PDA

Zobacz pełną wersję : Stosunek do kibiców Górnika Łęczna

Porter
24-01-2004, 12:17
Jaki jest wasz stosunek do kibiców beniaminka ?
Spotkaliście sie w ogóle kiedys z którymkolwiek?
Słyszeliście o jakiś akcjach ?
Mam nadzieje , że ten temat nie umrze w zalążku i da rade troche podyskutować

Włóczykij
24-01-2004, 12:21
Pytasz wiec odpowiadam, nic nie slyszalem nic nie widzialem ;)

Mazi
24-01-2004, 12:41
Osobiście też raczej nie mam wyrobionej opini o nich . Na meczu Legia - Łęczna nie byłem :( , więc nawet nie mogę powiedzieć jak się prezentowali .

Jak na tę chwilę - zupełnie obojętni dla mnie .

Porter
24-01-2004, 12:54
Byłem w tym sezonie u nich na 2 meczach -> z Wisłą P. i z Gieksą
Na Wiśle siedziałem na trybunie krytej z piknikami , natomiast na meczu z Gieksą siedziałem w młynie i tak :
Podczas meczu cały młyn śpiewał takie hity jak "Ja kocham Górnik, lalalalalala" , "Mistrzem Polski jest Górnik" . Ich zawodnikiem obecnie jest znany przez Nas dobrze Sylwek Czereszewski. Nic sobie nie robili z tego , że kiedy oni skandowali "Czereś Sylwek Czereś", My "Czereś Judasz Czereś". Kiedy brutalnie sfaulowany został jeden z piłkarzy Górnika i na całym obiekcie zrobiło sie głośno od gwizdów zaintonowaliśmy z kumplem "***********!" po czym od razu zawiadujący dopingiem świniak uciszył nas tłumacząc , że "chłopaki spokojnie bo bedzie przypał" :/
W przerwie kiedy psy przurały sie do fany rozwieszonej przy młynie (biało czerwona z krzyżem celtyckim) kibice od razu grzecznie zdjeli flagę , z której póxniej jednak zrobili prowizorkę a'la sektorówka (fana 3x1,5 na moje oko). Przez 15 minut drugiej połowy szukali zapałek nie mogąc odpalić rac :/ Po meczu postanowiliśmy z kumplem przejść razem z kibicami w strone "miasta" celem napicia sie złocistego trunku z paroma chłopakami z Łecznej. Ulicą szło około 400 osób w tym Calusieńki młyn i podobno część nabojki. W pewnym momencie zatrzymała się jakos niedaleko mnie jedna (!!!!!!!) lodówa , wysypało się z niej bagatela 4 psiarzy i rozgonili wszystkich.na czele spierdalał młyn , a obok mnie szły zdezorientowane 11 latki , które jakos nie kwapiły sie do ucieczki.
Wszystko skończyło się tak , że chcąc wrócić z baru, wracając na busa usłyszeliśmy jeszcze z góry od ludzi z młyna "Ty, ***** , ty nie zapomnij z jakiego ty miasta jesteś i komu kibicujesz chuju " ( po tym jak pilismy z nimi ) My "Pewnie ze nie zapomne" i na cały głos "Legiaa, Legiaa Warszawaa". Nie zrobili nic...

ems
24-01-2004, 16:05
no coz, po tym opisie moge stwierdzic, ze kibice Lecznej to niezle gamonie :)

Walek_C.Z.K
24-01-2004, 17:45
Ja na wakacje jak byłem w domu (Chełm) wybrałem sie na mecz Górnika z Groclinem. Pierwsze zdziwienie zanotowałem przy wejściu a mianowicie udało mi sie obejść ochroniarzy i nikt mnie nie kontrolował. Jako że wcześniej byłem kilka razy na tym stadionie ( gdy Zagłębie S. było w II lidze) chciałem na własne oczy zobaczyć rozkwit ultras na Górniku. A nasłuchałem sie wiele od jednego kibica z młyna Górnika, który za każdym razem powtarzał z gwiazdkami w oczach o tym że zrobili sobie sztame z Motorem. Zasiadłem więc przy samym młynie Górników, aby na własne oczy zobaczyć jak "się bawią Górnicy". Jako że był to chyba drugi mecz w I lidze w Łęcznej, na trybunach nadkomplet. I tu pojawił sie pierwszy problem: mianowicie pikniki zajmowali miejsca w młynie Górnika, co ich strasznie denerwowało. I nie pomagały teksty : " Tu jest sektor dla Klubu Kibica". Drugi zgrzyt to flagi, które nie podobały sie niektórym zgredom i Ci kazali te flagi pościągać. Flagi zniknęły, ale w pomoc pośpieszyli dopiero ludzie z Motoru i flagi wróciły na miejsce. Sam doping to nic wielkiego, kilka minut śpiewów, kilka minut przerwa i tak w kółko. Ogólnie nic ciekawego, odpalono kilka rac i to wszystko. Wpatrzeni w Motor, który tam chce miec możliwośc sprawdzenia sie z ekipami z I ligi. Ogolnie jednak to kolejny twor, ktory zabrał miejsce w ekstraklasie klubowi z tradycja

