PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Ruch

c_zary
30-05-2003, 14:37
LegiaLive:

Występ Artura Boruca w jutrzejszym meczu z Ruchem stoi pod znakiem zapytania. Wczoraj bramkarz Legii doznał na treningu kontuzji mięśnia przywodziciela. Czy Boruc stanie między słupkami w meczu, zadecyduje jutro doktor Machowski.
Jeśli Boruc byłby niezdolny do gry, jego miejsce zajmie Zoran Mijanović.

Co ten Boruc taki podatny na kontuzje jest :/

c_zary
30-05-2003, 14:48
I jeszcze wiesci z obozu przeciwnika:

W jutrzejszym spotkaniu Legii z Ruchem w zespole gości zabraknie Mariusza Śrutwy i Łaszy Rechwiaszwilego. Wydział Dyscypliny PZPN zdyskwalifikował tych zawodników za niesportowe zachowanie wobec sędziego Tomasza Mikulskiego po meczu z Zagłębiem Lubin. Piłkarze będą musieli również zapłacić po trzy tysiące zł. kary finansowej oraz przeprosić arbitra na łamach prasy.

C@mo
30-05-2003, 15:06
LegiaLive:

Występ Artura Boruca w jutrzejszym meczu z Ruchem stoi pod znakiem zapytania. Wczoraj bramkarz Legii doznał na treningu kontuzji mięśnia przywodziciela. Czy Boruc stanie między słupkami w meczu, zadecyduje jutro doktor Machowski.
Jeśli Boruc byłby niezdolny do gry, jego miejsce zajmie Zoran Mijanović.

Co ten Boruc taki podatny na kontuzje jest :/

Dlatego uważam ze transfer Wierzchowskiego o ile te spekulacje pokrywają sie z prawdą jest jak najbardziej poządany.Taki team jak Legia musi mieć 2 równożednych bramkarzy.

aaadamm
30-05-2003, 15:09
Dlatego uważam ze transfer Wierzchowskiego o ile te spekulacje pokrywają sie z prawdą jest jak najbardziej poządany.Taki team jak Legia musi mieć 2 równożednych bramkarzy.

Ja bym nie porownywma Wirzchowskiego do Boruca. Bo jakos Kubus ostatnio nic specialnego nei poazal, a i sam grzal lawe przez 2 lata.
Szkoda zeby grzal ja w Legii :))

Dla mnie Boruc no 1 i jakis doswiadczony zmiennik, zeby Boruc czul jego oddech za plecami :D

C@mo
30-05-2003, 15:26

Ja bym nie porownywma Wirzchowskiego do Boruca. Bo jakos Kubus ostatnio nic specialnego nei poazal, a i sam grzal lawe przez 2 lata.
Szkoda zeby grzal ja w Legii :))

Dla mnie Boruc no 1 i jakis doswiadczony zmiennik, zeby Boruc czul jego oddech za plecami :D

ja nie mówie ze ma byc pierwszym bo bardzo cenie Artka ale niech rywalizują razem ( tak jak wcześniej Boruc ze Stanewem) i nuiech lepszy broni.

MaxxxiM
30-05-2003, 18:32
I jeszcze wiesci z obozu przeciwnika:

W jutrzejszym spotkaniu Legii z Ruchem w zespole gości zabraknie Mariusza Śrutwy i Łaszy Rechwiaszwilego. Wydział Dyscypliny PZPN zdyskwalifikował tych zawodników za niesportowe zachowanie wobec sędziego Tomasza Mikulskiego po meczu z Zagłębiem Lubin. Piłkarze będą musieli również zapłacić po trzy tysiące zł. kary finansowej oraz przeprosić arbitra na łamach prasy.

i jesli Ruch przegra (bo przegra) to jestem pewny ze zaraz znowu uslyszymy glosy, ze to zasluga fan klubu Legii z miodowej i celowo odsunieto dwoch zawodnikow Ruchu, zeby Legia mogla wygrac.

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

szczepan
30-05-2003, 18:50
bez przesady! tak bedzie mowic tylko Wisla K. :P

NIEBIESKI
30-05-2003, 18:57
i jesli Ruch przegra (bo przegra) to jestem pewny ze zaraz znowu uslyszymy glosy, ze to zasluga fan klubu Legii z miodowej i celowo odsunieto dwoch zawodnikow Ruchu, zeby Legia mogla wygrac. jak to będzie zwalał na zawieszenie piłkarzy? co ty p***? I jeszcze jedno - co wygaduje ten wasz okuka? ze Ruch ma dobre układy w PZPN? :) TYLKO mogę się usmiechnąć. A ILE ZOSTAŁO W TYM SEZOnie podyktowanych karnych przeciw R? juz nie powiem o innych przekrętach (np Marczyk - na Dospelu i Szczakowiance z L).

NIEBIESKI
30-05-2003, 19:00
--------------------------------------------------------------------------------

Ja typuje wynik 1:1, Legia nie wygra (ja wiem dlaczego). Ale niemartwcie się i tak Groclin straci punkty z Zagłębiem. Tylko Ruch! Nigdy nie spadnie Ruch Chorzów NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO

bemowiak
30-05-2003, 19:01
i jesli Ruch przegra (bo przegra) to jestem pewny ze zaraz znowu uslyszymy glosy, ze to zasluga fan klubu Legii z miodowej i celowo odsunieto dwoch zawodnikow Ruchu, zeby Legia mogla wygrac. jak to będzie zwalał na zawieszenie piłkarzy? co ty p***? I jeszcze jedno - co wygaduje ten wasz okuka? ze Ruch ma dobre układy w PZPN? :) TYLKO mogę się usmiechnąć. A ILE ZOSTAŁO W TYM SEZOnie podyktowanych karnych przeciw R? juz nie powiem o innych przekrętach (np Marczyk - na Dospelu i Szczakowiance z L).

Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie...

MaxxxiM
30-05-2003, 19:04
jak to będzie zwalał na zawieszenie piłkarzy? co ty p***? I jeszcze jedno - co wygaduje ten wasz okuka? ze Ruch ma dobre układy w PZPN? :) TYLKO mogę się usmiechnąć. A ILE ZOSTAŁO W TYM SEZOnie podyktowanych karnych przeciw R? juz nie powiem o innych przekrętach (np Marczyk - na Dospelu i Szczakowiance z L).

nie p*** tylko przypominam sobie rozne pomeczowe wypowiedzi roznych osob. podalbym Ci nawet pare odnosnikow do innych forow (tu na sczescie jest spokoj), ale jakis taki nerwowy jestes, wiec chyba odpuszcze :)
ja tam osobiscie wole zeby Ruch sie utrzymal w lidze niz Szczakowianka czy KSZO, bo jednak Ruch ma historie bogata, no ale coz.

NIEBIESKI
30-05-2003, 19:06
Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie... Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!

c_zary
30-05-2003, 19:09
co ty p***?
Trzymaj swoj temperament na wodzy, bo skonczysz z :ban:. Zachowuj sie bo jestes tu w gosciach.

