PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Półfinały (25.05.2019 - 26.05.2019)



St.Maro
23-05-2019, 21:31
25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor
25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic
25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto
25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv
25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta
25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi
25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern
25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia
26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga
26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk

Dogrywka
25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg
25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland
25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby
26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz
26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor



Punktacja 1 i 3 pkt
W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...

trafienia za 3 pkt w 1/2
zdobyte bramki w turnieju finałowym
trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
zdobyte bramki w eliminacjach
trafienia za 3 pkt w eliminacjach
ranking MT


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

księciuniu - trzeci (1-0-2, 27-22)
Krawczol - Szawar (1-1-1, 13-22)

Szawar
24-05-2019, 11:58
25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-2
25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 0-2
25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1
25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 0-2
25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 0-1
25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 0-2
25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-0
26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 1-0

Dogrywka
25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 2-1
25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 1-1
26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 3-1

Krawczol
24-05-2019, 14:55
25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-2
25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 1-2
25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-2
25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 2-1
25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 1-2
25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-1
26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 1-1

Dogrywka
25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 1-1
25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 1-1
26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-2
26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 2-1

księciuniu
24-05-2019, 17:00
25.05 15:45 SLO, Domzale – Maribor 1-1
25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts – Celtic 0-2
25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1
25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 1-0
25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk – Bayern 1-3
25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona – Valencia 2-0
26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-0
26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk – Soligorsk 0-1

Dogrywka
25.05 16:00 SWE, Hacken – Göteborg 1-1
25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga – Nordsjaelland 2-0
25.05 17:00 DEN, Odense – Brondby 1-0
26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
26.05 18:00 TUR, Fenerbahce – Antalyaspor 1-0

trzeci
25-05-2019, 15:44
25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-1
25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 0-3
25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-1
25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0
25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 1-3
25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 1-2
25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-1
26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 0-1

Dogrywka
25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 1-1
25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 2-1
26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 2-1