PDA

Zobacz pełną wersję : Dla kogo szacunek?

Strony : [1] 2

m84
30-01-2004, 10:12
Nie wiem czy podobnego tematu nie było i czy jest on interesujacy ale mimo wszystko ciekawy jestem do jakiej drużyny w sensie kibicowskim macie największy szacunek? A do kogo najmniejszy? I jak można to napiszcie też dlaczego. Chodzi mi o jakieś ekpiy spoza Naszych obecnych zgód.

Ja mam największy szacunek do Śląska Wrocław mimo wszystko. Potrafili Nas wpuścić na swój sektor, na co chyba niewiele ekip byłoby stać. Poza tym to Lechia Gdańsk. Mam po prostu do tej drużyny duży sentyment a tym samym i szacunek.

Na przeciwnym biegunie jak dla mnie Widzew Łódź. Ogólnie słynne kamienie i ich ostatnie akcje jak np. Śląsk Wrocław ( :( ['] ) Czy też nagłe bratanie się z Lechem...

Raffi
30-01-2004, 10:36
Nno, taki temat wprawdzie był, ale ponad rok temu, na "kickerze". A wiesz kto wygrał z ogromną przewagą? '8 Chociaż nie wiem, czy pytanie nie było zadane z innego punktu widzenia

buba(L)a
30-01-2004, 10:44
ja najbardziej nienawidze polonii, transparent, tchurzostwo, duzo rzeczy sklada sie na moja opinie o tym klubie. najwiekszy mam chyba do lecha za super oprawy i wiernych kibicow no i do widzewa, bronia sie przed spadkiem a mimo to przychodzi na mecze wielu wiernych kiboli, tak czy owak ch... w d..e lodzi.... i mistrza przy stole... w moim repertuarze nie zabraknie :D

Raffi
30-01-2004, 10:48
Nazwy klubów pisz z dużej litery :look: :box:

Q_(L)
30-01-2004, 10:51
Ja darzę sympatią Lechię Gdańsk...
Nie ma jakiegoś konkretnego powodu, czy "dwóch"...

Mam tak od zawsze, odkąd interesuje się piłką nożną 8-

A szacunek moim zdaniem należy im się na pewno za to, że mimo różnych zawirowań w klubie, Oni cały czas są liczącą się ekipą w kraju.

Mini
30-01-2004, 10:55
podobnie jak autor szacunek mam dla Śląska ( tylko po co im ta zgoda pod wawelem :fu: ). absolutnie zero szacunku dla kurnika z muranowa :*

Jaco
30-01-2004, 11:23
Oczywiście Lechia Gdańsk - za walkę o klub i jakość kibiców oraz Śląsk Wrocław, za całokształt. Po prostu ich lubię.

Lulek
30-01-2004, 11:25
Wielki szacunek mam dla Śląska Wrocław-m.in za to,że wpuścili nas na swo sektor oraz dla Lechii Gdańsk-m.in. za to,że klub był na dnie a kibice przetrwali.Szczerze mówiąć marzy mi się kiedyś taki o to kibicowski układ:Legia-WKS-Lechia-Zagłębie...

Włóczykij
30-01-2004, 11:26
Ja darzę sympatią Lechię Gdańsk...
Nie ma jakiegoś konkretnego powodu, czy "dwóch"...

Mam tak od zawsze, odkąd interesuje się piłką nożną 8-

A szacunek moim zdaniem należy im się na pewno za to, że mimo różnych zawirowań w klubie, Oni cały czas są liczącą się ekipą w kraju.

Ha mam doslownie identycznie + to ze chcialem mieszkac w Gdansku, oprcz tego jeszcze do Zagłebia Sosnowiec, a najwiekszy niesentyment ;) mam do Widzewa i Polonii chodz mniejszy do tego pierwszego

Grochów
30-01-2004, 14:27
Szacunek dla : Lechia,Zawisza itp.za wiare do końca ,Raków+Włókniarz Cz-wa za ostatniego kosza,hehe ;) Śląsk,choć duuuży minus za Grabiszyńską,pewnie sporo pominąłem,ale do tch ekip największy szacunek mam + oczywiście dla każdej innej bandy,której się on nalezy,czyli nie używają sprzętów<tym bardziej ostrych> itp.rzeczy,czyli brak szacunku dla np. Górnik,Craxa,Wisła oraz Polonia :box: .

brevery
30-01-2004, 15:50
Najmniejszy szacunek mam do Wisły K.-przedewszystkim za to co zrobili podczas minuty ciszy,jak i również ogólnie za głupote i kompleksy mieszkających tam ludzi.Jak niemalże wszystcy wrzucam do tej grupy Polonie i Widzew...również za głupote,brak honoru a także chęć bycia kimś innym niż sie jest.
Najwiekszy szacunek za to mam do kibiców Lecha P...za co to chyba nie musze wyjaśniać
Wszystkie opinie powastały na podstawie ogółu kibiców z tych miast,a nie na pojedynczych przykładach 8)

m84
30-01-2004, 15:55
Brevery z Wisłą się zgodzę. Faktycznie ta przerwana minuta ciszy marnie się kojarzy. Z kompleksami masz rację, ale ja osobiście spotkałem się z takowymi także w Poznaniu. I może nie tyle na tle Legia- Lech a bardziej Warszawa- Poznań. Jednak moim zdaniem jest to bardzo blisko siebie. Kto by tu czegoś nie napisał to moim zdaniem Poznań ma komleksy w stosunku do Warszawy, i to spore. Nie wszystko też mogę napisać...

Pab(L)o
30-01-2004, 16:40
Ja mam największy szacunek do Śląska Wrocław mimo wszystko. Potrafili Nas wpuścić na swój sektor, na co chyba niewiele ekip byłoby stać. Poza tym to Lechia Gdańsk. Mam po prostu do tej drużyny duży sentyment a tym samym i szacunek.

Na przeciwnym biegunie jak dla mnie Widzew Łódź. Ogólnie słynne kamienie i ich ostatnie akcje jak np. Śląsk Wrocław ( :( ['] ) Czy też nagłe bratanie się z Lechem...

Mam podobne zdanie :)

Generalnie szanuję kibiców wiernych, niezależnie od przynależności klubowej. Zresztą, inni to d... nie kibice.

Mazi
30-01-2004, 20:12
Szacunek dla Lechii i Śląska.

Raczej mały szacunek dla KSP ( transparent ) , Wisły ( minuta ciszy ) i Jagi .

rkwa
30-01-2004, 20:19
Lech Poznan,Lechia Gdansk.

Fester
30-01-2004, 20:25
szacunek dla Lechii i ... Arki

Beny
30-01-2004, 20:35
Szacunek:
Wszystkie kluby, których kibice przetrwali w ciężkich czasach: Zagłębie, Lechia, Zawisza, Raków...

Ponadto Śląsk, Stomil (tutaj to nie wiem zupełnie dlaczego :hmm: ).

Niechęć:
Wisła - za 1.09.2002.
Polonia - za transparent o Deynie.
Arka - za ganiańki zioma podczas wakacji w Gdańsku (zresztą od obicia obronili go rugbyści Lechii 8) i tu dodatkowy plus dla nich).

?:
Widzew - kiedyś był szacunek (pozdro bracie! :) ), ale spadł po kamionkach. 8)
Lech - niby charakterna ekipa, ale przeginają z "jechaniem" na nas, gdy z nimi nie gramy. :hmm: Rozumiem, że to "picnic fans"? :hmm:

Adiq
30-01-2004, 21:25
Ja darzę szacunkiem głównie wszystkie zasłużone ekipy, które nie mają wobec nas kompleksów (np. Lechia, Śląsk, GKS, Arka).
Trochę inny rodzaj szacunku mam wobec Widzewa. Mecze Legii z Widzewem to dla mnie od zawsze najważniejsze wydarzenie w całym sezonie, zarówno kibicowskim jak i piłkarskim i nie zmieni tego nawet bezsensowna kamionka czy koszulki anty-legijne. Liga bez nich straciłaby swój urok.

rkwa
30-01-2004, 21:40
Ja darzę szacunkiem głównie wszystkie zasłużone ekipy, które nie mają wobec nas kompleksów (np. Lechia, Śląsk, GKS, Arka).
Trochę inny rodzaj szacunku mam wobec Widzewa. Mecze Legii z Widzewem to dla mnie od zawsze najważniejsze wydarzenie w całym sezonie, zarówno kibicowskim jak i piłkarskim i nie zmieni tego nawet bezsensowna kamionka czy koszulki anty-legijne. Liga bez nich straciłaby swój urok.

Widzew -> Rolik -> ????

Choc zgodze sie ze liga bez RTS'u to nie ta sama liga.

Duch
30-01-2004, 21:58
najmniejszy Cracovia

Derles
30-01-2004, 22:58
Jak niemalże wszystcy wrzucam do tej grupy Polonie i Widzew...również za głupote,brak honoru a także chęć bycia kimś innym niż sie jest.

"chec bycia innym niz sie jest"?? 8)

"glupota" :/ "arbeit macht frei"

kamionka-gdyby na kazdym innym stadionie sektor gosci umieszczony byl tak jak u nas byloby to samo :/

ciekaw jestem jakby bylo gdybyscie wy mieli tak fajnie w zarzadzie jak my 8) ile przychodzilo by ludzi na mecze(jak slusznie zauwazyl jeden z wszych w tym temacie)??
poziom opraw utrzymujemy na bardzo wysokim poziomie mimo tak swietnej gry naszych kopaczy a co za tym idzie pozycji Widzewa w tabeli!

brevery
30-01-2004, 23:00

No tak,ale nie rozmawiamy tutaj o tym czy liga ma sens bez tych klubów czy nie a o tym kogo dażymy najwiekszym i najmniejszym szacunkiem.

Brevery z Wisłą się zgodzę. Faktycznie ta przerwana minuta ciszy marnie się kojarzy. Z kompleksami masz rację, ale ja osobiście spotkałem się z takowymi także w Poznaniu. I może nie tyle na tle Legia- Lech a bardziej Warszawa- Poznań. Jednak moim zdaniem jest to bardzo blisko siebie. Kto by tu czegoś nie napisał to moim zdaniem Poznań ma komleksy w stosunku do Warszawy, i to spore. Nie wszystko też mogę napisać...

Racja.Tylko tak jak pisałem,WSZĘDZIE sie znajdą idioci. Przecież jeśli widziałem zdjęcie pewnej pyrki z szaliczkiem na którym zamiast herbu Lecha jest szubienica z (L) i napis LEGIA TY KURWO to nie moge skreślić całego Poznania. Mówie o ogóle a Ja naprzykład szacunkiem daże Poznaniaków za ich honor, którego bez wątpienia mają poczucie ( Chociarzby wyjazd panów A.)

brevery
30-01-2004, 23:14
poziom opraw utrzymujemy na bardzo wysokim poziomie mimo tak swietnej gry naszych kopaczy a co za tym idzie pozycji Widzewa w tabeli!

Racja! Utrzymujecie swoj ruch ultras na wysokim poziomie.Nie zaprzeczam temu,wręcz przeciwnie namawiam do dalszego pogłębiania wiedzy w tym temacie i robienia to coraz bardziej skomplikowanych opraw tylko poprostu niektórzy z was są za bardzo zarozumiali jak na obecną sytuacje...

"glupota" "arbeit macht frei"

Sam to pisałem,ocenia sie ogół.Tego już nie wyjaśnie,moge tylko powiedzieć,że paru idiotów sie znalazło... :/

kamionka-gdyby na kazdym innym stadionie sektor gosci umieszczony byl tak jak u nas byloby to samo

Zwróć uwage,że na naszym stadionie w dużym stopniu uporano sie z bluzgami na kibiców druzyny przyjezdnej...Uważasz,że nie poradzilibyśmy sobie z kamieniami w sektor gości... Jestem pewien,że u nas takie sceny jak w Łodzi nie miałby racji bytu... Niewiem jak na innych stadionach,byćmoże byłoby to samo co u was a może i nie.Jestem stałym bywalcem stadionu na Ł. i dlatego w tym temacie orientuje sie napewno dobrze,na innych stadionach to już troche mniej...

rkwa
30-01-2004, 23:14
Jak niemalże wszystcy wrzucam do tej grupy Polonie i Widzew...również za głupote,brak honoru a także chęć bycia kimś innym niż sie jest.

kamionka-gdyby na kazdym innym stadionie sektor gosci umieszczony byl tak jak u nas byloby to samo :/

ciekaw jestem jakby bylo gdybyscie wy mieli tak fajnie w zarzadzie jak my 8) ile przychodzilo by ludzi na mecze(jak slusznie zauwazyl jeden z wszych w tym temacie)??

Za przeproszeniem mowisz od rzeczy.Co maja oprawy i zarzad do stosunku do danej ekipy?

Pab(L)o
30-01-2004, 23:33

Trochę racji w tym jest, ale tylko trochę.
Faktem jest, że i u nas latały czasem kamienie w kierunku gości mimo większej odległości. Ale gdyby było to normą (czyli wydarzeniem pewnym, a nie tylko potencjalnym), to u nas by nad tym zapanowano (mam przynajmniej taką nadzieję).
O transparencie z meczu z Wami była już mowa wielokrotnie. Pojawił się i szybko zniknął.
A co do frekwencji w przypadku takiej nędzy jak u Was, to... sam jestem ciekawy. Mam nadzieję, że nie będziemy wystawieni na taką próbę.

A szacunku dla Widzewa i tak nie mam, bo nieźle sobie nagrabiliście.

rkwa
31-01-2004, 00:56

Za przeproszeniem mowisz od rzeczy.Co maja oprawy i zarzad do stosunku do danej ekipy?

Jak ktos zmienia moja wypowiedz bo cos nie pasi to niech lepiej wyjebie caly post a nie przekreca moje slowa. :/

Foxx
31-01-2004, 08:15

Wyjątek potwierdza regułę 8)

Sharn
31-01-2004, 13:06
Szacun dla Śląska i Lechii.

Zero szacunku dla Krakowa (bez rozróżniania, jedni warci drugich), Górnika i wogóle tych całych Hanysów (poza Gieksą może).

Reszta mnie nie interesuje.

