PDA

Zobacz pełną wersję : SuperExpress jedzie po Olim

MaxxxiM
30-05-2003, 10:59
wyjatek z tekstu:

Super Express ma dla trenera rade - niech zapomni o Olisadebe. Trudno opierac reprezentacje na pilkarzu, na ktorego nie mozna liczyc w najwazniejszych momentach. Kiedy zbliza sie najwazniejszy mecz kadry w tym roku, Oli ma inne sprawy na glowie. Wlasnie zabral sie za negocjowanie nowego kon\traktu z Panathinaikosem. Chce wywalczyc sobie znaczna podwyzke - w przyszlym sezonie, wlacznie z premiami, ma zarobic milion euro. Byc moze pogardzil startowym za mecze w reprezentacji Polski. Cala pilkarska Szwecja zachwyca sie gra Sypniewskiego, ktory wrocil do wielkiej formy i odnalazl sie psychicznie. Pojechal to sprawdzic Klejdinst. W Legii, po latach leczenia skutkow wypadku motocyklowgo zaczal grac jak z nut Marek Saganpowski. Moze lepiej dac szanse napastnikom, ktorzy sie odnalezli i wychodza na prosta. A tym ktorzy bladza, kreca i zwyczajnie im sie nie chce, po prostu podziekowac

no tak, Oli jest troche primadonna, ale tez mam wrazenie ze panowie Szczepanik i Kowalski, autorzy powyzszego nieco przesadzaja.
Saganowski owszem gra coraz lepiej, ale Sypniewskim bym sie nie podniecal. pokazal w Radomsku (pamietam jak przed meczem z Legia, mowil ze pomiedzy legionistami mozna biegac jak miedzy pacholkami na treningu i strzelac po piec bramek w meczu, zdaje sie radomsko poleglo wowoczas) i Wisle co potrafi.

w tym samym tekscie panowie pisza rowniez, ze gdy Oli nie gra, rpreza nie wygrywa. ie wiem ile w kontuzjach Olego jest prawdy a ile kunktatorstwa / lenistwa, ale wnioski panow redaktorow sa chyba mozno przesadzone. Oli dobrze wie dlaczego trafil do PAO.

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

Raffi
30-05-2003, 11:05
Sypniewski poza tym zbłaźnił się ostatnio, odmawiając nawet rozmowy z Klejndinstem w sprawie powołania...Myśli, że go na kolanach prosić będą?

Zobaczymy, jak Sagan zagra przeciwko Ruchowi, sądzę, że ktoś będzie go obserwował ;)

Co do Oliego, to podobny atak przypuścił dzisiaj Polkowski. Nie powiem, irytują mnie ciągłe kontuzje Olisadebe, ale gadanie, że on juz nigdy (ciekawe czemu?) nie zagra w narodowej jedenastce jest trochę niepoważne...

MaxyM
30-05-2003, 11:11
Olisadebe to typ niewdzięczny, jasne my też mu troche zawdzięczamy ale gdyby nie to, że dostał Obywatelstwo to by klepał biede w Polsce albo gdzieś w 2.Bundeslidze. Teraz co, kontrakt, klub ważniejszy, nie podoba się że już nie ma towarzystwa wzajemnej adoracji - gorące kubki się skończyły i drogie hotele, kasy nie ma, nie będe grać. Niech nie gra i oddaje obywatelstwo, o **** mu jak i tak po polsku gadać się nie nauczył. Grecja, ważniejsza niż miliony kibiców, który byli z nim na dobre i na złe... miarka się przebrała - ja mu mówie - ***********!

Pesto
30-05-2003, 11:31
Polska kadra dla Polaków

a ten frajer niech wypierdala do swojej ojczyzny , gdzie generałowie żyją w pałacach , a biedota zdycha z głodu

c_zary
30-05-2003, 11:33
Cala pilkarska Szwecja zachwyca sie gra Sypniewskiego, ktory wrocil do wielkiej formy i odnalazl sie psychicznie.
Ci to dopiero maja pomysly :/ Szkoda, ze tylko nie dopisali, ktory to raz juz sie odnalazl psychicznie i wrocil do formy (ciekawe na jak dlugo tym razem) :help:
Ps. Ostatnio on tez zlapal kontucje.

