PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki chcemy stadion???

Dżon
28-01-2004, 00:07
Myślę, że to temat na czasie - jak (wg kibiców)powinien wyglądać nowy stadion? Gdzie powinna być nowa Żyleta? Jakie mają być kolory krzesełek i czy coś powinno być z nich ułożone? (taka duperela, ale warto byłoby aby ktoś także w tej sprawie pomyślał i nam nie zrobił jakichś durnych kolorów) Czy podoba Wam się np. pomysł, żeby na nowej Żylecie był taki sam układ krzesełek jak na starej (napis "LEGIA" z zachowaniem kolorów) czy może lepiej zrobić coś nowego (kształt żyletki?) :hmm:

Tuzin...
28-01-2004, 01:12
Jestem za tym zeby trybuny byly podwyzszone - tak jak jest w Gelsenkirschen czy np londynskim stadionie The Valley - najlepiej 2m bo tyle maja akurat flagi wysokosci :] A co do krzeselek, to ja osobiscie nie chce zadnych kolorow ani wzorow - niech beda szare (np takie jak na glownej w Chorzowie) na calym stadionie. Zyleta za bramka.

Tuzin...
28-01-2004, 01:13
Aha najlepiej zeby na nowej Zylecie za bramka w ogole nie bylo krzeselek, ale to raczej niemozliwe 8o

c_zary
28-01-2004, 02:04
A ja bym to wszystko wyburzyl i od nowa cala infrastrukture postawil zamiast bawic sie w jakies dostawianie trybun 8o

Harcerz
28-01-2004, 02:31
A ja bym to wszystko wyburzyl i od nowa cala infrastrukture postawil zamiast bawic sie w jakies dostawianie trybun 8o

Przeciez ma byc nowy na miejscu basenow :)

c_zary
28-01-2004, 02:59

Przeciez ma byc nowy na miejscu basenow :)
8- Kurna tego nie doczytalem, co za gapa :oho:

ems
28-01-2004, 03:14
ja chce stadion wielki w **** i wypasiony w kosmos

Mini
28-01-2004, 08:26
ja chce stadion wielki w ch** i wypasiony w kosmos

i wyjebany na maksa :banan:

intryguje mnie sprawa umieszczenia trybun. Żyleta za bramką no tak bo bilety tam tańsze i najbardziej zagorzali (i po gorzale tez) fani ale to jakoś dziwnie będzie wyglądać :hmm:

Beny
28-01-2004, 08:33

i wyjebany na maksa :banan:

intryguje mnie sprawa umieszczenia trybun. Żyleta za bramką no tak bo bilety tam tańsze i najbardziej zagorzali (i po gorzale tez) fani ale to jakoś dziwnie będzie wyglądać :hmm:

Będzie stał, to się będziem martwić. 8)
Radziliśmy sobie do tej pory, to i w przyszłości damy radę.
Dziwnie wyglądać? - mają tak chyba m. in. Lech, Widzew, MU, Liverpool, Milan, Juve, Real itd. Chyba kwestia przyzwyczajenia, no i pojemności trybun za bramkami.

A jak będzie stał, to po pierwszym meczu normalnie się upiję... :>

Adam-oldboy
28-01-2004, 08:47

To żaden wyczyn będzie. Przecież wokół trybun w czasie meczu stanie 200 punktów, gdzie sprzedają piwo (ale tylko w plastikowych kubkach) ;)

Mini
28-01-2004, 08:53

To żaden wyczyn będzie. Przecież wokół trybun w czasie meczu stanie 200 punktów, gdzie sprzedają piwo (ale tylko w plastikowych kubkach) ;)

a tymbarku nie bedzie :rotfl:

Dżon
28-01-2004, 10:07
Kurde, po co w sumie to moje zapytanie o krzesełka, skoro stadion ma być full pełen - krzesełek ma nie byc widać i tyle :rotfl:
Ale i tak patent ze wszystkimi krzesełkami na szaro jest totalnie z dupy - niech będzie widać siakiś napis np. na zdjęciach łoficjalnych i takich tam...