Derles
31-01-2004, 13:16

no pewnie, ze stosunek do ekipy kazdy odbiera na swoj wlasny sposob, mozna patrzec na to np. przez pryzmat bliskiego spotkania z nobojka danej ekipy czy tez jakiegos indywidualnego starcia(na wakacjach czy gdziekolwiek indziej), ktore na dlugo pozostalo mu w pamieci ale:

oprawy i ogolnie caly ruch Ultras obrazuja i reprezentuja w duzym stopniu dana ekipe! na slowo szacunek w kibicowskim swiecie sklada sie wiele czynnikow i kazdy ma tego swoja wlasna interpretacje! jesli dla Ciebie caly ruch Ultras nie ma nic wspolnego z szacunkiem to chyba mamy innne zdanie na ten temat :/

co do zarzadu to nie wiem czy zauwazyles ale bylo to tylko podkreslenie, iz mimo trudnej sytacji od wielu lat robimy swoje i zwacajac uwagi na nich, ktorzy nas nie szanuja i robia z Widzewa posmiewisko do czego my nie dopuszczamy!

co do kamionki to tak jak z waszym napisem "arteit..." walkowano juz ten temat i nie ma co dalej go ciagnac!!

Sharn
31-01-2004, 13:21
Derles - ultras nie ma nic współnego z szacunkiem.

Craxa może wyjebać z trzystronną kartoniadą popartą 500 racami, a nie strawię żadnego... :hmm:

Dla Was też miałem niegdyś szacunek większy. Jakoś mi się w główce nie mieści, że "kumaci" nie mogą sobie poradzić z kamieniami. Czyli albo macie jakieś pokolenie niekumatych kumatych, albo was to poprostu bawi...

Ale rebusa napisałem... 8-

Koko
01-02-2004, 00:19
Ja bardzo szanuje Lechie, Slaska, Zawisze no i... LKS. Oczywiscie zgod nie licze, bo raczej logiczne.

Nie szanuje Widzewa (za ostatnie akcje typu, morderstwo kibica Slaska, podlizywanie sie Lechowi itd.), Arki (za caloksztalt) no i Polonii tez za caloksztalt.

Szepiet
01-02-2004, 10:39
Szacunek dla Wisły :+: oczywiście tej z Płocka. Też wpuścile naszych kibiców, których było dużo dużo więcej niż miało wejść.
Zero szacunku dla:
Wisły m.in. za "minutę" ciszy :box: :zly:
Poloni za transparent o Deynie i nie tylko :box: :zly:
Amicy i Groclinu za kibiców piknikowców :box: :zly:

http://www.legia.net/emde/b_Ja_kocham.jpg

Łysolek
01-02-2004, 11:24
Szacunek :
Flota Świnoujście - w porządku ludzie , przyjechali znad morza , zeby zobaczyć mecz Legii
Śląsk Wrocław - za honor , za wpuszczenie nas na swój sektor mimo zakazu wyjazdowego
ŁKS - poznałem kilku skinów , w porządku ludzie :) non-stop krzyczeli ŁKS sie bawi , Legia śpi ?? chodziło o zgon jaki zaliczyłem podczas wspólnego spotkania u kumpla w Otrębusach ( Dzięki Olo )

Brak szacunku :
Wisła K. - za skandaliczne zachowanie podczas minuty ciszy
Polonia W. - za wszystkie głupoty które wypisuja w P.O. , za brak szacunku dla człowieka , który zrobił bardzo wiele dla polskiej piłki K.D.

Polak_sts1906
01-02-2004, 13:34
Spoza zgód lubię: Śląsk Wrocław, Lechię Gdańsk oraz ŁKS Łódź.

Tupcia
01-02-2004, 17:21
NIe znam się na tym komu szacunek, a komu nie, ale sie wypowiem -
Otóż - szacunek mam dla Lecha, mimo wszystko...Oni potrafili uszanować 1.09., poza tym imponująca frekwencja, mimo delikatnie mowiąc, kiepskich wyników...

Pogoń, ale to anwet nei trzeba mówić.. w ogoel wszystkei zgody

Szacunku nie mam dla Polonii i dla jej "zgód". Po prostu. I dla Wisły...

Ogółem, prawie wszystkich polsich ekip, ktore maja "kmpleks legijny" nie szanuję... Szanuje tych, dla ktorych najwazniejszy jest klub, a nie jechanie Legii

Niko
01-02-2004, 19:57
Szacunek to może zbyt mocne słowo, ale sympatia dla tych którym upadł klub. Życzenia szybkiego powrotu na piłkarską mape Polski ślę do Częstchowy, Olsztyna, Bydgoszczy, Gorzowa czy Wałbrzycha.

Szanuje kibiców Lecha, GKS K, Hutnika K, Odry O i Motoru. Bardzo mieszane uczucia co do fanów Szczakowianki. Z jednej strony naprawde zaangażowani kibice w I lidze- ultras i wyjazdy! Potem cała Polska przeciwko nim, spuszczenie klubu z ligi, teraz jakaś spółdzielnia. Ale z drugiej strony śmierdzi mi akcja z Zagłębiem... :hmm:

A wogóle to wszystkim fajnym chłopakom wiernym swoim barwom, potrafiącym się zachować w odpowiednich sytuacjach należy się szacuneczek 8)

pzdr
*JKL*

szczepan
01-02-2004, 20:05
nie chodzi tu o zgody wiec o nich nie bede pisal...

za :D
Flota Swinouscie, Slask, Lechia...

przeciw :(
Wisla, polonia...

PRASKI
01-02-2004, 20:45
no a ja powiem szczerze ze szanuje wszystkie "mniejsze ekipy" za to ze chce im sie cos w ogole robic
przyklady: Olimpia W-wa, GKP Targówek, Raków itd......

EDIT: szanuje takze Lechię Gdańsk i prawie wszystkie inne ekipy z niszych lig

a nie szanuje Polonii Wisły Craxy i wielu innych :/

Grochów
02-02-2004, 13:12
nie chodzi tu o zgody wiec o nich nie bede pisal...

za :D
Flota Swinouscie

O Flocie czy Kotwicy itp.chyba nie trzeba wspominać,bo to można w sumie pod zgody podłożyć ;) .

Niko
02-02-2004, 13:37
[quote="PRASKI"]no a ja powiem szczerze ze szanuje wszystkie "mniejsze ekipy" za to ze chce im sie cos w ogole robic
przyklady: Olimpia W-wa, GKP Targówek, Lechia, Raków itd......

Lechia? 8- Chyba nie masz na myśli liczby szalikowców... Chyba,że prawisz o Lechii Zielonej Górze ;)

pzdr
*JKL*

PAWE(L)
02-02-2004, 18:41
Lechia Gdańsk za:
-w żadnym innym mieście (oprócz Warszawy oczywiście) nie byłem tyle razy co w Gdańsku,
-liczne melanże z różnymi osobami z Gdańska, w tym jeden z lepszych na promie do Kopenhagi w 96 gdzie poznałem ekipe płynącą na jakiś turniej. Co tam sie działo...
-ostatnia wizyta na derbach Lechia - Bałtyk i sposób w jaki nas tam ugoszczono...
-stały wysoki poziom kibicowski, walka o klub i wiara w niego

t78
02-02-2004, 19:02
Szacunek - przede wszystkim dla kibiców, których kluby znalazły się w swoim czasie na dnie, a mimo to kibice nie odwrócili się od nich i często aktywnie pomagają odbudować swój klub. Lechia, Zawisza, Raków, wcześniej Zagłębie Sosnowiec - oto przykłady.

Brak szacunku - dla Polonii za całokształt, dla sztucznie wykreowanych klubików (Amica, Groclin), dla Ruchu za antypolskie nastawienie wielu jego kibiców, flagi po niemiecku itd., dla Widzewa za bratanie się z wyżej wymienionymi, za kamionki, za próby zbratania się z Lechem.

Mieszane odczucia mam w stosunku do Cracovii, tj. zero szacunku dla kretynów z nożami, za to szacunek dla tych kibicow, ktorzy walnie przyczynili się do wyciągnięcia swojego klubu z trzecioligowej otchłani.

Dżon
02-02-2004, 20:08
Jedna uwaga - skoro pojedynczych incydentów w wykonaniu niewielkich grupek nie powinniśmy brać pod uwagę (słynny trans "AMF" - niestety bydło jest wszędzie :box: ) to trans o Deynie nie powinien być przytaczany jako argument za brakiem szacunku dla Polonii. Ja ich nie szanuję za wiele innych rzeczy...
Ogólnie zero szacunku dla ekip, które nienawiść do kogokolwiek przedkładają nad uczucie dla swojego klubu - przede wszystkim właśnie Polonia, Widzew, Lech i Krakusy niekiedy... U nas nie ma na szczęście szalików anty-ktośtam, chyba, że "łowcy hanysów" ale to jest ogólnie do całego Śląska i to normalne, że Zagłębiacy akurat to podkreślają, zważywszy na sytuację, w jakiej się znajdują... :lz:

Grochów
02-02-2004, 20:10
dla sztucznie wykreowanych klubików (Amica, Groclin)
A tu Cię zupełnie nie rozumiem.mowa jest raczej o kibicach i szacunku do nich i nierozumiem za co ich nie szanujesz?

ems
02-02-2004, 20:12
A tu Cię zupełnie nie rozumiem.mowa jest raczej o kibicach i szacunku do nich i nierozumiem za co ich nie szanujesz?

tam sa kibice ?

Grochów
02-02-2004, 20:37

tam sa kibice ?
Tak.

ems
02-02-2004, 20:40

tam sa kibice ?
Tak.

ale sympatycy czy kibice ? bo na meczach Groclinu widzialem np. szale Pogoni Szczecin i Lecha Poznan...

Grochów
02-02-2004, 20:47

tam sa kibice ?
Tak.

ale sympatycy czy kibice ? bo na meczach Groclinu widzialem np. szale Pogoni Szczecin i Lecha Poznan...
Wielkim klubem napewno nie są :D
Ale to,że to wieśniacki klub i nie mają super bandy to chyba nie trzeba od razu mówić o braku szacunku.To są wiochy,a jednak starają się coś robić ;) .

ems
02-02-2004, 20:50
jak mam byc szczery to ich kibicow mam gleboko... bardziej mnie ich pilkarze (mowie caly czas o Groclinie) wkurwiaja.... juz ucze ziomkow z DH przyspiewek na Niedzielana :>

PRASKI
03-02-2004, 15:49
no a ja powiem szczerze ze szanuje wszystkie "mniejsze ekipy" za to ze chce im sie cos w ogole robic
przyklady: Olimpia W-wa, GKP Targówek, Lechia, Raków itd......

Lechia? 8- Chyba nie masz na myśli liczby szalikowców... Chyba,że prawisz o Lechii Zielonej Górze ;)

pzdr
*JKL*

:hmm:
Miałem na mysłi Lechie Gdansk 8)....

....i m.in. liczbe jej szalikowców 8)
Jak wiesz mimo poziomu gry piłkarzy Lechii kibice sie niezle trzymaja :+: :>

PS. "mniejsze ekipy" w sensie kluby które graja w nizszych ligach i mających jednoczesnie mniej lub bardziej zorganizowanych kibicow

:]

krzysgd
03-02-2004, 15:49
dużo o Lechii - txs,
PRASKI - mała ekipa??? :hmm: - ty się wybierz nad morze, zajrzyj na Estadio di Traugutta :gol: i ... oczekuję sprostowania
szanuję i lubię: (L) (za L-(L) squad, Zagłębie S (też odbili się od dna), Jagę (za stare dzieje), Bałtyk (za przetrwanie obok sąsiada)
nie cierpię : triady (za nienawiść) i ich kumpli oraz RTS (za WKS)

Foxx
03-02-2004, 16:45
Przepraszam za ewentualne rozjechanie forum. Praski, czy to jest "mniejsza ekipa"?

http://lechia.gda.pl/foto/baltyk_03_04/baltyk_38.jpg

PRASKI
03-02-2004, 17:40
8-
:fu:
chyba żle sie wyrazilem, Lechia Gdańsk nie jest przykładem "mniejszej ekipy" , ale przykładem kibiców którzy sa wierni mimo tego iż ich klub nie jest piłkarska potegą ..........

błąd w poście ! :rotfl:
dopiero teraz zauważyłem, wybaczcie 8o

Jaco
03-02-2004, 18:50
:hmm: - ty się wybierz nad morze, zajrzyj na Estadio di Traugutta
Polecam :+:
Dzięki Krzyś za pamięć! ;) 8)
Stone jak zwykle na miejscu. Pozdrówki ;)

Foxx
03-02-2004, 20:19
:pimp:

PS Pzdr. :]

ems
03-02-2004, 22:19
o, styropian

:]

Foxx
03-02-2004, 23:58
Złośliwiec :> Tylko nie myślcie, że uda Wam się nas pociąć na litery do ulktraskich napisów 8) [aaa]

legart
04-02-2004, 08:51
Nie będę oryginalny spoza zgód lubie Lechie Gdańsk i Śląsk Wrocław, oraz lubie Stomil Olsztyn (dobrze się bawiłem na Sylwestrze w Olsztynie 8) )

Najbardziej nie lubie - powiedzmy eufemistycznie "najstarszej zgody w Polsce dwóch koronnych klubów" 8) (mała zagadka ;) )

turi
04-02-2004, 09:43
e(L)o :)
turi lubi i szanuje:
ŚLĄSK Wrocław
Lechię Gdańsk

i na tym bym zakonczyla
oczywiscie zgody to zgody, o tym sie nie pisze
pozdro,
t.

Grzywa
04-02-2004, 17:02
Brak szacunku - dla Polonii za całokształt, dla sztucznie wykreowanych klubików (Amica, Groclin), dla Ruchu za antypolskie nastawienie wielu jego kibiców, flagi po niemiecku itd., dla Widzewa za bratanie się z wyżej wymienionymi, za kamionki, za próby zbratania się z Lechem.

Stary o Wiśle zapomniałeś :hmm: i o sławetnym gwizdaniu pamiętnego ciepłego wieczoru... :>

Nie szanuje Craxy, Arki, Ruchu, Widzewa, Łks-u, Żaboli, Zagłebia Lubin i mniejszych wiejskich ekip nie lubię też...

Szacunek dla Zagłebia S., Pogoni i ekip które mimo braku sukcesów i słabych wyników mają się dobrze i liczą się w Polskim światku kibicowskim... Szacunek dla Legii za to że nas tak nie lubią i za ich Ultras nie było by kogo ścigać gdyby nie wy :] :cheesy:

Q_(L)
05-02-2004, 08:26

Stary o Wiśle zapomniałeś :hmm: i o sławetnym gwizdaniu pamiętnego ciepłego wieczoru... :>

A może jesteście mu obojętni i jeden bezdennie głupi wybryk tego nie zmienił :hmm:

Grzywa
05-02-2004, 11:15

A może jesteście mu obojętni i jeden bezdennie głupi wybryk tego nie zmienił :hmm:

A może ten wpis w istocie był cynicznym żartem i miał ukazać wyjątek potwierdzający regułę? :hmm: :>

Afgan
05-02-2004, 11:20
a moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc co to jest L-(L) Squad :+: :hmm:

Szacunek dla Lechii, Slaska.
Nie lubie Wisly, Lecha, Polonii, Widzewa i calego Gornego Slaska. :]

PAWE(L)
05-02-2004, 13:13
(L)-L (czyli Legia - Lechia) sqad to ekipa gdańsko - warszawska o bardzo szerokim przedziale wiekowym, która w miare możliwości odwiedza się na meczach w Warszawie bądź Gdańsku (m.in. nasz wyjazd na derby). Prezesem i inicjatorem tejże grupy jest słynny P. kumaci wiedzą ;) Ogólnie pisząc klimaty są stricte imprezowo - rozrywkowe.
Pozdro

Kawa
05-02-2004, 13:14
A ja nie mam juz szacunku do Ideii Wrocław bo...

