PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 5. kolejka (14.09.2019 - 15.09.2019)



St.Maro
12-09-2019, 00:29
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Mar.Cin - Rulkoś (1-0-1, 18-13)
Grupa 1, księciuniu - Krawczol
Grupa 1, OLIUSTKA - pauzuje

Grupa 2, Tom Kruz - Mrugs
Grupa 2, (L)ookasch - Szawar (3-0-1, 26-20)
Grupa 2, LOL3K - pauzuje

Grupa 3, Martino1989 - Runi
Grupa 3, leh71 - Tomi
Grupa 3, Meazza - pauzuje

Grupa 4, Antares - emil83
Grupa 4, Ciechu - Efcia (2-0-4, 57-63)
Grupa 4, rey - pauzuje

Grupa 5, Seba.Kolos - Tadek
Grupa 5, nil - St.Maro (2-0-0, 14-11)
Grupa 5, trzeci - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

Szawar
12-09-2019, 11:34
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

Mrugs
12-09-2019, 11:56
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

rey
12-09-2019, 12:40
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

Krawczol
12-09-2019, 12:46
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

LOL3K
12-09-2019, 21:44
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 3-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 1-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-3
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 3-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 0-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-4

(L)ookasch
13-09-2019, 05:36
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 3-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-3

Runi
13-09-2019, 08:08
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 0-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-0

Tomi
13-09-2019, 08:35
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

Antares
13-09-2019, 08:37
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

Seba.Kolos
13-09-2019, 08:57
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-1
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 3-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-1

leh71
13-09-2019, 09:21
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

Meazza
13-09-2019, 09:56
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-1

Martino1989
13-09-2019, 16:25
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-3

księciuniu
13-09-2019, 16:33
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-0
14.09 16:00 UKR, Szachtar – Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV – Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana – Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca – Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby – Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava – Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista – Sporting 1-2

St.Maro
13-09-2019, 17:42
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-1

Efcia
13-09-2019, 20:12
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 1-0
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-1

Mar.Cin
14-09-2019, 08:24
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

Tom Kruz
14-09-2019, 09:38
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

trzeci
14-09-2019, 09:47
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

Ciechu
14-09-2019, 15:34
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 2-2

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

nil
14-09-2019, 19:54
14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec---
14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya --
14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-2
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-1
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

emil83
14-09-2019, 20:40
15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 3-1
15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-0
15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2