Q_(L)
28-01-2004, 10:08

Dla abstynenta to będzie duzy wyczyn :]

p.s. Ja chcę tak jak napisał ems... full wypas :D

Beny
28-01-2004, 10:19

Dla abstynenta to będzie duzy wyczyn :]

Dzięki. :) Wiedziałem, że kto jak kto, ale Ty zrozumiesz. [;)]

Włóczykij
28-01-2004, 10:21
A mi rybka by byl fajny z lotu ptaka '8 I aby żyleta byla za bramka, jak w UE :rotfl:

Lakers
28-01-2004, 10:25
żyleta mysi pozostać na swojim miejscu zdecydowanie. nei ożę być tam żadnych barierek i tym podobnych utrudnień dla nas . Powinno też byc zachowane prawo jakie panuje na żylecie i by nie było jazd z biletami ze beda wymagac by siedzec tam gdze jest jego miejsce. Trybuna musi byc tez przystosowana do naszych sektorówek !!i do tego by kartoniady wygladały efektownie a reszta to juz ich sprawa ... :rotfl:

Lulek
28-01-2004, 11:29
Krzesełka muszą mieć koniecznie legijne motywy-tak jak wygląda obecna Żyleta mógłby wyglądać układ krzesełek na całym stadionie.A nowa Żyleta powinna być za bramką,a trybuny podwyższone.

Dżon
28-01-2004, 12:17
Powinno też byc zachowane prawo jakie panuje na żylecie i by nie było jazd z biletami ze beda wymagac by siedzec tam gdze jest jego miejsce
O! I to jest słuszne spostrzeżenie!

Mini
28-01-2004, 12:19
Powinno też byc zachowane prawo jakie panuje na żylecie i by nie było jazd z biletami ze beda wymagac by siedzec tam gdze jest jego miejsce
O! I to jest słuszne spostrzeżenie!

nie ma mowy. tyle ochrony niebedzie żeby grzecznie usadziła każdego na miejscu które ma na bilecie.
i 40 tysiecy ludiz to tak od razu nie przyleci

chciałbym sie mylić :>

Lakers
28-01-2004, 12:31
ja to nawet nie widze sobie tego ze bedze 40 tys ludzi ... max to z 25

czemu piszecieze zyleta za bramką przeciesz to bedzie maskra . efektowneij oprawy widac jak sa robione zwdłuz lini boisa ... pozatym w TV widac nas cały czas

Mazi
28-01-2004, 13:27
hmm... z jednej strony boiska fajnie było ,gdyby krzesełka tworzyły nasz herb ( coś a'la Poljud Hajduka ) , z drugiej mógłby być napis LEGIA i tam mógła by byś Nasza Stara Dobra Żyleta :> . Mam nadzieję ,że nie zostanie ona przeniosiona za bramkę ,aczkolwiek, gdyby tak musiałoby być (ceny biletów itp.) to pogodziłbym się z tym :] .

hmm... chciałbym by przynajmniej na nowej Żylecie był płot - na flagi - nie chcę stadionu jak w Anglii- trybuny tuz za linią autową .

to tyle w wersji alkoholowej :D:D

a tak naprawdę to fajnie by było , gdyby wogole coś zbudowali :oho:

c_zary
28-01-2004, 14:15
Podzielam zdanie Lakersa. Zyleta musi zostac tam gdzie jest i nie ma *****, zeby byla za bramka.

Kawa
28-01-2004, 14:44
Podzielam zdanie Lakersa. Zyleta musi zostac tam gdzie jest i nie ma ch**, zeby byla za bramka.
To nie przejdzie. Wszedzie ceny biletów na "prosta" są wyskowie bo to najlepsze miejsca, a przecietnego dzieciaka ktory siada na Żylecie nie bedzie na to stać. A oprawy bedzie dobrze widać i zza bramki

*PRZEMO*
28-01-2004, 14:57
Podzielam zdanie Lakersa. Zyleta musi zostac tam gdzie jest i nie ma ch**, zeby byla za bramka.