MaxxxiM
30-05-2003, 11:37
Ps. Ostatnio on tez zlapal kontucje.

dla "dziennikarzy] SE jest to jednak wielkie wydarzenie, bo przeciez kontuzje w pilce noznej zdarzaja sie sporadycznie :fu:

_Bart
30-05-2003, 11:56
Ja byłem od samego poczatku przeciwny Oliemu. Co to kurva za Polak co po polsku gadac nie umie. Ale ja nie o tym. Od samego pocztkyu wiedziałem ze jak tylko wyjedzie na zachód, poczuje lepsza kase to na kadre sie wypnie. I co ??? I teraz przyjezdza kiedy chce, kiedy nie chce to go cos boli, bramki w kadrze nie strzelił chyba od MŚ i sie pytam czy potrzebne było sciaganie go do reprezentacji ??? Ja bym wolał nie awansowac do MŚ (bo to i tak z góry było wiadomo ze bedzie wstyd i nic wiecej) niż awansowac dzieki Oliemu. Nie zapomnie do konca zycia jak smiali sie z nas na EuroSport News angielscy komentatorzy że oto Polska awansowała do MS dzieki bramką nigeryjczyka. Przed MS w EuroSporcie tylko wywiady z nim i Engelem (rzadko z kimś innym). To było najwieksze upokorzenie jakie mogło być.
Nie zapomne też jak na jakims meczu reprezentacji cały stadion Legii krzyczał OLI OLI (były wyjatki co potrafiły to dobrze skonczyc, ale niestety wiekszosc sie nim podniecała), teraz Ci ludzie napewno czują sie wykiwani przez super gwiazde.

Moje podsumowanie jest takie POLSKA DLA POLAKÓW...

MaxxxiM
30-05-2003, 12:03

...ziemia dla ziemniakow a ksieza na ksiezyc.
:fu:
strasznie mnie :* takie gadanie. w angielskiej reprezentacji za to nie ma w ogole czarnoskorych pilkarzy! a niemieckiej rowniez nie ma! we francuskiej reprezentacji tez!
Boze, jak slysze Polska dla Polakow to rece mi opadaja :fu:
tak jest zamknijmy granice dla wszystkihc cudzoziemcow. A co powiesz o grze Stanko w Legii albo Vukovica? tez ich nalezy usunac z druzyny, bo nie sa Polakami?!

MaxyM
30-05-2003, 12:11
Bartowi chodzi chyba o to, że Polska Reprezentacja dla Polaków i bez róznicy czy Polak czarny czy biały, ważne by miał nasze korzenie, a nie takie naturalizowanie na potrzeby chwili.

_Bart
30-05-2003, 12:13

...ziemia dla ziemniakow a ksieza na ksiezyc.
:fu:
strasznie mnie :* takie gadanie. w angielskiej reprezentacji za to nie ma w ogole czarnoskorych pilkarzy! a niemieckiej rowniez nie ma! we francuskiej reprezentacji tez!
Boze, jak slysze Polska dla Polakow to rece mi opadaja :fu:
tak jest zamknijmy granice dla wszystkihc cudzoziemcow. A co powiesz o grze Stanko w Legii albo Vukovica? tez ich nalezy usunac z druzyny, bo nie sa Polakami?!

