PDA

Zobacz pełną wersję : Bluzy i nadruki

el majoneze
27-01-2004, 20:30
Mam konkretne pytanie.Pare miesiecy temu była taka akcja ze mozna było sobie zrobic nadruk na koszulkach bluzach itd(minimum 12 sztuk) i to wszystko działo sie w sklepiku przy Legii..wiec czy jest to dalej aktualne,czy ktos tam cos robił jesli tak to jakie są koszty i ewentualnie w jakim innym miejscu mozna to zrobic.. :)

b3nito
27-01-2004, 21:17
Mam konkretne pytanie.Pare miesiecy temu była taka akcja ze mozna było sobie zrobic nadruk na koszulkach bluzach itd(minimum 12 sztuk) i to wszystko działo sie w sklepiku przy Legii..wiec czy jest to dalej aktualne,czy ktos tam cos robił jesli tak to jakie są koszty i ewentualnie w jakim innym miejscu mozna to zrobic.. :)

tanio i niezle robi Schulz w Lodzi-my tam robilismy bluzy ,koszulki i szaliki
Mokotowa-dobrze wyszly 8)

Maniek
27-01-2004, 21:21
Ul. Postępu 5... Robiłem tam nazwisko i numer na koszulce... jakośc bardzo dobra a co do ceny to nie wiem czy jest atrakcyjna bo nie mam porównania ale jak jest więcej niz jedna sztuka to koleś daje upusty...

Porter
27-01-2004, 22:08
ktoś kiedys w podpisie miał banner stroki http://www.mastiff.prv.pl

el majoneze
27-01-2004, 23:02

tanio i niezle robi Schulz w Lodzi-my tam robilismy bluzy ,koszulki i szaliki
Mokotowa-dobrze wyszly 8)

a masz tam jakis adres??

^m@rcin^
28-01-2004, 09:21
http://www.fb03.boo.pl/bl2.jpg
http://www.fb03.boo.pl/bl1.jpg

Bluzy szyte pod krakowem na zamowienie nadruk w Sosnowcu cena 68 zl.
Szulca ja osobiscie nie polecam.

Włóczykij
28-01-2004, 10:23
Marcin ma racje, Szulc ma renome, ale przekreca literki 8-

Lakers
28-01-2004, 10:28
zgadzam sie z tymi opiniami ! nei jest dokładny w tym co robi

^m@rcin^
28-01-2004, 10:32
zgadzam sie z tymi opiniami ! nei jest dokładny w tym co robi

Pozatym poza flagami nic wiecej sam nie robii.

dyha
28-01-2004, 10:59

odradzam !!

ponad 2 miesiące temu za owilismy tam nasze bluzy i do dzisaj nie ma ani bluz , ani nawet zwróconej zaliczki :/ na dodatek A. na cały czas wylonczoną komorke i nie odzywa sie na GG. Jakby ktos z was mogl prosze o kontakt z nim.

el majoneze
28-01-2004, 14:32
http://www.fb03.boo.pl/bl2.jpg
http://www.fb03.boo.pl/bl1.jpg

Bluzy szyte pod krakowem na zamowienie nadruk w Sosnowcu cena 68 zl.
Szulca ja osobiscie nie polecam.

dobra dzieki ale masz tam jakies namiary??na bluzy jak i na napisy...??
jakby Ci sie chciało,miałbys czas to mogłbym np.wyłac Ci jakos hajs i projekty i bys takie cos załatwił??a ile tych bluz musi byc zeby był taki koszt??

Wasil
28-01-2004, 22:06

odradzam !!

ponad 2 miesiące temu za owilismy tam nasze bluzy i do dzisaj nie ma ani bluz , ani nawet zwróconej zaliczki :/ na dodatek A. na cały czas wylonczoną komorke i nie odzywa sie na GG. Jakby ktos z was mogl prosze o kontakt z nim.

Ja miałem tak koszulki robić ,ale mejlami nic się nie da załatwić (czekam od 2 tyg. na odpowiedź). Na szczęście kasy żadnej nie wpłaciłem.

Porter
28-01-2004, 22:08

odradzam !!

