PDA

Zobacz pełn± wersję : Jacek B±k w Legii??

Joker
31-01-2004, 19:01
Czego to sie dowiadujemy z wywiadu z byłym Lechit±??
Legia to jednak marka!

Czas na powrót
Ten cały wstęp o kontuzjach był potrzebny, aby przej¶ć do najważniejszego. To po trosze urazy sprawiaj±, że Jacek przyznaje: - Mam zamiar zakończyć karierę w... Legii Warszawa.
- Kiedy? - pytamy.
- Mam w Lens kontrakt ważny jeszcze przez 2,5 roku. Chciałbym go wypełnić, a następnie wrócić do naszej ekstraklasy. Ciekawe, jak zmieniła się - w moich oczach - polska liga przez te kilkana¶cie lat. Z telewizji wynika, że na lepsze, ale jednak trzeba byłoby zobaczyć to z bliska.
- Czemu Legia?
- Bo to bardzo dobry klub. Kiedy odchodziłem z Motoru Lublin, miałem ofertę wła¶nie z Legii oraz Lecha. Akurat ta z Lecha wtedy okazała się korzystniejsza. Dlaczego na zakończenie kariery nie miałbym pograć na Łazienkowskiej? To klub, który zawsze się liczy, w dodatku miałbym do¶ć blisko do Lublina.
- Czyli działacze Legii maj± dla ciebie blokować miejsce pod koniec 2006 roku?
- Bardzo bym chciał. Obym tylko był w stanie fizycznie podołać tym wymaganiom. Bo je¶li miałbym się obijać, tylko leczyć, to lepiej zakończyć i powiedzieć ?dziękuję?, nie psuć swojego wizerunku. Na dzi¶ jednak deklaruję - chcę grać w Legii!
http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=735&ns=31921

Kempes
31-01-2004, 19:23
Jak już gdzie¶ pisałem cenie tego zawodnika i na dzi¶ chętnie bym go widział w Legii Warszawa ,ale moim zdaniem ... nie było by sensu za 2,5 roku sprowadzac trzydziestokilku letniego zawodnika...

Rafa(L)2
31-01-2004, 19:45
Wg.mnie za te 2,5roku nie bedzie jeszcze chyba taki slaby,a Legii na pewno przyda sie doswiadczony obronca tymbardziej ze w tym czasie Zielinski i Jozwiak moga skonczyc kariere albo odejsc z Legii....

Cezdor
31-01-2004, 19:46
Jeżeli byłaby taka konieczno¶ć po odej¶ciu Jacka Zielińskiego, to za 2,5 roku chętnie widziałbym w drużynie 33 letniego Jacka B±ka. Mógłby spokojnie pograć na wysokim poziomie ze 2 sezony. Po wyga¶nieciu kontraktu przyszedłby za darmo. Ale o czym tu mowa.... przez 2 lata może się zdarzyć wiele... ł±cznie z tym, że będziemy mieć na tej pozycji zawodnika lepszego niż 33 letni B±k '8

Nazgul
31-01-2004, 20:44
Niom. Jak się skończy kontrakt w Realu Roberto Carlosowi to przyjedzie grać w Legii. Redaktorzy PS nie chc± jednak sieć paniki w lidze i dlatego trzymaj± info w tajemnicy...

Q_(L)
01-02-2004, 00:55
Bla, bla, bla... a ¶winie lataj± 8o

c_zary
01-02-2004, 05:12
Ja tez planuje zakonczyc swoja kariere na Lazieknowskiej :cheesy:

Szepiet
01-02-2004, 09:22
Jeżeli by przyszedł za darmo i nie chciał jakich¶ wielkich pieniędzy z kontraktu to czemu nie. Wsumie taki zawodnik jak Jacek B±k zawsze przyda sie w składzie nawet po to by młodzi zawodnicy mieli jaki¶ autorytet tak jak teraz Jacek Zieliński. ;)
Jednak za 2,5 roku Jacek może sie w składzie nie mie¶cić bo Legię przejmie ITI lub jaki¶ inny duży sponsor i zrobi jakie¶ spore transfery. :)

http://www.legia.net/emde/b_Ja_kocham.jpg

Tupcia
01-02-2004, 15:55
Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę :rotfl:

Ostry
01-02-2004, 17:01
Na dzień dzisiejszy,to chyba każdy chętnie zobaczyłby B±ka w Legii. Jednak nie ma co gdybać co to będzie za 2,5 roku,wiele się może zmienić,na lepsze oczywi¶cie :)

Yevaud
01-02-2004, 17:57
Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę :rotfl:

No nie. Na szczęscie udało nam się do Legii nie ¶ci±gn±ć Piotra ¦wierczeswkiego. Udało się!! Choć było blisko. Chroń nas Panie od inych koreańskich gwiazdorów - Hajty, Kałużnego czy :rotfl: Sibika :rotfl: :buhaha:

szczepan
01-02-2004, 19:11
h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...

Mini
02-02-2004, 07:45

w korei oklep był ale nasza ligę by rozwalili. tyle że ich tu nie chcemy.

Bla, bla, bla... a ¶winie lataj± 8o
on lata! on gada! latam gadam peeełen serwis :D

Wojo
19-02-2004, 06:49
h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...
nie sadze zeby mial byc zmiennikiem