NIEBIESKI
30-05-2003, 19:12
Z jednym chyba nie zaprzeczysz, że w tym sezonie ktoś chce nas spuścić do drugiej ligi. Po drugie - dziwie się ze Marczyk zrobił wam taki numer (i nam zarazem) mimo tego że miał telefony przed meczem od Listkiewicza (i Rogali prawdopodobnie). Na marginesie to przecież Marczyk wyszedł z budynku klubowego koło 23 (kolacyjka z działaczami Szczakowej).

MaxxxiM
30-05-2003, 19:16
Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!

no dokladnie tak. jak chcielismy remis w szczakowiance, to prosze: zadzwonil listkiewicz do marczyka i mamy remis. z wisla jak legia przegrala, to po prostu listkieiwcz zapomnial do sedziego zadzwonic, za co juz nie lubimy listkiewicza. no juz nie wspomne o tym, ze listkiewicz nie zalatwil nam mistrza w tym sezonie. teraz to ma na lazienkowskiej przechlapane na maxa :fu:

MaxxxiM
30-05-2003, 19:18
Z jednym chyba nie zaprzeczysz, że w tym sezonie ktoś chce nas spuścić do drugiej ligi. Po drugie - dziwie się ze Marczyk zrobił wam taki numer (i nam zarazem) mimo tego że miał telefony przed meczem od Listkiewicza (i Rogali prawdopodobnie). Na marginesie to przecież Marczyk wyszedł z budynku klubowego koło 23 (kolacyjka z działaczami Szczakowej).

o Boze jedyny! a winy pilkarzy w slabych wynikach nie widzisz?

szczepan
30-05-2003, 19:21
Zeszły sezon ,walka o grupe mistrzoską , i troche opóźniony mecz ,po sezonie spada Śląsk.Fakt nie macie układów w PZPN-ie... Niemówcie mi że wy się obawiacie o to że to Ruch ułoży ten mecz? nie rozśmieszajcie mnie? Z tego co każdy wie że w Legia ma największy wpływ w Pzpn-nie. I przestańmy mówić o układach, jak macie wygrać to wygracie, ale i tak będzie remis, ja wam to mówie. Ruch NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!

no tak powiedzmy wszyscy szczerze mam super uklady! i wiesz co zdradze Ci jeszcze jedna tajemnice niedosc ze juz za tydzien oddadza nam mistrz z 93 roku to za dwa tygodnie nasi przyjaciele z pzpn zabiora tego roczny tytul Wisle (lub Gksowi) i odda go nam...
aha i jeszcze jedno radze Ci nie pyskowac tu bo zadzwonimy do wujkow w pzpn i zalatwimy Wam spadek... do 4 ligi :D

Chopin_Legionista
30-05-2003, 19:24
układy nie układy ,ale grac trzeba co i tak super nie wychodzi 8o ....

NIEBIESKI
30-05-2003, 19:33
Oto cytat z forum Górnika (jeden z kibiców KSG) na temat tekstu super expressu - okuka boi się rogali:

Walenie w bambuko! Jak słyszę takie teksty, że legia boi się rogali bo ten ma układy w PZPN, to zaraz mi się robi wysypka na dupie. Większego ściemniania nie słyszałem. Kto jak kto, ale to legia ma największe układy w pzpn, a tekst ten może tylko świadczyć o tym, że w razie przegrania/zremisowania(czyt. podłożenia się) legii, kibice nie zarzucali jej puszczania meczów.

Taki tekst to tylko super expres może zamieścić.
. KAŻDY W POLSCE TO WIE O TYM ŻE LEGIA MA NAJWIĘKSZE UKŁADY (JESTEŚCIE JEJ OCZKIEM W GŁOWIE). I koniec tematu co do wpływu PZPN. Co do postawy piłkarzy to przyznam że grali słabo(np koncowka z Szczakowianka i Groclinem) ale rzadko(wiekszość punktów stracili przez sędziów- DOSPEL-RUCH uznana bramka dla Dospelowcow momo faulu,R-Widzew brak karnego dla Ruchu,Plock-Ruch karny dla Plocka i tak bez konca) LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TO JUŻ JEST CONAJMNIEJ 3,4 PKT!!!

MaxxxiM
30-05-2003, 19:36
aha i jeszcze jedno radze Ci nie pyskowac tu bo zadzwonimy do wujkow w pzpn i zalatwimy Wam spadek... do 4 ligi :D

a jak bedziesz grzeczny to zadzwonimy do pzpn i wujek listkiewicz zalatwi wam gre w uefa, bo w LM by bedziemy grac. w koncu wujek listkieiwcz jest obserwatorem uefa, wiec ile to roboty, ustawic mecz eliminacyjny i wylosowac nam pozniej latwa grupe :fu:

NIEBIESKI
30-05-2003, 19:40
............http://www.method.letawi.pl/ban/pok.gif...........

MaxyM
30-05-2003, 19:41
10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, :mod: .

MaxxxiM
30-05-2003, 19:41
............http://www.method.letawi.pl/ban/pok.gif...........

swoje preferencje seksualne zachowaj dla siebie. ja osobiscie wole milosc heteroseksualna, ale rozumiem twoja frustracje. na pewno znajdziesz sobei jakiegos milego chlopca :buhaha:

szczepan
30-05-2003, 19:44
legii, kibice nie zarzucali jej puszczania meczów.

.

no tak mowi to kibic druzyny ktorej ostatnie wynika sa bardzo "jasne sportowo"

KAŻDY W POLSCE TO WIE O TYM ŻE LEGIA MA NAJWIĘKSZE UKŁADY (JESTEŚCIE JEJ OCZKIEM W GŁOWIE). I koniec tematu co do wpływu PZPN.

ja jestem oczkiem w glowie mojej mamusi nie wiem jak Wy? :P

Co do postawy piłkarzy to przyznam że grali słabo(np koncowka z Szczakowianka i Groclinem) ale rzadko(wiekszość punktów stracili przez sędziów- DOSPEL-RUCH uznana bramka dla Dospelowcow momo faulu,R-Widzew brak karnego dla Ruchu,Plock-Ruch karny dla Plocka i tak bez konca) LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TO JUŻ JEST CONAJMNIEJ 3,4 PKT!!!

masz 100% racji! gdyby nie ten w odpowiednie miejsce zglawcony pzpn ktory zatrudnia samych najgorszych i wogole okropnych to byscie przeciez od 4 kolejek mistrza swietowali!
ale nie boj sie postaramy sie Wam zalatwic u "wujostwa" zeby za jakies 10 lat oddali Wam tegoroczny tytul!

szczepan
30-05-2003, 19:45

ej no kurde on akurat byl smieszny :P :D

MaxyM
30-05-2003, 19:47

Możliwe, ale niech ten ***** z honorem mini Pokemona Pika-Czu pisze swoje doznania na stronie 5-10-15.

