PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA WARSZAWA - Rangers 22.08.2019 (CZ) 20:00

Układ
21-08-2019, 00:50
Pozwolę sobie, bo coś czuje, że będzie o czym mówić. Po naszej stronie full, sektor gości full. Ciśnienie takie, że "jak Legia gra w czwartek we wtorek mi się pocą ręce".

Ps. Będą mieć strefe swoją: https://www.footballscotland.co.uk/spfl/scottish-premiership/rangers-announce-fan-zone-warsaw-16787310

księciuniu
21-08-2019, 10:02
The fan zone will be open from noon right up until kick-off, and the club's supporters liaison officer is "strongly advising" travelling fans to make use of the facilities rather than congregating in Warsaw during the day.

:)

hatchet
21-08-2019, 14:08
Ktoś pamięta czy szmata Rangersów co wisiała na towarzyskim meczu z Celticiem (tym granym po transferze Boruca) to skończyła wtedy swój żywot? Ja już mam sklerozę :(

Dawid195
21-08-2019, 16:16
witam mam poroblem potrzebuję człowieka który mi kupi bilet a ja oddam hajs spotykająć sie na miejscu

Kusza
21-08-2019, 16:30
witam mam poroblem potrzebuję człowieka który mi kupi bilet a ja oddam hajs spotykająć sie na miejscu

Eeeee ?:nienormalny:

bilety.legia.com

Dawid195
21-08-2019, 16:31
właśnie o to chodzi ze nie mogę dokonywać płatności kartą ...mam tylko gotówke

kamil_chylinski96
21-08-2019, 17:19
W którym hotelu zatrzymują się Rangersi?

Raczej
21-08-2019, 18:18
W którym hotelu zatrzymują się Rangersi?

Szykujesz akcję "nie ma spania"?

Koniradi98
21-08-2019, 20:31
https://www.footballscotland.co.uk/spfl/scottish-premiership/what-hotel-rangers-staying-at-16794590

WTF

emil83
21-08-2019, 20:41
:lol:
dziennikarstwo współczesne...

kamil_chylinski96
21-08-2019, 20:46
Zapytałem, bo chciałem zobaczyć Gerrarda. Gość pierdolnięty. Dziennikarz... Haha

felixxx
21-08-2019, 20:52
Bracia zróbmy im jutro piekło. Czy siedzisz na zachodniej,wschodniej,rodzinnej czy oczywiście żylecie daj z siebie wszystko. Piłkarzy mamy dużo słabszych niż przed kilkoma laty ale porwijmy ich dopingiem do zwycięstwa !

Raczej
21-08-2019, 20:57
One one fan forum for the Polish team a commenter asked "which hotel are Rangers staying at?", with a reply indicating that the supporters could adopt a "no sleeping" approach.
Nie mam pytań :leze: :leze: :leze: jaja sobie robiłem a tu pyk.

No to kamil_chylinski96 mamy swoje 5minut w szkockich internetach :dziekuje: https://www.footballscotland.co.uk brzmi poważnie
Morda nie przestaje mi się głupio cieszyć.

kamil_chylinski96
21-08-2019, 21:17
Brzmi poważnie. Szkoda tylko, że osoba pisząca artykuły do tej gazety jest po prostu idiotą.

Bonhart
23-08-2019, 14:18
Czy ktos wie dlaczego jakis baran zakazal ok 19:15 sprzedazy tego sikaczowego Krolewskiego?

emil83
23-08-2019, 14:24
może ludzie ogarnęli, że było bezalkoholowe wczoraj.