Kibice Idei Śląska przeklinali sędziów

Koszykarze Idei Śląska Wrocław ulegli w środę hiszpańskiemu TAU Ceramica Vitoria 87:88 i marzenia o awansie do play off Euroligi muszą odłożyć na później. Może nawet na przyszły sezon - pisze "Super Express".

Gościom w zwycięstwie trochę pomogli też sędziowie. Mimo że, jak zwykle na meczu Euroligi, było ich trzech, kilka razy nie odgwizdali ewidentnych błędów koszykarzy TAU. Nic dziwnego, że kibice pożegnali ich okrzykami: "Wypier... drukarze!".

kud(L)aty68
05-02-2004, 17:56

Koszykarze Idei Śląska Wrocław ulegli w środę hiszpańskiemu TAU Ceramica Vitoria 87:88 i marzenia o awansie do play off Euroligi muszą odłożyć na później. Może nawet na przyszły sezon - pisze "Super Express".

Gościom w zwycięstwie trochę pomogli też sędziowie. Mimo że, jak zwykle na meczu Euroligi, było ich trzech, kilka razy nie odgwizdali ewidentnych błędów koszykarzy TAU. Nic dziwnego, że kibice pożegnali ich okrzykami: "Wypier... drukarze!".

Wiesz, widzialem ten mecz akurat, chociaz rzadko nader koszykowke ogladam. IMHO sedziowie powinni byc szczesliwi, ze tylko tyle dostali.
Tu pytanie do osob, ktore cos wiecej wiedza o koszykowce i zasadach - czy trener moze w trakcie gry przebywac na parkiecie? I co w takiej sytuacji powinni zrobic sedziowie.

Grzywa
05-02-2004, 18:15

Wiesz, widzialem ten mecz akurat, chociaz rzadko nader koszykowke ogladam. IMHO sedziowie powinni byc szczesliwi, ze tylko tyle dostali.
Tu pytanie do osob, ktore cos wiecej wiedza o koszykowce i zasadach - czy trener moze w trakcie gry przebywac na parkiecie? I co w takiej sytuacji powinni zrobic sedziowie.

Nie jestem jakimś tam autorytetem czy też fanem ale trener nie może przebywać na parkiecie i chyba jest wtedy wyrzucany z ławki... Z tego co pamiętam kiedyś już to spotkało Urlepa jak i w NBA

Kawa
05-02-2004, 21:19

Ale ja sie tylk podesmiałem z tytułu onetu :hmm:
A trener nie ma prawa byc na parkiecie :]

t78
05-02-2004, 23:19

Dokładnie tak, są mi obojętni. Celnie to ująłeś.

t78
05-02-2004, 23:22

Myślałem o kibicach a nie o klubach, a konkretnie miałem na myśli wycieczki zakładowe i szkolne, które zwiedzają Berlin, ale o Warszawie czy innych polskich miastach dziwnym trafem zapominają.

Grochów
06-02-2004, 00:04

Myślałem o kibicach a nie o klubach, a konkretnie miałem na myśli wycieczki zakładowe i szkolne, które zwiedzają Berlin, ale o Warszawie czy innych polskich miastach dziwnym trafem zapominają.
I za to ich nie szanujesz? :| A czy to ich wina,że mieszkają w zabitej wsi i boją się do nas przyjechać . . . Że są zacofani kibicowsko ?! może ich nie braćna poważnie,ale brak szacunku to chyba lekka przesada.

kud(L)aty68
06-02-2004, 01:12

Ale ja sie tylk podesmiałem z tytułu onetu :hmm:
A trener nie ma prawa byc na parkiecie :]

Ok...sorry...wale skruche, zwracam honor...itd/itp :+: :+:
Wlasnie tak sie stalo ze coach Hiszpanow dreptal sobie po parkiecie, a gwizdki nic....

Szacunek - krotko, nie mam go dla zadnej ekipy, ktora zamiast dopingowac swoich, bluzga na nas (zwlaszcza kiedy my z nimi nie gramy) ze szczegolnym uwzglednieniem Rucha (sic!) i Widzewa za podlizywanie sie "triadzie". Gorzej z tymi, dla ktorych mam szacunek, bo na ten przyklad Slask czy Lechie to ja po prostu lubie :D (tylko mi ich zgody nie pasuja, bo jakies takie dziwne).
Wiec wymienie Baltyk, za trwanie i przetrwanie mimo poteznego wroga pod bokiem.

kud(L)aty68
06-02-2004, 01:16

Dokładnie tak, są mi obojętni. Celnie to ująłeś.

Wisla? Ujme to tak: sportowo to taka krosta na tylku, troche przeszkadza, ale da sie z tym zyc. A kibicowsko? Poza tym, ze ich nie lubie to kompletnie mi wisi.

ems
06-02-2004, 02:07

w sensie, do Polonii tez masz szacunek ?

Pab(L)o
06-02-2004, 02:22

Ja Polonii nie szanuję za wiele innych rzeczy, ale życie w naszym cieniu jest akurat warte docenienia. Łatwo nam się mądrzyć z pozycji siły...

kud(L)aty68
06-02-2004, 02:37

:hmm: a co ma piernik?
Polonia mi zwisa, jesli o to chodzi.

Grzywa
06-02-2004, 13:24

I za to ich nie szanujesz? :| A czy to ich wina,że mieszkają w zabitej wsi i boją się do nas przyjechać . . . Że są zacofani kibicowsko ?! może ich nie braćna poważnie,ale brak szacunku to chyba lekka przesada.

Postawmy pytanie inaczej za co tych kibiców można szanować? Jeżeli nie ma za co to brak szacunku jest co nie? :>

Grochów
06-02-2004, 14:26

Postawmy pytanie inaczej za co tych kibiców można szanować? Jeżeli nie ma za co to brak szacunku jest co nie? :>
Ja rozumuje pod innym kątem . . .
A w takim razie za co do Was można mieć szacunek,poza jednym incydentem,jaki jest wyjazd do Rzymu ?!
a patrząc na nich ogólnie,to można mieć do nich szacunek chociażby za frekwencje podobną do innego 'warszawskiego' klubu,jak nie wyższą,czy wyjazd do Berlina<nie chce słuchać,że wyjazd był zakładowy itp.> no i za to,że starają się coś tam robić pomimo niewielkich możliwości . . .

Grzywa
06-02-2004, 14:43

A w takim razie za co do Was można mieć szacunek,poza jednym incydentem,jaki jest wyjazd do Rzymu ?!
a patrząc na nich ogólnie,to można mieć do nich szacunek chociażby za frekwencje podobną do innego 'warszawskiego' klubu,jak nie wyższą,czy wyjazd do Berlina<nie chce słuchać,że wyjazd był zakładowy itp.> no i za to,że starają się coś tam robić pomimo niewielkich możliwości . . .

Sorry ale nie będę ci mówił za co można mieć dla nas szacunek... bo to głupie :hmm: Ale wiele rzeczy mi przychodzi do głowy... Powiem tak jak bardzo będziesz chciał znaleźć u kogoś coś za co można mieć do niego szacunek to znajdziesz, jeżeli bardzo się będziesz starać nie zobaczysz nic... Nie mam szacunku do Amiki czy też Dyskobolii gdyż niczym sobie u mnie na niego nie zasłużyli...

Grochów
06-02-2004, 15:28

Sorry ale nie będę ci mówił za co można mieć dla nas szacunek... bo to głupie :hmm: Ale wiele rzeczy mi przychodzi do głowy... Powiem tak jak bardzo będziesz chciał znaleźć u kogoś coś za co można mieć do niego szacunek to znajdziesz, jeżeli bardzo się będziesz starać nie zobaczysz nic... Nie mam szacunku do Amiki czy też Dyskobolii gdyż niczym sobie u mnie na niego nie zasłużyli...
No ja też nie mam dla nich jakiegoś specjalnego szacunku ,ale jadnak szacunek jakotaki trzeba mieć dla każdego przeciwnika,własnie o to mi chodziło . . . A przez co straciły u mnie i nie tylko u mnie szcunek ekipy wymienione w pierwszym poście to chyba powrzechnie wiadomo.
Acha,szcunek duży jeszcze dla Bałtyku !

Smiglo
06-02-2004, 16:55
az milo sie czyta - ponownie tak duzo razy wynieniono Lechie i Slask - Pozdrowka !!!

POLONISTA
06-02-2004, 22:23
Może wy nauczcie się szanować samych siebie, zanim będziecie oceniać innych :*

t78
07-02-2004, 17:10

Wybacz, ale czarnych ludzików o mentalności alfonsa nikt tu raczej słuchać nie będzie.

PS. Czy można prosić o nieedytowanie moich postów następnym razem? Piszę dokładnie to, co chcę napisać, a jak ktoś się z tym nie zgadza, to zawsze możemy podyskutować :)

t78
07-02-2004, 17:19

No ja bardzo przepaszam, ale jak ktoś jest kibicowsko zacofany, to mogę się nad nim co najwyżej ulitować, ale szanować nie zamierzam. A obojętny też być nie zamierzam, bo pewne klubiki zaśmiecają nasza ligę i moja niechęć do tychże klubików automatycznie przenosi się na ich kibiców. A to, że "coś tam robią", nic tu nie zmieni. Sztuczny twór zawsze będzie sztucznym tworem, choćby był piękny. Bo chyba nie twierdzisz, że kibice Groclinu-Dyskobolii "coś by tam robili", gdyby ich klub pykał sobie w 5.lidze? A tam by właśnie grał, gdyby nie sztuczna kreacja przez niejakiego Drzymałę.

Zero tradycji, zero historii, full syntetic, blee... :zly:

b3nito
07-02-2004, 17:53
szacunek dla Lechii , Slaska , ŁKS-u i Baltyku ( mam ich szal '8 )

nie mam szacunku do Wisly Krakow ( ogolnie poniewaz niektorzy z nich sa ok) Polonii i ostanio do Widzewa ( kiedys bylo inaczej). Arka tez nie zasluguje na moj szacunek.

ems
07-02-2004, 18:21

ja tam sie dobrze czuje, dzieki za troske i pa pa :)

Kawa
07-02-2004, 21:50
Ale w sumie to o co Ci chodzi?

Gretchen
07-02-2004, 22:52
dla Legii szacunek (nie mylic z sympatia;) za bardzo wysoki poziom opraw, a szczegolnie za udane i pomyslowe kartoniady, podziwiam tez te ekipy, ktore mimo beznadziejnych wynikow swoich druzyn utrzymuja wysoka frekwencje
brak szacunku? chyba Groclin (chociaz nie do wszystkich) bo czy mozna mowic o milosci do klubu kiedy sie jedzilo na Lecha i jemu kibicowalo a w momencie osiagniecia sukcesu przez klub z Grodziska nagle odkrylo uczucie do zielono-bialych barw...

rkwa
07-02-2004, 23:39
dla Legii szacunek (nie mylic z sympatia;) za bardzo wysoki poziom opraw, a szczegolnie za udane i pomyslowe kartoniady, podziwiam tez te ekipy, ktore mimo beznadziejnych wynikow swoich druzyn utrzymuja wysoka frekwencje
brak szacunku? chyba Groclin (chociaz nie do wszystkich) bo czy mozna mowic o milosci do klubu kiedy sie jedzilo na Lecha i jemu kibicowalo a w momencie osiagniecia sukcesu przez klub z Grodziska nagle odkrylo uczucie do zielono-bialych barw...

Szacunek powinien byc za zachowanie nie za 'baloniki'.Bylo o tym juz pisane wyzej.
A'propos od siebie dodam jeszcze dodam Slask i Jastrzebie.

Grochów
08-02-2004, 01:22

No ja bardzo przepaszam, ale jak ktoś jest kibicowsko zacofany, to mogę się nad nim co najwyżej ulitować, ale szanować nie zamierzam. A obojętny też być nie zamierzam, bo pewne klubiki zaśmiecają nasza ligę i moja niechęć do tychże klubików automatycznie przenosi się na ich kibiców. A to, że "coś tam robią", nic tu nie zmieni. Sztuczny twór zawsze będzie sztucznym tworem, choćby był piękny. Bo chyba nie twierdzisz, że kibice Groclinu-Dyskobolii "coś by tam robili", gdyby ich klub pykał sobie w 5.lidze? A tam by właśnie grał, gdyby nie sztuczna kreacja przez niejakiego Drzymałę.

Zero tradycji, zero historii, full syntetic, blee... :zly:
Po części się zgodze . . . Nie potrzebnie nadmieniłem tutaj dyskobolie i zaczęłem ich temat,bo w sumie o co innego mi chodziło niż ma w domyśle załozyciel tematu :) . Kto ma wiedzieć ,ten wie :rotfl: .
Ale z tą 5 ligą to tak nie dokońca,bo niewiele jest takich klubów,które utrzymywałyby wysoki poziom grając tak nisko! I powiem tak,jak kiedyś z pewną osobą z tego forum ( ;) )sobie rozkminialismy: Chciałbym,żeby kiedyś JEDEN sezon Legia zagrała np.w 3 lidze !!!

Pab(L)o
08-02-2004, 01:30
Ale z tą 5 ligą to tak nie dokońca,bo niewiele jest takich klubów,które utrzymywałyby wysoki poziom grając tak nisko! I powiem tak,jak kiedyś z pewną osobą z tego forum ( ;) )sobie rozkminialismy: Chciałbym,żeby kiedyś JEDEN sezon Legia zagrała np.w 3 lidze !!!

Pomysł zatrważający. 8-

Ale mi też chodzi po głowie. ;)

Grzywa
08-02-2004, 14:30

Pomysł zatrważający. 8-

Nie tylko wam ;)

ems
08-02-2004, 15:56
no tak, wiecej Polonii, Legia w 3 lidze.... komu ***** w ryj ?

Szuwar
08-02-2004, 15:59
no tak, wiecej Polonii, Legia w 3 lidze.... komu *cenzura* w ryj ?

