PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 3. kolejka (24.08.2019 - 25.08.2019)



St.Maro
22-08-2019, 16:59
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Mar.Cin - księciuniu (0-0-1, 4-8 )
Grupa 1, OLIUSTKA - Krawczol (1-1-4, 28-40)
Grupa 1, Rulkoś - pauzuje

Grupa 2, Tom Kruz - (L)ookasch (2-0-4, 40-41)
Grupa 2, LOL3K - Szawar (1-0-2, 12-14)
Grupa 2, Mrugs - pauzuje

Grupa 3, Martino1989 - leh71 (1-1-1, 19-19)
Grupa 3, Meazza - Tomi
Grupa 3, Runi - pauzuje

Grupa 4, Antares - Ciechu
Grupa 4, rey - Efcia
Grupa 4, emil83 - pauzuje

Grupa 5, Seba.Kolos - nil (1-1-0, 16-14)
Grupa 5, trzeci - St.Maro (2-0-0, 15-12)
Grupa 5, Tadek - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

(L)ookasch
22-08-2019, 19:12
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-2
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 3-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-2

OLIUSTKA
23-08-2019, 07:40
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-2

Martino1989
23-08-2019, 07:48
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 0-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 3-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 0-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 0-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-1
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 0-0

Krawczol
23-08-2019, 08:10
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 2-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 1-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-1
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Runi
23-08-2019, 09:23
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-0
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 1-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-0
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

leh71
23-08-2019, 09:37
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-2
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-0

LOL3K
23-08-2019, 10:30
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 0-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 3-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 0-2
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-1
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 3-2
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 0-0

rey
23-08-2019, 10:41
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 0-1

Tomi
23-08-2019, 12:02
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-2
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Meazza
23-08-2019, 12:52
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 1-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Ciechu
23-08-2019, 14:44
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 3-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 0-0
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 3-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-2

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Antares
23-08-2019, 15:30
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 1-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Szawar
23-08-2019, 15:35
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Mrugs
23-08-2019, 15:37
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-2
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-0
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-1
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-2

księciuniu
23-08-2019, 17:42
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana – Mura 2-1
24.08 20:45 NED, Heerenveen – Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava – Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF – Djurgarden 2-1
25.08 18:00 NOR, Molde – Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

St.Maro
23-08-2019, 18:40
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-1
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 0-1

Seba.Kolos
23-08-2019, 19:09
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-2
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 2-0
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-1
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 0-0
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-1
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Efcia
23-08-2019, 19:27
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 2-0
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 1-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-0
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-1
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

Tom Kruz
23-08-2019, 20:17
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 2-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

nil
24-08-2019, 07:25
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 3-1
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-2
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-1
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 1-2
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-2

Mar.Cin
24-08-2019, 07:31
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 0-1 ?
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-0
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-1
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 3-1
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-2
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 3-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

trzeci
24-08-2019, 12:22
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 1-0
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-2
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 2-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 2-1
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 2-1
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 1-0
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-1
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 1-1

emil83
24-08-2019, 12:59
24.08 17:00 AUT, Rapid Vienna - LASK Linz 2-1
24.08 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moskwa 1-1
24.08 19:30 BUL, Levski - Lok. Plovdiv 1-0
24.08 20:00 POR, Benfica - FC Porto 0-0
24.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Mura 3-0
24.08 20:45 NED, Heerenveen - Twente 1-2
25.08 17:30 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
25.08 17:30 SWE, Malmo FF - Djurgarden 0-1
25.08 18:00 NOR, Molde - Odd 2-0
25.08 20:00 CRO, Osijek - Hajduk Split 0-1