Tak, ale gdy żyleta przeniesie się za bramke to byłoby udogodnienie dla tychco nie stosują się do miejsc na biletach. Na rybunie wzdłuż napewno będa egzekwować miejsca (qkońcu to stadnionna europejkim poziomie ma byc ;) ) a za bramką stał by poprosu młyn i koniec,

foks
28-01-2004, 15:12
zyleta? zyleta zawsze bedzie tam gdzie jest, na starym stadionie pozostanie i w naszych sercach. trybuna dla najfanatycziejszych fanow? za bramka koniecznie. jak w calej europie, najtansze bilety, siedza sami kumaci ktorzy chca dopingowac, nawet dobrze widac, a oprawy... na luku wygladaja zajebiscie a zawsze mozna je i robic w innych miejscach posylajac tam swoich ludzi. ciekawe czy bedziemy miali 2 luku dla siebie czy jeden dla przyjezdnych, ale sadzac iz luk to bedzie z 5 tys miejsc to beda dwa dla nas a dla przyjezdnych bedzie na zakrecie miejsce;) wtedy jak za kilka lat sie rozwiniemy to bedzie mozna robic naraz 2 pokazy ultras po dwoch stronach, rownie skomplikowane. ale narazie po wybudowaniu nowego stadionu musimy wszyscy razem siedziec i zrobic jeden porzadny mlyn za bramka :) i tyle z mojej strony..
pozdrawiam
foks

Dżon
28-01-2004, 15:13
Oprawy za bramką też wyjdą, tyle że np. w tv nie będzie ich tak dobrze widać, chyba, że idioci z mediów zaczną wreszcie zwracać uwagę także na oprawy.
Zresztą co, kurde! My nie damy rady???
:zyleta:

foks
28-01-2004, 15:14
a jeszcze zapomnialem dodac ze jesli chodzi o krzeselka to ja jestem za tym by na luku byly takie cos ala jak w kinie:) chodzi mi ze skladane, z takimi spotkalem sie na psg na boulougne. maja ten plus ze mozna stac caly mecz i stoi sie na rownym betonie, wygonie po tym chodzi a nie trzeba sie gimnastykowac na krzeselkach i ich niszczyc:)
pozdrawiam
foks

domber
28-01-2004, 17:01
a jeszcze zapomnialem dodac ze jesli chodzi o krzeselka to ja jestem za tym by na luku byly takie cos ala jak w kinie:) chodzi mi ze skladane, z takimi spotkalem sie na psg na boulougne. maja ten plus ze mozna stac caly mecz i stoi sie na rownym betonie, wygonie po tym chodzi a nie trzeba sie gimnastykowac na krzeselkach i ich niszczyc:)pozdrawiam
foks

w takim razie tam moze wogole nie byc krzeselek po co wydawac pieniadze na kilka tys krzeselek skoro i tak nie beda sluzyly do siedzenia

bo ja myslalem ze na "nowej" zylecie to bedziemy siedziec ;)

Kawa
28-01-2004, 17:05
piknik piknik :rotfl:

domber
28-01-2004, 17:09
piknik piknik :rotfl:

smiej sie smiej niedlugo wszyscy bedziemy piknikami ;)

Adiq
28-01-2004, 17:26
w takim razie tam moze wogole nie byc krzeselek po co wydawac pieniadze na kilka tys krzeselek skoro i tak nie beda sluzyly do siedzenia
A jak byśmy robili choreografie kartonowe? :>

domber
28-01-2004, 17:28
A jak byśmy robili choreografie kartonowe? :>

hehe to nie moj problem ja sie tym nie zajmuje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

yyyyyy

i tu mnie masz , nie mam pojecia

Adiq
28-01-2004, 17:46
http://www.legia.com.pl/pl/inc/stadion/05.jpg
Tak patrzę na to zdjęcie i zastanawia mnie gdzie mają powstać te wszystkie ośrodki sportowo-rekreacyjne, parking, hala i inne obiekty o których kiedyś bez przerwy mówiono, jeśli stary stadion ma zostać, a nowy ma być wybudowany od strony Czerniakowskiej.