MaxxxiM
30-05-2003, 19:49

Możliwe, ale niech ten ***** z honorem mini Pokemona Pika-Czu pisze swoje doznania na stronie 5-10-15.

albo na stronie teleranka, tam tez mieli moment slabosci jesli chodzi o homoseksualizm, a kolega preferuje chu** w du*** wiec tam by sie odnalazl :buhaha: :rotfl: :]

koLumb
30-05-2003, 20:07
Co do wyniku,to przekonamy sie jutro na Łazienkowskiej! ;) Wszystko w nogach piłkarzy. :>

Raffi
31-05-2003, 01:36
Boruc ma uraz pachwiny, ale prawdopodobnie mimo wszystko wystąpi przeciwko Ruchowi.

------------

Nie będzie Hadaja.
Ale coś mi się zdaje, że od następnego sezonu i tak wróci...

Radio
31-05-2003, 01:43
Pożyjemy zobaczymy mam nadzieję że Legia wygra dzisiejszy już mecz. Nie lubię nie jasnej gry, więc niech jutro wygra lepszy w Warszawie i Krakowie.. A co do układów nie znam, nie wiem nie jestem w nich.

PS. VCzuję dziś alkoholową więź z wyskokową cześcią forum.

1916
31-05-2003, 03:18
Ja myśle żeto będzie wygrana dwoma bramkami [...]

dozobaczenia dzis o 16 ;)

koLumb
31-05-2003, 13:32
;)
Dobra mu tu gadu gadu a tu trzeba sie na mecz zbierać!Godzina troszke nieodpowiednia,no ale cóz z PZPNem nie wygrasz!!Hmm to juz ostatni ligowy mecz na Łazienkowskiej,szkoda!!Legia-Ruch 3-0!! :)

Afgan
31-05-2003, 13:53
mysle, ze wygramy ze 2-0 8)

Tylko Legia, ukochana Legia...

Ruch-Chorzów.de
31-05-2003, 14:56
Co tu dużo gadać. Legia niestety wygra a Szczakowa zremisuje z Pogonią.
Mój typ 2-1 dla Was.

Bardzo bym się ździwił gdyby był remis 1-1, choć nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrowienia z Duesseldorfu

Kawa
31-05-2003, 16:00
Tyz stwiam na Legie 8) jakby inaczej. Iloma bramkami wygra to mi wisi.
Witam na forum Marku(?) super masz avartar '8

kamyk
31-05-2003, 17:09
nio wrescie 1-1 mareeeeeeekkkkkk saganowskiiiiiiiiiii!!!!!! gramy do konca! szoda ze nie mogelm byc dzis na lazienkowskiej:( bo mam sesie trawajaca tzn teraz w domu jestem w pulawach:)

Ruch-Chorzów.de
31-05-2003, 17:13
Tyz stawiam na Legie 8) jakby inaczej. Iloma bramkami wygra to mi wisi.
Witam na forum Marku(?) super masz avartar '8

Dzięki. Avartar to nikt inny niż Aria Giovanni (więcej jej biust) oraz herbek Ruchu.
Na razie 1-1 ale kto wie jak się mecz skończy.
Pozdrowienia z partnerskiego miasta Duesseldorf.
Od niedawna jest nawet nowa ulica "u nasz" - Warschauer Straße.
Wjeżdzając do miasta zawsze widać herby partnerskich miast w tym Syrenkę!
To tak na marginesie.

kamyk
31-05-2003, 17:20
2-2 szkoda :(( ale legio gramy do koncaaa!!!!!!! nie podajemy sie gramy do koncaaaaaaaaaaa!

kamyk
31-05-2003, 17:29
3-3 wrescieeeeeeeeeee!!!!!!! wlaczymy dalejjjjjj!!!!!!

kamyk
31-05-2003, 17:52
nio i niestety chyba koniec naszych marzen o puchary:(((( szkoda! dzikujemy legio za walke ! ehhhh trza budowac druzyne na nastepny sezon i wlaczyc o mistrza! legia kocham cie czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie!

Mrk
31-05-2003, 18:26
Nasze chujki sprzedały mecz - jestem tego prawie pewien.

Raffi
31-05-2003, 18:46
Nie można od razu mówić -nawet po takim meczu- o sprzedaniu. Niemniej bramki Ruchu jako żywo przypominały wszelkie najgorsze sytuacje, jakie pamiętam........Takich bramek nie można tracić...Bo potem są niepotrzebne komentarze

Hmmm...ten remis nikomu nie pasował. W sumie po co więc...

PS Ufff...nerwy mnie trochę złapały po tym meczu, bo okazji do strzelenia goli było zupełne multum...

peyek
31-05-2003, 18:53
Powiem wam co sie dzis stalo: Legia zremisowala mecz, ale to jest juz osmy mecz w tym sezonie. Malo? Prosze: przegrala rowniez 4 mecze. Co to oznacza? A no to ze w wiecej niz jednej trzeciej meczy stracila punkty. I jak my mamy walczyc o te puchary? Mnie najbardziej jebnela 2 i 3 bramka. Przeciez takie gole to Legia tracila z Wisla ale nie ***** z Ruchem. Ktos powinien beknac ale... tego nie zrobi zapewne :/
Aha... ciekawe jeszcze ile punktow bedzie potrzebowalo Zaglebie? Moze ktos to przeliczyc?

Aureliusz
31-05-2003, 19:05
Qrwa, przestańcie pierdolić, że Legia przegrała mecz. To pewnie tacy jak Ty pierwsi upuszczali stadion. Ja jednak zauważyłem, że zdecydowana większość została na swoich krzesełkach i śpiewała "Nic się nie stało...", "Jesteśmy z Wami..." i "Czy wygraywasz czy nie...". Zawodnicy po końcowym gwizdku usiadli na murawie i byli załamani. Nie wierzę, że udawali. Tak bywa, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Powiniśmy być z Legią na dobre i na złe, a tu słyszę, że sprzedali. Rzygać mi się chce, jak słyszę takie wypowiedzi.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię!
W moim sercu Legia, i na dobre i na złe!

Raffi
31-05-2003, 19:09
Pozytywy - to na pewno gra i walka Saganowskiego, żałuję że nie ma go w kadrze na Szwecję.....Sporo dobrych wejść Zielińskiego, na początku ładnie z dystansu walił Sokól , w drugiej połowie jakby całkiem opadł z sił. Vuko lepiej niż jego średnia z tej rundy, ale to jeszcze nie to...
Na początku świetna gra Boruca, przy golach w sumie nie miał chyba nic do powiedzenia, to raczej błędy Jóźwiaka czy Kiełbowicza....
Negatywy: Kucharz - niestety, tak nieudolnej gry w jego wykonaniu nie widzałem jeszcze w tym sezonie. Jóźwiak - przechodziło go wszystko , co się ruszało....Praktycznie Zielu musiał ratować przy co drugim wejśćiu Ruchu bokami

Aureliusz
31-05-2003, 19:24
A co do amej gry, to Legia znowu chciała wejśc z piłką do bramki. Tylko Sokół strzelał z daleka (chyba z 5 razy, ale 2 razy był blisko, tzn raz obok słupka, a raz nad bramką). Nowa gwiazga Grecji (Majewski) jak chciał strzelić z daleka, to kopnął na aut.
Poza tym dwa słupki. Drugi na fantastycznym szczupaku Sagana (szkoda, że nie wpadło), a pierwszy, sam nie wiem jak Svitlica to zrobił. Na początku meczu, bramkach wypluł piłkę, biegł do nie Svitlica i... zrobił wślizg i trafił z 1 metra piłką w słupek. Śmieszne. Gdyby był szybszy...

