PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 1. kolejka (10.08.2019 - 11.08.2019)



St.Maro
08-08-2019, 19:05
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Rulkoś - księciuniu (3-0-1, 46-36)
Grupa 1, OLIUSTKA - Mar.Cin
Grupa 1, Krawczol - pauzuje

Grupa 2, Mrugs - (L)ookasch (0-0-2, 13-17)
Grupa 2, LOL3K - Tom Kruz (3-0-3, 46-47)
Grupa 2, Szawar - pauzuje

Grupa 3, Runi - leh71 (1-1-3, 36-44)
Grupa 3, Meazza - Martino1989 (2-0-0, 16-10)
Grupa 3, Tomi - pauzuje

Grupa 4, emil83 - Ciechu (3-0-2, 41-41)
Grupa 4, rey - Antares (1-0-1, 17-17)
Grupa 4, Efcia - pauzuje

Grupa 5, Tadek - nil
Grupa 5, trzeci - Seba.Kolos (2-0-0, 20-14)
Grupa 5, St.Maro - pauzuje


Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

leh71
08-08-2019, 19:22
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-2

Mar.Cin
08-08-2019, 20:43
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 0-0
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 2-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

(L)ookasch
08-08-2019, 21:08
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

Martino1989
09-08-2019, 06:38
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-1
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-3
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 0-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-0
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

Runi
09-08-2019, 08:30
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-1
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

Szawar
09-08-2019, 09:50
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

Meazza
09-08-2019, 11:02
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

rey
09-08-2019, 12:04
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-3
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

Mrugs
09-08-2019, 12:11
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-3
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-3
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

Tom Kruz
09-08-2019, 16:36
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

Efcia
09-08-2019, 17:05
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-1
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

Ciechu
09-08-2019, 18:48
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

Seba.Kolos
09-08-2019, 20:02
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-3
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-3
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-0

St.Maro
09-08-2019, 20:16
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

LOL3K
09-08-2019, 20:31
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 0-0
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-1
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-3
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-4
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-5
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-4

księciuniu
10-08-2019, 00:37
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

Antares
10-08-2019, 01:30
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-1
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

OLIUSTKA
10-08-2019, 07:32
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

emil83
10-08-2019, 08:52
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-3
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

trzeci
10-08-2019, 10:01
10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

nil
10-08-2019, 11:46
0.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-1
10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-1
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge -
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1

Tomi
10-08-2019, 17:11
10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-2
11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0