Beny
28-01-2004, 17:49
A nie na miejscu obecnych dwóch boisk treningowych? :hmm:

ems
28-01-2004, 17:51
tam albo na miejscu obiektow basenowych

kozer
28-01-2004, 17:57
To gdzie co i jak ma wyglądać, będziemy ustalać jak zacznie się budowa. Teraz chyba trochę za wcześnie.

Adiq
28-01-2004, 18:05
http://www.stadion.waw.pl/rep_foto/scan0004.jpg

OK już wiem. :D

Foxx
28-01-2004, 18:14
Pewny jesteś? '8

http://www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_040127/sport_a_1-1.jpg

MTP
28-01-2004, 19:37
zyleta? zyleta zawsze bedzie tam gdzie jest, na starym stadionie pozostanie i w naszych sercach
Z tym się zgadzam Żyleta jest jedna jedyna i ja zawsze bede pamiętał że kiedyś to był 1 sektor.
Młyn za jaką bramka?młyn to ma byc cały stadion ;)!A poważnie to co My jesteśmy Lech Widzew Milan? Nie Legia i my powinniśmy młyn tak samo położony!
Wg mnie to ten stadion to kacze gadanie!

c_zary
28-01-2004, 19:55
Przede wszystkim to nie wiem jak Wy tro sobie wyobrazacie porownania do innych mlynow w Europie, te do Lecha czy RTSu tez sa z reszta nie na miejscu. Przeciez na ten stadion nie bedzie przychodzic na kazdy mecz po 40 tysiakow ludzi tylko jak przyjdzie polowa tego to bedzie dobrze. Jak to sobie wyobrazacie? Jak bedzie 20 000 to polowa z nich na luku ma siedziec? Polskich realiow nie ma co porownywac do zachodu, a argument z cenami biletow nie jest przekonywujacy. Przeciez u nas wczesniej ceny tez nie byly najtansze na Zylecie tylko na zakolach wiec nie rozumiem dlaczego niby teraz mamy sie tam przeniesc? Bo tak jest wlasnie na innych stadionach? To ze oprawe lepiej robi sie na lukach tez jakos nie lykam. Uwazam, ze na pewno lepsza wizualnie choreografie mozna zrobic na trybunie "prostej" :)

Kawa
28-01-2004, 20:07
Czarek, ale teraz "łuki" nie beda tak daleko od boiska jak obecnie.

c_zary
28-01-2004, 21:10
Czarek, ale teraz "łuki" nie beda tak daleko od boiska jak obecnie.
Ale stadion tez bedzie 3 razy wiekszy a ludzi 3 razy tyle chodzic nie bedzie. Ceny musza byc podobne bo inaczej smiesznie by wygladalo, ze ludzie siedza na lukach, a po srodku pustka. Z reszta na pewno nie wszyscy beda podzielac Wasz entuzjazm co do przejscia z Zylety na luk i wtedy na dobre nikomu to nie wyjdzie. Nie rozumiem co Was do tych lukow tak ciagnie :hmm: Nie porownujcie sie tu do zachodu bo tam wiekszosc na trybunach to pikniki, a u nas jest na odwrot i takie akcje jak z lukiem nie przejda chyba, ze ktos na sile bedzie chcial to zrobic ale wtedy nie przewiduje nic dobrego.

emde
28-01-2004, 21:16
Nie porownujcie sie tu do zachodu bo tam wiekszosc na trybunach to pikniki, a u nas jest na odwrot i takie akcje jak z lukiem nie przejda chyba, ze ktos na sile bedzie chcial to zrobic ale wtedy nie przewiduje nic dobrego.