Komus widocznie za dobrze jest...

Grochów
08-02-2004, 16:40
no tak, wiecej Polonii, Legia w 3 lidze.... komu *cenzura* w ryj ?
*****,pomysl,albo zapytaj zamin cos chlapniesz :/ . Chodzi mi o to,że chciałbym tylko i wyłącznie na JEDEN sezon,żeby Legia zagrała w 3 lidze.Wtedy okazałoby się ile mamy naprawde kibiców . Wtedy byśmy się przekonali ile znaczymy w stosunku do takiej chodźby Lechii ;) . Mnie to bardzo ciekawi . . .
Ps.Nie jestem z Polonii :D .
Ps2.Nie zrozumcie mnie źle :) .

Gretchen
08-02-2004, 16:54

Szacunek powinien byc za zachowanie nie za 'baloniki'.Bylo o tym juz pisane wyzej.

To, ze udaja Wam sie oprawy to tez zachowanie kibicow. Chodzilo mi o to, ze Wasi kibice sa zdyscyplinowani, potrafia uszanowac to co przygotuja ultrasi. A u nas niestety czasem jest tak, ze przychodza pikniki i przekladaja wszystko tak, ze pozniej nic nie wychodzi i praca wielu ludzi idzie na marne. I to wszystko w tym temacie

Pab(L)o
08-02-2004, 16:59

Pomysł zatrważający. 8-

Nie tylko wam ;)

Cóż, Wy już podobne próby macie za sobą. Nie tak dawno graliście w II lidze i... ilu kibiców przychodziło na Reymonta?
Zresztą mówił o tym Surma grając jeszcze w Ruchu i będąc wyśmiewanym przez kibiców Wisły. Powiedział, że teraz łatwo jest być kibicem Wisły, bo jest na topie. Ale on grał w tym klubie w cięższych czasach i wtedy zdecydowanej większości obecnych kibiców na trybunach nie było...

Podobny wydźwięk miały słowa Vuko, tym razem dotyczące nas, po mistrzowskim meczu z Odrą'2002. Stwierdził, że podziękowania należą się przede wszystkim tym kibicom, którzy byli na stadionie podczas meczu z Radomskiem na początku sezonu. Bo nie sztuką jest fetować mistrzostwo.

I tylko z chęci sprawdzenia naszych kibiców (siebie nie wyłączając) mógł mi wpaść do głowy pomysł z III ligą.

ems
08-02-2004, 17:17
dobra, nie tlumaczcie sie tak ;)

sam sie zastanawialem jakby to bylo, ale daleko tutaj od chcenia... III liga na jeden sezon ? abstrakcja... bo i po co ? my wiemy ze z Legia bedziemy na zawsze, reszta mnie **** obchodzi...

yusta
08-02-2004, 17:21
dobra, nie tlumaczcie sie tak ;)

sam sie zastanawialem jakby to bylo, ale daleko tutaj od chcenia... III liga na jeden sezon ? abstrakcja... bo i po co ? my wiemy ze z Legia bedziemy na zawsze, reszta mnie ch** obchodzi...

:) :+:

Tak sobie czytam i zalozmy ze jest Legia w 3 lidze. Na mecze przychodzi po 5 tys ludzi no i co? Czy wtedy siedzac na stadionie bedziecie czuc sie lepiej jakos? :hmm:
Nie kumam tego....

Pab(L)o
08-02-2004, 17:35
Tak sobie czytam i zalozmy ze jest Legia w 3 lidze. Na mecze przychodzi po 5 tys ludzi no i co? Czy wtedy siedzac na stadionie bedziecie czuc sie lepiej jakos? :hmm:
Nie kumam tego....

Generalnie na pewno lepiej by nie było. Sytuacja taka miałaby od cholery minusów i zaledwie jeden plus (ja w każdym razie miałbym poczucie, że jestem wyłącznie wśród swoich i między nami nie siedzą ci, którzy w 2000 roku robili frekwencję na Konwiktorskiej).

To oczywiste, że tak naprawdę nikt z nas nie chciałby spadku i każdy chce Ligi Mistrzów, a nie ligi III. Ten cały pomysł to tylko mała abstrakcja i na szczęście nią pozostanie.

yusta
08-02-2004, 18:23
Wiesz Pab(L)o ja tam caly czas na Lazienkowskiej czuje ze siedze wsrod swoich, a "inni" jezeli sa wsrod nas to generalnie mi zwisaja. Kupuja bilety i zasilaja budzet naszego klubu wiec jakos mi to nie przeszkadza.

Grzywa
08-02-2004, 21:23

Pomysł zatrważający. 8-

Nie tylko wam ;)

Cóż, Wy już podobne próby macie za sobą. Nie tak dawno graliście w II lidze i... ilu kibiców przychodziło na Reymonta?
Zresztą mówił o tym Surma grając jeszcze w Ruchu i będąc wyśmiewanym przez kibiców Wisły. Powiedział, że teraz łatwo jest być kibicem Wisły, bo jest na topie. Ale on grał w tym klubie w cięższych czasach i wtedy zdecydowanej większości obecnych kibiców na trybunach nie było...

Podobny wydźwięk miały słowa Vuko, tym razem dotyczące nas, po mistrzowskim meczu z Odrą'2002. Stwierdził, że podziękowania należą się przede wszystkim tym kibicom, którzy byli na stadionie podczas meczu z Radomskiem na początku sezonu. Bo nie sztuką jest fetować mistrzostwo.

I tylko z chęci sprawdzenia naszych kibiców (siebie nie wyłączając) mógł mi wpaść do głowy pomysł z III ligą.

Hmm nie trafiłeś gdy byliśmy w 2 lidze chodziło na Wiśle naprawdę dużo ludzi a na meczu barażowym było coś koło 17 tyś choć dokładnie nie wiem... wiec mogę się mylić, wyjazdy nasze były naprawdę w bardzo dobrych liczbach... Przed czasami Telefonki byliśmy kibicowsko silniejsi niż teraz... I tak serio to bardziej chodziło mi oto ze mam tez takie myśli i nie tylko ja by np. spaść do II ligi by się przekonać ile prawdziwych fanów zostanie i by pozbyć się bananów i pikników z stadionu...

Foxx
08-02-2004, 21:31
A pamiętasz program TV nagrywany chyba w Teatrze Polskim w Nowej Hucie? Pasy nie przyszły, a goście od Was mówili, że na Wisłę w pierwszej lidze będzie przychodziło po 30 tyś i nabijali się, że na Legia - Spratak było 12 tyś? 8)

Jaco
08-02-2004, 21:36
A pamiętasz program TV nagrywany chyba w Teatrze Polskim w Nowej Hucie? Pasy nie przyszły, a goście od Was mówili, że na Wisłę w pierwszej lidze będzie przychodziło po 30 tyś i nabijali się, że na Legia - Spratak było 12 tyś? 8)
Pamiętam ten program. Było tak, jak mówi Foxx. Prowadził to Jerzy Fedorowicz. Pamiętam, że F. w kominiarce tańczył z panią redaktor '8

Grzywa
08-02-2004, 21:44

Za młody jestem i nie pamiętam tych czasów wiec wybacz mi nie będę komentował tego co było mówione gdyż po prostu nie jestem kompetentny w tej sprawie...

b3nito
08-02-2004, 22:57
30 tys....no prosze prosze...ale mam wrazenie ze predzej tyle ludzi przyjdzie na Cracovie chociaz jesli Wisla awansuje do LM i bedzie miala odpowiednia pojemnosc to ludzie ( ci z 2 str. Blon takze) przyjda obejrzec sobie meczyk LM 8)

Szuwar
09-02-2004, 01:51
W temacie:

Lechia Gdansk
Slask Wroclaw

i moze troche mniej, ale kurde - GKS Katowice. Jezdza; niezle ultrasuja (no ostatnio niezbyt); dobre, podtrzymywane ostro zgody; walcza o tradycje; jeden z mlodszych klubow na Slasku, a ma dobra ekipe wsrod duzej konkurencji z tradycjami.
No i szacunek (bron Boze sympatia!) za caloksztalt dla Lecha Poznan. Choc bratanie sie z Lodzianami jakos mi nie podchodzi :> .

ems
09-02-2004, 02:44

Za młody jestem i nie pamiętam tych czasów wiec wybacz mi nie będę komentował tego co było mówione gdyż po prostu nie jestem kompetentny w tej sprawie...

8- nawet ja to pamietam... i rechotalem zdrowo :)

Grzywa
09-02-2004, 12:46
30 tys....no prosze prosze...ale mam wrazenie ze predzej tyle ludzi przyjdzie na Cracovie chociaz jesli Wisła awansuje do LM i bedzie miala odpowiednia pojemnosc to ludzie ( ci z 2 str. Blon takze) przyjda obejrzec sobie meczyk LM 8)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Proszę cię... Boże jak śmieszy mnie to jak ludzie dają się mamić mitem wielkiej Cracovii :lol: Ich na stadion jeszcze 1,5 roku temu chodziło 500 osób a ty mówisz o 30 tyś 8) :buhaha: Primo ani nasz stadion ani ich nie pomieści takiej ilości... sekundo wypowiedz którą tak mi tutaj ćwieka zabijacie a ja nie mogę się bronić... (gdyż nie znam jej, realiów wtedy panujących, nie wiem kto to powiedział w jakim kontekście i o co chodziło...) była nie możliwa gdyż nasz stadion wtedy nie pomieścił by tyle ludzi może i była euforia po awansie pewnie obiecywali nam jak przez ostatnie 20 lat że wybudują stadion ale wyburzono sektory za bramkami i zostało tak jak jest do teraz :/ czyli 9,5 tyś... (realnie więcej...)

nawet ja to pamietam... i rechotalem zdrowo

Przykro mi pewnie jesteśmy w podobnym wieku ale nie mam zamiaru opowiadać wam mojej historii życia także tego kibicowskiego po prostu wtedy jeszcze nie interesowałem się Piłka, kibicowaniem i nie znam tej sprawy

Grochów
09-02-2004, 13:31
Ich na stadion jeszcze 1,5 roku temu chodziło 500 osób

Tylko na Korone przyszło tak nagle 10.000 ;) :D .
Ps. I tak każdy wie,że w Krakowie rządzi tylko Hutnik :P :D .

Grzywa
09-02-2004, 13:36

Oj nie kumaty jesteś w klimatach Krakowskich Only Tramwaj Kraków 8)

A te 10 tyś ostro przesadzone choć nie przecze dużo ich było :)

Grochów
09-02-2004, 13:48

Oj nie kumaty jesteś w klimatach Krakowskich Only Tramwaj Kraków 8)

Ja nie kumaty? :rotfl: W sumie piknik jestem,ale każdy Ci to powie,Hutnik rządzi w Krakowie :D .

Unico
09-02-2004, 18:02
[...] ale każdy Ci to powie,Hutnik rządzi w Krakowie :D .

Chyba w Warszawie :rotfl:

t78
09-02-2004, 20:45
Generalnie na pewno lepiej by nie było. Sytuacja taka miałaby od cholery minusów i zaledwie jeden plus (ja w każdym razie miałbym poczucie, że jestem wyłącznie wśród swoich i między nami nie siedzą ci, którzy w 2000 roku robili frekwencję na Konwiktorskiej).

Eeee...? Że co? Jak sięgam pamięcią, to frekwencja na K..wiktorskiej była w roku 2000 tak samo marna, jak dzisiaj.

No i ilu siedzi między nami takich, którzy "robili frekwencję" na Polonii? Podejrzewam, że ich liczba może być co najwyżej dwucyfrowa.

Kawa
09-02-2004, 21:07
Eeee...? Że co? Jak sięgam pamięcią, to frekwencja na K..wiktorskiej była w roku 2000 tak samo marna, jak dzisiaj.

No i ilu siedzi między nami takich, którzy "robili frekwencję" na Polonii? Podejrzewam, że ich liczba może być co najwyżej dwucyfrowa.
Bez przesady, jak zdobywali mistrza to max osób to było na stdionie 7 tys, a teraz chyba 4 nie moga przeskoczyc.

Foxx
09-02-2004, 21:31

Bez przesady, jak zdobywali mistrza to max osób to było na stdionie 7 tys, a teraz chyba 4 nie moga przeskoczyc.

Tak było 8)

yusta
09-02-2004, 21:41

Tak było 8)

Co nie znaczy, ze te brakujace 3 tys przychodzi na Legie 8)

t78
09-02-2004, 21:55

Mówię o przecietnej frekwencji na Polonii. Rekordową mieli w meczu z Wisłą, przy czym liczącą się część widowi stanowiły dzieciaki z akcji kibuc - niektórzy z nich z własnej woli chodzą obece na Legię :) Rekord rekordem, a na przeciętnym meczu bywało czarnych ludków tak samo mało, jak obecnie (choć czasem udaje im się i dziś osiągnąć frekwencję "nadprogramową", jak ostatnio przy okazji inauguracji oświetlenia na ich stadioniku). W każdym razie wierzyć mi się nie chce, że polonijne "nadwyżki" chodzą na Legię. Nie i jeszcze raz nie.

Foxx
09-02-2004, 22:03
W każdym razie wierzyć mi się nie chce, że polonijne "nadwyżki" chodzą na Legię. Nie i jeszcze raz nie.

I tu pełna zgoda. Chociaż z 10 lat temu było trochę "kibiców warszawskiej pilki nożnej", którzy chodzili na oba stadiony - na takiej samej zasadzie, jak 20 lat temu na Gwardię.

