PDA

Zobacz pełną wersję : pilkarz killer

MaxxxiM
30-05-2003, 11:27
Jak donoszą internauci ze Szczecina - dzisiaj rano, ok. godziny 5.00 piłkarz klubu Amica Wronki - Dariusz D. - potrącił na przejściu dla pieszych człowieka, który poniósł śmierć na miejscu.
Ponoć zawodnik prowadził auto pod wpływem alkoholu, a obecnie przebywa w stanie wskazującym na spożycie w szpitalu, pod dozorem policji.

to ze sports.pl
samo zdarzenie to tragedia, jednak proponuje zwrocic uwage na ten fragment

obecnie przebywa w stanie wskazującym na spożycie w szpitalu, pod dozorem policji

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

c_zary
30-05-2003, 11:41
W tym sezonie to w naszej lidze juz jakas epidemia jest :help:
A z Dudki byl material na dobrego grajka :/

MaxyM
30-05-2003, 11:46
W tym sezonie to w naszej lidze juz jakas epidemia jest :help:
A z Dudki byl material na dobrego grajka :/

Niech dostanie 25 lat, to się kurew nauczy! Jestem za dożywociem dla takich bezmyślnych debili, co zabiją człowieka, bo po pijaku zachciało się jeździć.

Mógł nawet na Ronaldo wyrosnąć - dla mnie to bez znaczenia, jest wina, musi być kara, ale zapewne jak to jest w naszym kraju, zahajs sie wywinie.

legart
30-05-2003, 11:46
O kurde kiedyś Ozimek z Górnika też po pijaku zabił samochodem pieszego i zdaje się kilka lat posiedział, ciekawe czy Dudkę tez wsadzą.

c_zary
30-05-2003, 11:59
O kurde kiedyś Ozimek z Górnika też po pijaku zabił samochodem pieszego i zdaje się kilka lat posiedział, ciekawe czy Dudkę tez wsadzą.
Po tym jak znowelizowali kodeks to nie wroze mu nic dobrego. Bez odsiadki sie nie obejdzie.

jarcyś
30-05-2003, 13:53
Przykra historia - zabił gościa i sam sobie życie zmarnował . przez jedno pijaństwo....

C@mo
30-05-2003, 14:19
Coś wtych wronkach nieżle gazują wcześniej zawieskili 2 piłkarzy rezerw za naduzycie, pożniej coś o Burkchardzie przebąkiwano że ma jakieś alkocholowe problemy a teraz Dudka który naprawde nieźle zapowiadał.

Dżon Łejn
30-05-2003, 14:32

ozimek zabił chyba więcej niż 1 osobe i coś mi się zdaje że grał nawet podczas odsiadywania wyroku.A było to w wojkowicach gdzie jest ZK.

a co do naszego bohatera to powinien popierdziec z 20 .
W rękach pijanego samochód to broń.

c_zary
30-05-2003, 14:50
Coś wtych wronkach nieżle gazują wcześniej zawieskili 2 piłkarzy rezerw za naduzycie, pożniej coś o Burkchardzie przebąkiwano że ma jakieś alkocholowe problemy a teraz Dudka który naprawde nieźle zapowiadał.
W sumie to nie ma co sie dziwic. Nie chce tu cudowac, ze ze mnie jakis czlek miastowy ale gdyby mnie tam zeslano to tez pewnie z braku alternatywy mialbym klopoty z watroba :)

c_zary
30-05-2003, 14:53
ozimek zabił chyba więcej niż 1 osobe i coś mi się zdaje że grał nawet podczas odsiadywania wyroku.A było to w wojkowicach gdzie jest ZK.

Jesli dobrze kojarze to chyba koncowke wyroku spedzil w Hutniku Krakow (wtedy druga liga), gdzie potem jeszcze grywal po odsiadce.

Dżon Łejn
30-05-2003, 15:04

Jesli dobrze kojarze to chyba koncowke wyroku spedzil w Hutniku Krakow (wtedy druga liga), gdzie potem jeszcze grywal po odsiadce.

on wlaśnie z wojkowic poszedł do hutnika .W wojkowicach był więźniem i grywał tam a z pierdla na stadion miał z 300m. Wiem też że kiedyś jak byłem tam na Bks Bielsko to śpiewaliśmy ozimek morderca dzieci.

legart
30-05-2003, 15:05

a co do naszego bohatera to powinien popierdziec z 20 .
W rękach pijanego samochód to broń.

Zdaje się że na przepustkach z więźnia pogrywał w Hutniku Kraków. Pono podczas meczów z jego udziałem były ciekawe teksty kibiców pod jego adresem (abstynent, rajdowiec i tym podobne) 8-

c_zary
30-05-2003, 16:08
Wiecej na ten temat za gazeta.pl:

Dariusz D. lewy obrońca Amiki Wronki przejechał pieszego na przejściu w Szczecinie w nocy z czwartku na piątek - podało poznańskie radio Merkury

Do wypadku doszło wczoraj o godz. 5.10 na wysokości ulicy Merkatora w Szczecinie. Pieszy próbował przejść przez drogę na pasach, gdy paliło się dla niego czerwone światło. Widząc pędzący samochód, zatrzymał się i cofnął. Kierujący fiatem stilo 20-letni Dariusz D. uderzył w mężczyznę, gdy ten był na środku drogi. Potem przejechał przez przejście, uderzył prawym kołem w krawężnik. Koło się urwało i tak uszkodzony samochód zatrzymał się 150 metrów za przejściem. Szkło z rozbitej przedniej szyby raniło kierowcę.

- Pieszy zmarł na miejscu, a ranny kierowca został przewieziony do szpitala - mówi Artur Marciniak, rzecznik KM Policji w Szczecinie. - Badanie alkomatem na miejscu zdarzenia wykazało 0,48 mg/l alkoholu we krwi, czyli prawie promil. Powtórne badanie wykazało 0,38 mg/l. Oczywiście kierowcy pobrano też krew do badania.

Dariusz D. jest obrońcą I-ligowej Amiki Wronki. Wroniecki klub sprowadził go jako zupełnie nieznanego nastolatka z Celulozy Kostrzyn. Miał on tylko 16 lat i 4 miesięcy, gdy w 2000 r. zadebiutował w piłkarskiej ekstraklasie. Nim skończył 17 lat, miał już za sobą występ w Pucharze UEFA. Dariusz D. szybko zdobywał doświadczenie i został podstawowym graczem Amiki. W pierwszym meczu bieżącego sezonu doznał groźnej kontuzji i nie grał przez kilka miesięcy, leczył się w tym czasie m.in. w niemieckim Gelsenkirchen. Ostatni raz wystąpił w lidze na początku kwietnia. Od tego czasu znów nie mógł grać z powodu urazu nogi. Jest uważany za bardzo utalentowanego obrońcę, był regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.

- Dariusz D. jest w szpitalu pod nadzorem policyjnym i przynajmniej do poniedziałku nie można przeprowadzić żadnych czynności w jego sprawie - mówi Anna Gawłowska - Rynkiewicz, rzecznik szczecińskiej prokuratury, która chce wystapić do sądu o tymczasowe aresztowanie piłkarza.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwym grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat, z podwyższeniem (zależnie od stopnia zawartości alkoholu) do 12 lat.

- Jest nam bardzo przykro z powodu tej sytuacji. Wiadomo, zginął człowiek... Ale nie chcę się wypowiadać, dopóki nie poznam szczegółów - mówi trener Amiki Stefan Majewski.

W październiku 1992 r. 25-letni piłkarz Górnika Zabrze Wojciech Ozimek spowodował wypadek, w którym zginęły 3 osoby. Zawodnik miał we krwi 2 promile alkoholu. Natychmiast po wypadku został aresztowany. Dwa miesiące później skazano go na 7 lat więzienia i 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas odsiadywania wyroku Ozimek grał jednak w piłkę nożną, dostawał przepustki na czas treningów i spotkań ligowych.

MaxxxiM
30-05-2003, 16:36
Wiecej na ten temat za gazeta.pl:

W październiku 1992 r. 25-letni piłkarz Górnika Zabrze Wojciech Ozimek spowodował wypadek, w którym zginęły 3 osoby. Zawodnik miał we krwi 2 promile alkoholu. Natychmiast po wypadku został aresztowany. Dwa miesiące później skazano go na 7 lat więzienia i 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas odsiadywania wyroku Ozimek grał jednak w piłkę nożną, dostawał przepustki na czas treningów i spotkań ligowych.[/i]

a tej naszej :* konstytucji stoi jak byk, ze wszyscy sa wobec prawa rowni. no i gdzie jest ta rownosc. najebal sie, wsiadl za kierownice, zabil trzy osoby i dostawal przepustki na treningi i mecze. no ku :* :box: wa

i to jest kara za zabicie trzech osob !!!

no brak slow

emde
30-05-2003, 22:42
Jeba.c frajera, co z tego ze sie dobrze zapowiadal jako pilkarz skoro byl skurwy.synem? Jego talent nie zwroci zycia zamorodowanemu!

Adis
31-05-2003, 08:09
...

MaxxxiM
31-05-2003, 08:51
i jeszcze pewnie bedzie tak, ze ewentualny wyrok odsiadywal bedzie we wronkach zeby mial blisko na stadion

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif