PDA

Zobacz pełną wersję : Kadra na mecze z Kazachstanem i Szwecją

Raffi
30-05-2003, 12:15
Janas uzupełnił skład kadry

Paweł Janas, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, uzupełnił w piątek, o zawodników z ekstraklasy, skład kadry na dwa mecze: towarzyski z Kazachstanem i eliminacyjny do ME ze Szwecją - poinformował PZPN na swojej stronie internetowej.

Selekcjoner do nominowanych wcześniej 10 zawodników z lig zagranicznych dokooptował 13, grających w polskiej ekstraklasie.

W kadrze znalazł się jeden debiutant - Radosław Sobolewski z Groclinu Grodzisk Wielkoposlki.

Są to:
Bramkarz: Grzegorz Szamotulski (Amica Wronki).
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Arkadiusz Głowacki i Maciej Stolarczyk (wszyscy Wisła Kraków), Jacek Zieliński (Legia Warszawa).
Pomocnicy: Marcin Zając i Radosław Sobolewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Mirosław Szymkowiak i Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Tomasz Dawidowski i Marcin Burkhardt (Amica Wronki)
Napastnik: Marcin Kuźba (Wisła Kraków).

hmm ....dziwią mnie tu 2 nazwiska. Szamo akurat nie był ostatnio w najlepszej formie moim zdaniem. Myślałem, że powoła prędzej Tkocza... No i Jop :hmm: :hmm:

MaxyM
30-05-2003, 12:41
Bramkarz: Grzegorz Szamotulski - dno.
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Arkadiusz Głowacki i Maciej Stolarczyk - wszyscy bez formy. J
Jacek Zieliński
Marcin Zając i Radosław Sobolewski - :rotfl:
Mirosław Szymkowiak i Kamil Kosowski - to chyba żart
Tomasz Dawidowski i Marcin Burkhardt - :buhaha:
Napastnik: Marcin Kuźba

Do tego dodać takie wynalazki jak Kryszałowicz i Kłos, a można stwierdzić, że przejebiemy i to sromotnie :rotfl: :buhaha: - tragedia.

_Bart
30-05-2003, 13:03
Mariusz Jop, Maciej Stolarczyk - przeciez oni soba nic nie prezentuja, mimo iz Wisła idzie na mistrza to ci panowie naprawde wiele do tego sie nie przyczynili, a to co robił Jop w meczu z Lazio to juz było wrecz :rotfl:
Radosław Sobolewski - hehe kolejna gwiazda
Marcin Burkhardt - niech chłopak jedzie doswiadczenie mu sie przyda na przyszłosc

Ja szczerze mam nadzieje ze mecz ze Szwecja przegramy i zacznie sie budowa nowej reprezentacji pod wodza Pawła Janasa. Jest (był, ale raczej dalej jest) to naprawde super i trzeba dac mu szanse.
Takie powołanie tłumacze tym ze są to dla niego sprawdzeni zawodnicy i teraz nie ma czasu na ekperymenty.
Jednak od czerwca trzeba bedzie budowac nowa kadre na MŚ 2006 w Niemczech. Naprawde byłoby szkoda jakbyśmy tam nie awansowali. Mam nadzieje że Janas bedzie umiał wszystko poukładac tak jak kiedys i bedziemy przynjamniej europejskim średniakiem.

c_zary
30-05-2003, 13:07
Mariusz Jop :help: Maciej Stolarczyk :help: oni to bez kitu musza miec chyba jakis ukryty talent, o ktorym nic nie wiem :hmm:

Radosław Sobolewski :oho:

Gandi
30-05-2003, 13:39
Z Jopa mnie tu kurkka nie polewać bo sie chłopak naprawde wyrabia
(może ciut długo ale może zakalca z tego ciasta w reprze nie będzie 8)
)
Faktycznie kilka razy zawalił ale robi naprawde duże postępy i jeszcze zobaczycie że będzie z niego kawał obrońcy co sie zowie.

