PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 6. kolejka (21.09.2019 - 22.09.2019)



St.Maro
19-09-2019, 00:36
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, księciuniu - Rulkoś (2-0-3, 42-46)
Grupa 1, Mar.Cin - OLIUSTKA (1-0-0, 11-5)
Grupa 1, Krawczol - pauzuje

Grupa 2, (L)ookasch - Mrugs (3-0-0, 28-23)
Grupa 2, Tom Kruz - LOL3K (4-0-3, 55-51)
Grupa 2, Szawar - pauzuje

Grupa 3, leh71 - Runi (3-1-2, 51-46)
Grupa 3, Martino1989 - Meazza (0-0-3, 13-24)
Grupa 3, Tomi - pauzuje

Grupa 4, Ciechu - emil83 (2-1-3, 47-47)
Grupa 4, Antares - rey (1-0-2, 20-21)
Grupa 4, Efcia - pauzuje

Grupa 5, nil - Tadek (1-0-0, 2-0)
Grupa 5, Seba.Kolos - trzeci (1-0-2, 24-27)
Grupa 5, St.Maro - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

OLIUSTKA
19-09-2019, 13:28
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2

LOL3K
20-09-2019, 01:01
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 3-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 3-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 0-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 3-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 2-2
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-3
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Martino1989
20-09-2019, 06:37
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 0-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-2
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-0
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Runi
20-09-2019, 09:07
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1

leh71
20-09-2019, 09:19
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-2
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Seba.Kolos
20-09-2019, 09:23
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-3
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-0
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena Zvezda 2-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1

Tomi
20-09-2019, 11:11
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-2
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-3

rey
20-09-2019, 11:24
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-3
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-3
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2

Szawar
20-09-2019, 11:52
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 0-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Mrugs
20-09-2019, 14:54
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 0-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1

księciuniu
20-09-2019, 17:14
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys – Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV – Ajax 2-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz – Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga – Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa – Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos – Olympiakos 0-2

Ciechu
20-09-2019, 17:44
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 3-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 2-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 2-2
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1

St.Maro
20-09-2019, 17:49
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 0-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

(L)ookasch
20-09-2019, 17:54
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 0-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-0
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-3
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 0-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-3
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Meazza
20-09-2019, 18:53
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 0-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1

Efcia
20-09-2019, 19:20
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 0-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2

Antares
20-09-2019, 19:52
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-3
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-2
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-0
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Krawczol
20-09-2019, 22:14
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1

trzeci
21-09-2019, 10:11
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 1-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 1-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2

Tom Kruz
21-09-2019, 10:44
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 0-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1

Mar.Cin
21-09-2019, 12:01
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 2-0
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-3
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-3

nil
21-09-2019, 12:18
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-1
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-1
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 3-1
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 2-1
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 1-2
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2

emil83
21-09-2019, 13:47
21.09 19:30 ISR, M. Tel Aviv - M. Haifa 2-0
22.09 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.09 16:45 NED, PSV - Ajax 3-1
22.09 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
22.09 18:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-2
22.09 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Midtjylland 0-2
22.09 18:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
22.09 18:00 SRB, Partizan - Crvena zvezda 1-0
22.09 18:00 SVK, Trencin - Slovan Bratislava 2-1
22.09 19:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1