Ja miałem tak koszulki robić ,ale mejlami nic się nie da załatwić (czekam od 2 tyg. na odpowiedź). Na szczęście kasy żadnej nie wpłaciłem.
Urwał Nać! :fu: A juz mielismy tam szale i bluzy robić dzieki dyha :krol:

Włóczykij
28-01-2004, 22:21

odradzam !!

Dokładnie dyha wielka dziękówa za to, my kibice Świtu mielismy tam tez bluzy robic, jeszcze raz dzieki [ok]

^m@rcin^
29-01-2004, 10:05
http://www.fb03.boo.pl/sklep_kibica/bluza.jpg

http://www.fb03.boo.pl/sklep_kibica/bluza1.jpg

Cena bluzy to 65zł. Bluzy są z kapturem + kieszeń (tzw. kangur) oraz bez kieszeni

Kafus
30-01-2004, 14:03
Ponawiam prosbe Dyhy...

Gdyby ktos mial jakikolwiek kontakt z Adamsem.. z firmy masstiff.. to prosze zeby dal mi znac.

pozdro!

dyha
30-01-2004, 22:34

odradzam !!

Dokładnie dyha wielka dziękówa za to, my kibice Świtu mielismy tam tez bluzy robic, jeszcze raz dzieki [ok]

a ja 700 zł zaliczki wplacilem :/
odezwal sie do mnie koles na GG pisze ze tezxwplacil kase i dupa :/ ani znaku życia :/

Zajacc
30-01-2004, 23:02
Dyha spoko, tez miałem podobną sytuacje, ale oczywiscie z happy endem... A. jest po prostu bardzo pracowitym i zabieganym człowiekiem :) Ja wpłaciłem od razu całą kase, więc spokojna dupa...

Kontaktu innego prócz GG i kom. nie mam.

dyha
30-01-2004, 23:11
Dyha spoko, tez miałem podobną sytuacje, ale oczywiscie z happy endem... A. jest po prostu bardzo pracowitym i zabieganym człowiekiem :) Ja wpłaciłem od razu całą kase, więc spokojna dupa...

Kontaktu innego prócz GG i kom. nie mam.

mam adres domowy :)

Zajacc rozumiem praca , pracą , ale 2 miesiące ? i to teraz czuje sie wychujany , bo ani bluz , ani kontaktu , ani kasy :/

Zajacc
30-01-2004, 23:17
Rozumiem Twoje wku**ienie bo czułem to samo, dlatego napisałem zeby Was troche uspokoic :]

Łysolek
31-01-2004, 08:38

odradzam !!

oki 8- ale żeś mnie zdziwił 8-

bayo
01-02-2004, 02:36
A nam Adams zrobił świetne bluzy, szybciutko i to jeszcze myśmy nawalili, bo wróciły do Warszawy i musiał drugi raz podesłać [na poczcie leżały i nie zdążyliśmy odebrać].
Wiadomo, że w takich sytuacjach rodzą się emocje, ale to firma z Warszawy, "swoja" więc chcąc niechcąc trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać. Taką mam koncepcję '8

Łysolek
01-02-2004, 11:16
Niestety nie wiadomo co się stało z Adamsem , również wśród CF nie wiedza co sie z Nim dzieje ?? Musicie uzbroić sie w cierpliwośc , gdyż Adams chwilowo zaginął 8-

dyha
01-02-2004, 12:11
Niestety nie wiadomo co się stało z Adamsem , również wśród CF nie wiedza co sie z Nim dzieje ?? Musicie uzbroić sie w cierpliwośc , gdyż Adams chwilowo zaginął 8-

z rozmow telefonicznych wiem ,ze czesto wyjezdzal ... :/

ems
01-02-2004, 13:17

z rozmow telefonicznych wiem ,ze czesto wyjezdzal ...

rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale tak jak napisal Lysolek nie wiemy co sie z nim dzieje, mam nadzieje ze nic mu sie nie stalo :/ ... jak tylko bede cos wiedzial to dam znac, a tymczasem przystopuj... bo nie mowisz o gosciu ktorego nikt nie zna.

foks
01-02-2004, 13:28
tak jak ems mowi, nie ma z nim kontaktu wiec nie mozna narazie rozwiazac sprawy. jedyne co pozostaje to czekac i przystopowac ta anty reklame jaka sie pojawila. to w zaden sposob nie pomoze nikomu. serio.
pozdro
foks

dyha
01-02-2004, 14:15
tak jak ems mowi, nie ma z nim kontaktu wiec nie mozna narazie rozwiazac sprawy. jedyne co pozostaje to czekac i przystopowac ta anty reklame jaka sie pojawila. to w zaden sposob nie pomoze nikomu. serio.
pozdro
foks

ja tylko napisalem co on mi mowil gdy dzwonilem do niego ...

szczepan
01-02-2004, 20:09
pozdro
foks

ja tylko napisalem co on mi mowil gdy dzwonilem do niego ...

no dobra Dyha ale slyszales ze kontaku nie ma nikt narazie...

a ja osobiecie mam dwie rzeczy stamtad i jak narazie nie zaluje...

ewryk
02-02-2004, 13:58
Koles troszke przegina i mozna sie wq bo, jak nie wymowka ze wyslal te bluzy do Wroclawia to znowu problem z oddaniem kasy, tak sie chyba nie robi ? Mam nadzieje, ze sie wkrotce odezwie!!!

ems
02-02-2004, 19:49
czy do zwyczajow Wild West nalezy wywlekanie jakichs niewyjasnionych spraw na forum publiczne ?!

Kafus
02-02-2004, 20:40
Sorry za kolegow :P

Spokoj juz!!! Jak tylko znajdzie sie A. to napewno zostaniemy powiadomieni i sprawa sie wyjasni.. koniec tematu na dzien dzisiejszy.

pozdr.

Sharn
02-02-2004, 23:11
Dyha i reszta - spoko. Za A. to ręczę i poprostu dajcie chwilę... :]

DrZeFkO
04-02-2004, 02:08
Chyba mam za dobre serce, ale trzeba bronić DOBREGO Legionisty. :>

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z A. i z bluz.
Jako ciekawostkę mogę podać, że na własne oczy widziałem bluzy, które wg. słów A. miały być dla Wild West - było to jakoś pod koniec listopada.

ewryk
04-02-2004, 15:11
Chyba mam za dobre serce, ale trzeba bronić DOBREGO Legionisty. :>

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z A. i z bluz.
Jako ciekawostkę mogę podać, że na własne oczy widziałem bluzy, które wg. słów A. miały być dla Wild West - było to jakoś pod koniec listopada.

No to ekstra tylko bluzy wraz z producentem wyparowaly :) Mam jednak nadzieje, ze skoro masa osob tu zapewnia nas ze napewno bedzie wszystlo ok to napewno bedzie;) pozdrawiam

helmut
12-02-2004, 21:37
widze że się dyskusja o A. zrobiła... więc ucinam niejako ten temat.
Jako wykonawcę poleciłbym firmę... warszawską ;)
Naprawdę dobre jakościowo nadruki, ceny bardzo konkurencyjne.

wiecej na stronie www.nadruki.pl (http://www.nadruki.pl)

wprawdzie nie ma w ofercie bluz, ale nie ma problemu z dogadaniem się ;)

nalefon
14-02-2004, 17:10
mam pytanie

kupował ktoś bluzy ze stronki www.butik.pl/legia ??

jeśli tak to jakie macie opinie na temat materiału ,nadruku itp ???

z góry dzięki za sensowne odpowiedzi

pozdrawiam

el majoneze
17-02-2004, 15:07
ja mam koszulke z tej strony z nadrukiem "witamy w piekle"...nie narzekam,w sumie fajna sprawa na lato,tylko ze jak bedziesz ją prał czesto to sie zniszczy.. :/

Ragan
18-02-2004, 10:56

rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale tak jak napisal Lysolek nie wiemy co sie z nim dzieje, mam nadzieje ze nic mu sie nie stalo :/ ... jak tylko bede cos wiedzial to dam znac, a tymczasem przystopuj... bo nie mowisz o gosciu ktorego nikt nie zna.

Kurna mówicie do kolesia żeby przystopował (Dyha) jak kolo wpłacił tyle kasy to nie dziwcie mu sie ze sie wnerwił!!! bo koleś poprostu poleciał w kulki

arczi
18-02-2004, 11:04
Wyluzuj chopie.

Nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadaj.

ems
18-02-2004, 16:52

Kurna mówicie do kolesia żeby przystopował (Dyha) jak kolo wpłacił tyle kasy to nie dziwcie mu sie ze sie wnerwił!!! bo koleś poprostu poleciał w kulki

Dyha raczej nie potrzebuje adwokata, nie jestes w temacie to sie nie wtracaj

dyha
20-02-2004, 12:11

Dyha raczej nie potrzebuje adwokata, nie jestes w temacie to sie nie wtracajDzieki ems , Ragan cicho siedź :]

co do tematu , to ja chyba z calej ekipy WW najbardziej jestem spokojny , ale co ja mam poradzic jak kolesie wplacili mi 80 zeta na bluzy i nie ma ani kasy ani bluz , zrozumcie mnie , ja nie ggadam w swoim imieniu tylko w imieniu wsyzstkich . Zaistniala taka sytuacja ze kolesie niktorzy noie placa skk bo zaplacili na luy i ich nie maja , poki co czekam , bede w Wawie to sie to wyjasni osoboiscie , bo taka gadka na necie

T.Sz.
13-03-2004, 10:34
ALE ROBICIE CHLOPAKI "REKLAME"
CO DO MOICH BLUZ MAJA GRAMATURE 400 ,JEST TO GRAMATURA PRAWIE NIE DOSTEPNA NA RYNKU,FARBOWANA JEST NA ZAMÓWIENIE,PRZEZ CO NAPEWNO JEST DROZSZA OD INNYCH ALE JAKOSCIOWO NAJLEPSZA.DOTEPNE SA TYLKO 3 KOLORY SZARY,CZARNY I GRANATOWY.
CO DO SPOSOBU NADRUKU UZYWAMY 3 METODY W ZALEZNOSCI CO KILENT SOBIE ŻYCZY.
TERMIN SZYCIA OK. 10-14 DNI.
ZAWSZE JEST BRANA ZALICZKA OK.30 % SUMY ZAMÓWIENIA NIGDY CALOSC.(I BLUZY JUZ Z NADUKIEM KOSZTUJA OK. 60 ZŁ|,PRZY 10 SZTUKACH). I ZAWSZE JESTE POD TELEFONEM W GODZINACH PRACY.
ZARZUCONO MI ZE ZJADAM LITERKI,CZEMU TEN KTO ZAMÓWIL NIE POWIEDZIAL TEGO ODRAZU TYLKO DOWIADUJE SIE O TYM NA WASZYM FORUM?PRZECIEZ JESLI JEST COS ZZLE Z MOJEJ WINY ODRAZU TRZEBA ODESLAC TOWAR I CZEKAC NA DOBRY WYROB.
CO DO KOLEGI Z SOSNOWCA TO ROZPIERDZIELA MNIE TOTALNIE......
MASZ PROBLEM TO NIECH NAPISZE DO MNIE A NIE GLUPOTY WYPISUJE.(NIECH NP.POWIE CZEMU SKLEP KIBICA ZAGLEBIA NIE ROBI TOWARU U MNIE A BRALI PRZEZ KILKA LATEK)
SZULC OPRÓCZ FLAG NIC NIE ROBI SAM......PEWNIE ZE NIE BO NP.SZALIKI ROBI MASZYNA ,SZWACZKI JE SZYJA, A SZULC JEZDZI TYLKO PO OPRZEDZE NA SZALE I JA WYSYLA....
SORRY ZA ZABRANIE WAM CZASU
POZDRAWIAM T.SZULC
WWW.SZALIKI.COM

szczepan
13-03-2004, 10:40
nastepnym razem jak mozna to malymi literkami...

Tupcia
14-03-2004, 01:32
ja mam koszulke z tej strony z nadrukiem "witamy w piekle"...nie narzekam,w sumie fajna sprawa na lato,tylko ze jak bedziesz ją prał czesto to sie zniszczy.. :/

Rozumiem Bartus, że nie pierzesz ;) Tego sie spodziewałam :rotfl:

Szczerze mówiąc, to poelcam zrobienie sobie bluzy, bluzki itp samemu. JA enistety tak musze robić...Taki papier do rpasowanki chyba 5 zotych kosztuje. Drukujez sobie zdjęcie, wprasowujesz na bluzkę i giiit;]

Tylko trzeba mieć dobry materiał!