Tylko spojrz na klase tych zawodników a na Oliego, oni nie powiedza NIE dlatego ze utorzasamiaja sie z tymi krajami. A wasz Oli to rownie dobrze mógłby być napastnikiem Madagaskaru jakby mu dali sie wypromować. Nie oszukujmy sie ze Oliego wypromowała nasza kadra, a on teraz ma ja w dupie.
Co do innych cudzoziemców Vuko i Svitlicy to jakos zaden z nich nie pcha sie do reprezentacji Polski, kiedys czytałem z nimi wywiady ze na pierwszym miejscu sa ioch reprezentacje i to w nich chca grac.
A o wyrzuceniu ich z Polski to Ci powiem tak: to jest ich praca i pewnie gdyby mieli mozliwosc grac w czołowych druzynach u siebie to by tam grali. Zobaczysz ze jak wejdziemy do UE to masa ludzi nie majac pracy u nas w kraju tez spierdoli na zachod w poszukiwaniu lepszego jutra.
txt POLSKA dla POLAKÓW trzeba odpowiednio zrozumiec, a nie tylko tak ze wszyscy WON z Polski.
Nie chce sie wgłebiac w to bo na to byłby potrzebny oddzielny Topic (i poswiecenie mu masy czasu) lub spotkanie przy pivku i pogadanie na te tematy (i pewnie na kłótniach by sie skonczyło).
Ja szanuje zdanie kazdego i jak uwazasz ze OLI jest debeściak (lub cos w tym stylu) to takie jest twoje prawo. Ja mam troche odmienne poglady od Twoich i takze napewno przy nich zostane.

_Bart
30-05-2003, 12:14
Bartowi chodzi chyba o to, że Polska Reprezentacja dla Polaków i bez róznicy czy Polak czarny czy biały, ważne by miał nasze korzenie, a nie takie naturalizowanie na potrzeby chwili.

Dokładnie tylko trzeba to dobrze zrozumiec.

MaxxxiM
30-05-2003, 12:20

kiedy Oli strzelal bramki, wszyscy sie cieszyli. jakos mi trudno uwierzyc, ze ktos z kibicow byl niezadowolony z tego ze awansowalismy do finalow MS, bo bramki strzelal Oli. A jesli tak bylo, to moim zdaniem jest to dziwna sytuacja, bo kazdy kibic powinien sie cieszyc z sukcesow swojej druzyny.
Niemiecka (sic!) reprezentacja tez ma w skaldzie naturalizowanych Niemca i nikt tam jakos nie placze. Wspomne rowniez, ze Klose tez sie nie urodzil w Niemczech i tez jakos Niemcy nie plakali kiedy strzelal Arabii Saudyjskiej bramki. Kibice sie cieszyli ze ICH reprezentacja wygrywa.

Oli jest jaki jest, ale nasi "prawdziwi" kadrowicze wykonywali lepsze akcje. i co z nimi zrobic? urodzili sie w Polsce, maja obywatelstwo i korzenie.
Tak mysle ze gdyby nasza reprezentacja zajela godne miejsce w finalach MS i byla teraz na pierwszym miejscu w eliminacjach ME, a bramki strzelalby Oli to byly spiewy radosci. Ale przeciez malkontenctwo to nasza cecha narodowa.

_Bart
30-05-2003, 12:24
Oli jest jaki jest, ale nasi "prawdziwi" kadrowicze wykonywali lepsze akcje. i co z nimi zrobic? urodzili sie w Polsce, maja obywatelstwo i korzenie.
Tak mysle ze gdyby nasza reprezentacja zajela godne miejsce w finalach MS i byla teraz na pierwszym miejscu w eliminacjach ME, a bramki strzelalby Oli to byly spiewy radosci. Ale przeciez malkontenctwo to nasza cecha narodowa.

Napweno byłaby radosc w gazetach, ale wierz mi ze dosc duza czesc kibiców miałaby takie same stanowisko w tej sprawie jak mam ja, tylko ze byłaby przytłumiona przez większą rzesze optymistów.

MaxyM
30-05-2003, 12:27
Maxxxim ja do Olego nic nie miałem, choć troche mnie to wkurzało, że zrobili z niego Polaka tylko dlatego by grał dla nas w piłke, kiedy tysiącom odób bardziej się to należy.
Teraz mnie wkurwia, kiedy ewidentnie się wypina na Reprezentacje - a jeszcze niedawno całował Orzełka, zakłamany bydlak. Dla mnie mógł strzelić i 1000 bramek ale tak samo będe go tępił jak i innych gwiazdorów, którzy urodzili się w Polsce, są Polakami z krwi i kości ale olewają Kadre. Tym bardziej mam pretensje do Olisadebe, bo jesteś najlepszym przykładem jak za nim są ludzie i ile dla nich znaczy/ł, a co on robi - kolanko, paluszek boli i nie przyjade, mam kontrakt do podpisania, to ważniejsze. Nie oszukuj się, on ma w dupie nas i kadre - jakby tak nie było to by tu ***** kuśtykał jak Kunta Kinte, i chciał grać.

A i dokładnie - po MŚ ile bramek strzelił - 0 - nie oszukujmy się, nie chce, niech nie gra i dobrze bo i tak nic nie wnosi.

MaxxxiM
30-05-2003, 12:36
Napweno byłaby radosc w gazetach, ale wierz mi ze dosc duza czesc kibiców miałaby takie same stanowisko w tej sprawie jak mam ja, tylko ze byłaby przytłumiona przez większą rzesze optymistów.

oczywiscie masz absolutne prawo do swojego zdania. dla mnie jest tylko zupelnie niezrozumiale to, ze nie jestes w stanie cieszyc sie z sukcesu (a takim bylo zakwalifikowanie sie do finalow MS) reprezentacji tylko dlatego, ze gra w niej naturalizowany Polak. Przeciez ktos mu pilke podawal, ktos pracowal na te bramki. Przeciez nie biegal sam po boisku, mijajac kolejnych rywali i samotnie strzelajac bramki. Reprezentacja to ZESPOL ludzi ktory wspolnie pracuja na wyniki (czasem dobre czasem zle).
A czy Hajto, Waldoch, Swierczewski, Kaluzny lepiej zachowywali sie na bopisku i poza nim? Przeciez nie odpadlismy tak szybko z MS tylko dlatego ze Oli nie strzelal bramek. Dudek bronil zle, Waldoch i Hajto dali sie osmieszyc Portugalii, Swierczewski i Kaluzny mieli wygrywac wszystkie pojedynki glowkowe z Koreanczykami i co bylo. Tak jak na awans do MS zapracowalal cala druzyna, tak samo za porazke odpowiedzialni sa zawodnicy ktorzy wystapili w meczach z Korea i Portugalia (jako mozna bylo przegrac cztery zeiro:)

bede sie cieszyl kiedy wygramy ze Szwecja i wierze ze jest to mozliwe bez Olego, bo jak juz wposmialem gra druzyna nie jeden zawodnik. Zidane czy ronaldo tez nic w pojedynke nie zdzialaja.
Ale jesli Oli bedzie zdrowy i bedzie mogl grac, to niech gra. Na nadmiar dobrych pilkarzy niestety narzekac nie mozemy.

MaxxxiM
30-05-2003, 12:46
Tym bardziej mam pretensje do Olisadebe, bo jesteś najlepszym przykładem jak za nim są ludzie i ile dla nich znaczy/ł, a co on robi - kolanko, paluszek boli i nie przyjade, mam kontrakt do podpisania, to ważniejsze. Nie oszukuj się, on ma w dupie nas i kadre - jakby tak nie było to by tu ***** kuśtykał jak Kunta Kinte, i chciał grać.

A i dokładnie - po MŚ ile bramek strzelił - 0 - nie oszukujmy się, nie chce, niech nie gra i dobrze bo i tak nic nie wnosi.

oczywiscie, nie chce niech nie gra i :*
chodzi mi o zupelnie cos innego. traktujmy naszych kadrowiczow tak samo, chwalmy jesli zasluza i napierd**** jesli zasluza. ale niech pretekstem do :* nie bedzie fakt ze jest naturalizowanym Polakiem., bo to zaden argument jesli chodzi o postawe na boisku. Jesli olewa reprezentacje dzieki ktorej gra w PAO to jest ****** i nic tego nie zmieni. jesli olewa nas kibicow to tez jest ****** po stokroc.
ale kadrowicze urodzeni tu tez sie na nas wypinaja i badzmy sprawiedliwi - to jeszcze wieksza chujnia.
jak ktos nie ma honoru to nie wazne czy sie urodzil w Nigerii i zostal Polakiem, czy tez urodzil sie Polsce. Jest po prostu :* i tyle.
Ale to jakies powszechne zjawisko u nas. Graja dobrze dopoki nie znajda klubu ktory dobrze placi, a potem mam wszystkich w dupie. I to niestety dotyczy wiekszosci naszych reprezentantow.

MaxyM
30-05-2003, 12:51
A co ja napisalem :look: .

_Bart
30-05-2003, 12:53
oczywiscie masz absolutne prawo do swojego zdania. dla mnie jest tylko zupelnie niezrozumiale to, ze nie jestes w stanie cieszyc sie z sukcesu (a takim bylo zakwalifikowanie sie do finalow MS) reprezentacji tylko dlatego, ze gra w niej naturalizowany Polak. Przeciez ktos mu pilke podawal, ktos pracowal na te bramki. Przeciez nie biegal sam po boisku, mijajac kolejnych rywali i samotnie strzelajac bramki. Reprezentacja to ZESPOL ludzi ktory wspolnie pracuja na wyniki (czasem dobre czasem zle).

Ja nie napisałem ze sie nie cieszyłem, bo sie cieszylem i jak głupi ogladałem mecze na MS (nawet na rozdaniu swiadectw maturalnych jak gralismy z Portugalia to latałem co chwila do TV) ja napisałem tylko ze wolałbym nie awansowac, niz awansowac dzieki niemu, bo jak juz mowiłem wszedzie pisano/mowiono ze to jest jego zasługa ze awansowalismy a nie zespołu własnie. Ze Polska to Olisadebe, a to to juz jest przesada bo on duzo zrobił dla druzyny (tzn chodzi mi o bramki) ale kurva nie wszystko, a niestety cały świat jak jechalismy na MS znał tylko Oliego (wystarczyło nawet poczytac wywiady z trenerami reprezentacji z którymi gralismy w grupie) i pare osób znało juz Dudka.

A czy Hajto, Waldoch, Swierczewski, Kaluzny lepiej zachowywali sie na bopisku i poza nim? Przeciez nie odpadlismy tak szybko z MS tylko dlatego ze Oli nie strzelal bramek. Dudek bronil zle, Waldoch i Hajto dali sie osmieszyc Portugalii, Swierczewski i Kaluzny mieli wygrywac wszystkie pojedynki glowkowe z Koreanczykami i co bylo. Tak jak na awans do MS zapracowalal cala druzyna, tak samo za porazke odpowiedzialni sa zawodnicy ktorzy wystapili w meczach z Korea i Portugalia (jako mozna bylo przegrac cztery zeiro:)

I to jest własnie dalsza czesc mojej wypowiedzie ze na MS tylko wstydu sie najedlismy, bo niestety duza była zasługa Oliego w tym ze awansopwalismy a reszta okazała sie przy nim (jak na tamte czasy) fiutami którym sukces uderzył do bańki.

MaxxxiM
30-05-2003, 13:09
Ze Polska to Olisadebe, a to to juz jest przesada bo on duzo zrobił dla druzyny (tzn chodzi mi o bramki) ale kurva nie wszystko, a niestety cały świat jak jechalismy na MS znał tylko Oliego (wystarczyło nawet poczytac wywiady z trenerami reprezentacji z którymi gralismy w grupie) i pare osób znało juz Dudka.

akurat to ze caly swiat znal Olego i ze dziennikarze maja dosc czesto braki w wyobrazni i uwielbiaja generalizowac to nie wina Olego. wlasnie o tym pisalem, ze na wyniki pracuje druzyna a nie jeden pilkarz.
Chcialem tylko zauwazyc nie podobalo mi sie w Twojej wypowiedzi haslo "Polska dla Polakow".
W stopce swoich postow umieszczach haslo o Stalinie, a ja przypomne (jesli juz tak historie wplatamy do sportowego forum), ze Hitler tez chcial miec Europe tylko dla Niemcow. z takich pomyslow nie wynika nic dobrego. to tyle

Dyer
30-05-2003, 13:10
Oli najlepszy był jak grał w Polonii
To był gra ciekawa !!!