Grzywa
24-01-2004, 21:11
Przez 15 minut drugiej połowy szukali zapałek nie mogąc odpalić rac :/

8- 8- 8- :hmm: Jak to tak? Jeszcze nie widział rac na zapałki... 8- 8- 8- :hmm: No chyba że chodzi o te łódzkie z rączkami od wałków =P co wypalają dziury w rękach... ale lepiej je zapalać od siary...

Heh ja jedynie o kibicach górnika mogę powiedzieć tyle... byli u nas w liczbie 60... wyglądało mi to na jakąś wycieczkę zakładową hmm śpiewaliśmy sobie na tym meczu "Górnik Łęczna a gdzie to ***** jest ..." i się w końcu nie dowiedzieliśmy =P ;) a z waszych opisów to mi wyglądają na niezłych gamoni... w sumie trochę Motor się błaźni moim zdaniem po **** zgodę z nimi robią jeśli mogli by bez problemów przejąć stadion dla siebie i nikogo się o zgodę nie pytać... bo kto im tam podskoczy :hmm: no chyba że czegoś nie kumam...

ems
24-01-2004, 21:43
Motor to uprzejme chlopaki ;]

Pab(L)o
25-01-2004, 00:00
Dajmy im trochę czasu na rozwinięcie się. A potem na zwinięcie, bo po co takie kluby w I lidze?
Klub bez przeszłości i bez przyszłości. Niech się nacieszą teraźniejszością.

Krzpac
25-01-2004, 01:40
Jaki jest wasz stosunek do kibiców beniaminka ?

obojętny

Spotkaliście sie w ogóle kiedys z którymkolwiek?

nie

Słyszeliście o jakiś akcjach ?

zalezy co rozumiesz przez słowo akcja

Porter
25-01-2004, 10:54

:rotfl:

Motor na paru meczach zrobił sobie mini młyn i pare razy skutecznie zagłuszał młyn górnika , a było ich 2 razy mniej :/

Mini
25-01-2004, 11:57

:rotfl:

Motor na paru meczach zrobił sobie mini młyn i pare razy skutecznie zagłuszał młyn górnika , a było ich 2 razy mniej :/

nic nowego. wiadomo ze jedni wiedzą co to jest doping a inni nei bardzo 8)

Kasja
25-01-2004, 12:19
ja w sumie tez nie mam wyrobionej opini...
znam kilka osob ale tylko przez neta...
jedna z nich jest zapalona kibicka Łęcznej i Legii :D

^m@rcin^
25-01-2004, 12:48

8- 8- 8- :hmm: Jak to tak? Jeszcze nie widział rac na zapałki... 8- 8- 8- :hmm: No chyba że chodzi o te łódzkie z rączkami od wałków =P co wypalają dziury w rękach... ale lepiej je zapalać od siary...

Cos wiem na ten tenat :/ Potem koledzy sie smiali ,ze odpalalem race od reki :buhaha:

A co do kibicow Gornika nie mialem znimi zadnego kontaktu.

Zajacc
25-01-2004, 13:00
Nie znam zadnego kibica Łęcznej. Stosunek do nich - obojętny. Byłem pare razy w Łęcznej, nic ciekawego tam nie ma...