Porter
10-02-2004, 11:48
nie lubie hanysów, na nerwy mi wszyscy działają
oraz wszystkich ostatnich tworów typu Amica, Groclin
szanuje ekipy które mimo braku sukcesu swojej druzyny nadal trwaja cały czas cos robiac :+:

Saimoz
10-02-2004, 12:23

:D
napewno ich tylu nie bylo
sami chyba podawali ze bylo ich cos kolo 8 tys ale i tak wydawala sie ta liczba troszke przesadzona

nie chodzi mi bynajmniej tutaj o to ze ja jestem Wislak i wszystko co osiagnie Cracovia to beee i to nieprawda i wogole bujda na kolkach

po prostu mowie jak bylo :)

co do tej drugiej ligi, ja akurat pamietam druga ligie bardzo dobrze (bylem maly gnojek ale pamietam) i naprawde wtedy pod wzgledem wyjazdow i dopingu bylismy mocniejsi niz teraz jestesmy, ludzie wtedy identyfikowali sie z Wisla, byli z nia na dobre i na zle, wtedy to nie bylo ze tak powiem modne chodzic na Wisle

teraz to oczywiscie smietanka Krakowa chodzi na Wisle bo to jest modne, bo Wisla jest wielka etc. etc. (u Was tez tak napewno jest, przypomniam sobie jak na fecie pojawili sie jacys tam minisrtowie z szalikami i pieprzyli glupoty ze oni na Legi to od zarania dziejow chodza)

co do szacunku to przede wszystkim nalezy sie kibicom Lechii, przeciez oni praktycznie od zera zaczynali, byli mocna ekpia, potem bylo łubudubu jebut i masz ci babo placek trzeba od zera zaczynac

TupT
20-02-2004, 17:21
Zgody wiadomo... Hm... Szacunek. Na pewno mam do Kolejorza, za ultraskę (pomysłowość, własą manierkę) za to że starają się dbać by byli honorowi, że idą po swoim, że walczą o swoje...i nie tylko, na pewno Zagłebie Sosnowiec, za ogromny postęp jaki zrobili w ubiegłym roku naprawde jestem pełen podziwu. Do zabójstwa Rolanda wielki szacunek miałem do Widzewa, walczą o przetrwanie, trwają mocno nawet gdy klub jest w złej sytuacji, oraz za ultraskę. Na pewno GieKSa, za pomysł bojkotu chipów. Do nich nie mam aż takich urazów jak np do Ruchu. Wymieniłbym Górnika, ale jednak np Rajmund czy Remi...

Wrogów staram się szukać jak najmniej, chyba rzeczywiście tych co naprawdę zrobili źle Wiśle czy naszym ziomalom. Na pewno KSC, za to wielkie gówno, które zaczęli i się szczycą tym że taki klimatw Kraku panuje. Za ich wręcz bandytyzm, podłośc i frajerstwo w każdym calu. Także Ruch ( za to że zdradzili samego siebie, tam szanują Polskę jak matkę, a potem ją szkalują jak nie wiem kto. I usiluja poprzez niby Śląskość ukryć swoją prawdziwą proniemiecką a nawet profaszystowską świadomośc jeśli o niektorych mowa... )
Pozostał jeszcze CWKS, tu mam i szacunek i nie mam szacunku za razem. Największy szacunek za to że w wielkim stopniu przyczynili do ofensywy ruchu ultras w Polsce, za wiele niesamowitych spektakularnych opraw, ale jak widzę transparenty typu Arbeit Macht Frei, aż zaciska mi się pięść !

Walek_C.Z.K
20-02-2004, 17:58
Pozostał jeszcze CWKS, tu mam i szacunek i nie mam szacunku za razem. Największy szacunek za to że w wielkim stopniu przyczynili do ofensywy ruchu ultras w Polsce, za wiele niesamowitych spektakularnych opraw, ale jak widzę transparenty typu Arbeit Macht Frei, aż zaciska mi się pięść !

A wiesz za co Ja Was tak nienawidze? Za to że w momencie, kiedy chciałem minutą ciszy uczcić pamięć Kazimierza Deyny, Wy wyładowywaliście własne kompleksy wobec nas i stolicy. Nie musicie nas szanować, ale szacunek dla zmarłego, bądź co bądź najlepszego w historii polskiej piłki piłkarza sie należy. I wkurza mnie to jak słyszę opinie że to była chwila, ktoś pociągnął i poszło. Nie, śpiewaliście wszyscy, bo chcieliscie pokazać sie na Legii ponad wszystko, bo to był jedyny moment w którym mogliśmy o Was usłyszeć. Za to brak szacunku na zawsze!

Szacunek dla: Lechia, Zagłębie S.

Kawa
20-02-2004, 18:07
TupT- Misiek, Baggio, Parma i wszystko jasne.

kubus
23-02-2004, 11:53
Przepraszam Kawa, ale nie bardzo rozumiem co oznacza Twój wpis? Pomożesz zdekodować mi informacje w takowym zawarte?
Zapodałeś hasło o jednym incydencie i...?

Ciekawy jestem jakie włoskie, bądź też hiszpańskie ekipy darzysz sympatią(o ile w ogóle darzysz)...

Kawa
23-02-2004, 16:11
Przepraszam Kawa, ale nie bardzo rozumiem co oznacza Twój wpis? Pomożesz zdekodować mi informacje w takowym zawarte?
Zapodałeś hasło o jednym incydencie i...?

Ciekawy jestem jakie włoskie, bądź też hiszpańskie ekipy darzysz sympatią(o ile w ogóle darzysz)...
yyy zle odebrałes moj wips. On jest odpowiedzią na wpis Tupta w którym stwierdza, ze nie szanuje Legii za hasła typu Arbeit... To tez jest jedno hasło które zostało równie szybko zdjete co powieszone.

TupT
24-02-2004, 22:27

Może ja jestem Miśkiem czy ktoś inny z Wiślaków... nie zachowujcie się jak media:P wsadzanie wszystkich do jednago wora mnie się wlaśnie z tym badziewiem kojarzy :P

ja w sumie nie potrzebuję używać takich wibracji jak nienawiść... choć do KSC w pewnym sensie to czuje.

Kawa
24-02-2004, 22:30

Może ja jestem Miśkiem czy ktoś inny z Wiślaków... nie zachowujcie się jak media:P wsadzanie wszystkich do jednago wora mnie się wlaśnie z tym badziewiem kojarzy :P

ja w sumie nie potrzebuję używać takich wibracji jak nienawiść... choć do KSC w pewnym sensie to czuje.
Ale to tak samo jak złe odczucia do kibiców Legii za Arbeit....

ems
25-02-2004, 01:55

no tak, jak Kalu... znaczy Kali zrobic zle to nie Kali, ale jak zle biale ludzie zrobic zle to brak szacunku.

gdanski 2TM2,3
01-03-2004, 15:16
Wracamy do tematu '8 .

Duży plusik:
- Ślązeczek W. - chyba nawet nie muszę pisać za co i dlaczego. Śląsk to Lechia, Lechia to Śląsk,
- Wisła K. - bardzo lubię Krakusów z Wisełki i Kraków,
- Legia W. - lubię i szanuję od bardzo dawna. Zawsze za (L) trzymam kciuki i tak zostanie,
- Zagłębie S. - moja sympatia i szacunek do Zagłębia rozpoczął się równie dawno jak do (L). Lubię i tyle.

Neutralnie:
- ŁKS - zawsze mam problem z ŁKS - em. Raz sympatia wzrasta, raz opada. Sam nie wiem z czego to wynika.

Z.jebisty minus:
- Cracovia - za rozpoczęcie "ery noży",
- CAŁE hanysowo - bez żadnego wyjątku. Ludzie do "eksterminacji". Tyle.
- Widzew - wiadomo, ś.p. Rolik. Jakbym złapał sku......., którzy to zrobili
udusił bym bez żadnych oporów. J....e łódzkie lizodupy !!!
- Pogoń Sz. - antypatia wyssana z mlekiem matki. Tak już jest i nic tego zmieni,
- Arka - jw.
- Zawisza B. - nie lubię, nie mam szacunku ze względów osobistych.

Pzdr

Karaś_uRsUs
01-03-2004, 15:50
Szacowane:

Lechia Gdańsk- szanuje ten klub za nienawiść do Triady i za nasz układ na reprezentacjii, szkoda tylko że się skończył

Śląsk Wrocław- odstąpili nam trybune na samym początku sezonu 2001/2002, nigdy nie było z nimi żadnych poważnych sporów

ŁKS Łódź- Może i powinienem ich nienawidzić ale z nimi również mamy wspólnego wroga

Znienawidzone:

Triada (Lech, Arka, Cracovia)- wyjaśnienia nie trzeba pisać

Polonia Warszawa- Lokalny rywal i obciach naszego miasta

Widzew Łódź- dawny rywal do mistrza polski

WY
11-01-2005, 18:38
Ja Mam wielki SZACUNEK DLA LUDZI KTORZY WALCZA ZA DOBRE IMIE NASZEGO KLUBU :awantura:

KRA
11-01-2005, 19:06
Dość duży szacuneczek miałem swojego czasu dla Lecha za oprawy i wiernych kibiców. Szacunek ten jeszcze wzrósł po pamiętnym zeszłorocznym meczu PP. Mówiłem sobie wtedy "tak ten klub zasługuję na szacunek". Później wszystko się zmieniło po rewanżu na Ł3. Zachowanie piłkarzy i kibiców, którzy podobno (tak słyszałem od kogoś) jeszcze przed meczem przejeżdżając obok stadionu bluzgali na Legię bardzo mnie wk...wiło! No i te burdy wywołane przez nich podczas juz samego meczu :zly: Miał to być mecz szacunku, pogardy dla policji, mecz ponad podziałami a skończyło się jak zwykle!

Niezmienny szacunek i w pewnym sensie sympatię mam do Śląska. Klub z tradycjami, ze świetnymi kibicami, których miałem okazję poznać. Miasto z fajną starówką, pięknie odnowioną. Szkoda tylko że brata się z Wisełką.

Duży minus dla:
- Wisły za minutę ciszy ku czci Kazimierza Deyny, za ściąganie po nas piosenek (zero inwencji), za to że dla nich Legia to jedna wielka k...a i za to że wg nich wszelkie zło rodzi się w Warszawie.
- Cracovii za to że są mordercami
- Polonii za transparent na derbach obrażający Kazimierza Deynę, widać że nie potrafią uszanować tego co polskie, za bzdury w Polonia Ole i za to że tak jak Wisła Legię uważają za k...wę!
- Widzewa za to że i do nas nie mają szacunku i za kamienie. Choć nigdy osobiście nie byłem na wyjeździe w Łodzi to uważam to za wielkie kurestwo!

Smetny
11-01-2005, 19:16
szacunek dla Lechii za tradycje i wiernych kibiców

antyszacunek dla Ruchu Chorzów za ich oberscheissen i teksty w stylu "polskie swinie" oraz dla kamieniarzy z Widzewa

ToMeKMKS
11-01-2005, 20:45
To teraz Ja sie wpisze hihi
Szacu tfu Miłość do Legii :hyhy: szacunek dla Zagłębia S. (chociaż iż to zazdrośnicy) dalej dla Lecha ,Olimpii Elbląg

Zero szacunku dla Cracovii
Brak szacunku także dla Stilonu Gorzów , Groclinu ,Polonii :nie:

:brawo:

Porter
11-01-2005, 20:48
Szacu tfu Miłość do Legii :hyhy: szacunek dla Zagłębia S. (chociaż iż to zazdrośnicy) dalej dla Lecha ,Olimpii Elbląg

Zero szacunku dla Cracovii

wyjasnisz Tomku za co masz szacunek do Lecha i czemu Zagłębie to zazdrośnicy?

PAWE(L)
11-01-2005, 20:58
Zagłębie zazdrośnicy...a to ***** dobre. Sam bym tego nie wymyslił. Ciekawe jak w takim razie nazwać zachowanie niektórych kibiców Pogoni jeśli chodzi o nasze prywatne kontakty z Lechią?

Mazi
11-01-2005, 21:00
Przede wszystkim ogromny szacunek dla Zagłębia Sosnowiec i Lechii Gdańsk - WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA - i wszystko jasne 8) .

Oprocz tego dla Lecha za nieruszenie autobusu i jego załogi w postaci kibiców Legii jadących do Utrechtu.

hmm moze nie szacunek, ale troszeczke sympatii do Śląska Wrocław.

Brak szacunku przede wszystkim dla Wisły ( pamiętna minuta ciszy dla Kazia ... ), Polonii ( ich jedna flaga z Deyną na derbach ... )

Porter
11-01-2005, 21:03
...a i jeszcze jedna rzecz strasznie mnie ciekawi
jak mozna mieć szacunek do kogos kogo sie nienawidzi
jak dla mnie 2 wykluczające się pojecia :hmm:

Mazi
11-01-2005, 21:11

a dla mnie przeciwnie ...

mozna kogoś nie lubić, mozna z kimś rywalizować na kazdym kroku, ale zawsze mozecie do siebie sie odnosic ... z szacunkiem :P .

nie zgadzam się zupełnie :)

PS
zeby nie było : Lecha nie lubię, bo nienawidzić to chyba zbyt mocne słowo :)

wroc(L)aw
11-01-2005, 21:17
A ja sympatyzuje ze Śląskiem ,Lechią............heh i repect dla ekip Amici i Groclinu !!!! :hyhy: 8)

Porter
11-01-2005, 22:48

a dla mnie przeciwnie ...

mozna kogoś nie lubić, mozna z kimś rywalizować na kazdym kroku, ale zawsze mozecie do siebie sie odnosic ... z szacunkiem :P .

nie zgadzam się zupełnie :)

PS
zeby nie było : Lecha nie lubię, bo nienawidzić to chyba zbyt mocne słowo :)

a widzisz
a ja takiego właśnie LEcha nienawidze i nie moge go dażyć szacunkiem. ot po prostu

MrC
12-01-2005, 12:14
Napewno Brak Szacunku dla Lechii -po ostatnich wydarzeniach!!!!!
Szacunek dla Lecha -za wposzczenie Nas na Sektor

ToMeKMKS
12-01-2005, 12:36

Zero szacunku dla cracovii

To proste 8) Lech za honor , wróg ale swój wróg :zlosliwy:
Co do Zagłębia chodzi mi o wyjazd z Legią do Zabrza i ich reakcje na moją barwe - nie będe sie rozpisywał :kurde:

ToMeKMKS
12-01-2005, 12:43
Zagłębie zazdrośnicy...a to ***** dobre. Sam bym tego nie wymyslił. Ciekawe jak w takim razie nazwać zachowanie niektórych kibiców Pogoni jeśli chodzi o nasze prywatne kontakty z Lechią?
Słuchaj gościu wyraziłem tylko swoja opinie 8) proste
Dobrze ze napisałeś niektórych kibiców Pogoni :chytry:

Armand
12-01-2005, 12:54
szacunek dla Lecha za pierwszy final PP w Poznaniu w 2004 roku i napewno dla naszych przyjacioł z Sosnowca za wiare ktora nie upadla... zero szacunku dla Craxy za sprzęt... :ucieka:

Pawełek
12-01-2005, 13:23
Jest stara zasada – i nie ma o czym gadać:

Szacunek tym, co gotowi go dawać

;)

KASKA
12-01-2005, 13:39
Szacunek tym, co gotowi go dawać

Zdecydowanie trafne spostrzezenie :)

Markotny
12-01-2005, 16:22
Ja darze szacunkiem tych co postepuja według honorowych zasad

Mazi
12-01-2005, 21:04
Zauwazylem moja wczesniejsza wypowiedz w tym temacie. Napisalem tam, ze nie mam szacunku dla Jagielloni B-stok.