_Bart
30-05-2003, 13:13
akurat to ze caly swiat znal Olego i ze dziennikarze maja dosc czesto braki w wyobrazni i uwielbiaja generalizowac to nie wina Olego. wlasnie o tym pisalem, ze na wyniki pracuje druzyna a nie jeden pilkarz.
Chcialem tylko zauwazyc nie podobalo mi sie w Twojej wypowiedzi haslo "Polska dla Polakow".
W stopce swoich postow umieszczach haslo o Stalinie, a ja przypomne (jesli juz tak historie wplatamy do sportowego forum), ze Hitler tez chcial miec Europe tylko dla Niemcow. z takich pomyslow nie wynika nic dobrego. to tyle

Wynika wiec z tego ze co do Olego juz sie w wiekszosci zgadzamy.
Co do Polska dla Polaków to juz wyjasniełem.
Co do Stalina i Hiltera to własnie dlatego jestem przeciwko UE. Gdyż nazwijmy to mocarstwa chca pozrec mniejsze panstwa, ale o tym jest juz inny topic. http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=150

_Bart
30-05-2003, 13:17
sory ze drugi post ale to uznałem jako cos oddzielnego (juz do wszystkich a nie tylko do MaxxxiMa)

oto co powiedział Jacek Bąk:
Powoli jednak temat rodzinnego zgrupowania ustępuje, bo coraz więcej pojawia się pytań o mecz ze Szwecją. - Szkoda, że nie zagra Olisadebe, ten piłkarz by nam się przydał. Z drugiej strony mógłby zachować się nieco inaczej. Co z tego, że przechodził w środę jakieś badania. To co, w Polsce nie ma lekarzy? Przyjechałby na zgrupowanie, pokazał się kolegom, powiedział co jest grane i nie byłoby spekulacji. Na pewno drużyna nabrałaby do niego zaufania. A tak, jest jak jest. Mnie też ciągną Achillesy, jednak kadra to jest kadra. Mógłbym w zasadzie mieć już wakacje, ale jestem tu, bo mi zależy na wygranej ze Szwecją. Nie interesuje nas inny wynik. Remis nic nam nie daje. A w sprawie Olisadebe już nie będę się więcej wypowiadał, bo jeszcze powiem za dużo - powiedział, i tak wystarczająco sporo, Bąk.

MaxyM
30-05-2003, 13:22
Dobrze, że Bart przytoczył tą wypowiedź i to tego gracza. Jacek Bąk jest najlepszym przykładem zawodnika, który chce grać w kadrze, ile razy nabawił się w niej kontuzji ile razy miał łzy w oczach bo przyjeżdzał z kontuzją i mimo niej chciał grać ale mu nie pozwalano?!

A Olisadebe niech spierdala i zda obywatelstwo i tak mu nie jest potrzebne, bo niby do czego... .

Nie jeden człowiek zasługuje na to Obywatelstwo 1000x więcej niż on.

_Bart
30-05-2003, 13:35
A Olisadebe niech spierdala i zda obywatelstwo i tak mu nie jest potrzebne, bo niby do czego... .

Nie jeden człowiek zasługuje na to Obywatelstwo 1000x więcej niż on.

Obywatelstwo to mu sie przyda i to bardzo, bo chcac biegac po boiskach w portugali przydaje sie byc obywatelem Europy a juz niedłuygo UE :(

MaxxxiM
30-05-2003, 14:51
a oto wypowiedz Janasa na temat Olego

Teraz, jako pierwszy, wypadł Panu Olisadebe. Nie denerwują Pana te jego wieczne problemy?

- Nie. To młody i dobry piłkarz. Jeszcze wiele lat będzie przydatny reprezentacji. A na kontuzje nic nie poradzę, przecież nie wezmę sztucera i go nie zastrzelę... Ja go w kadrze widzę, niech tylko będzie zdrowy.

