PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Ćwierćfinały (18.05.2019 - 19.05.2019)



St.Maro
16-05-2019, 20:20
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv



Punktacja 1 i 3 pkt
W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...

trafienia za 3 pkt w 1/4
zdobyte bramki w turnieju finałowym
trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
zdobyte bramki w eliminacjach
trafienia za 3 pkt w eliminacjach
ranking MT


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

emil83 - księciuniu (1-1-5, 50-61)
trzeci - St.Maro (1-0-0, 9-7)
(L)ookasch - Krawczol (0-0-4, 28-52)
Szawar - Runi (0-0-1, 13-15)

(L)ookasch
17-05-2019, 06:18
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 0-1
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 1-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 2-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 3-1
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-2
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 2-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-0
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

Runi
17-05-2019, 08:30
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-0
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-1
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-1

Krawczol
17-05-2019, 09:20
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-2
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-1
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 2-1
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 2-1

Szawar
17-05-2019, 10:06
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2

emil83
17-05-2019, 10:24
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-1
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 0-1
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 0-2
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-0

księciuniu
17-05-2019, 17:47
18.05 17:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City – Watford 3-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor – Besiktas 1-1
18.05 19:30 POR, FC Porto – Sporting 2-0
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel – Thun 2-0
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
19.05 18:00 BEL, Gent – Anderlecht 1-0
19.05 18:00 TUR, Galatasaray – Basaksehir 1-0
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga – Jablonec 2-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock – Rangers 1-2
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz – Salzburg 0-2
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2

trzeci
18-05-2019, 11:46
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 1-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

St.Maro
18-05-2019, 15:49
18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 1-0
19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 0-1
19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

Dogrywka
18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-1
19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-1
19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2