Jesli uwazasz ze np. we Wloszech na lukach siedza pikniki to 8-

Ceny na bank pojda w gore i chocby dla mnie 35zl (przykladowa cena) za miejsce na prostej bedzie wysatarczajacym argumentem zeby przeniesc sie za bramke...

Beny
28-01-2004, 21:18
Spokojnie Panowie, mamy jeszcze dużo czasu. Ale obawiam się, że ze względów czysto ekonomicznych może być nieciekawie z umiejscowieniem młyna tak jak jest do tej pory. Łącznie z przymusową przeprowadzką za bramki. Czarek nie przewidujesz nic dobregow takim wypadku? Zgoda. Ale ktoś będzie musiał ustąpić, a na otwarty konflikt gospodarza stadionu z kibicami, żadna ze stron nie może sobie pozwolić. Nie wierzę też, że ceny biletów pozostaną na niezmienionym poziomie. Cała infrastruktura będzie wymagała dużych nakładów na jej utrzymanie. Przy dzisiejszych cenach moim zdaniem to nierealne.

Krótko mówiąc pożyjemy, zobaczymy.

Porter
28-01-2004, 21:23

zgadzam sie z przedmówcą :D
przekozacki pomysł zeby z kolorowych krzesełek utworzyc zylete :+:

niech jeszcze zrobią ładniejsze czirliderki i zeby wystepowały topless albo w ogóle dressless :rotfl:

c_zary
28-01-2004, 21:24
Nie porownujcie sie tu do zachodu bo tam wiekszosc na trybunach to pikniki, a u nas jest na odwrot i takie akcje jak z lukiem nie przejda chyba, ze ktos na sile bedzie chcial to zrobic ale wtedy nie przewiduje nic dobrego.

A mozesz mi wskazac gdzie tak napisalem?? :hmm:

emde
28-01-2004, 21:39

Przeciez specjalnie to zacytowalem :look: wyraznie napisales ze na zachodzie to pikniki i u nas z lukiem to nie przejdzie, skoro Milan moze siedziec za bramka to my nie mozemy?

Porter
28-01-2004, 21:42

Ceny na bank pojda w gore i chocby dla mnie 35zl (przykladowa cena) za miejsce na prostej bedzie wysatarczajacym argumentem zeby przeniesc sie za bramke...

za 3 lata beda nowi małolaci , jak sie jest małolatem trzeba w miescie czesto kminic hajs , czesto go nie ma , ciezko uzbierać na wejscie :/

c_zary
28-01-2004, 21:49

Przeciez specjalnie to zacytowalem :look: wyraznie napisales ze na zachodzie to pikniki i u nas z lukiem to nie przejdzie, skoro Milan moze siedziec za bramka to my nie mozemy?
Przeciez wyraznie napisalem, ze na zachodzie przewazaja pikniki na stadionie - nigdzie nie ma napisane, ze siedza na lukach!! :help: U nas jest na odwrot wiec bez sensu jest zeby ludzie cisneli sie na luku, a reszta stadionu wiala pustkami.
Jesli chcesz siedziec na luku dlatego bo tak siedzi Milan to sorry...

-=CoReY=-
30-01-2004, 23:11
Oprawy za bramką też wyjdą, tyle że np. w tv nie będzie ich tak dobrze widać, chyba, że idioci z mediów zaczną wreszcie zwracać uwagę także na oprawy.
Zresztą co, kurde! My nie damy rady???
:zyleta:

Wydaje mi się, że TV interesuje się tym ... przecież Canal + pokazuje je ZAWSZE kiedy wychodzą zawodnicy. TVP tak samo ... ale jest to chyba spowodowane tym, ze tylko to mogą pokazywać:rotfl:

Kolejny przykład to prasa - Przegląd (Przekręt) Sportowy, Życie Warszawy, Gazeta Wyborcza ... zawsze jesteśmy pokazywani ... częściej niż piłkarze :D