A co do tematu: po naszej stronie kozacko. Szkoda tylko, że stadion nie potrafi wkręcić się w domową wersję wyjazdowej pieśni tak samo jak w "nie poddawaj się"
Szkoci przed meczem pokazali, że umieją śpiewać, po czym praktycznie zamilkli na cały mecz. rozczarowanie spore to samo jak i ich liczba dosyć niska.

księciuniu
23-08-2019, 14:48
Przyznam szczerze, że liczyłem na oprawę dopasowaną do przeciwnika (Boruc, kwestie różnic religijnych). Ale jak słusznie zauważył wczoraj jeden z pomeczowych współbiesiadników, mogłoby wyjść na to, że „gramy w jednej drużynie” z Celtikiem, a wiadomo jak jest.
Szkoci zawiedli tym, że nawet nie próbowali zaistnieć wokalnie w trakcie meczu. Fajerwerków z ich strony się nie spodziewałem, ale takiej bryndzy też nie.

ŁUKASZ.
23-08-2019, 15:05
"Ultra wariaci z Grecji" mieli zapewnić multum atrakcji, "super dopingujący wyspiarze" zapełnić sektor gości i świetnie się prezentować wokalnie, ale życie pokazało kto jest kibicowską ekipą z prawdziwego zdarzenia :)

Kibic RR
23-08-2019, 17:31
Siema jestem kibicem Radomiaka mieszkam w Szkocji chciałbym kupić bilet na mecz rengers Legia czy może mi ktoś dać namiar na kogoś kto zajmuje się biletami z góry dzięki pozdro Legia👊Radomiak

Dawid195
23-08-2019, 17:42
Moja obiektywna ocena :)

1) Nie wiem co z serwerami na stronie ale dziwnie pokazują stan wykupionych miejsc ,załapałem
się na bilet na Zachodnią i było na tej trybunie całkiem sporo wolnych miejsc
2)Szkoci jak widać jakiś tam potencjał wokalny mają gdyby się chcieli uczyć od Najlepszysz (L)
to może by coś z nich było.A tak wogóle to mieli być w 2 tyśiące osób ,gdzie reszta?
3) Mecz mega ,będe starał się odwiedzać Ł3 jak najczęściej będzie to możliwe .

Co do wydarzen zaś na boisku to odczuwałem wrażenie ze momentami rywal czuł presje trybun .Ech, gdyby był Carlitoś to 2 do 0
mogło być na spokojnie...

Mar.Cin
23-08-2019, 20:40
Czy ktos wie dlaczego jakis baran zakazal ok 19:15 sprzedazy tego sikaczowego Krolewskiego?

podobno psy

Siema jestem kibicem Radomiaka mieszkam w Szkocji chciałbym kupić bilet na mecz rengers Legia czy może mi ktoś dać namiar na kogoś kto zajmuje się biletami z góry dzięki pozdro Legia��Radomiak

stadion ma około 50tysięcy miejsc a więc spokojnie coś znajdziesz

Układ
23-08-2019, 21:20
Minus min 3k krzesełek - dostali karę za okrzyki rasistowskie. Nam potrafili zamknąć cały za jakiś okrzyk na WYJEŹDZIE.

alfa
23-08-2019, 23:29

Legia dostała zgodę na sprzedaż piwa bezalkoholowego, a sprzedawali niskoprocentowe. Ktoś się kapnął i zakazał sprzedaży. Później przez chwilę wywiesili kartki, że piwo bezalkoholowe, a nalewali niskoprocentowe. Po krótkim czasie znowu ktoś się połapał i całkiem zamknął sprzedaż. Następnie chyba jeszcze przez 1-2 krótkie momenty była sprzedaż, ale to dosłownie momenty.

MarcinGS
24-08-2019, 08:45
Moja obiektywna ocena :)

1) Nie wiem co z serwerami na stronie ale dziwnie pokazują stan wykupionych miejsc ,załapałem
się na bilet na Zachodnią i było na tej trybunie całkiem sporo wolnych miejsc
2)Szkoci jak widać jakiś tam potencjał wokalny mają gdyby się chcieli uczyć od Najlepszysz (L)
to może by coś z nich było.A tak wogóle to mieli być w 2 tyśiące osób ,gdzie reszta?
3) Mecz mega ,będe starał się odwiedzać Ł3 jak najczęściej będzie to możliwe .

