PDA

Zobacz pełną wersję : wpierdzuiel od MO

b3nito
31-01-2004, 01:13
wlasnie wro0cilem....wpoierdol od suk,zdretwaile lapy od kajdanbek ,tarzanie mnie po chodniku, alkomat, zajebanie w brzuch....

tak skonczylo sie moje chlanie na osuiedlu....a podobno mialem farta bio
wydalem sie w mikare spoko goscierm... :oho: ...zawineli mnie po pytanbiu...." co kurwy podsluchujecie?" :rotfl: :buhaha:

nastepnma smieszna akcjas po Krakowie '8

...mieliscie podobne? :>

Tuzin...
31-01-2004, 02:00
CHWDP '8

Sharn
31-01-2004, 02:59
wlasnie wro0cilem....wpoierdol od suk,zdretwaile lapy od kajdanbek ,tarzanie mnie po chodniku, alkomat, zajebanie w brzuch....

wydalem sie w mikare spoko goscierm... :oho: ...zawineli mnie po pytanbiu...." co *cenzura* podsluchujecie?" :rotfl: :buhaha:

Zgaduj zgadula... 8o

M_I_G
31-01-2004, 10:13
oj tak mialem taka akcje :/

vide sylwester 2003/04 ,na szczescie nie zostalem przekopany , ale wyciszylem sie przez te 13 godzin no i jeszcze sprawa na nowy rok :/

JWP :zly:

Nazgul
31-01-2004, 10:13

wydalem sie w mikare spoko goscierm... :oho: ...zawineli mnie po pytanbiu...." co *cenzura* podsluchujecie?" :rotfl: :buhaha:

Trzeba nie chlać na osiedlu. Od tego są knajpy albo własny dom.

kamyk
31-01-2004, 10:20
ja w lecie pilem sobie browarka na skwerku bo mamy taki i tam cala młodziez Puławska się zbiera w lecie ... i siedzimy na ławach i pijamy browarki i akurat suki musialy sie do mnie przyjebac i piwo kosztowalo mnie qurde 30zl mandat dostałem !!!!!!!

M_I_G
31-01-2004, 10:31

napewno nie!! na osiedlu jest najlepiej , w zadnej knajpie nie bedzie takiej atmosfery jak na zwyklym osiedlowym piciu - poza tym w knajpie wodki nie rozpracujesz , chyba ze chcesz jednym wypadem zachwiac budzet domowy. Dom to tez nie to samo , nie ma tego CZEGOS '8

lamia
31-01-2004, 10:36

napewno nie!! na osiedlu jest najlepiej , w zadnej knajpie nie bedzie takiej atmosfery jak na zwyklym osiedlowym piciu - poza tym w knajpie wodki nie rozpracujesz , chyba ze chcesz jednym wypadem zachwiac budzet domowy. Dom to tez nie to samo , nie ma tego CZEGOS '8
a) syfu
b) pal
c) swiezego miejskiego powietrza

a mi paly nigdy nic jakos nie zrobily 8)

Nazgul
31-01-2004, 10:37
Wiem.
Ale skoro przepis mówi, że NIE WOLNO - to trzeba się liczyć z przykrymi konsekwencjami jakby co. A że po %%% człowiek wyrywny się robi, to i może oberwać, choć post factum (jak przetrzeźwieje) nawet nie za bardzo wie za co '8

Nazgul
31-01-2004, 10:59

a) syfu
b) pal
c) swiezego miejskiego powietrza

a mi paly nigdy nic jakos nie zrobily 8)

Lamia, czy Serbowie chlają na ulicy?

lamia
31-01-2004, 11:10
:hmm: glownie smarkacze pod szkola np, reszta obchodzi wszystkie knajpy (a jest ich tu duzo 8) )

zreszta Serbowie to spoleczenstwo bardziej palace niz pijace - stwierdzenie ze ktos jest codziennie zalany budzi przerazenie, ze codziennie sobie popala jest normalne :]

Nazgul
31-01-2004, 11:36
:hmm: glownie smarkacze pod szkola np, reszta obchodzi wszystkie knajpy (a jest ich tu duzo 8) )

zreszta Serbowie to spoleczenstwo bardziej palace niz pijace - stwierdzenie ze ktos jest codziennie zalany budzi przerazenie, ze codziennie sobie popala jest normalne :]

:)
Podejrzewam że nie masz na myśli fajek? :)

lamia
31-01-2004, 12:05

raczej trawe, tu jest prawie o polowe tansza niz w Polsce (podobno, ja w uzywkach nie gustuje :])

Sharn
31-01-2004, 12:35
Już się pakuję. '8

yusta
31-01-2004, 12:54
Wiem.
Ale skoro przepis mówi, że NIE WOLNO - to trzeba się liczyć z przykrymi konsekwencjami jakby co. A że po %%% człowiek wyrywny się robi, to i może oberwać, choć post factum (jak przetrzeźwieje) nawet nie za bardzo wie za co '8

Heh, za picie w miejscach niedozwolonych sa kary, ale na bank nie jest to kopanie i palowanie. Moj brat w wieku 14 lat zaliczyl taki mandat, ze tydzien nie mogl chodzic. A nogi jego mialy zajebisty fioletowy kolor.
Btw, psy byly w cywilnych ciuchach, nawet sie nie wylegitymowali.... No ale co znaczy slowo gowniarza, przeciewko przedstawicielowi prawa.....

