PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 5. kolejka (09.03.2019 - 10.03.2019)



St.Maro
07-03-2019, 23:52
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Martino1989 - (L)ookasch
Grupa 1, SirKruszon - nil (2-0-1, 33-31)
Grupa 1, leh71 - Seba.Kolos (0-0-1, 8-10)

Grupa 2, St.Maro - CW(L)KS (2-0-0, 16-0)
Grupa 2, emil83 - Runi (0-0-2, 14-18 )
Grupa 2, Mar.Cin - Bary89

Grupa 3, Mrugs - Meazza
Grupa 3, Rulkoś - rey (0-0-4, 15-28 )
Grupa 3, glazek - Szawar

Grupa 4, LOL3K - Efcia (2-1-3, 31-51)
Grupa 4, Tom Kruz - nevermind
Grupa 4, Ciechu - księciuniu (3-1-5, 80-84)

Grupa 5, Tomi - janmarci
Grupa 5, Antares - trzeci
Grupa 5, Krawczol - OLIUSTKA (2-1-1, 26-24)

LOL3K
08-03-2019, 01:44
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 0-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 3-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 4-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 0-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

(L)ookasch
08-03-2019, 06:02
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Martino1989
08-03-2019, 06:52
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 3-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-2
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-2
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

Runi
08-03-2019, 08:42
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

Tomi
08-03-2019, 09:19
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Seba.Kolos
08-03-2019, 09:21
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 0-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 1-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-2
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-3
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 3-2
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Mrugs
08-03-2019, 09:22
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

Meazza
08-03-2019, 10:03
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-0
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

rey
08-03-2019, 10:34
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-0
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Szawar
08-03-2019, 11:06
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

glazek
08-03-2019, 14:55
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 0-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

Tom Kruz
08-03-2019, 15:06
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

SirKruszon
08-03-2019, 15:20
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

Krawczol
08-03-2019, 15:28
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

OLIUSTKA
08-03-2019, 16:50
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-2
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

St.Maro
08-03-2019, 17:35
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-3
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Efcia
08-03-2019, 19:29
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

leh71
08-03-2019, 20:11
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 2-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

emil83
08-03-2019, 20:18
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-2
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-3
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-2
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

księciuniu
08-03-2019, 21:35
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

nil
09-03-2019, 08:24
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Rulkoś
09-03-2019, 10:29
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

trzeci
09-03-2019, 13:03
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

Ciechu
09-03-2019, 13:53
09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Mar.Cin
09-03-2019, 14:45
09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 1-0
09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-1
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

nevermind
09-03-2019, 22:30
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-2
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 3-1
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

Antares
10-03-2019, 10:20
10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0