Co do wydarzen zaś na boisku to odczuwałem wrażenie ze momentami rywal czuł presje trybun .Ech, gdyby był Carlitoś to 2 do 0
mogło być na spokojnie...

hmmm co do 3 punktu...
byłeś pierwszy raz na meczu że piszesz "będę starał się odwiedza Ł3 jak najczęściej ?" jeśli tak to ok nie było pytania...

grodzisk1
24-08-2019, 11:14
Doping bardzo dobry. Gdyby nasi strzelili, choćby jednną bramkę, mogło być jeszcze lepiej.
Super frekwencja, ale:
mam nadzieję, że na mecze w grupie LE, bilety będą sprzedawane w takim systemie jak w czasie gry w LM
mam nadzieję, że ludzie zaczną ogarniać, że z kilkuletjimi dziećmi najlepiej kupić bilet na sektor rodzinny, a nie 111 gdzie wszyscy stoją i małolaty nic nie widzą
mam nadzieję, że panowie dla których mecz to tylko dodatek do pochlania z kolegami i mają wywalone na doping, a na meczu zjawiają się raz na kilka lat, następnym razem zostaną w domu, a ich miejsca zajmą ci, którym zależy na (L)
mam nadzieję, że choć część z tych, którzy byli 1. raz, powróci na stadion, na mecze ligowe.
Obyśmy awansowali do LE i mieli okazje do pokaz a nia się tam, tak jak w meczu z Rangersami.

(L)dorado
24-08-2019, 11:23
Byłem z małolatem na 120 sektorze, co prawda to nie rodzinny ale tuż obok i tez wszyscy stali więc to nie do końca działa.

Panowie w tłumaczeniu słowo w słowo jestem dobry ale żeby kontekst wyrwać już mam z tym gorzej. Można grzecznie zapytać co było na oprawie z Rendżersami? Google średnio sobie z tym radzą.

JTH
24-08-2019, 12:33
Panowie w tłumaczeniu słowo w słowo jestem dobry ale żeby kontekst wyrwać już mam z tym gorzej. Można grzecznie zapytać co było na oprawie z Rendżersami? Google średnio sobie z tym radzą.
"Nieważne, co stoi przed tobą. Ważne, kto stoi obok ciebie" - to cytat z filmu "Tylko dla odważnych".

IX14
28-08-2019, 13:42
Przypominam ,że na wyspach mieszka trochę osób rts więc orient z barwami i flagami czyt wróg nie śpi.

Bonhart
28-08-2019, 22:07
Legia dostała zgodę na sprzedaż piwa bezalkoholowego, a sprzedawali niskoprocentowe. Ktoś się kapnął i zakazał sprzedaży. Później przez chwilę wywiesili kartki, że piwo bezalkoholowe, a nalewali niskoprocentowe. Po krótkim czasie znowu ktoś się połapał i całkiem zamknął sprzedaż. Następnie chyba jeszcze przez 1-2 krótkie momenty była sprzedaż, ale to dosłownie momenty.

Patrze na mecz Ajax - APOEL. W przerwie przebitki na kibicow raczacych sie piwem na trybunach. W ciemno obstawiam, ze nie bezalkoholowym. Czy my qrwa jestesmy jakims trzecim swiatem? Czy od wypicia tego niskoprocentowego siku ludzim by masowo odjeeebalo? O co tu chodzi? Sierpniowy czwartek, 30 stopni, a Ci zamykaja ludziom kioski orzed nosem, co najmniej jakby rozprowadzana byla tam metaamfetamina...

IX14
29-08-2019, 00:22
piwo to dla biedy gentelmeni piją wino albo łychę :)

Tomi
18-10-2019, 12:23
:ucieka:

Stout
18-10-2019, 12:46
Miałby gość szansę w marvinach.
:kawa: