PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 9. kolejka (06.04.2019 - 07.04.2019)



St.Maro
04-04-2019, 22:39
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, leh71 - Martino1989 (0-0-1, 8-11)
Grupa 1, SirKruszon - Seba.Kolos (0-0-2, 6-16)
Grupa 1, (L)ookasch - nil (1-0-0, 15-9)

Grupa 2, Mar.Cin - St.Maro (0-0-1, 3-8 )
Grupa 2, emil83 - Bary89 (3-0-0, 39-21)
Grupa 2, CW(L)KS - Runi (0-0-3, 0-21)

Grupa 3, glazek - Mrugs (1-0-0, 10-8 )
Grupa 3, Rulkoś - Szawar (4-0-4, 59-63)
Grupa 3, Meazza - rey (2-1-1, 32-29)

Grupa 4, Ciechu - LOL3K (2-0-2, 16-19)
Grupa 4, Tom Kruz - księciuniu (6-0-3, 76-68 )
Grupa 4, Efcia - nevermind (1-0-0, 5-0)

Grupa 5, Krawczol - Tomi (0-1-0, 7-7)
Grupa 5, Antares - OLIUSTKA (1-0-2, 15-26)
Grupa 5, janmarci - trzeci (0-0-1, 0-11)

glazek
05-04-2019, 08:22
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-2
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-2

(L)ookasch
05-04-2019, 08:27
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-2
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-2
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-3
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

Tomi
05-04-2019, 08:45
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-2
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

Martino1989
05-04-2019, 08:55
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-3
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-3
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1

Runi
05-04-2019, 09:01
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

Szawar
05-04-2019, 09:22
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

Mrugs
05-04-2019, 10:47
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-2
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1

rey
05-04-2019, 11:33
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

leh71
05-04-2019, 12:20
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1

Ciechu
05-04-2019, 16:40
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1

Krawczol
05-04-2019, 17:03
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

księciuniu
05-04-2019, 17:07
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda – Zilina 2-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol – APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk – Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz – Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

OLIUSTKA
05-04-2019, 18:45
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1

emil83
05-04-2019, 18:58
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1

Rulkoś
05-04-2019, 20:21
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

Antares
05-04-2019, 20:27
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-0
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-0
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

St.Maro
05-04-2019, 20:33
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 3-2
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1

Efcia
05-04-2019, 22:02
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1

Tom Kruz
05-04-2019, 23:55
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

LOL3K
06-04-2019, 01:02
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-2
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-4
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 0-2
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 3-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 2-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 3-1

Meazza
06-04-2019, 09:07
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 0-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-0
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 0-2
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1

trzeci
06-04-2019, 10:30
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-0
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 2-1
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-1
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 0-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0

nil
06-04-2019, 12:46
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 2-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-1
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-1
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 0-2
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 1-2
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-2
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-3
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-1
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2

Seba.Kolos
06-04-2019, 14:53
06.04 15:00 I liga, Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-1
06.04 15:30 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
06.04 16:15 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
06.04 18:00 CYP, AEL Limassol - APOEL 1-1
06.04 18:00 RUS, Sp. Moskwa - CSKA Moskwa 3-1
06.04 20:30 BEL, Genk - Gent 0-0
07.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
07.04 17:00 AUT, LASK Linz - Salzburg 1-3
07.04 18:00 DEN, Odense - FC Kopenhaga 1-2
07.04 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 0-1