MaxyM
30-05-2003, 15:20
a oto wypowiedz Janasa na temat Olego

Teraz, jako pierwszy, wypadł Panu Olisadebe. Nie denerwują Pana te jego wieczne problemy?

- Nie. To młody i dobry piłkarz. Jeszcze wiele lat będzie przydatny reprezentacji. A na kontuzje nic nie poradzę, przecież nie wezmę sztucera i go nie zastrzelę... Ja go w kadrze widzę, niech tylko będzie zdrowy.

Przecież nie powie, że to ***** i ignorant w mediach publicznych.

Weź pod uwage to co powiedzial Jacek Bak - on by chyba tego nie powiedzial bez powodu, przeciez to jego kolega zza czasow goracych kubkow.

c_zary
30-05-2003, 16:05
Jeszcze perelka z tego wywiadu:

- Rozmawiał Pan z nim?

- Ja, nie. Prezes Listkiewicz, stałem obok. Bo "Oli" mówi słabo po polsku, a ja nie znam angielskiego. Prezes sobie lepiej radzi.

Ten kabaret to powinni w teatrze wystawic :help:

MaxxxiM
30-05-2003, 16:39
no to ostatnie to jest argument dla Barta :) ale przyznam jest to przykre, ze reprezentant nie zna jezyka kraju ktory reprezentuje. jeszcze kilka postow i zaczne zmieniac zdanie 8o

MaxxxiM
01-06-2003, 15:19
to tym razem odpowiedz Dudka na wypowiedz Baka Jacka:

Jacek Bąk zachował się jak profesjonalista. Do Belgii przyjechał, mimo zatrucia.

- Jak profesjonalista? Nie sądzę. Powinien zostać w domu, wyleczyć się i zagrać w sobotę, w meczu ligowym. A tak, nie przydał się ani w kadrze, ani w klubie... Uwagi dotyczące zawodników kadry są niepotrzebne, ja nie komentuję zachowania kolegów, niech oni nie mówią za mnie. Olemu wierzę, że jest chory. Chce strzelać gole dla Polski tak samo mocno, jak ja pragnę ich nie wpuszczać.

MaxyM
11-06-2003, 13:04
Olisadebe wywalczył milion dolarów

Opłacało się Emmanuelowi Olisadebe nie przyjeżdżać na zgrupowanie reprezentacji Polski. Podczas gdy koledzy ćwiczyli w pocie czoła przed bardzo ważnym meczem ze Szwecją "Oli" negocjował nowe warunki kontraktu z Panathinaikosem- pisze "Super Express".

Polski napastnik zdecydował się związać z greckim klubem do 2007 roku, za co w zamian Olisadebe będzie otrzymywał około miliona dolarów rocznie.

No i macie przyczyne...

Won!

Unico
11-06-2003, 13:08

[...]Polski napastnik zdecydował się związać z greckim klubem do 2007 roku, za co w zamian Olisadebe będzie otrzymywał około miliona dolarów rocznie.
[...]

Może teraz zacznie\zaczął starać się o greckie obywatelstwo 8) :>

MaxyM
11-06-2003, 13:11

[...]Polski napastnik zdecydował się związać z greckim klubem do 2007 roku, za co w zamian Olisadebe będzie otrzymywał około miliona dolarów rocznie.
[...]

Może teraz zacznie\zaczął starać się o greckie obywatelstwo 8) :>

Dla mnie może i mieć eskimoskie... :/ .

Unico
11-06-2003, 13:15

No co ty? :rotfl: Widziałeś kiedyś tak opalonego Eskimosa :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zbytnio wyrózniałby się na tle śniegu, lodów i białych niedźwiedzi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A tak przy okazji, to Oli już pewnie lepiej mówi po grecku niż po naszem. Jak myślicie?

bemowiak
11-06-2003, 13:17

No co ty? :rotfl: Widziałeś kiedyś tak opalonego Eskimosa :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zbytnio wyrózniałby się na tle śniegu, lodów i białych niedźwiedzi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A tak przy okazji, to Oli już pewnie lepiej mówi po grecku niż po naszem. Jak myślicie?

To jest raczej pewne,niestety on daje wywiady dla Polskiej TV po angielsku...

Wspaniały Polak...

MaxyM
11-06-2003, 13:21
Unico, może by mu śnieg pomógł - coś na Jacksona...

U mnie wyczerpał limit zaufanie... jak to pisze EMS - niech spierdalala...

Unico
11-06-2003, 13:25
Unico, może by mu śnieg pomógł - coś na Jacksona...

U mnie wyczerpał limit zaufanie... jak to pisze EMS - niech spierdalala...

... droga wolna, tam są drzwi. :> :rotfl: :rotfl: :rotfl:

yusta
11-06-2003, 22:11
Chce strzelać gole dla Polski tak samo mocno, jak ja pragnę ich nie wpuszczać.

heh, Jurek nie musiałeś pokazywac dzisiaj jak bardzo Oli nie chce w kadrze grać :rotfl: :rotfl:

yusta
11-06-2003, 22:20
Sypniewski poza tym zbłaźnił się ostatnio, odmawiając nawet rozmowy z Klejndinstem w sprawie powołania...Myśli, że go na kolanach prosić będą?

Ja myślę, że tu chodzi raczej o coś innego. Ta jego gra w tej szwedzkiej mieścinie to taka terapia odwykowa. Wiadomo, że miał problemy z używkami, a na to najlepsze jest czasowe odcięcie się od dawnego środowiska i myślę, że Sypniewskiemu o to chodzi. Przyjechałby na kadrę, wiadomo meczyk towarzyski, pokus kilka by na niego czychało. Widocznie uważa, że jest jeszcze za słaby psychicznie żeby sie temu oprzeć. Szkoda, że olał Klejndinsta i nie wyjasnił mu motywów swojej decyzji. Nie chce mi sie wierzyć, że całkowicie zrezygnował z repry. Myślę, że po prostu chce w spokoju odbudowac swoją formę psychiczną i fizyczną. Moim zdaniem trochę za szybko zaczeli znowu o niego zabiegać. To samo tyczy sie dziennikarzy, szczególnie PS-u. najpierw pisali że to pijak lub co gorsza ćpun, zagarł dwa dobre mecze i proszą się o wywiad.

Raffi
11-06-2003, 22:40
Wiesz , ja się w sumie z tobą zgadzam co do przyczyn, bo tak zapewne jest, tyle że irytuje mnie, że on to zrobił to z delikatnością słonia w skłądzie porcelany. Nie podoba mi się forma, w jakiej to zrobił

yusta
11-06-2003, 22:49
Wiesz , ja się w sumie z tobą zgadzam co do przyczyn, bo tak zapewne jest, tyle że irytuje mnie, że on to zrobił to z delikatnością słonia w skłądzie porcelany. Nie podoba mi się forma, w jakiej to zrobił

Mi też nie, mógł wyjasnić mu co i jak. Ale z drugiej strony byc może miał obawy, że Edek w jakiś sposób go przekona.

szczepan
11-06-2003, 22:52
a dla mnie nie powinnien o grac chocby wlasnie dlatego ze zrobil to jak ten slon...

bemowiak
11-06-2003, 22:54
a dla mnie nie powinnien o grac chocby wlasnie dlatego ze zrobil to jak ten slon...

Dokładnie tak! Mógł powiedzieć chociarz by że ma problemy rodzinne czy coś innego i nawet jak by mu nikt nie uwierzył to by to lepiej wyglądało niź poprostu brak rozmowy z kim kolwiek na temat gry w kadrze.

yusta
11-06-2003, 22:56

W tej chwili nie powinien, bo sam jeszcze nie jest na to gotowy, ale nie można skreślać Sypka. W Szwecji miał troszkę spokoju i gra jak z nut. Za jakiś czas na pewno w kadrze się przyda, a co pokazał dzisiejszy mecz, na wybrzydzanie nie możemy sobie pozwolić.

szczepan
11-06-2003, 22:58
wiesz ale dla mnie ludzie ktorzy w taki sposob mowia o reprezentacji nie powinni w niej grac... i tyle...