PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (11.05.2019 - 12.05.2019)



St.Maro
09-05-2019, 20:31
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, emil83 - Seba.Kolos (2-1-4, 38-44)
Grupa A, Krawczol - glazek

Grupa B, księciuniu - Ciechu (5-1-5, 88-91)
Grupa B, Tomi - (L)ookasch

Grupa C, Runi - rey (1-1-0, 9-7)
Grupa C, Tom Kruz - trzeci (1-1-0, 12-11)

Grupa D, leh71 - Martino1989 (0-1-1, 13-16)
Grupa D, St.Maro - Szawar (1-0-1, 21-18 )

Ciechu
09-05-2019, 23:52
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 3-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

(L)ookasch
10-05-2019, 06:08
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 3-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

Martino1989
10-05-2019, 06:43
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-0
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 4-2
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

Runi
10-05-2019, 08:42
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

Krawczol
10-05-2019, 09:30
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

leh71
10-05-2019, 09:32
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

rey
10-05-2019, 12:33
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-2
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

Tomi
10-05-2019, 12:41
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

księciuniu
10-05-2019, 16:31
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava – Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-0
12.05 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys – Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge – Genk 1-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga – Pilzno 1-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

Szawar
10-05-2019, 16:53
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

St.Maro
10-05-2019, 17:24
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1

glazek
11-05-2019, 08:00
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-2
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-3
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-2
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

Tom Kruz
11-05-2019, 10:40
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

emil83
11-05-2019, 13:32
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 0-1
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-0
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

trzeci
11-05-2019, 14:59
11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 3-1
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

Seba.Kolos
11-05-2019, 16:05
11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-1
12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-3
12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-0