PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 9. kolejka (26.10.2019 - 27.10.2019)



St.Maro
25-10-2019, 01:29
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Mar.Cin - Krawczol (1-1-0, 11-8 )
Grupa 1, OLIUSTKA - Rulkoś (1-0-2, 11-16)
Grupa 1, księciuniu - pauzuje

Grupa 2, Tom Kruz - Szawar (1-0-1, 19-19)
Grupa 2, LOL3K - Mrugs (0-1-0, 4-4)
Grupa 2, (L)ookasch - pauzuje

Grupa 3, Martino1989 - Tomi (0-1-0, 4-4)
Grupa 3, Meazza - Runi (1-0-0, 10-9)
Grupa 3, leh71 - pauzuje

Grupa 4, Antares - Efcia (1-0-3, 25-39)
Grupa 4, rey - emil83 (1-1-3, 36-40)
Grupa 4, Ciechu - pauzuje

Grupa 5, Seba.Kolos - St.Maro (3-0-3, 43-39)
Grupa 5, trzeci - Tadek (1-0-0, 7-0)
Grupa 5, nil - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

Martino1989
25-10-2019, 06:42
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 0-1
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-2
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 0-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-0
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

leh71
25-10-2019, 09:08
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-2
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

Tomi
25-10-2019, 09:38
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

OLIUSTKA
25-10-2019, 10:53
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-0
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 1-0

rey
25-10-2019, 11:25
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 0-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 4-1

Szawar
25-10-2019, 11:35
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 2-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

Krawczol
25-10-2019, 14:24
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

Seba.Kolos
25-10-2019, 15:48
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 0-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 2-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-0

Meazza
25-10-2019, 16:01
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 2-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 0-1

księciuniu
25-10-2019, 17:14
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana – Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax – Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk – BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas – Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar – Ferencvaros 1-0
27.10 18:30 GRE, Olympiakos – AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg – Molde 1-0

St.Maro
25-10-2019, 17:33
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-0
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-0
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

LOL3K
25-10-2019, 18:53
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-1
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 4-2
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-3
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-2
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 1-2

(L)ookasch
25-10-2019, 19:52
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 3-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 0-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-0
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 2-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 0-1

Efcia
25-10-2019, 20:46
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 2-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

Antares
26-10-2019, 00:28
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 1-0

Tom Kruz
26-10-2019, 09:38
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-0
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 1-0

trzeci
26-10-2019, 11:57
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 2-1
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-2
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-0
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

Mar.Cin
26-10-2019, 12:42
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij 1-0
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 3-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 2-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1

emil83
27-10-2019, 06:14
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 1-1
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-2
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 0-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 0-2
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 0-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-0

nil
27-10-2019, 08:44
26.10 14:45 SLO, O. Ljubljana - Aluminij ---
27.10 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
27.10 16:45 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
27.10 17:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
27.10 17:00 BLS, Soligorsk - BATE 1-1
27.10 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
27.10 17:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-1
27.10 17:15 HUN, MOL Fehervar - Ferencvaros 1-1
27.10 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
27.10 20:00 NOR, Rosenborg - Molde 2-1