Sharn
31-01-2004, 13:24
Wiem.

Heh, za picie w miejscach niedozwolonych sa kary, ale na bank nie jest to kopanie i palowanie. Moj brat w wieku 14 lat zaliczyl taki mandat, ze tydzien nie mogl chodzic. A nogi jego mialy zajebisty fioletowy kolor.
Btw, psy byly w cywilnych ciuchach, nawet sie nie wylegitymowali.... No ale co znaczy slowo gowniarza, przeciewko przedstawicielowi prawa.....

Sorki Yusta , ale 3 razy przeczytałem i nie wiem. Znaczy wiem, ale... Pozdrów brata... :)

3 razy potrzebowałem akurat tych gamoni i nic. Dostałem kosę w Centrum też nikogo to nie oblazło. Za to do mnie to się przyczepiają o:
1. Picie piwa na koncercie IRA organizowanym przez Królewskie.
2. Przejście 20 metrów obok pasów na Świętokszyskiej.
3. Mijanie linni ciągłej naraz z wyprzedzaniem (3 malce jechały to co zrobić :hmm: )

Moim zdaniem trzeba zlikwidować policję i powołać dyżury obywatelskie. Efekt ten sam a ile zabawy... :oho:

MaxyM_
31-01-2004, 13:25
Zależy też jakim człowiekiem jest policjant.
Jak wszędzie są normalni goście z którymi można nawet fajnie pogadać i są tępe chamy z kompleksem wiochy. Dostaje pałke i wielki Pan, trzeba sie z nim liczyć... Jedyna szansa żeby ktoś go słuchał to mundur.

Naszczęście tych drugich przytrafia mi się bardzo sporadycznie spotykać jeżeli mówimy o ulicach Warszawy.

Sharn
31-01-2004, 13:29
Wpadnij na Wolę albo Górce... [glupi]

MaxyM_
31-01-2004, 13:34
Górce...
Masz rację...
Kiedyś mnie tam sponiewierali trochę...
Za śpiewanie acapella z Heinekenem w ręku.

ems
31-01-2004, 13:47
Wiem.

to ja juz nie wiem - ty jestes komuch, czy faszysta ?

kozer
31-01-2004, 14:08
Wiem.

To w takim razie mam nie pić poza domem/pubem bo nie wolno, mam jeździć 50 km/h bo taki jest przepis? Zawsze przypierdalają się jakieś głupoty, bo wtedy mogą przykozaczyć, jak chodzi o coś większego to boją się dupy ruszyć.

Cezdor
31-01-2004, 14:38
Wpadnij na Wolę albo Górce... [glupi]

a'propos Górc 8)

http://members.lycos.co.uk/cezdor/mandat2.jpg

:box:

aha. przeczytajcie tekst psów na dole :rotfl:

Sharn
31-01-2004, 14:41
To kara za to że nie Królewszczak... :co:

Cezdor
31-01-2004, 14:42
To kara za to że nie Królewszczak... :co:

no wtedy to jeszcze nie był sponsor :]

Luk@s
31-01-2004, 14:56
no tak ja za krola dostalem 50 :/
co do tematu to jest tak jak MaxyM napisal. Przewaznie trafiam na tych normalniejszych :/

Nazgul
31-01-2004, 15:18
Wiem.

To w takim razie mam nie pić poza domem/pubem bo nie wolno, mam jeździć 50 km/h bo taki jest przepis? Zawsze przypierdalają się jakieś głupoty, bo wtedy mogą przykozaczyć, jak chodzi o coś większego to boją się dupy ruszyć.

