PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 7. kolejka (23.03.2019 - 24.03.2019)



St.Maro
20-03-2019, 21:15
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Martino1989 - SirKruszon (1-1-1, 19-15)
Grupa 1, Seba.Kolos - nil (1-0-0, 8-6)
Grupa 1, leh71 - (L)ookasch (4-1-1, 39-27)

Grupa 2, St.Maro - emil83 (5-0-2, 64-49)
Grupa 2, Bary89 - Runi (0-1-2, 32-38 )
Grupa 2, Mar.Cin - CW(L)KS (0-1-0, 0-0)

Grupa 3, Mrugs - Rulkoś (0-0-1, 4-10)
Grupa 3, Szawar - rey (2-0-1, 18-17)
Grupa 3, glazek - Meazza (1-0-0, 10-6)

Grupa 4, LOL3K - Tom Kruz (3-0-2, 40-35)
Grupa 4, księciuniu - nevermind (0-0-1, 3-5)
Grupa 4, Ciechu - Efcia (2-0-3, 49-50)

Grupa 5, Tomi - Antares (0-1-0, 7-7)
Grupa 5, OLIUSTKA - trzeci (1-0-0, 9-8 )
Grupa 5, Krawczol - janmarci (1-0-0, 7-0)

OLIUSTKA
20-03-2019, 22:24
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-2
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-1
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 3-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-2

Martino1989
21-03-2019, 06:34
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 4-1
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 2-2
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-1

Seba.Kolos
21-03-2019, 10:56
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 2-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 3-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-1
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-2
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-2

Meazza
21-03-2019, 13:13
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-0
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-1
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 3-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-1

glazek
21-03-2019, 23:59
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 3-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 1-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-1
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-2

(L)ookasch
22-03-2019, 06:15
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 0-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-1
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 2-2

Szawar
22-03-2019, 08:58
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

leh71
22-03-2019, 09:05
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 2-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 1-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-1
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-2

Tomi
22-03-2019, 09:08
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

Krawczol
22-03-2019, 09:28
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-2
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 1-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

rey
22-03-2019, 12:51
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-2
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 1-1
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 3-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

LOL3K
22-03-2019, 19:11
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 3-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 4-1
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 0-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-5

Efcia
22-03-2019, 19:55
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-2
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-1
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-1
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

emil83
22-03-2019, 20:43
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-1
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 1-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

księciuniu
22-03-2019, 21:37
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 2-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 1-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-1

Ciechu
22-03-2019, 22:27
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 3-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-1
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 0-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-1

Mar.Cin
22-03-2019, 23:36
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-0
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 1-1
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-1
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-1

Mrugs
23-03-2019, 08:30
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 0-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-2
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-1
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 2-1
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2

nil
23-03-2019, 09:58
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-0
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2-1
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 3-1
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-1
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 2-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-1

trzeci
23-03-2019, 10:22
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 1-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 1-1

St.Maro
23-03-2019, 11:55
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 2-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 3-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 1-0
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 1-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-0
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-0

Tom Kruz
23-03-2019, 13:23
23.03 14:00 ePNA, Burundi - Gabon 1-1
23.03 17:00 II liga, Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
23.03 19:00 ePNA, Ghana - Kenia 2-0
23.03 19:10 II liga, Widzew Łódź - Elana Toruń 1-0
23.03 20:00 ePNA, Senegal - Madagaskar 2-0
23.03 20:45 eEURO, Bośnia Hercegowina - Armenia 2-0
24.03 14:00 ePNA, DR Kongo - Liberia 2-1
24.03 15:00 eEURO, Kazachstan - Rosja 0-2
24.03 16:00 ePNA, Benin - Togo 1-1
24.03 18:00 ePNA, Libia - Republika Południowej Afryki 0-2