PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (27.04.2019 - 28.04.2019)



St.Maro
24-04-2019, 01:30
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Seba.Kolos - glazek
Grupa A, emil83 - Krawczol (0-0-1, 6-9)

Grupa B, Ciechu - (L)ookasch (0-1-1, 12-19)
Grupa B, księciuniu - Tomi

Grupa C, rey - trzeci (1-0-1, 21-22)
Grupa C, Runi - Tom Kruz (0-1-0, 19-19)

Grupa D, Martino1989 - Szawar
Grupa D, leh71 - St.Maro (1-0-1, 19-15)

glazek
25-04-2019, 07:10
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 1-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-3
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-1

Martino1989
25-04-2019, 07:15
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-2
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-2
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-1
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-2
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-1
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 3-1

Szawar
25-04-2019, 08:17
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

Seba.Kolos
25-04-2019, 18:59
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-1
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-1
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 3-0

Ciechu
25-04-2019, 21:58
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 3-1
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-1
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-1

Runi
26-04-2019, 09:38
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-1
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 1-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

Tomi
26-04-2019, 09:42
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

leh71
26-04-2019, 09:44
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-3
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 2-2
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-3
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

St.Maro
26-04-2019, 18:13
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-1
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-0
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

emil83
26-04-2019, 18:27
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-1
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-2
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 1-2
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-1
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

księciuniu
26-04-2019, 20:51
27.04 17:00 HUN, Ujpest – Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
27.04 20:30 BEL, Gent – Genk 0-1
28.04 16:00 DEN, Brondby – Esbjerg 2-1
28.04 16:00 SCO, Rangers – Aberdeen 1-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge – Anderlecht 1-0
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga – Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
28.04 18:30 POR, Braga – Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB – Astra 1-0

(L)ookasch
27-04-2019, 07:02
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-3
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 0-1
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-3
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

trzeci
27-04-2019, 11:22
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-1
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

rey
27-04-2019, 12:12
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

Tom Kruz
27-04-2019, 13:27
27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

Krawczol
28-04-2019, 17:24
28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-1
28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-1
28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-1