PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 4. kolejka (31.08.2019 - 01.09.2019)



St.Maro
28-08-2019, 23:26
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Krawczol - Mar.Cin (0-1-0, 5-5)
Grupa 1, Rulkoś - OLIUSTKA (2-0-0, 16-8 )
Grupa 1, księciuniu - pauzuje

Grupa 2, Szawar - Tom Kruz (1-0-0, 11-9)
Grupa 2, Mrugs - LOL3K
Grupa 2, (L)ookasch - pauzuje

Grupa 3, Tomi - Martino1989
Grupa 3, Runi - Meazza
Grupa 3, leh71 - pauzuje

Grupa 4, Efcia - Antares (2-0-1, 33-20)
Grupa 4, emil83 - rey (3-0-1, 35-31)
Grupa 4, Ciechu - pauzuje

Grupa 5, St.Maro - Seba.Kolos (2-0-3, 31-36)
Grupa 5, Tadek - trzeci
Grupa 5, nil - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

Martino1989
29-08-2019, 06:52
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 3-3
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-2
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 3-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

rey
29-08-2019, 10:09
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

Krawczol
29-08-2019, 14:13
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

OLIUSTKA
29-08-2019, 19:05
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

LOL3K
30-08-2019, 01:23
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-3
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-2
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Peter 1-1sburg
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

Tomi
30-08-2019, 09:24
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

Szawar
30-08-2019, 10:51
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-3

Meazza
30-08-2019, 11:30
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

Runi
30-08-2019, 12:03
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-0
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

leh71
30-08-2019, 13:43
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-2
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

Mrugs
30-08-2019, 14:46
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

księciuniu
30-08-2019, 16:26
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
01.09 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge – Genk 1-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm – Djurgarden 1-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia – Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland – Brondby 2-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga – Benfica 1-2

Seba.Kolos
30-08-2019, 17:24
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 3-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

St.Maro
30-08-2019, 17:37
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-2
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

Ciechu
30-08-2019, 17:41
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-2
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

Efcia
30-08-2019, 20:55
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

Tom Kruz
30-08-2019, 21:11
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

emil83
30-08-2019, 22:03
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-0
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-1

trzeci
31-08-2019, 09:06
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-2
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

Mar.Cin
31-08-2019, 13:00
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

(L)ookasch
31-08-2019, 14:58
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-3
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-0
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-3
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

Antares
31-08-2019, 16:53
31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

nil
01-09-2019, 09:06
01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-0
01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-1
01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2