PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 4. kolejka (02.03.2019 - 03.03.2019)



St.Maro
27-02-2019, 20:49
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Martino1989 - leh71
Grupa 1, Seba.Kolos - SirKruszon (1-0-0, 8-6)
Grupa 1, nil - (L)ookasch

Grupa 2, St.Maro - Mar.Cin
Grupa 2, Bary89 - emil83 (0-0-2, 21-27)
Grupa 2, Runi - CW(L)KS (2-0-0, 12-0)

Grupa 3, Mrugs - glazek
Grupa 3, Szawar - Rulkoś (4-0-3, 56-49)
Grupa 3, rey - Meazza (1-1-1, 22-23)

Grupa 4, LOL3K - Ciechu (2-0-1, 15-9)
Grupa 4, księciuniu - Tom Kruz (3-0-5, 65-70)
Grupa 4, nevermind - Efcia

Grupa 5, Tomi - Krawczol
Grupa 5, OLIUSTKA - Antares (1-0-1, 18-8 )
Grupa 5, trzeci - janmarci

glazek
28-02-2019, 00:47
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-2

(L)ookasch
28-02-2019, 07:43
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-2
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Krawczol
28-02-2019, 08:06
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

Meazza
28-02-2019, 08:32
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

Mrugs
28-02-2019, 10:03
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-3
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-3

Martino1989
28-02-2019, 10:49
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 1-3
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Szawar
28-02-2019, 11:59
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

leh71
28-02-2019, 20:34
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

OLIUSTKA
28-02-2019, 20:55
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Efcia
28-02-2019, 21:34
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 2-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

LOL3K
01-03-2019, 00:36
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 2-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-3
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-4
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 3-2
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 4-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

Runi
01-03-2019, 08:37
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Tomi
01-03-2019, 10:22
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-3
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Seba.Kolos
01-03-2019, 14:00
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 2-0
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 0-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-1

Ciechu
01-03-2019, 15:56
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-0
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-2
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 3-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-2

rey
01-03-2019, 16:12
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-0
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

księciuniu
01-03-2019, 17:47
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris – AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda – Partizan 2-0
02.03 21:30 POR, FC Porto – Benfica 2-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen – Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij – Maribor 1-2
03.03 16:00 SUI, Basel – Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa – Krasnodar 1-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos – PAOK 1-2

St.Maro
01-03-2019, 18:01
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-0
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-0
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Rulkoś
01-03-2019, 19:38
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-2
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-2

nil
01-03-2019, 22:18
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-0
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 1-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 3-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-2

trzeci
02-03-2019, 09:56
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 0-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

emil83
02-03-2019, 11:37
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-0
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 0-2
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-3
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2

Mar.Cin
02-03-2019, 12:57
02.03 13:45 I liga, Podbeskidzie B-B - Stal Mielec 1-1
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 1-3
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 0-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-3

Tom Kruz
02-03-2019, 15:09
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-2
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-2
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 2-1
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

Antares
02-03-2019, 16:10
02.03 17:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
02.03 18:00 GRE, Aris - AEK 1-1
02.03 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
02.03 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
03.03 14:30 SCO, Aberdeen - Rangers 0-1
03.03 15:15 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
03.03 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
03.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Krasnodar 1-0
03.03 18:00 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-2