koLumb
31-05-2003, 19:29
:fu: :fu: :fu:
Bez komentarza zostawiam dziesiejszy wynik z Ruchem!!
:fu:
:fu:

Ostry
31-05-2003, 20:03
Chcę jeszcze wierzyć w puchary,ale po dzisiejszym meczu wszystko traci sens.Ja do tej pory nie wiem co robiła obrona przy drugiej i trzeciej bramce dla Ruchu.To była tragedia :fu: Szkoda tych kilku sytuacji,które mieli Saganowski i Svitlica.Za dzisiejszy mecz można pochwalić:
-Saganowskiego-strzelił dwie bramki,bardzo się starał
-Zielińskiego-łatał dziury w obronie,chociaż momentami chyba zbyt nerwowo wykopywał piłkę
-Vuko-często wychodził z kontrami,dużo walczył,ale to jeszcze nie ten Vuko,którego znamy z zeszłego sezonu
Kilka ładnych piłek wyjął Boruc,ale niestety nie widziałem dokładnie jak był ustawiony przy bramkach chorzowian.
Kończąc,mam nadzieję,że po meczu z Zagłębiem będziemy w o wiele lepszych humorach.

c_zary
31-05-2003, 20:58
Qrwa, ale to bezczelnie sprzedali. Zaraz mnie normalnie cos strzeli. Czy to sie wreszcie kiedys skonczy?

szczepan
31-05-2003, 21:02
caly zespol nie sprzedal ale takie osoby jak:
Vuko, beret, Kucharz hmmmm zagraly poprostu jak przedszokle...

sorry jezeli zawodnik z doswiadczeniem Jozwiaka zamiast do dosrodkowujacego idze od niego i tym samym sam sie pozbawia szans na blok a zarazem nie uczestniczy w walce o pilke to albo cofna sie w rozwoju albo cos jest nie tak...
albo pilka jest 2 metry od niego a ten do niej nie biegnie... albo krycie zawodnika na kilometr...
wynik nie korzystny a Kucharz oddaj opaske dwadziescia minut zamiast rzucic czy przekazac komus innemu i zejsc jak najszybciej... albo Matuszek godzine wybija pilke a pan kapitan nawet nie raczy zglosic uwagi sedziemu !

bardzo dobry mecz wedlug mnie Zielinskiego w obronie gral za 3, Sagana - chlopak walczyl! i Sokola - tak samo strala sie itd Artur w bramce tez staral sie jak mogl ale bramki to winna dziur w defensywie!

reszta przecietnie! bardzo przecietnie! Jarza, Kielbowicz, Stanko i Maja (ktory juz chyba myslal o greckich plazach :/)
do tego marnie Okuka... niestety Drago zrobil zle zmiany! Magiera to albo za wczesnie do podania wychodzil albo za pozno... Wrobel i Dudek raczej nie widoczni...

o Fujarczyk nie bede sie wypowiadal bo to kompromitacja! doliczone 2 minuty! jak zgodnie z dyrektywa za kazda zmiane powinny byc doliczone 30 sekund czyli juz mamy 3 minuty plus padlo 5 bramek czyli kolejna 1 minuta dwie plus przerwy w grze i gra na czas Matuszka!

Krzpac
31-05-2003, 21:10
ten wasz Jóźwiak to nieporozumienie... powinien się skupić na grze nie zas na lekturze Kowalczyka...

MaxxxiM
31-05-2003, 21:35
ten wasz Jóźwiak to nieporozumienie... powinien się skupić na grze nie zas na lekturze Kowalczyka...

nieporozumienie? a na czym skupiali sie pilkarze widzewa w czasie meczu z wisla?

Mrk
31-05-2003, 21:55
Qrwa, przestańcie pierdolić, że Legia przegrała mecz. To pewnie tacy jak Ty pierwsi upuszczali stadion. Ja jednak zauważyłem, że zdecydowana większość została na swoich krzesełkach i śpiewała "Nic się nie stało...", "Jesteśmy z Wami..." i "Czy wygraywasz czy nie...". Zawodnicy po końcowym gwizdku usiadli na murawie i byli załamani. Nie wierzę, że udawali. Tak bywa, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Powiniśmy być z Legią na dobre i na złe, a tu słyszę, że sprzedali. Rzygać mi się chce, jak słyszę takie wypowiedzi.

Oblej sobie głowę zimną wodą, idź na spacer, potem jeszcze raz oblej sobie głowę zimną wodą i obejrzyj powtórkę meczu...

Kiedy Legia zdobyła gola z 3 metrowego spalonego, to Ruch nawet specjalnie nie protestował wiedząc, że tego meczu nie przegra.
Druga sprawa - Conajmniej 2 bramki Ruchu to kpina. Nasi NIC nie zrobili, żeby piłka nie wpadła do bramki.
Wiadomo, pewności nie mam, ale według mnie (i nie tylko) sprzedali.
PS. Ja kocham Legię a nie piłkarzy. Jeżeli ktoś się nie przykłada do wykonywania poleceń trenera i działa na niekorzyść mojego klubu, to jest dla mnie ******.

szczepan
31-05-2003, 22:16
Zawodnicy po końcowym gwizdku usiadli na murawie i byli załamani. Nie wierzę, że udawali. Tak bywa, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Powiniśmy być z Legią na dobre i na złe, a tu słyszę, że sprzedali. Rzygać mi się chce, jak słyszę takie wypowiedzi.

1)ej po sluchaj jedno to krytyka po meczu a drugie to krytyka w czasie meczu!
z tego co piszesz wynika ze mamy bezkrytycznie podchodzic do wszystkie co jest zwiazane z znakiem (L)! a tak nie jest! na meczu caly czas dopingowalem itd i nawet poklocilem sie z kolesiem ktory wykrzykiwal "sprzedawczyki" ale nie poklocilem sie o to co mowi ale o to w jakim czasie!
bo teraz sam mowie otwarcie paru legionistow nie zagralo fair!

w naszym tez!

Aureliusz
31-05-2003, 23:23

Oblej sobie głowę zimną wodą, idź na spacer, potem jeszcze raz oblej sobie głowę zimną wodą i obejrzyj powtórkę meczu...