Pamietam jak na naszym forum jechano niemiłosiernie po Mariuszu i Piekucie (moja skromna osoba również i teraz musze posypywać łeb popiołem)
Czasami życie płata figle
Zresztą pamiętam jakie głosy padały u Was jeszcze niedawno na temat Boruca... a teraz pare oosób wysyła go do repry
Tak samo rzecz sie miała z Saganem

P.S

Inną sprawą jest czy na tak ważny mecz należy powoływać zawodnika nie specjalnie sprawdzonego w kadrze :hmm:

legart
30-05-2003, 13:57
Jop w sumie troszku się wyrobił tylko nie wiem czy akurat to już starczy na reprezentację 8- .

c_zary
30-05-2003, 14:12
Niech sie w klubie wyrabia a nie w reprze.

c_zary
30-05-2003, 14:53
Pełna kadra na mecze z Kazachstanem i Szwecją:

Bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Maciej Nalepa (Karpaty Lwów), Grzegorz Szamotulski (Amica Wronki);
Obrońcy: Tomasz Hajto (Schalke 04), Michał Żewłakow (Anderlecht), Jacek Bąk (RC Lens), Tomasz Kłos (FC Kaiserslautern), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Mariusz Jop (Wisła Kraków), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków), Jacek Zieliński (Legia Warszawa);
Pomocnicy: Tomasz Zdebel (Genclerbirligi Ankara), Jacek Krzynówek (FC Nuernberg), Marcin Zając (Groclin), Radosław Sobolewski (Groclin), Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków), Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Marcin Burkhardt (Amica Wronki);
Napastnicy: Paweł Kryszałowicz (Eintracht Frankfurt), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Marcin Kuźba (Wisła Kraków).

Martwi tez male pole manewru wsrod napastnikow :/

aaadamm
30-05-2003, 15:15
widac ze Janas ma takie zaciagi do nazwisk jak Engel...dlatego ciagle uwazam ze trener repry. powinien byc z zagranicy - tak jak Drago - bez ukladow.

Jop, Stolarczyk - dobrze ze nie ma Zurawia !!!

a gdzie zawodnicy, ktoryz ostatnio pokazali ze sa w formie ? gdzie Sagan i Jarza ??

zawsze bylem kibicem repry. ale to co sie ostatnio dzieje tak od kilkunastu miesiecy a wlasciwie od meczu Pol-norwegia to juz jest kpina z kibicow
FUCK PZPN !!!

Luqas
30-05-2003, 15:16
Pełna kadra na mecze z Kazachstanem i Szwecją:

Bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Maciej Nalepa (Karpaty Lwów), Grzegorz Szamotulski (Amica Wronki);
Obrońcy: Tomasz Hajto (Schalke 04), Michał Żewłakow (Anderlecht), Jacek Bąk (RC Lens), Tomasz Kłos (FC Kaiserslautern), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Mariusz Jop (Wisła Kraków), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków), Jacek Zieliński (Legia Warszawa);
Pomocnicy: Tomasz Zdebel (Genclerbirligi Ankara), Jacek Krzynówek (FC Nuernberg), Marcin Zając (Groclin), Radosław Sobolewski (Groclin), Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków), Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Tomasz Dawidowski (Amica Wronki), Marcin Burkhardt (Amica Wronki);
Napastnicy: Paweł Kryszałowicz (Eintracht Frankfurt), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Marcin Kuźba (Wisła Kraków).

Martwi tez male pole manewru wsrod napastnikow :/

To fakt, ciekaw jestem czy wogóle zdobędziemy jakąś bramkę w tych dwóch meczach.
Wichniarek zmęczony po sezonie w Bundeslidze
Kryszałowicz bez formy
Kóźba ... hmm nie wiem sam
Ale te powołania niektórych :buhaha:

Coś czuję, że najlepszy będzie Krzynówek.Odzyskał formę i powinien zagrać w podstawowym składzie. 8)

szczepan
30-05-2003, 18:40
nie no sklad jest naprawde porabany... za Stolarczyka albo Jopa spokojnie dalbym Jarze i nie dlatego ze jest (L)egionista ale dlatego ze wedlug mnie jest lepszy wogole od nich i lespzy obecnie (forma)...

brakuje jakiegos napastnika... niekoniecznie Saganowskiego ale jeszcze jednego... chocby Zurawski ale powinnien byc w tej kadrze skoro jest Kryszalowicz...

aha i co tam Sobolewski robi!

[wiem ze to dziwnie zabrzmi ale wedlug mnie Janas ma pewna tendencje co do pilkarzy z Polski albo Krakow albo Wielkopolska :/]
moze niech pzpn kupi mu bilet pkp gdzies indziej...

DrZeFkO
31-05-2003, 20:38
Coś czuję, że "Janosik" w ostatniej chwili powoła jeszcze jakiegoś napadziora - może być nawet Saganowskiego.