PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 10. kolejka (13.04.2019 - 14.04.2019)



St.Maro
12-04-2019, 00:16
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, (L)ookasch - Martino1989 (1-0-0, 5-2)
Grupa 1, nil - SirKruszon (1-0-3, 34-38 )
Grupa 1, Seba.Kolos - leh71 (2-0-0, 17-12)

Grupa 2, CW(L)KS - St.Maro (0-0-3, 0-20)
Grupa 2, Runi - emil83 (3-0-0, 24-18 )
Grupa 2, Bary89 - Mar.Cin (0-0-1, 0-6)

Grupa 3, Meazza - Mrugs (0-0-1, 3-4)
Grupa 3, rey - Rulkoś (5-0-0, 34-20)
Grupa 3, Szawar - glazek (1-0-0, 6-4)

Grupa 4, Efcia - LOL3K (3-1-3, 56-38 )
Grupa 4, nevermind - Tom Kruz (0-0-1, 2-6)
Grupa 4, księciuniu - Ciechu (5-1-4, 86-84)

Grupa 5, janmarci - Tomi (0-0-1, 0-5)
Grupa 5, trzeci - Antares (0-0-1, 4-5)
Grupa 5, OLIUSTKA - Krawczol (1-1-3, 27-31)

(L)ookasch
12-04-2019, 06:09
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-1
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-3
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Martino1989
12-04-2019, 07:30
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Szawar
12-04-2019, 08:11
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Krawczol
12-04-2019, 08:12
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 2-1

Runi
12-04-2019, 08:25
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-0
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

glazek
12-04-2019, 09:02
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 3-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-2
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 0-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Tomi
12-04-2019, 09:04
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-1
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

leh71
12-04-2019, 09:44
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-2
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Meazza
12-04-2019, 09:54
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 1-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 0-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Mrugs
12-04-2019, 10:58
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 1-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-0
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

rey
12-04-2019, 14:44
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 3-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-1

St.Maro
12-04-2019, 17:56
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Ciechu
12-04-2019, 18:04
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

emil83
12-04-2019, 18:06
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 1-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-2
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 0-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-2
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-1

Efcia
12-04-2019, 19:30
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 1-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

Antares
12-04-2019, 23:42
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

LOL3K
12-04-2019, 23:43
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 3-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 0-2
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-3
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-0
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-2
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-1

Seba.Kolos
13-04-2019, 01:29
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-1
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-3
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 2-0

księciuniu
13-04-2019, 10:24
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-0
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 0-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

Tom Kruz
13-04-2019, 10:33
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 2-0
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-0
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

trzeci
13-04-2019, 11:28
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 2-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 1-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 2-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 0-1
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

nil
13-04-2019, 14:08
13.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Radnicki Nis 3-0
13.04 18:00 TUR, Besiktas - Basaksehir 2-1
13.04 19:10 I liga, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie B-B 1-1
13.04 19:30 HUN, MOL Vidi - Ujpest 1-1
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-2
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-2

OLIUSTKA
14-04-2019, 09:13
14.04 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
14.04 16:00 CYP, AEL Limassol - AEK Larnaca 2-0
14.04 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-2
14.04 18:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
14.04 18:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-2
14.04 20:00 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-2