Otoz w sumie obecnie sytuacja z mojego punktu widzenia sie zmienila - tamtą wypowiedz pisalem pod wplywem meczów Jagi z Olimpią Elbląg i Pogonią Szczecin - kiedy to krotko mowiac, bialostoczczanie jak dla mnie sie nie popisali.

Jednak w miedzy czasie byly mecze Jagiellonii z nami ( jedna wielka awantura, wzajemne okrzyki wspierajace podczas walk z policją) oraz z Zagłebiem Sosnowiec ( na tym meczu niestety mnie nie było :( ), kiedy to kibice Zagłębia, majac zakaz jezdzenia na wyjazdy usiedli na sektorze razem z kibicami Jagiellonii.

Od tych wydarzen wizerunek Jagiellonii w moich oczach się polepszył.

Herman
12-01-2005, 21:20
szacunek: Zagłębie Sosnowiec , Lechia , Śląsk, Olimpia Elbląg

Snopi_
12-01-2005, 22:00
Szacunek (nie liczac zgod) dla Lechii, Slaska i ze zewzgledu na osobiste kontakty dla Radomiaka Radom.

pusty
12-01-2005, 22:45
Szacunek dla Lechii, Śląska, i naszych zgód... Mam również szacunek dla kibiców, którzy pozostają wierni swojej drużynie mimo występów tej drużyny w niższych ligach, np. Hutnik Kraków, Raków Częstochowa, Motor Lublin...

Porter
12-01-2005, 22:58

Zero szacunku dla cracovii

To proste 8) Lech za honor , wróg ale swój wróg :zlosliwy:

Lech za honor.. ogólne to troche...

czytając niektóre powyższe wpisy mam wrażenie ze niektórzy za bardzo sypia szacunkami na lewo i prawo. Szacunek to naprawde wiele.

Foxx
12-01-2005, 23:03
Porter - a napisz, proszę, ile razy miałeś styczność z nieprzypadkowymi kibicami Lecha.

Porter
12-01-2005, 23:08
Porter - a napisz, proszę, ile razy miałeś styczność z nieprzypadkowymi kibicami Lecha.

nieprzypadkowymi czyli jakimi ?

Foxx
12-01-2005, 23:13
Cofam pytanie.

KASKA
13-01-2005, 11:18
Ja...Chyba Lechie przede wszystkim szanuje. Byc moze jestem subiektywna ze wzgledow oczywistych. Ale nie zmienia to faktu, ze bialo-zieloni na szacunek zasluguja! A za co? Hm...w sumie to ciezko powiedziec. Chyba za caloksztalt. Tyle sie o nich juz nasluchalam 8)

Grzywa
13-01-2005, 12:18
Duży minus dla:
- Wisły za minutę ciszy ku czci Kazimierza Deyny, za ściąganie po nas piosenek (zero inwencji), za to że dla nich Legia to jedna wielka k...a ( :ucieka: ) i za to że wg nich wszelkie zło rodzi się w Warszawie (Nie masz racji bo na Kałuży 8) ).

Czasami mam wrażenie że tego nauczają w szkołach... :hmm: :zdziwiony:

A tak w ogóle nic się nie zmieniło przez rok!!! :hyhy: Happy New Year :hyhy:

Zaraz dzwonie do Watykanu by inkwizycja rozpoczeła poszukiwania Antychrysta :chytry: w Warszawie :zlosliwy: Ktoś na ochotnika? :chytry:

legart
13-01-2005, 12:21
Duży minus dla:
- Wisły za minutę ciszy ku czci Kazimierza Deyny, za ściąganie po nas piosenek (zero inwencji), za to że dla nich Legia to jedna wielka k...a ( :ucieka: ) i za to że wg nich wszelkie zło rodzi się w Warszawie (Nie masz racji bo na Kałuży 8) ).

Czasami mam wrażenie że tego nauczają w szkołach... :hmm: :zdziwiony:

A tak w ogóle nic się nie zmieniło przez rok!!! :hyhy: Happy New Year :hyhy:

Zaraz dzwonie do Watykanu by inkwizycja rozpoczeła poszukiwania Antychrysta :chytry: w Warszawie :zlosliwy: Ktoś na ochotnika? :chytry:

Grzywa cuś mnie się zdaje że inwikwizycji to już z parę lat nie ma 8) , pewnie dokładne dane na ten temat posiada Foxx 8)

Grzywa
13-01-2005, 12:45
Grzywa cuś mnie się zdaje że inwikwizycji to już z parę lat nie ma 8) , pewnie dokładne dane na ten temat posiada Foxx 8)

:ucieka: Zrozumiałem!! Wkońcu pojołem zagadke świata!!! już dawno znaleziono Antychrysta urodził się on w Warszawie przybyła po niego Inkwizycja lecz niestety był za silny :/ miał za sobą armie... armie podobną mu, ich znakiem szczególnym były barwy, barwy wiszące na szyjach tak wielu, wielu ich było i jest, i aby ćwiczyć przed Armagedonem zaczeli walczyć między sobą, niszczyć się z zaciekłością diabłów bo zaprawde powiadam wam oni nimi byli, choć nie byli tego świadomi byli narzędziem w rękach zła, no i media to odkryły napiętnowały ich oskarżyły o wszelkie zło bla bla bla a patrząc na ostatnią wizyte Pasów w Watykanie Papież jest po naszej stronie :zlosliwy: :oczko: Więc świat jest skazany na zagłade.

Foxx ty Antychryście :zlosliwy: :oczko:

PS. Ehh bo fantazja , fantazja... :oczko:

Pan Artysta
13-01-2005, 13:02
fantazja,fantazja bo fantazja jest od tego aby bawić się,aby bawić się ,aby bawić się na całego.........................la la la

szacunek to warto mieć do swojej osoby-temat z gatunku dziwnych

legart
13-01-2005, 13:11

:ucieka: Zrozumiałem!! Wkońcu pojołem zagadke świata!!! już dawno znaleziono Antychrysta urodził się on w Warszawie przybyła po niego Inkwizycja lecz niestety był za silny :/ miał za sobą armie... armie podobną mu, ich znakiem szczególnym były barwy, barwy wiszące na szyjach tak wielu, wielu ich było i jest, i aby ćwiczyć przed Armagedonem zaczeli walczyć między sobą, niszczyć się z zaciekłością diabłów bo zaprawde powiadam wam oni nimi byli, choć nie byli tego świadomi byli narzędziem w rękach zła, no i media to odkryły napiętnowały ich oskarżyły o wszelkie zło bla bla bla a patrząc na ostatnią wizyte Pasów w Watykanie Papież jest po naszej stronie :zlosliwy: :oczko: Więc świat jest skazany na zagłade.

Foxx ty Antychryście :zlosliwy: :oczko:

PS. Ehh bo fantazja , fantazja... :oczko:

Grzywa Har Magedon chyba juz się zaczął :O

lucky76
16-01-2005, 19:16
Szacunek (nie licząc zgód) Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk.
Sympatią darze też Stal Mielec.

sebek77
16-01-2005, 20:28
Szacunek-Lechia Gdańsk,Świt Nowy Dwór,I Zgody

legart
17-01-2005, 13:00
Szacunek-Lechia Gdańsk,Świt Nowy Dwur,I Zgody

Jak szanujesz Świt to może byś poprawnie napisał Nowy Dwór

VANAHAIM72
17-01-2005, 19:41
Lekko temat się "rozjechał" ale dodam i ja swoje "trzy grosze". Bardzo subiektywnie, na podstawie osobistych przeżyć i spotkań z kibicami innych klubów.
Szacunek:
1. Lechia Gdańsk - w zasadzie nie powinienem tu pisać o BKS-ie, bo w moim przypadku to coś o wiele więcej niż szacunek, ale zawsze to miło napisać nazwę Klubu z Traugutta :ucieszony: ;
2. Zagłębie Sosnowiec - ogromna klasa. Wiem, że to zgoda, ale fakt oficjalnej przyjaźni nie powoduje tego, że się nabywa szacunku 8)
3. Śląsk Wrocław - tylko miłe spotkania;
4. ŁKS - wizyty na Bałutach, pewni ludzie, wspaniała knajpka (jakby żywcem przeniesiona z filmów Barei) i autorytet - stary kibic Startu Łódź 8)
5. Arka Gdynia, Górnik Zabrze, RKS Radomsko - spotkania typu: ja jeden a ich wielu, ale zakończone w sposób cywilizowany; szkoda że nie wszyscy potrafią się tak zachować...
I to tyle, chociaż mógłbym jeszcze wymienić kilka klubów, które szanuję za coś tam, ale że miało być subiektywnie - koniec.

Pajac
17-01-2005, 19:56
Zaglebie Sosnowiec - to nie szacunek - to milosc (pozdro chlopa... eee... mlode wilki :) )

Lechia Gdansk - 1. uratowali mi skore w poprz wakacje we Wladyslawowie, gdyby nie oni mialbym pewnie na czole do dzis stempelek z napisem Arka :oczko:
2. w sumie mlody jestem a zgoda stara wiec nie pamietam jej sam ale jakos tak wyszlo

Pogon Szczecin - moze za nimi srednio przepadam ale vide Lechia pkt 1. z tym ze te wakacje, Kolobrzeg i Lech (aha Pogon zrobila to ze wzgledu na to jaki mial szal ten na ktorego sie rzucali a Lechia ze wzgledu na szale rzucajacych sie :) tak mi sie wydaje przynajmniej)

Wisla Krakow - nie powiem czemu :cicho:

Hutnik Krakow - za to ze jeszcze sa

koski
17-01-2005, 21:30
Oczywiscie procz zgod to w kolejnosci:
1. Śląsk Wrocław
2. Lechia Gdansk
3. Wisła Kraków (ojciec jest kibicem a ojca bardzo szanuje)
4. Raków Czestochowa
tyle

mksbart
18-01-2005, 16:56
Szanuję tych co szanują mnie i moją drużyne, a reszte mam w d...

Creator
18-01-2005, 23:56
Szacuneczek dla naszych zgód oraz wszystkich mniejszych klubów-klubików, których fani zrzeszają się w fanklubach Legijnych (np. Pogoń Siedlce, Orlęta Łuków itd...)
Oraz dla Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław.
:ok:

wanx
30-01-2005, 21:27
Szacunek :
Dla zgód ( ŚLĄSK WROCŁAW LECHIA GDAŃSK JAGA BIAŁYSTOK)

Nie przepadam :

Ruch Chorzów
Cracovia
Arka

P.S Co Wy taki szacunek dla Lechii i Śląska, chyba Wam żal dupe ściska ze MY mamy zgode z nimi a nie Wy ... :oczko:

WarsL
30-01-2005, 21:36
:hmm: .......... :lol: :hihi:

Włóczykij
30-01-2005, 21:43
P.S Co Wy taki szacunek dla Lechii i Śląska, chyba Wam żal dupe ściska ze MY mamy zgode z nimi a nie Wy ... :oczko:

tak płaczemy niemiłosiernie, żal nam dupę ściska :snoopi:

lomu-banita
30-01-2005, 22:19
Mają szacunek bo powinni mieć :hyhy: Szacunek dla naszych zgód nie powinien cie dziwić :nie:

KRA
30-01-2005, 22:27

Bo widzisz chłopcze my w przeciwieństwie do Ciebie mamy szacunek do, jakby nie było, naszych wrogów. Ty jak widać takowego nie masz i to jest twój problem nie nasz.

fenixpasy
31-01-2005, 15:13
Szacunek, no cóż oprócz naszych wszytskich zgód ( a jest ich 10:) ) wyrazy sympatii mam do następujących klubów:
1. ŁKS
2. Górnik Zabrze
3. Hutnik Kraków ( :))) , a jak:)
4. Polonia Bytom

Anty, heh:), głównie Wisła Kr. - proste ( dodałem krk., żeby wiadomo było o jakie miasto chodzi:), wszak tego badziewia jest troche:). Nazwa tego klubu jest mało orginalna:)).

lomu-banita
31-01-2005, 15:15
. Nazwa tego klubu jest mało orginalna:)).

Nie ma to jak nazywać się "Kraków" :hmm:

Inne kluby przyjmuja naszą nazwe bo czują do nas szacunek.

legart
31-01-2005, 15:21
Szacunek :

:O Jak może byłbyś trochę starszy to może byś zrozumiał o co chodzi 8)

lomu-banita
31-01-2005, 15:31
Dajcie już spokój. Styknie :nie:

PAWE(L)
31-01-2005, 22:00
hehehe coś dużo zazdrości w tym temacie. Dobrze że temat jest tylko o szacunku, a nie o miłości. Co by było jakby ktoś miał ich wiecej niż jedna...

MNG
01-02-2005, 00:11
Szacunek to takie słowo trochę nadużywane ostatnio, zwłaszcza w stosunku do wrogów. Jak można mieć do kogoś szacun, a następnie po mordzie go lać :kurde:

Wolę mówić o poważaniu albo respekcie. Tak więc oprócz zgód to tak:
Zagłębie za wiarę i nie tylko, Ruch (to chyba z dzieciństwa pozostałość), Siarkę T. ze względów osobistych no i Unie Tarnów za odwrócenie losu o 180 stopni :brawo:

Są też kluby które poważam za różnorakie osiągnięcia: Widzew, czy Wy...

Anty , heh:), głównie Wisła Kr. - proste ( dodałem krk., żeby wiadomo było o jakie miasto chodzi:), wszak tego badziewia jest troche:). Nazwa tego klubu jest mało orginalna:)).
8)

Jak takie proste , to po co te mętne tłumaczenia?

Glaca
01-02-2005, 11:25
Szacunek to takie słowo {..}

Wolę mówić o respekcie

litosci... :modli:

janich
05-02-2005, 21:36
Szacunek: Wisła Płock, Lechia Gdańsk. W wypadku Wisły za to że wpuścili dużo naszych kibiców mimo ograniczeń. Lechii z sentymentu do tego klubu.

najmniejszy szacunek:Polonia za te vlepki i chamstwo z ich strony(numer z Deyną)Cracovia nożownicy, Lech częste wjazdy na nas :zly:

Foxx
05-02-2005, 21:41
Lech częste wjazdy na nas :zly:

Jakie wjazdy?

Sharn
06-02-2005, 11:00
Mam szacunek do ekip z tradycjami. Odra Opole, Piast Gliwice, GKS Tychy, Jagiellonia, Motor. O ekipach stale obecnych w okolicach rozgrywek centralnych (I, II liga) nie piszę, aczkolwiek też jest tam wiele fajnych składów.