Słuchaj, sam szybciej jeżdżę :) Ale jak mnie shaltują pretensji miał nie będę :) Zresztą jak ze wszystkim - karzą nie za wykroczenie tylko za to że się dałeś złapać :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cipciuś
31-01-2004, 18:05
Ja na szczescie takich akcji nie mialem - jakos z reguly wole pic w domciu - ale mowie tak bo zima jest - w lato to co innego - pozatym ja jak przy piciu piwka na osiedlu trafialem na niebieskich to przewaznie spisywali i wylewali piwo - bo na mandaty za mlody....byłem :D
A co do placenia za świstki - mam 1 kredyt - ktos chce zesponsorowac ? :D prawie 200zl 8o

jarcyś
31-01-2004, 19:57
to nie suki

to MOSAD

malinowynos komsbak
31-01-2004, 20:03
mnie Mosad przechwycil kilka razy ale juz sie z tego nie smieje :rotfl: bo kto wie kiedy znowu
:hmm:

a wezwania do zapalty za izby wytrzezwien przechowuje dla potomnych, a moze dla siebie zebym sie potem za bardzo nie pienil jak mi dziecko powie ze bylo 8o

Cipciuś
31-01-2004, 20:17
to nie suki

to MOSAD

Mozecie rozszyfrowac ?

malinowynos komsbak
31-01-2004, 20:22
to nie suki

to MOSAD

Mozecie rozszyfrowac ?

Milicja Obywatelska Spier.... Albo Dojeb... 8)
Miejska Organizacja Spisywania Adresów Domowych
Może Obywatel Swój Alkohol Da (nam)

starczy czy jeszce ?? :]

Tupcia
01-02-2004, 15:47
Mnie w moim krotkim zyciu spisali 4 albo 5 razy.
Z czego raz... za stanie pod sklepem w gronie osob niepełnoletnich!!
(kupowalismy czipsy :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: )

Mi tam nigdy nikt nic nei zrobił, dziewczęta chbyba inaczej traktują (I hope)... w każdym razie zawsze puszczają oczka :oho:

W każdym razie współczuję ofiarom MOsadu i innych :rotfl:

b3nito
01-02-2004, 16:52
w sumie moglo byc gorzej....ale rano okazalo sie ze niezbedne jest przeswietlenie stawu kolanowego gdyz byl "lekko" powiekszony...i zajebiscie bolal...juz sie balem ze to moze wiezadla ale na szczescie musialem sobie je uszkodzic jak mnie "wysadzali" z radiolki (przejechalem po betonie '8 )-tylko stluczenie ale w sumie dosc silne

brevery
01-02-2004, 17:09

raczej trawe, tu jest prawie o polowe tansza niz w Polsce (podobno, ja w uzywkach nie gustuje :])

Jedziemy...Szykuj sie na odwiedziny :rider:

Tupcia
01-02-2004, 21:53
w sumie moglo byc gorzej....ale rano okazalo sie ze niezbedne jest przeswietlenie stawu kolanowego gdyz byl "lekko" powiekszony...i zajebiscie bolal...juz sie balem ze to moze wiezadla ale na szczescie musialem sobie je uszkodzic jak mnie "wysadzali" z radiolki (przejechalem po betonie '8 )-tylko stluczenie ale w sumie dosc silne

Ciesz się i dziękuj im że to nei więzadła!!!!!! :/
POpaprańce no... Współczuje Ci!! Nei wsadzili Ci nogi w gips??
Wiesz, po rtg w zasadzie nic nei wiadomo, czy cos sie schrzanilo ztkankami miekkimi. Raziłabym Ci zrobic usg..
mi na początku wsadzili w gips, co się okazało najgorszym posunięciem z mozliwych. Ale o tym dowiedzialam się dopiero po usg wląsnie ;)

b3nito
01-02-2004, 22:51

Ciesz się i dziękuj im że to nei więzadła!!!!!! :/
POpaprańce no... Współczuje Ci!! Nei wsadzili Ci nogi w gips??
Wiesz, po rtg w zasadzie nic nei wiadomo, czy cos sie schrzanilo ztkankami miekkimi. Raziłabym Ci zrobic usg..
mi na początku wsadzili w gips, co się okazało najgorszym posunięciem z mozliwych. Ale o tym dowiedzialam się dopiero po usg wląsnie ;)

dobrze wiem o czym mowisz poniewaz sam sie dziwilem ze po rtg lekarz byl pewny ze to tylko stluczenie...aczkolwiek mial chyba racje poniewaz bol ustepuje i wszystko powinno byc ok ...a juz wpadalem w panike poniewaz moglem miec pileczke na wiosne z glowki... ;) to bylby dla mnie dramat...

dzieki za wspolczucie ;)

M_I_G
01-02-2004, 23:45

a czym jechales????

ja to na sylwka zwiedzilem , skode psow, lanosa strazy miejsckiej i suke psow :D

b3nito
01-02-2004, 23:49

a czym jechales????

ja to na sylwka zwiedzilem , skode psow, lanosa strazy miejsckiej i suke psow :D

skoda albo passat...ale badz teraz madry i pamietaj takie szczegoly ...obie fury zajebiscie podobne a ja narąbany :oho: