PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 8. kolejka (05.10.2019 - 06.10.2019)



St.Maro
03-10-2019, 00:12
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, księciuniu - Mar.Cin (1-0-1, 9-7)
Grupa 1, Krawczol - OLIUSTKA (4-1-2, 44-35)
Grupa 1, Rulkoś - pauzuje

Grupa 2, (L)ookasch - Tom Kruz (5-0-2, 48-46)
Grupa 2, Szawar - LOL3K (3-0-1, 20-15)
Grupa 2, Mrugs - pauzuje

Grupa 3, leh71 - Martino1989 (2-1-1, 23-21)
Grupa 3, Tomi - Meazza (1-0-0, 7-6)
Grupa 3, Runi - pauzuje

Grupa 4, Ciechu - Antares (1-0-0, 7-4)
Grupa 4, Efcia - rey (0-0-1, 4-6)
Grupa 4, emil83 - pauzuje

Grupa 5, nil - Seba.Kolos (0-1-2, 20-23)
Grupa 5, St.Maro - trzeci (1-0-2, 17-16)
Grupa 5, Tadek - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

OLIUSTKA
03-10-2019, 09:40
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Martino1989
03-10-2019, 10:25
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-1
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

Seba.Kolos
03-10-2019, 23:07
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 2-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 0-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

księciuniu
04-10-2019, 08:39
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

leh71
04-10-2019, 08:54
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 3-1

Mrugs
04-10-2019, 12:28
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-2
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1

Runi
04-10-2019, 13:19
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

Szawar
04-10-2019, 13:48
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Meazza
04-10-2019, 14:01
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 1-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Tomi
04-10-2019, 16:05
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

rey
04-10-2019, 16:34
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0

05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0

06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1

06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 3-2

06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2

06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0

06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2

06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1

06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1

06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1

St.Maro
04-10-2019, 18:09
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 1-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 3-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

(L)ookasch
04-10-2019, 19:20
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 0-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1

Efcia
04-10-2019, 21:09
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Antares
04-10-2019, 23:08
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

Tom Kruz
05-10-2019, 00:10
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Mar.Cin
05-10-2019, 00:18
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 2-0
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

LOL3K
05-10-2019, 00:40
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-3
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

emil83
05-10-2019, 10:29
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-2
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

Ciechu
05-10-2019, 12:21
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 3-1

trzeci
05-10-2019, 16:00
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 1-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

nil
05-10-2019, 19:03
05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda ---
05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-1
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 1-0
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1

Krawczol
06-10-2019, 11:04
06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1