Palmę pierwszeństwa dzierży kochane Zagłębie, któremu to klubowi wydzieliłem kawałek serca i tak już zostanie. Oczywiście Lechia i Śląsk, wspaniali kibice i ludzie - jeden ból to taka jedna zgoda (aczkolwiek dla nich temat którego "nie ma") :hyhy: Pozatym szanuję dobre ekipy w których potencjał się nie zmienia bez względu na kwestie organizacyjno-sportowe: Zawisza Bydgoszcz (pochodzę z Torunia, więc pewne rzeczy płyną mi w żyłach), obydwa kluby Łódzkie.

Cieszę się, że dobre firmy generalnie wracają do życia (vide II liga). 8)

mksbart
06-02-2005, 15:29
Jeszcze szacuneczek do ŁKS-u bo ostrzegali nas przed ptakiem a my ich nie posłuchaliśmy i mamy za swoje. Respect

Paluch
06-02-2005, 16:53
Szacunek dla tych wszystkich ktorzy Nas szanuja... tyle w temacie

janich
06-02-2005, 18:33
Jakie wjazdy?

Grzecznie muwiąc brzydkie słowa w naszą strone. :nie:

Sharn
06-02-2005, 20:50
Obrazek (Jakie wjazdy?)

Jak dajesz linka użyj URLka. 8)

dude
07-02-2005, 12:05
Obrazek (Jakie wjazdy?)

UUaaa...
Przepraszamy :uklony:

:D

Fester
07-02-2005, 21:20
na kolana!

rwd
08-02-2005, 00:02
...Śląsk, wspaniali kibice i ludzie - jeden ból to taka jedna zgoda

no, też za Motorem nie przepadam :chytry:

wojtuś
08-02-2005, 10:16
szacunek ? poważanie ?

dla kilku "starych" ekip,
z duuuuuużymi, bogatymi tradycjami kibicowskimi,
z górnej półki,
conieco starych dziejów pamiętam,
mnóstwo słyszałem,
eeeeech, te niekończące się opowieści

espeszialy
Śląska, Legii, ŁKSu, Zawiszy

Skullboy
09-02-2005, 19:10
Witam
Czy nie myli się Wam (a przynajmniej większoœci) szacunek lub jego brak z sympatiš i nienawiœciš? W przypadku szacunku lub braku szacunku powinno się kierować stałymi kryteriami - lubić lub nienawidzić można bez przyczyny.
Generalnie Cracovia nie jest przez legionistów szanowana za sprzęt i spowodowane jego użyciem ofiary œmiertelne. Nie przeszkadza to kibicom Legiuni wyrażać się z uznaniem o innych kibicach, których akcje także zakończyły się œmierciš przeciwnika. O ile mi wiadomo np kibice ŁKS-u mogš wymieniać Legię jako grupę niegodnš szacunku z tego samego powodu, z którego wy nie szanujecie Pasiaków. Wiem, że Lech i Arka też mogš wskazać legijne wpadki (jeżeli chodzi o honorowe klimaty)
Oprócz klubów zaprzyjaŸnionych szanuję - Sosnowiec, Legię, Lechię, Zawiszę, Jastrzębie, ŁKS - kolejnoœć przypadkowa.
Nie szanuję konfidentów.
A niektórych po prostu nienawidzę (sš wœród nich także Ci których szanuję)

Skullboy
09-02-2005, 19:12
Żaden ze mnie legionista - za Cracovią jestem, ale strasznie słabo trybię to forum (ustawienia) - pozdrawiam

Jaco
09-02-2005, 19:27
Witam
Czy nie myli się Wam (a przynajmniej większo�ci) szacunek lub jego brak z sympatiš i nienawi�ciš? W przypadku szacunku lub braku szacunku powinno się kierować stałymi kryteriami - lubić lub nienawidzić można bez przyczyny.
Generalnie Cracovia nie jest przez legionistów szanowana za sprzęt i spowodowane jego użyciem ofiary �miertelne. Nie przeszkadza to kibicom Legiuni wyrażać się z uznaniem o innych kibicach, których akcje także zakończyły się �mierciš przeciwnika. O ile mi wiadomo np kibice ŁKS-u mogš wymieniać Legię jako grupę niegodnš szacunku z tego samego powodu, z którego wy nie szanujecie Pasiaków. Wiem, że Lech i Arka też mogš wskazać legijne wpadki (jeżeli chodzi o honorowe klimaty)
Oprócz klubów zaprzyja�nionych szanuję - Sosnowiec, Legię, Lechię, Zawiszę, Jastrzębie, ŁKS - kolejno�ć przypadkowa.
Nie szanuję konfidentów.
A niektórych po prostu nienawidzę (sš w�ród nich także Ci których szanuję)
Kolega, jak widzę z tych "kumatszych". Od dawna zapewne ??
To forum jest specyficzne. Każdy ma prawo wyrażać na nim swoją opinię, jeżeli potrafi to uzasadnić albo podeprzeć faktami. A krytyka z reguły jest artykułowana w formie żartobliwej. Dlatego nikt tu się nie będzie Ciebie czepiał, że skrytykowałeś (lub sugerujesz ignorancję), jak to napisałeś "większości" z nas. Piszę to dlatego, zebyś się nie zdziwił, jeżeli czegoś nie będziesz tu kumał.. Np. w ustawieniach. 8)

Skullboy
09-02-2005, 21:50
Jaco - nie kumam przede wszystkich Twoich intencji... Kpisz ze mnie, czy to może ton dobrego wujaszka? A może po prostu, najzwyczajniej w świecie patrzysz na mnie z góry? Jako ,,od-dawna-kumatszy'' nie łapię.
Jestem przekonany, że jest właśnie tak jak napisałem. Niestety to nie tylko legijna przypadłość. Brak obiektywizmu, kierowanie się li tylko emocjami dotyczy całej kibicowskiej Polski.
A propos faktów - wskaż, którą część mojego posta muszę dodatkowo popierać faktami?
Jedno zdanie mnie ubawiło setnie (od ziomka Lecha Wałęsy - kto chce to znajdzie):
,,(...) nie cierpię Triady - za nienawiść (...)'' - hehehe - piękne, na flagę.
http://www.butik.pl/im/mediumthumbnail/7/e/7eb7e.jpg

Jaco
09-02-2005, 22:05
Jaco - nie kumam przede wszystkich Twoich intencji... Brak obiektywizmu, kierowanie się li tylko emocjami dotyczy całej kibicowskiej Polski.
Chciałem tylko zasygnalizować, że śmiertelnie poważnie podchodzisz do tematu i generalizujesz. Za co np. mam nienawidzić Grzywę albo RWD? Czy dlatego, że utarło się "w całej Polsce", jak piszesz, ze Legioniści nienawidzą Wiślaków? Wielu Legionistów na pewno nienawidzi wielu Wiślaków. A wielu z kolei czuje sympatię do wielu. Na tym forum nie poruszamy dla zasady spraw chuligańskich, więc nie wskażę Ci, w którym miejscu mam wątpliwości co do faktów. I tyle... Więcej luzu a będziesz się fajnie bawił na naszym forum, podobnie jak spora grupa "innowierców".
O tych "innych" sprawach zaś rozmawiamy sobie czasem przy piwku i nikt chyba nie żałuje.
Mam przynajmniej taką nadzieję.
A kpię czasem z ludzi, którzy miewaja złe intencję. Przyjmuję, że Ty takowych nie miałeś.
I niech to trwa...
P.S. Przejrzyj całe nasze forum i nie zwracaj uwagi na wpisy, które Ci się nie spodobają. Chyba, ze nie wytrzymasz, to skrytykuj, jeśli chcesz, ale bez agresji a zobaczysz, jak tu bywa ciekawie..

8)

Skullboy
09-02-2005, 23:08
Jaco - teraz wiem co Ty do mnie rozmawiasz.
Temat jest o szacunku, więc przez szacunek odniosłem się do wielu negatywnych opinii na temat grupy kibiców, do której należę.
Obawiam się (mimo, że jestem jak najbardziej wyluzowany), że nie do końca zostałem zrozumiany. Stawiając przykład Grzywy i RWD w opozycji do mojego posta dajesz temu wyraz.
Bo w zasadzie chodzi nam o to samo... Niechęć i nienawiść, albo sympatia i miłość nie powinny mieć wpływu na to czy szanujesz kogoś czy nie. Niejedna kobieta, i to nie tylko femme fatale była kochana do szaleństwa bez odrobiny szacunku. I vice versa - wiele osób się szanuje, choć się ich nienawidzi... Dlatego jeżeli ktoś mnie pyta jaki klub szanuję - odpowiadam. Jeżeli pyta jakiego nie szanuję - nie odpowiadam. Większa u mnie nienawiść niż brak szacunku i nazywam to po imieniu.
No i co za tym idzie Panie Jaco - nie generalizuję :nie:
ale pozdrawiam

http://www.butik.pl/im/mediumthumbnail/8/3/83845.jpg

Jaco
09-02-2005, 23:18
Stawiając przykład Grzywy i RWD w opozycji do mojego posta dajesz temu wyraz.
Bo w zasadzie chodzi nam o to samo...

Ich po prostu trochę już poznałem. Aha! Obaj również nienawidzą konfidentów. :chytry:
Daj Boże, żebym kiedyś miał okazję podać Twój nick, jako przykład swojego szacunku do kibica wrogiej drużyny :hyhy:
Również pozdrawiam i zapraszam do innych tematów. Na początek proponuję "Skojarzenia" w Hyde Parku. Tam możesz ocenić nasz stosunek do "naszych" innowierców.

Foxx
10-02-2005, 07:09
Jaco - :brawo: . Proszę Waszmości, przy najbliższym forumowym spotkaniu trzeba będzie oficjalnie zgłosić Twoją kandydaturę na Moderatora Spraw Zagranicznych. Klasa Senatorze :prosze: .

Skullboy - bezpośrednio po Twoim wpisie, poczyniłem post wprost wyjaśniający nasze (moje) podejście do Cracovii. Jednak, jak zobaczyłem co napisał Jaco, doszedłem do wniosku, że - biorąc pod uwagę specyfikę tego forum - wybrał on o wiele lepszy sposób przywitania Ciebie i wyjaśnienia kilku spraw, więc wycięłem mój tekst. Odpowiadając wprost na poruszoną w Twoim pierwszym wpisie kwestię, siłą rzeczy musiałbym rozkręcić dyskusję o sprawach łobuzerskich, czym postawiłbym moderatorów w niezręcznej sytuacji. Jeżeli więc miałbyś jakieś pytania w tej kwestii - zapraszam na priv.

Co do samego forum - Jaco w zasadzie wszystko wyjaśnił. Rzeczywiście najlepiej, żebyś zajrzał w ten temat "Skojarzenia" w Hyde Parku (który sam w sobie jest ciekawym działem na tym forum ;)), a tu "Zgody i kosy" i "Atmosfera na Legii w przeszłości". Jeżeli chodzi o innowierców - najliczniejszą grupę stanowi u nas Wisła, potem Lech i Widzew (Lechii nie liczę... bo nie 8) ), co samo w sobie jest pewną informacją o charakterze tego forum.

Pozdrawiam.

puerto
20-02-2005, 10:26
Duży szacunek dla Kibiców Floty Świnoujście, byłem ostatnio w mieście wyspiarzy, dobrze mnie ugościli :chytry: a pozatym wielu z nich sympatyzuje z Legią ! ! !

Snopi_
20-02-2005, 14:47
O ile się nie myle Flota jest nieoficjalnym fan-clubem Pogoni, więc miłe ugoszczenie żadnym zaskoczeniem nie jest.

A trzymając się tematu, szacunek dla: Lechii, Śląska, Radomiaka (przyczyna osobista) i dla reszty tych co szanują nas.

puerto
20-02-2005, 15:43
O ile się nie myle Flota jest nieoficjalnym fan-clubem Pogoni

Mylisz się Flota nie jest i nigdy nie była fan-clubem Pogoni, owszem w Świnoujściu jest fan-club Pogoni ale nie są to kibice chodzący na Flote.
Flocie bliżej jest do Legii niż Pogoni czego wyrazem jest to że czasem małe grupy jeżdżą na Legię.

19WKS47
27-04-2005, 02:16
Kocham Lechię Gdańsk. Bardzo dużą sympatią, a co za tym idzie i szacunkiem, darzę Legię i Zagłębie Sosnowiec.

REWIR
27-04-2005, 12:24
Szacunek dla Legii oczywiscie a pozatym dla Zagłębia Sosnowiec i co moze niektórych zdziwi dla Lechi Gdańska. POZDRAWIAM wariatów z (L)
<<< POGOŃ SZCZECIN >>>

Asan
27-04-2005, 14:31
szacunek mam dla Lecha Lechii Śląsk i Cracovi i Rucha
brak szacunku Wisła Polonia Jaga

Kocur
27-04-2005, 15:32
szacunek mam dla Lecha Lechii Śląsk i Cracovi i Rucha
brak szacunku Wisła Polonia Jaga

"Rucha" to w tej chwili chyba mój kumpel za ścianą bo dziwne odgłosy... :hmm: pomimo że mam remont w domu ...

Jeśli tylko mogę spytać z wrodzonej ciekawosci o szacunek dla Pasiaków :oczko: - odpowiedź na priv moze byc - bo troszke wymienione kluby nie pasują całkiem do siebie ... - jak na Legionistę przystało :oczko:

(L)ukas
27-04-2005, 16:16
Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław
(oczywiście nie wymieniając zgód :D)

Smig(L)o Lechia
27-04-2005, 17:03
Bardzo milo czytac takie tematy, gdzie Lechia jest darzona tak wielkim szacunkiem i sympatia:)...oczywiscie z wzajemnoscia.:)

Ursyn_Imielin
28-04-2005, 20:54
Radomiak, żałuje że nie wyszła z nimi poprawa stosunków.
Jest to (chyba) jedyny większy klub bez oficjalnych zgód a jedynie z układami (Stal Rzeszów i Bełchatów). No a przedewszystkim nasz oczywisty sprzymierzeniec na Mazowszu...

Grizz(L)ie
28-04-2005, 22:45
a mi choć z bólem to przechodzi przez gardlo klubem którego kibiców cenie obecnie najmniej są Ci warszawskiej Legii. Bezprzykładny pokaz chamstwa wobec Pawła Kaczorowskeigo jest żenadą a zarzuty wobec niego durne i pretensjonalne. Pytam się was trylobity wszystkie czy Paweł spiewał by to co spiewał gdyby jakieś patafiany na trybunę honorową się nie wdarly i medali nie zrywały Lechitom po zasłuzonym zwyciestwie ? a szacunek nalezy sie kazdemu czlowiekowi bezwzględnie[/b]

Mazi
28-04-2005, 22:50
a szacunek nalezy sie kazdemu czlowiekowi bezwzględnie[/b]

i to pisze ten, co innych wyzywa od trylobitów i patafianów...

Guzik
28-04-2005, 22:52
jestes chyba jedyna osoba ktora nie ma szacunku dla samego siebie :O

Grizz(L)ie
28-04-2005, 22:55
szacunek do siebie mam, (L) w ksywce to bardziej z sentymentu bo obecnie z tym idiotyzmem na ukochanym stadionie panujacym sie nijak nie zgadzam, a od trylobitó i patafianów wyzywam cechy charakteru a nie czlowieczeństwo każdego z osobna a ze u niektóych to jedno i to samo to już ich problem

Guzik
28-04-2005, 23:00
a mi choć z bólem to przechodzi przez gardlo klubem którego kibiców cenie obecnie najmniej są Ci warszawskiej Legii.

szacunek do siebie mam

To jak to jest z Toba? :zdziwiony:
najpierw piszesz ze nie masz szacunku do kibicow Legii (czyli samego siebie)
a potem ze masz szacunek do samego siebie

wiecej nie gadam na ten temat zeby za bardzo nie rozmywac :]
ale zastanow sie co piszesz :zlosliwy:

Grizz(L)ie
28-04-2005, 23:08
dlam mnie klase kibice mogli pokazać po tym jak Paweł bramkę załądował ostatnio a tu co mogliśmy zobaczyć i poslucha.c ? tradycyjnie pierwotne instynkty i zapiewajła typowe dla ... ech szkoda słów

MK
28-04-2005, 23:08
a od trylobitó i patafianów wyzywam cechy charakteru
to tak dla twojej niedouczonej osoby, to cechy charakteru wyrażamy w przymiotnikach, a patafian i trylobit to jakby nie patrzeć rzeczowniki :zlosliwy:

ems
28-04-2005, 23:11
szacunek do siebie mam, (L) w ksywce to bardziej z sentymentu bo obecnie z tym idiotyzmem na ukochanym stadionie panujacym sie nijak nie zgadzam, a od trylobitó i patafianów wyzywam cechy charakteru a nie czlowieczeństwo każdego z osobna a ze u niektóych to jedno i to samo to już ich problem

to do widzenia gamoniu

Herman
28-04-2005, 23:24

eheheh

jak ktoś Cię na ulicy obrazi i nie przeprosi to co robisz?
po jakimś czasie zapominasz i gdy przechodzi obok bijesz mu brawo ?
i Ty masz szacunek do samego siebie?

ronin_stegny
28-04-2005, 23:35
grizzlie mam pytanie czemu odwracasz kota ogonem.co było pierwsze kura czy jajko.czyt kaczor pierwszy bluzgał czy My?dlaczego to jego nie wyzywasz od patafianów?

ems
28-04-2005, 23:40
to do widzenia gamoniu

:D :brawo: pozdro Raffi ;)

maxi
03-05-2005, 12:13
Ja największym szacunkiem darze Lechie Gdańsk no i oczywiście zgody. Najmniejszym zdecydowanie Wisłe K., Polonie i Lecha. Pozdro.

Grizz(L)ie
04-05-2005, 12:09
Ronin;

sorki ale kto tu odwraca kota ogonem ? Przyjechał Paweł z Lechem i uczciwie po pięknym boju wygrał Puchar Polski po czym banda warszawskich trepów rozpoczęła akcję pozbawiania zwycięzców medali. możesz mi powiedzieć kto by na to nie zareagował ? To tak jakby do ciebie podszedł jakiś Matoł i zaczął kroić Ci szal ? I co stałbyś spokojnie i przygladał się ? jasne ze nie więc weźcie się w końcu od człowieka odpierdo(L)cie

Sokol
04-05-2005, 12:56
on jest zawodnikiem, spojrz sobie w europie zachodniej jakie kary pilkarze dostaja za niesportowe zachowanie.. on jest osoba publiczna a takie piosenki to on sobie moze w domu spiewac pod prysznicem.

Grizz(L)ie
04-05-2005, 12:59
a ty spójrz sobie na Europę Zachodnią i zobacz jak powszechne są tam przypadki napadów kiboli na odbierających puchar i nagrodę zawodników; przecież zdarzaja sie co tydzień tak ? wiec prosze Cię bardzo jak następnym razem powolujesz się na jakis przykłąd to niech on będzie sprawdzony a nie takie typowe walnięcie glową w mur bo merytorycznie to cienkie toto jak pupa węża

Sokol
04-05-2005, 13:06
moze nie konkretnie odbior medali ale...

Liga angielska- bramkarz wpuszcza babola wbiegaja kibice na boisko i sobie jajca
robia z niego

euro 2004 - figo dostaje w twarz flaga barcy

pozatym przypomnij sobie czy na honorowce Lechici tez byli tacy swieci.

a dlaczego nie odp na druga czesc mojego postu? nie powinno byc tak?

Grizz(L)ie
04-05-2005, 13:11
oczywiscie ze powinno być tak jak piszesz ale pewne normy zachowania obowiazuja wszystkich nie tylko piłkarzy. i kibole wychodząc z domu i będą na stadionie podlegaja pewnym normom. ja już nie mówię kulturowym bo to i tak termin nienznay 90% z nich ale spolecznym jak najbardziej. Poza tym nie trzeba byc prawnikiem by zgadnać, ze zagrabianie siłą medali można podciagnąc pod napaść na człowieka. W tym kontekscie zaśpiewanie dwóch zdań piosenki jest naprawdę przewinieniem mikrym i minimalnym. a to ze w Europie sporadycznie dochodzi do [pożałowania godnych incydentów jest dla Ciebie usprawiedliwieniem dla anszej warszawskiej zgrai debili ?

żyła
04-05-2005, 13:18
ty spójrz sobie na Europę Zachodnią i zobacz jak powszechne są tam przypadki napadów kiboli na odbierających puchar i nagrodę zawodników; przecież zdarzaja sie co tydzień tak ?

a u nas piłkarze co tydzień dostają

:brawo: dla Ciebie Grizz(L)ie

ps. daj sobie siana :kurde:

arczi
04-05-2005, 13:21
No nie powiem.. Mocny debiut Panie Grizz(L)ie.
Tylko ta eLka w twoim nicku tak troche razi.

Sokol
nigdzie nie napisalem ze atak na pilkarzy moze byc usprawiedliwiony czymkolwiek,
bo sam tego nie pochwalam. Ale tak jak my mozemy sie nie dziwic czemu on spiewal to co spiewal, tak i on nie powinnien sie dziwic jaka jest reakcja kibicow.
Wniosek jest jeden, po co on przychodzil tutaj? kazdy by mial swiety spokoj.

ems
a dla ciebie usprawiedliwieniem obrazania Legii jest zachowanie jakiejs malej grupy jej kibicow ? tacy jak ty mnie zalamuja

Grizz(L)ie
04-05-2005, 13:51
a mnie załamują Ci naprawdę prawdziwi kibice bo skoro debili jest garstka to tym większy obciach że ta cała światła większość nie potrafi nad nimi zapanować ale widząc z twojego chorego sposobu myślenia zaczynam rozumieć dlaczego dyktat prostaków trwa a kibicowanie na Legii staje sie rynsztokiem totalnym.
PS.a kaczorowski przyszedł do legii bo każdemu klubowi zależy na tym aby wzmacniać skład tak jak i każdy normalny kibic powinien postrzegać ten transfer w kategoriach czysto sportowych i rozliczac gościa za postawę na boisku w czasie gry. bo tak przy okazji wydaje mi się że niewielu z was chciało by być rozliczanych za kazdy swój czyn bo wtedy syf i malaria dookola

Armand
04-05-2005, 14:03
o ile pamiętam to Kaczorowski sam się zgłosił do Legii po tym jak Lech rozwiązał z nim kontrakt, więc nie gadaj głupot, dobra? Ale zrozum, że on już nie będzie tu lubioany bo większość kibiców (L) ma HONOR, którego nie widze po Twoich postach... zastanów się gdyby ktoś Ci nawyzywał matke, to byś go zaprosił do wspólnego stołu rodzinnego? jeśli tak to gratuluje... :ucieka:

Grizz(L)ie
04-05-2005, 14:45
Rany, ludzie ja już nie mam do Was siły po prostu, ten klub zasluguje jednak na kogoś lepszego... zgroza po prostu to słuchać i czytać a ze nie mam takiego HONORU jak większość fanów Legii to jest to jedna z największych moich zalet uważam bo to tak jakby mówić ze seryjny gwałciciel jest przeciwko przemocy wobec kobiet. Na drzewo patafiany i zostawcie ten klub w spokoju, to będzie tylko i wyłącznie z zyskiem dla niego. bo ten klub to Ci którzy chcą by się rozwijał wiec kiedy paweł Kaczorowski jako piłkarz chce do tego dolożyć cegiełkę to ma do tego prawo i banda trylobitów nie może mu w tym przeszkadzać

ems
04-05-2005, 14:57
demagog

legart
04-05-2005, 15:07
Rany, ludzie ja już nie mam do Was siły po prostu, ten klub zasluguje jednak na kogoś lepszego... zgroza po prostu to słuchać i czytać a ze nie mam takiego HONORU jak większość fanów Legii to jest to jedna z największych moich zalet uważam bo to tak jakby mówić ze seryjny gwałciciel jest przeciwko przemocy wobec kobiet. Na drzewo patafiany i zostawcie ten klub w spokoju, to będzie tylko i wyłącznie z zyskiem dla niego. bo ten klub to Ci którzy chcą by się rozwijał wiec kiedy paweł Kaczorowski jako piłkarz chce do tego dolożyć cegiełkę to ma do tego prawo i banda trylobitów nie może mu w tym przeszkadzać

Pierwsze primo znowu uogalniasz. Drugie primo Kaczorowski to jednak nie drugi Maradona i Legii nie zbawi. Trzecie primo nie jestem za bluzganiem na niego (raczej za chłodną obojetnością) ale jak widać bluzgi pomagają mu w bieganiu :oczko: . Czwarte primo sporo kibiców Legii nie jest aniołkami, jednak bym wolał żeby nie porównywać ich do gwałcicieli. Piąte primo podejrzewam żebyś jakbyś mógł Grizzlie to na chwałę Legii ściągnął do nas Reissa, Liberdę czy Kosowskiego :kurde: .

Dżon Łejn
04-05-2005, 15:13
demagog

patafian :rotfl:

Grizz(L)ie
04-05-2005, 15:22
Reissa i Liberdę to wątpię ale kamil kosowski bezwzględnie przydałby się każdemu polskiemu klubowi i Legia nie jest tu wyjątkiem. A panowie którzy na - być moze kontrowersyjny ale jednak merytoryczny mój post odpowiadaja jednym slowem-epitetem tylko potwierdzaja zawarte w nim prawdy o sobie. Naprawdę to wstyd na cały świat ze Legia ma takich "kibiców"

Grizz(L)ie
04-05-2005, 15:23
już naprawdę nie wiem jak niektórych stąd zmusić czy sklonić choćby do myślenia...

Kawa
04-05-2005, 15:26
już naprawdę nie wiem jak niektórych stąd zmusić czy sklonić choćby do myślenia...
A czemu uwazasz swoj punkt widzenia za jedyny słuszny? I czemu obrazasz ludzi mimo, ze pisałes wczesniej, ze kazdy zasługuje na szacunek?

Grizz(L)ie
04-05-2005, 15:34
wiesz jest takie powiedzenie że aby z rozmowy coś wyniklo rozmócy musza zejsć do najmniejszego wspólnego mianownika tzn. niemożliwa jest np. efektywna komunikacja pomiędzy filozofem myśli Hegla a menelem spod budki z piwem bo oni się po prostu nie dogadają. Dlatego też przyjmuję żargon panujacy tutaj choć uważam go za strasznie plytki, mialki i żałosny, aby spróbowac dogadac się z "kibicami"

Kawa
04-05-2005, 15:40
wiesz jest takie powiedzenie że aby z rozmowy coś wyniklo rozmócy musza zejsć do najmniejszego wspólnego mianownika tzn. niemożliwa jest np. efektywna komunikacja pomiędzy filozofem myśli Hegla a menelem spod budki z piwem bo oni się po prostu nie dogadają. Dlatego też przyjmuję żargon panujacy tutaj choć uważam go za strasznie plytki, mialki i żałosny, aby spróbowac dogadac się z "kibicami"
Moze jednak nie powiniens narazac swojego intelektu na obcowanie z bydłem zarówno na forum i na stadionie? Szkoda tak lotnego i tworczo myslacego <tu kazdy wstawi co mu se najbardziej podoba>

Grizz(L)ie
04-05-2005, 15:49
może i rzeczywiscie mógłbym ocalić swój intelekt od tego co tu się dzieje gdyby nie fakt, że dobro tego klubu lezy mi na sercu a bydło o którym piszesz zagraża temu właśnie dobru

Jaco
04-05-2005, 15:57
może i rzeczywiscie mógłbym ocalić swój intelekt od tego co tu się dzieje gdyby nie fakt, że dobro tego klubu lezy mi na sercu a bydło o którym piszesz zagraża temu właśnie dobru
Przepraszam, że ośmielam się pytać. Czy kolega, jako filozof śpiewa na wejście piłkarzy "Mistrzem Polski jest Legia" ? 8)

Armand
04-05-2005, 16:02
a ja mam pytanie czy kolega Grizz(L)ie nie nazywa się Mateusz Cacek...? 8)

Sokol
04-05-2005, 16:03

to moze nie probuj i zyj w swoim swiecie? :chytry:
kazdy bedzie happy :oczko:

Glaca
04-05-2005, 16:06
kamil kosowski bezwzględnie przydałby się każdemu polskiemu klubowi i Legia nie jest tu wyjątkiem

ehhh... juz sie mialem wlaczyc do tej - jakze "kostruktywnej" - dyskusji o "honorze", ale po przeczytaniu wypocin tego kogos, a w szczegolnosci wypociny powyzszej, pozwole sobie zlapac sie za glowe i pozostawic Was w tej dyspucie samych (przepraszam Jacku.)

Grizz(L)ie
04-05-2005, 16:07
na dwa pytania powyżej odpowiedzi: 1.tak śpiewam, 2.nie nie jestem Mateuszem Cackiem choć jego poglądy uważam za identyczne z moimi i niniejszym bardzo go pozdrawiam.
tematem nie mogę przestać sie zajmowac skoro kocham ten klub a wy zrozumcie to, ze mozna to czynić na wiele sposobów a nie tylko demolując, lżąc, szantażując, obrażając, zionac wulgaryzmami itepe. Zrozumcie bo już naprawde czas po temu najwyższy