PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 7. kolejka (28.09.2019 - 29.09.2019)



St.Maro
27-09-2019, 00:48
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, OLIUSTKA - księciuniu (1-0-0, 5-3)
Grupa 1, Rulkoś - Krawczol (1-0-2, 9-18 )
Grupa 1, Mar.Cin - pauzuje

Grupa 2, LOL3K - (L)ookasch (2-3-0, 38-32)
Grupa 2, Mrugs - Szawar (0-1-2, 16-20)
Grupa 2, Tom Kruz - pauzuje

Grupa 3, Meazza - leh71 (2-1-1, 24-22)
Grupa 3, Runi - Tomi (1-0-0, 5-2)
Grupa 3, Martino1989 - pauzuje

Grupa 4, rey - Ciechu (2-0-1, 18-18 )
Grupa 4, emil83 - Efcia (5-0-2, 69-65)
Grupa 4, Antares - pauzuje

Grupa 5, trzeci - nil (1-0-0, 8-6)
Grupa 5, Tadek - St.Maro (0-0-1, 0-5)
Grupa 5, Seba.Kolos - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

Krawczol
27-09-2019, 08:15
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

leh71
27-09-2019, 09:46
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 2-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Martino1989
27-09-2019, 10:00
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-2
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-2
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

rey
27-09-2019, 10:57
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Seba.Kolos
27-09-2019, 13:18
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 2-0
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-3
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-2
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-0
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

Meazza
27-09-2019, 15:55
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

księciuniu
27-09-2019, 17:28
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City – Zeljeznicar 1-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana – Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa – Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys – Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray – Fenerbahce 2-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda – Zilina 2-1
29.09 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

St.Maro
27-09-2019, 18:15
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-0
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 0-2
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Tomi
27-09-2019, 19:22
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 3-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Mrugs
27-09-2019, 19:48
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 3-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-2
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Szawar
27-09-2019, 20:05
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-0
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Efcia
27-09-2019, 22:27
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 2-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Ciechu
27-09-2019, 23:45
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-0
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1

LOL3K
28-09-2019, 00:31
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-3
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 0-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-3
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-3
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 3-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

Mar.Cin
28-09-2019, 08:10
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 0-2
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

OLIUSTKA
28-09-2019, 08:59
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

Tom Kruz
28-09-2019, 11:30
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 0-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

nil
28-09-2019, 11:44
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 0-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 3-1

trzeci
28-09-2019, 12:02
28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1

(L)ookasch
29-09-2019, 09:31
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-0
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1

Antares
29-09-2019, 12:05
29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-0
29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0