07
Fajna ta fota, same szale Legiuni :) Ooo a ten pan po lewaj z szalem "ultras"?? To chyba szal Widzewa :hmm:

Zobacz barwy flagi, przy jakiej stoja... raczej to nie Widzew ;) .

ems
11-06-2003, 14:53
ale trza przyznac ze wzor szala podobny :)

Bokser
11-06-2003, 18:44
witam!!!
chciałem nieco przybliżyć Legijną brać z Wolsztyna(tego w Wielkopolsce). a więc po pierwsze nie jest prawdą ze nie ma u nas kibiców Legii.z całą pewnością zapewniam was ze są.nie wszyscy są aktywni kibicowską ale kilka osób jeżdzi na Legię czy to gra w stolicy czy gdzieś indziej.co do meczu w Grodzisku to wiele osób wiedziało że wśród Legionistów są również Wolsztynianie gdyż nikt z nas tego nie ukrywał że mieszkamy w wielkopolskim Wolsztynie.tak samo jest wszędzie gdzie jedziemy.co do kolesi ze Zbąszynka to osobiście ich nie znam ale już kilka razy widziałem.co do innyhc kiboli Legii z zachodniej Polski to wierm ze tacy są ale osobiście nie znam.jeżeli ktoś chce korespondować lub się spotkać przy piwku to zapraszamy.kolejna sprawa.to ze nie ma u nas napisów na murach to fakt.ale my się w to nie bawimy.sam jestem raczej zwolennikiem mocniejszych wrażeń niż pisania po murach ale każdy ma wybór.nasa grupa jeżeli można to tak nazwać bo jest nas tylko kilku ma już znajomych w Szczecinie oraz w Sosnowcu.bywaliśmy też tam na meczach i sam byłem goszczony przez chłopaków z TC czy kiboli Zagłębia.w Warszawie mamy również kilku znajomych(Karol pozdrawiam pijoku R. jak tam kac po baletach w Sosnowcu po Jaworznie?hahaha).
co do przyszłości to napewno postaramy się aby było o nas trochę głośniej.właśnie szyjemy flagę drugą mamy w projekcie a więc powinno być dobrze.mam nadzieję ze chłopaki kibicujący Legii z zachodu odezwą się do mnie i mozę się zaprzyjażnimy.mamy zamiar też wstąpić do fun clubu w zachodniej Polsce.więc jeśli chcecie nas poznać piszcie lub dzwoncie.pozdrawiam
email:Bokser201@wp.pl
tel:694781821
Bokser
Wolsztyn Squad
p.s.pozdrowienia dla wszystkich kiboli Legiuni Pogoni(nigdy nie zginie) Zagłębia Olimpii E. i Deen Haag a w szczególniści dla Karola i R. z Warszawy, K. i R z YF'03 z Zagłębia oraz B. i K. z Tc z Pogoni.
czekam na kontakt kiboli z zachodniej Polski :) :) :tle:

Adis
11-06-2003, 19:19
...

Kiju
11-06-2003, 19:24
Nie chcę sie kłucić ale wiem: to jest szalik rtsu

Tez mi sie cos tak wydaje 8-