Kiedy Legia zdobyła gola z 3 metrowego spalonego, to Ruch nawet specjalnie nie protestował wiedząc, że tego meczu nie przegra.
Druga sprawa - Conajmniej 2 bramki Ruchu to kpina. Nasi NIC nie zrobili, żeby piłka nie wpadła do bramki.
PS. Ja kocham Legię a nie piłkarzy. Jeżeli ktoś się nie przykłada do wykonywania poleceń trenera i działa na niekorzyść mojego klubu, to jest dla mnie ******.
Oczywiście, jak jest koniec ligi, przedostatnia kolejka lub ostatnia, a drużyna przegrywa, to napewno sprzedała. Widzew też dzisiaj sprzedał Wiśle, żagłębie sprzedało Groclinowi i nawet Pogoń sprzedała Szczakowiance, bo jest biedna. Tak? No i oczywiście Legia sprzedała, bo bardziej się opłaca dostać na rękę, niż premie za europejskie puchary. Tak? A biedny Ruch pewnie musiał wziąć jakąś pożyczkę, bo tanio by nie kupił. Oczywiście. No tak, przecież istnieje spółdzielnia. Teraz już wszystko jasne.
Qrwa, taka polska mentalność, nie wygrał, to znaczy że sprzedał. A jeszcze tydzień temu krzyczałeś "Mistrza przy stole...". A to znaczy, że Legia nie kupuje meczów, tylko sprzedaje? Tak? Wtedy było czysto, a teraz nie? Najprościej jest mówić, że sprzedał. Tak mówisz, bo sam byś postąpił w ten sposób.
A prawda jest taka, że przez całą rundę Vuko, Kucharz, Kiełbik, Majewski nie są w formie. Ten mecz był tylko tego potwierdzeniem. Do tego starzy i nie jarzy Sokół i Jóźwiak, którzy mogą już tylko grać gorzej. Jedynie do Sagana, Jarzy, żiela i czasami do Boruca i Svitlicy nie można mieć pretensji. W wyniku ciągłych osłabień Legia nie miała szans na mistrza w tym sezonie i ten mecz był tylko esencją jej gry na przełomie ostatnich miesięcy.
Ale Ty pewnie myślałeś, że z dnia na dzień Stanko zacznie szybko biegać, Kucharz i Vuko i reszta nistąd nizowąd odzyskają formę. Ale i tak Cię nie przekonam, bo wg Ciebie napewno sprzedali. No i pewnie w zeszłym roku mistrza też kupili. Kto wie?

szczepan
31-05-2003, 23:38
1)cala druzyna napewno nie! 3-4 osoby wystarcza
2)widziales co dzisiaj robil Jozwiak? przeciez on popelnial bledy ktore popelniaja osoby dopieor uczace sie grac w pozadna pilke (krycie na kilometr, przy dosrodkowaniu cofal sie zamiast blokowac podanie, zero biegu, zero startu, zero reakcji!)
3)ja nie mowie o Ruchu! ja mowie o Jakubasie... pomysl sobie finalne rozmowy - i teraz tak? po jego przyjsciu (co jest na 90% pewne) i tak bedzie zmiana w kadrze itp i teraz albo zaplaci sie 1 milion wiecej bo druzyna bedzie grac w uefa albo 100 tys...

Majewski Kielbowicz Jarza Stanko no i nawet kucharz grali w tym meczu poporstu srednio... bardzo srednio... i tyle...

no ale Boruc, Zielinski czy Sagan pokazali niesamowita ambicje itp

Walek_C.Z.K
31-05-2003, 23:54
Nie ma co mówić ze Legia sprzedała mecz! Bo odnośnie pamiętnego meczu z Wisłą (6:0) wszyscy argumentują, że nie ma dowodów, wiec tytuł powinien wrócić do stolicy! Więc uważacie że tytuł nalezy sie nam, a teraz po meczu z Ruchem większość oskrża piłkarzy o sprzedaż! A dowody??? tych nie ma, więc nie widzę sensu komentowania,czy był sprzedany czy nie! troche obiektywizmu! Dla mnie też ten mecz był trochę dziwny, tak wielu szans na bramkę nie miała drużyna rywali już dawno, tak kiepskiej obrony dawno nie widzieliśmy, tak zamotanego Kucharza nawet w słabej formie jeszcze nie oglądaliśmy! A Jóźwiak, sam bym zagrał tak jak on (a jakbym pił mniej piwa to moze nawet lepiej), a on jest profesjonalistą a ja nie.... ale nikt nie ma dowodów, wiec mecz był czysty!

Mrk
01-06-2003, 01:01

Oczywiście, jak jest koniec ligi, przedostatnia kolejka lub ostatnia, a drużyna przegrywa, to napewno sprzedała. Widzew też dzisiaj sprzedał Wiśle, żagłębie sprzedało Groclinowi i nawet Pogoń sprzedała Szczakowiance, bo jest biedna. Tak? No i oczywiście Legia sprzedała, bo bardziej się opłaca dostać na rękę, niż premie za europejskie puchary. Tak? A biedny Ruch pewnie musiał wziąć jakąś pożyczkę, bo tanio by nie kupił. Oczywiście. No tak, przecież istnieje spółdzielnia. Teraz już wszystko jasne.
Qrwa, taka polska mentalność, nie wygrał, to znaczy że sprzedał. A jeszcze tydzień temu krzyczałeś "Mistrza przy stole...". A to znaczy, że Legia nie kupuje meczów, tylko sprzedaje? Tak? Wtedy było czysto, a teraz nie? Najprościej jest mówić, że sprzedał. Tak mówisz, bo sam byś postąpił w ten sposób.
A prawda jest taka, że przez całą rundę Vuko, Kucharz, Kiełbik, Majewski nie są w formie. Ten mecz był tylko tego potwierdzeniem. Do tego starzy i nie jarzy Sokół i Jóźwiak, którzy mogą już tylko grać gorzej. Jedynie do Sagana, Jarzy, żiela i czasami do Boruca i Svitlicy nie można mieć pretensji. W wyniku ciągłych osłabień Legia nie miała szans na mistrza w tym sezonie i ten mecz był tylko esencją jej gry na przełomie ostatnich miesięcy.
Ale Ty pewnie myślałeś, że z dnia na dzień Stanko zacznie szybko biegać, Kucharz i Vuko i reszta nistąd nizowąd odzyskają formę. Ale i tak Cię nie przekonam, bo wg Ciebie napewno sprzedali. No i pewnie w zeszłym roku mistrza też kupili. Kto wie?
Nie wiem co Ty piszesz? Mecz był sprzedany, a Ty jeszcze bronisz tych frajerów.
Jak się widzi wypadki na ulicach, to patrzy się na nie i mysli - "mnie coś takiego nigdy nie spotka". To, że nasza liga jest chora i skorumpowana wiemy od dawna. Zawsze jednak uważaliśmy (my legioniści), że sprzedawać, czy kupować to mogą tylko inne kluby, że nasi są zawsze czyści, że nas to nie może spotkać. Jednak stało się. Piłkarze, którzy przegrali mistrza, piłkarze którym na pucharach nie zależało, po prostu sprzedali Ruchowi bardzo cenny punkt.
Wiele meczy Legii już widziałem, ale takich goli nie traci się nawet w 3 lidze! To były wystawione bramki!!! Nie widziałeś, jak przy bramce na 2:2 nikt nie atakował zawodnika dośrodkowywującego? Nie widziałeś, że nikt nie przeszkadzał strzelającemu? Ja potrafię odróżnić brak formy od udawania, ale jak widać Ty masz z tym problemy.

PS. Kolego nie myl 2 różnych spraw! Lech dostał mistrza od PZPN, on go nie kupował na boisku.

Mrk
01-06-2003, 01:04
Nie ma co mówić ze Legia sprzedała mecz! Bo odnośnie pamiętnego meczu z Wisłą (6:0) wszyscy argumentują, że nie ma dowodów, wiec tytuł powinien wrócić do stolicy! Więc uważacie że tytuł nalezy sie nam, a teraz po meczu z Ruchem większość oskrża piłkarzy o sprzedaż! A dowody??? tych nie ma, więc nie widzę sensu komentowania,czy był sprzedany czy nie! troche obiektywizmu! Dla mnie też ten mecz był trochę dziwny, tak wielu szans na bramkę nie miała drużyna rywali już dawno, tak kiepskiej obrony dawno nie widzieliśmy, tak zamotanego Kucharza nawet w słabej formie jeszcze nie oglądaliśmy! A Jóźwiak, sam bym zagrał tak jak on (a jakbym pił mniej piwa to moze nawet lepiej), a on jest profesjonalistą a ja nie.... ale nikt nie ma dowodów, wiec mecz był czysty!
Dowodów nie będzie. Konsekwencji też nie będzie.
Mecz z Wisłą (6:0) prawdopodobnie był kupiony. Jednak zgodnie z zazadą, że kiedy nie dowodów, to nie ma winy, nie powinni nam go odebrać. PZPN bezprawnie nam go zabrał. Tu chodzi tylko o zasady.

PS. Chciałbym się mylić - na prawdę. Jednak za dużo faktów przemawia za tym, że mecz z Ruchem był kupiony.

Mrk
01-06-2003, 01:07
Coś mi sie przypomniało. Mój brat, który siedzi na krytej opowiedział mi po meczu o takim "śmiesznym" zdarzeniu, które miało miejsce w trakcie spotkania. W pewnym momencie Żyleta zaczęła śpiewać "my chcemy gola...". Wówczas wstał jakiś koleś i zaczął krzyczeć - "to se go ***** kupcie, zróbcie zrzutkę na Żylecie i gola kupcie". :]

Afgan
01-06-2003, 01:45
ja osobiscie nie uwazam aby Legia sprzedala mecz i nie wiem po co w ogole jest o to posadzanie pilkarzy... :hmm: czas na zmiany w Legii...wywalic Maje, Vukovica, Magiere...Ci pilkarze sa tak drewniani jak Pinokio we własnej osobie...aż żal mnie sciska jak widze ich gre...i to nie tylko w jednym spotkaniu...obrone mamy dziurawa jak ser szwajcarski...czas starych sie juz skonczyl czasna mlodziez tak to widze... :oho:

c_zary
01-06-2003, 02:37
ja osobiscie nie uwazam aby Legia sprzedala mecz i nie wiem po co w ogole jest o to posadzanie pilkarzy... :hmm:

Jesli oni tego nie sprzedali to jak w takim razie wytlumaczysz zerowa liczbe kartek podczas meczu, w ktorym jeden zespol walczy o byc albo nie byc w pucharach, a drugi o zycie?!

Aureliusz
01-06-2003, 07:59
ja osobiscie nie uwazam aby Legia sprzedala mecz i nie wiem po co w ogole jest o to posadzanie pilkarzy... :hmm:

Jesli oni tego nie sprzedali to jak w takim razie wytlumaczysz zerowa liczbe kartek podczas meczu, w ktorym jeden zespol walczy o byc albo nie byc w pucharach, a drugi o zycie?!
No to twoim zdaniem, nie dość, że Legia i Ruch się dogadały, to jeszcze wciąnęły do całej tej szopki sędziego? Czyżby?

Aureliusz
01-06-2003, 08:13

Nie wiem co Ty piszesz? Mecz był sprzedany, a Ty jeszcze bronisz tych frajerów.
Jak się widzi wypadki na ulicach, to patrzy się na nie i mysli - "mnie coś takiego nigdy nie spotka". To, że nasza liga jest chora i skorumpowana wiemy od dawna. Zawsze jednak uważaliśmy (my legioniści), że sprzedawać, czy kupować to mogą tylko inne kluby, że nasi są zawsze czyści, że nas to nie może spotkać. Jednak stało się. Piłkarze, którzy przegrali mistrza, piłkarze którym na pucharach nie zależało, po prostu sprzedali Ruchowi bardzo cenny punkt.
Wiele meczy Legii już widziałem, ale takich goli nie traci się nawet w 3 lidze! To były wystawione bramki!!! Nie widziałeś, jak przy bramce na 2:2 nikt nie atakował zawodnika dośrodkowywującego? Nie widziałeś, że nikt nie przeszkadzał strzelającemu? Ja potrafię odróżnić brak formy od udawania, ale jak widać Ty masz z tym problemy.

PS. Kolego nie myl 2 różnych spraw! Lech dostał mistrza od PZPN, on go nie kupował na boisku.
Tak, bronie ich, bo ci sami zawodnicy, którzy zrobili rok temu mistrza i nie mieli powodów sprzedawać meczu. Więcej by zyskali grając w europejskich pucharach, niż sprzedając mecz.
A może Ty byłeś jednym z tych, którzy wyszli sobie przed zakończeniem meczu? Ja zostałem do końca. I oprócz śpiewki (nota bene w czasie meczu) "Legia grać, ***** mać" nie słyszałem takich typu "Sprzedawczyki" czy "Legia to my". Za zakończenie natomiast zdecydowana większość zasiadających na Żylecie została na miejscach i odśpiewała podchodzącym piłkarzom "Mistzem Polski jest Legia" a także "Nic się nie stało" "Jesteśmy z Wami"(!) oraz "Czy wygrywasz czy nie". Spiewałeś to, zwłaszcza "Jesteśmy z Wami"? Bo kilka tysięcy innych tak. I tylko nieliczni, jak Ty pewnie myśleli o sprzedaniu. Tak, tylko myśleli, bo nikt się nie odważył krzyczeć "Sprzedawczyki" (a jeśli już, tak było (a nie słyszałem) to mogli być zagłuszeni. Oczywiście najlepiej uwierzyć w spiskową teorię dziejów i w ogóle nie chodzić na mecze.
A może po prostu byliśmy na dwóch innych meczach.
A co do bramek, to wcale nie były kuriozalne, wynikały raczej z błędów w kryciu.

szczepan
01-06-2003, 09:08
zajaczek caly czas nie kumasz! powtarzam Ci jestem pewien ze Marko zostal do konca itd ale jedna sprawa to pomagac w czasie meczu a druga to oceniac go po... obejrze na spokojnie mecz ale sadze ze nie zmienie zdania... cala dryzuna napewno nie oddala... Wielki Wielkie brawa dla Sagana, Boruca, Jacka... paru mialo poprostu zly dzien... ale co do gry paru? n/c...
tego nawet nie mzna bylo nazwac bledami!

mowisz ze grajac w pucharach wiecej by zyskali? Jozwiak ktory odchodzi z Legii? a jak jest narazie? narazie to klub nie wyplacil im premii za mistrzostwo... w pucharach moga pokazac sie mlodzi! a np.: Czarek? chyba jest juz troche za stary!

pytasz sie o kolejne przyklady: prosze bardzo remis 78 minuta schodzi nasz kapitan? wiadomo wynik nie korzystny... GKS przegrywa! a tu co? widziales ile oddawal opaske? chyba jakby mogl to by nawet ja zalozyl Zielinskiem na reke! przeciez ile razy bylo tak ze podawal najblizszemu zawodnikowi i podbiegal do lini? a czemu tearz zrobil inaczej? specerkiem pare metrow?
musze popatrzec na 2 bramke dla ruchu bo tam chyba ewidentni Vuko zamiast do pilki poszedl od niej... a do tego ten strzal? :/
musze jeszcze raz obejrzec mecz ale chyba nie zmienie zdania...

i jeszcze jedno zajaczek kibicowalem do konca! nawet poklocilem sie z gosciem ktory krzyczal "oddajcie nam kase zlodzieje" bo wtedy nie bylo na to czasu! byl czas na doping ale teraz mam prawo ocenic zawodnikow!

ps
a widziales ta sytuacje jak ten koles z ruchu nie trafil na pusta bramke? no co to byla za ustawienie! ja rozumiem ze 1 zawodnik moze zostac nie pokryty ale dwoch!

Nazgul
01-06-2003, 10:15
ja osobiscie nie uwazam aby Legia sprzedala mecz i nie wiem po co w ogole jest o to posadzanie pilkarzy... :hmm: czas na zmiany w Legii...wywalic Maje, Vukovica, Magiere...Ci pilkarze sa tak drewniani jak Pinokio we własnej osobie...aż żal mnie sciska jak widze ich gre...i to nie tylko w jednym spotkaniu...obrone mamy dziurawa jak ser szwajcarski...czas starych sie juz skonczyl czasna mlodziez tak to widze... :oho:

Maja - zdecydowanie. On ma za mały odsetek dobrych meczów w sezonie jak na piłkarza czołowej drużyny w kraju, i to już od kilku lat ale Vuko bym nie ruszał. Ten facet jest wolny, ale ma oczy dookoła głowy i nieprawdopodobny instynkt. Napiszę o nim tak, jak ktoś niedawno powiedział (chyba w C+) o Svitlicy - gdyby był ciutek szybszy miałby miejsce w pierwszej "11" Realu Madryt. Sezon miał słaby, niemniej kilka razy błysnął (Polonia, Górnik, Utrecht) - a nie zapominajcie jak grał rok temu... Vuko z Kucharskim zrobili Legii Majstra i Puchar Ligi - przy czym Vuko bardziej...

radzion
01-06-2003, 11:00
tak czytam wasze opinie i nie wiem czy mam sie smiac czy plakac!!zaczne moze od tego:piszecie ze mecz byl sprzedany!tylko powiedzcie co ten 1 punkt nam dal!nic nam nie dal,gdyby mialo byc tak jak piszecie to bysmy wygrali a nie zremisowali,poza tym znowu kontrowersyjny karny,2 bramka sagana ze spalonego!!!a poza tym ciekawe za co ruch by mial kupic ten mecz!!!!!!
mecz byl normalny,a to ze macie obrone do dupu to juz wasza sprawa,wasz problem,na jesien z nami przegralsicie,tam jakos nikt nie mowil ze mecz byl sprzedany,a teraz jak tracicie szanse na puchary to od razu wielkie halo i pretensje do calego swiata!!!

wiecej obiektywizmu!!!!

K.S RUCH CHORZÓW

yakuza
01-06-2003, 11:07
Mi również wydaje się ze w tym meczu nie wszystko odbyło sie tak jak powinno i być może Legia weszła w jakis układ z Ruchem. Bramki Ruchu to było osmieszenie obronców. Nasi defensywni zawodnicy kryli chorzowian na 10 metrów. Nie podbiegali wogole, dawali swobode i dawali sie ogrywać jak dzieci. Nie moze tak być. To jest ***** skandal ze mamy taką obrone. Piłkarze Ruchu od samego początku opozniali gre, sedzia nie reagował(ciekawe gdzie zostawił kartki...) a i naszym kopaczom wcale sie nie spieszylo a napewno nie przy stanie 3:3. Pilkarze obu drużyn poprostu staneli.
No i nie mamy pucharów, jestem wkurwiony ale to juz nie pierwszy raz w tym sezonie.
Jeśli obrona grała na tyle ile potrafi to jest cała do wymiany.
Jedyny pilkarz któremu zależalo to Saganowski.
Cóz. To juz jest koniec, nie ma już nic...

c_zary
01-06-2003, 11:38

No to twoim zdaniem, nie dość, że Legia i Ruch się dogadały, to jeszcze wciąnęły do całej tej szopki sędziego? Czyżby?
Moim zdaniem w takim meczu od walki i ambicji to powinny na boisku sie iskry sypac! O to w tym poscie chodzi, a nie o MIB!

R@dek (L)
01-06-2003, 11:52
http://www.legialive.pl/photos3/03ruch_ch2_f29.jpg Wie ktoś może czyje to dzieło ??

c_zary
01-06-2003, 12:07
http://www.legialive.pl/photos3/03ruch_ch2_f29.jpg Wie ktoś może czyje to dzieło ??
Do kibicow z takimi pytaniami! :look:
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=448&start=15

Mrk
01-06-2003, 13:21
Zajączek - dlaczego mi do cholery wmawiasz, że opuściłem stadion przed ostatnim gwizdkiem? Uważasz się za lepszego ode mnie? Opuściłem mecz tuż po ostatnim gwizdku. Nie miałem zamiaru dziękować sprzedawczykom, ale na meczu stałem do samego końca i do samego końca śpiewałem, bo nie wiedzieć czemu, jeszcze wierzyłem.
Jeżeli jesteś takim fanatykiem to idź teraz na stadion i zacznij śpiewać "nic się nie stało, ej wczoraj nic się nie stało". Dla mnie jednak się stało - kilku piłkarzy (nie twierdzę, że wszyscy) sprzedało mecz i już.
Nie mam zamiaru się wdawać z Tobą w dalszą polemikę, bo znowu zaczniesz mi wmawiać, że pierwszy wyszedłem ze stadionu...
Jak widzisz wielu forumowiczów ma podobne do mojego zdanie, więc uważasz nas wszystkich za lamerów, co opuszczają stadion przed ostatnim gwizdkiem i że sobie zbiorowo to wszystko uroiliśmy? Ty masz prawo sądzić inaczej niż my, ale nie osądzj nas. Jesteś idealistą, ale może to i dobrze. Czasami też bym tak chciał...

Radzion - z całym szacunkiem, ale macie tak cienki zespół, że gdyby Legii zależało na zwycięstwie, to byśmy Was pojechali 3:0 na stojąco. Pmiętam, jak w 1997 r. był mecz pomiędzy Legią a Ruchem i też się zakończył wynikiem 3:3, mimo, że Legia prowadziła już 3:1. Wtedy jednak padały "prawdziwe" bramki i było widać, że mecz nie jest ułożony. Teraz niestety to co innego.

Aureliusz
01-06-2003, 15:36
Zajączek - dlaczego mi do cholery wmawiasz, że opuściłem stadion przed ostatnim gwizdkiem? Uważasz się za lepszego ode mnie? Opuściłem mecz tuż po ostatnim gwizdku. Nie miałem zamiaru dziękować sprzedawczykom, ale na meczu stałem do samego końca i do samego końca śpiewałem, bo nie wiedzieć czemu, jeszcze wierzyłem.
Jeżeli jesteś takim fanatykiem to idź teraz na stadion i zacznij śpiewać "nic się nie stało, ej wczoraj nic się nie stało". Dla mnie jednak się stało - kilku piłkarzy (nie twierdzę, że wszyscy) sprzedało mecz i już.
Nie mam zamiaru się wdawać z Tobą w dalszą polemikę, bo znowu zaczniesz mi wmawiać, że pierwszy wyszedłem ze stadionu...
Jak widzisz wielu forumowiczów ma podobne do mojego zdanie, więc uważasz nas wszystkich za lamerów, co opuszczają stadion przed ostatnim gwizdkiem i że sobie zbiorowo to wszystko uroiliśmy? Ty masz prawo sądzić inaczej niż my, ale nie osądzj nas. Jesteś idealistą, ale może to i dobrze. Czasami też bym tak chciał...
1. Nie wmawiam Ci, że przed meczem opuściłeś stadion. To było pytanie. :look: bo nie wiem jak było. Weim tylko jak postąpiła większość.
2. Nie nazwałem Ciebie ani nikogo innego lamerem i nie miałem nic takego na myśli. Nie mówiłem też, że zbiorowo sobie uroiliście.
3. Nie uważam się za lepszego, jak to sugerujesz.
4. Mam inne zdanie, ale nie jestem idealistą. Są rzeczy, które mi nie odpowiadały, ale nie na tyle, aby wyrażać takie opinie jak Ty.
5. Szanuję Twoje zdanie, ale swojego nie zmienię.
Pozdrawiam i na tym kończę tę kwestię.
Ciąg Dalszy Nie Nastąpi

1916
01-06-2003, 16:02
No pewnie ze sprzedała - idzie koniec sezonu, za co oni pojada na wakacje ? a jak kazdy wie ruchowi punkty sa potrzebne, i wogle mysle że, ten mecz Legiunia miała przegrać :zly: ale cos nie wyszlo ..

Mrk
01-06-2003, 17:10
1. Nie wmawiam Ci, że przed meczem opuściłeś stadion. To było pytanie. :look: bo nie wiem jak było. Weim tylko jak postąpiła większość.
2. Nie nazwałem Ciebie ani nikogo innego lamerem i nie miałem nic takego na myśli. Nie mówiłem też, że zbiorowo sobie uroiliście.
3. Nie uważam się za lepszego, jak to sugerujesz.
4. Mam inne zdanie, ale nie jestem idealistą. Są rzeczy, które mi nie odpowiadały, ale nie na tyle, aby wyrażać takie opinie jak Ty.
5. Szanuję Twoje zdanie, ale swojego nie zmienię.
Pozdrawiam i na tym kończę tę kwestię.
Ciąg Dalszy Nie Nastąpi
I o to chodzi. Przecież ja Cię wcale nie namawiam, żebyś zdanie zmienił. To znaczy fajnie by było gdybym Cie przekonał. ;) Cały czas przedstawiam jedynie swoje zdanie i Ty się z tym nie musisz zgadzać. Na tym właśnie polega polemika na forum.
Z kontekstu twych wcześniejszych wypowiedzi można było wywnioskować, że ci, którzy sądzą, że Legia ten mecz sprzedała opuszczają stadion przed czasem. :) Tak to mniej więcej zrozumiałem. Dlatego cieszę się, że to sprostowałeś. ;)
Podkreślam, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i jeżeli ktoś uważa, że jego zespół sprzedał mecz to nie oznacza, że nie jest wiernym kibicem.

Pozdrawiam
:)

Mrk
01-06-2003, 17:11
No pewnie ze sprzedała - idzie koniec sezonu, za co oni pojada na wakacje ? a jak kazdy wie ruchowi punkty sa potrzebne, i wogle mysle że, ten mecz Legiunia miała przegrać :zly: ale cos nie wyszlo ..
Aż tak daleko bym się nie posuwał, ale kto wie, może masz rację. Być może jednak Saganowski nie wiedział o całym układzie i zamiast porażki mamy remis. :>

1916
01-06-2003, 17:56
Aż tak daleko bym się nie posuwał, ale kto wie, może masz rację. Być może jednak Saganowski nie wiedział o całym układzie i zamiast porażki mamy remis. :>

No tak, moja wypowiedz wyszla jak bym nie był zadowolony ze jest remis (no bo nie jestem tak jak z wygranej), sory - ale wiecie, to sa nerwy jednak ..i mialo byc jakos bardziej na luzie ..

kamyk
02-06-2003, 10:02
nio jak czytam wasze opinie to mi sie :* eh mi sie wydaje ze oni nie sprzedali meczu ale moze cos w tym jest nigdy sie tego nie dowiemy chyba ze po zakonczeniu kariery jakiegos zawodnika! a w slabszej formie napewno jest kucharz , vuko, beret i paru innych najwieksze wrazenie to stanko,sagan., boruc! i trza cos zaczac robc bo o pucharach to se mozemy pomarzyc juz! i myslec trzeba o nowym sezonie i o zmianach jakie na pewno nastapia!

Keleborn
02-06-2003, 10:39
Miałem się nie odzywać, bo myślałem że mnie trafi, ale...

... mamy tu doczynienia z typową chamską spółdzielnią końca lat 80'. Dla mnie wygląda to tak - spada Szczaka - Górnik bierze kasę i ich spuszcza. Ruch zostaje w barażach. Po co był Legii remis w Jaworznie? Miało go nie być, ale Szczakowianka kupiła Marczyka poza układem, dlatego Marczyk jest zawieszony do końca sezonu...

Tak wiem, brzmi to jak scenariusz piłkarskiego pokera II. Ale skoro na trybunach w sobotę byli ludzie którzy postawili po kilka tysięcy (!) na remis (jakoś dziwnie blisko honorowej...), to chyba sam zacznę wierzyć w te pierdoły, które napisałem powyżej.

PS Nie wierzyłem w to że Czarek jest w stanie sprzedać mecz. Żeby to przeboleć potrzebowałem całej niedzieli. Po prostu :*

legart
02-06-2003, 13:12
Ech sprzedali, nie sprzedali - to widowisko to było jedna wielka żenada, jak można tak dać sobie strzelić 3 bramki (jak juniorzy). Jedyne pozytywy to gra Saganiowskiego, Zielińskiego, Boruca i strzały z dystansu Sookołowskiego. Bardzo mi brakowało Surmy w środku pola. 8-