Co do rac, to u mnie blizn juz prawie nie widacale chyba juz takie zostaną... przynajmniej została pamiątka po meczach... :]

Sharn
25-01-2004, 13:12
Widzę, że każdy na ten temat coś wie... :oho:

pozdr. Marcin.

szczepan
25-01-2004, 13:14

pozdr. Marcin.

wiem wiem zrobilem sobie dziure na wiosne na meczu z Lechem w nowej koszulce Legii :D

Porter
25-01-2004, 14:55

ło 8- z Łęcznej ? 8- z Lublina ? 8-

Grzywa
25-01-2004, 16:25

Cos wiem na ten tenat :/ Potem koledzy sie smiali ,ze odpalalem race od reki :buhaha:

Hehe my tylko raz je mieliśmy i podziękowaliśmy :cheesy: Jak myślę o tych racach to mam przed oczami scenkę z meczu barażowego Szczakowianki gdzie prezes Fudała (chyba... bo jak się nazywa nie ejstem pewny) ubrany w garniak po wygranym meczu z Świtem dostał od jakiegoś Ultrasa tą właśnie race do ręki :> i tylko kumaci wiedzieli czemu ma na twarzy tak "ciekawą" minę '8 :cheesy:

ems
25-01-2004, 16:33
"Górnik Łęczna a gdzie to *cenzura* jest ..."

:rotfl: :+: :rotfll3: :bravo2: :hohahi:

MaK_ŁuKóW
25-01-2004, 20:08
ja sie z nimi nie znam ale jakos mnie do nich nie ciagnie poprostu ich nie lubie moze to przez Motor :hmm:

Kasja
25-01-2004, 20:27

ło 8- z Łęcznej ? 8- z Lublina ? 8-
no w Łęcznej mieszka- jakos niedawno jej dziecko bylo w NL

kamyk
25-01-2004, 21:11
yyy ja mam obojetny stosunek do ich kibiców! gralem tam pare razy mecze Ligowe z rezerwami Łecznej fajna hale mają i szatnie :))

helmut
25-01-2004, 21:37

pozdr. Marcin.

wiem wiem zrobilem sobie dziure na wiosne na meczu z Lechem w nowej koszulce Legii :D

Hehe... ja po sylwestrza po odpaleniu takowej racy zanotowałem w bluzie 3 dziury wielkości pięsci i kilkanaście mniejszych '8

a najgorsze jest to że jeszcze jedną mam na chacie i nie wiem co z nią zrobić :fu:

Łuków_LEGIA
25-01-2004, 23:23
Co wo Łecznej dlamnie smieszny klub mimo ze u nas w Lubelskim wszyscy sie zachwycaja Leczna i slowami jej hymnu...... Gornik leczna Gornik Leczna lubelszczyzna jest ci wzdzieczna to mnie to grzeje ja za nic Lecznej nie jestem wzdzieczny Kocham Legie i bede kochal tak jak caly Luków :+: dlanas nie ma innego klubu a co do kibicow Lecznej hmmmmmm nie wiem nie widzialem ich na zywo wiec ciezko sie wypowiadac myslauem ze bede u nas na meczu Orleta Łuków Gornik2 Leczna ale oni mowia ze odpuszczaja 4 lige myslauem ze beda na meczu Orleta Łuków Gornik Leczna 1 z okazji 80-lat naszego klubu lecz zobaczyuem jednego leszcza w szaliczku zielonym ktory w pospiechu opuszczal stadion ;) wiec nie wiem w sumie Motor Lublin ma pole do popisu bo ma okazje sprawdzic sie z klubami z 1 ligi i tak juz sie przekonali o tym nafciarze i ktos ejszcze nie wiem mysle ze tak samo bedzie ciekawie na meczu z LEGIA a co do jedengo pseudo pilakarz powiem mauo na jego temat Czeres judasz czeres! W ŁUKOWIE JEST BYLA I BEDZIE :zyleta: TYLKO LEGIA !!!!!!!!!

Sharn
26-01-2004, 01:22
Hehe my tylko raz je mieliśmy i podziękowaliśmy Jak myślę o tych racach to mam przed oczami scenkę z meczu barażowego Szczakowianki gdzie prezes Fudała (chyba... bo jak się nazywa nie ejstem pewny) ubrany w garniak po wygranym meczu z Świtem dostał od jakiegoś Ultrasa tą właśnie race do ręki i tylko kumaci wiedzieli czemu ma na twarzy tak "ciekawą" minę

A już najbardziej ci z Łodzi... :hehehe:

:D

Mini
26-01-2004, 08:40
Co do rac, to u mnie blizn juz prawie nie widacale chyba juz takie zostaną... przynajmniej została pamiątka po meczach... :]

ja mam na prawym ramieniu małą blizne. wygląda jak ślad po szczepionce :D niech żyja poparzeni :rotfl:

Porter
26-01-2004, 21:08
Temat jest o kibicach z Lęcznej a nie o racach panowie ;)

Wariat ef'03
27-01-2004, 11:46
To co napisal chmielo to w 100% prawdziwy opis bo to ja bylem tym tajemniczym qmplem,ale nie dodales jednej najsmieszniejszej dla mnie rzeczy jak wpadlismy do tego baru ja z zakrwawiona lapa bo psy mi przyjebaly a jeden typ od nich z mlyna:"Na ch.j zes sie tam pchal"-to mnie najbardziej rozwalilo...co do kibicow-no ciezko jest tu cokolwiek powiedziec ale wydaje mi sie ze z tych tworow typu(bez obrazy)amica groclin czy polkowice leczna wyroznia sie najbardziej,bylem na meczu ze Switem kiedy byla oprawa godna naszych stadionow,ale gdy sie odpala 40 rac i nie popiera sie tego zadnym spiewem to chyba jest cos nie tak,race sie palily slychac bylo tylko przeklinajacych pilkarzy a kiedy juz gasly rozpoczelo sie skromne:GKS! GKS! Tak jak ktos tu juz powiedzial dajmy im szanse sie rozwinac (choc osobiscie sadze ze juz sie nieda u nich wiecej) co do ich zgody z Motorem a niech se ***** robia nawet z Lechem tym wiecej straca w moich oczach.Chociaz szczerze bede musial zrobic uklad z jednym z nich bo moze byc problem z wniesieniem rzymskich ogni na stadion...-pozdro

gigi81
22-02-2004, 13:43
pikniki i tyle

Yarsson
19-06-2005, 16:07
Witajcie kibice Legii
Jest to mój pierwszy post na Waszym forum i chciałbym "odkopać" ten temat aby dowiedzieć się co sądzicie teraz o kibicach z Łęcznej. Pragnąłbym również sprostować wypowiedzi kilku Waszych kolegów po szalu. Zgody z Motorem nie ma i naprawde nie wiem kiedy tworzył się ich młyn u nas. Jestem na każdym meczu w Łęcznej i na niektórych wyjazdach i naprawde nie zauważyłem żeby Motor miał swój młyn bądź pomagał nam z ochroną tak jak sugerowali niektórzy.Najbardziej zależy mi na postach osób które już się wypowiadały ponieważ chce wiedzieć czy Ich zdanie na temat kibiców Górnika się zmieniło. Tak więc ponawiam pytanie: Co sądzicie o kibicach Górnika po 2-letnim pobycie w Ekstraklasie. Chciałbym również zwrócić Waszą uwagę na to że mamy jeszcze młodą ekipę i narazie sie rozwijamy :oczko:

Gutek
19-06-2005, 22:11
Wypowiadać się mi troszkę ciężko nigdy u nich nie byłem, ale na podstawie oglądanych meczów w C+ (wiem, gówno nie podstawa) stwierdzam :
Całkiem niezła ekipa.Do czołówki im sporo brakuje.Deklasują Wronki i Wodzisław, przyzwoicie jeżdzą...Wolę już ich niż Amicę/Groclin/Odrę.

Ziel
20-06-2005, 00:06
No a ja powiem tak:
Biją na głowę Amici, Grocliny i inne Odry... Fajny stadionik, przyzwoita frekwencja... Młyn na średnim poziomie, byłem zaskoczony licznym przybyciem na Legie w tej rundzie i za to braVo - nie wiem jak z innymi wyjazdami...
Podsumowując - symaptyczna ekipa niezawadzająca nikomu, wolę ich niż wymienionych "potentatów" wyżej... Hools to chyba nie ich klimaty za to "zwyczajne" kibicowanie nie jest złe...
Piłkarsko dobra drużynka, która na dzień dzisiejeszy zasługuje na grę w Extraklasie w przeciwieństwie do np. naszych rywali z zza miedzy...
Pozdro...

Bobas
20-06-2005, 08:51
Ja byłem w Łęcznej 2 razy. Na meczu z Wisłą i Amicą i nie powiem żeby doping mieli hujowy. Napewno lepszy od wszystkich wsi typu Groclajn czy Amica. Pozdro dla wszystkich kibiców Łęcznej niemam nic do nich i pewnie oni do nas nic nie mają

boss_corleone
20-06-2005, 10:42
Sezonowcy, ocenie ich jesli ( :modli: ) spadna 2 ligi nizej. Zobaczymy ilu zostanie. Nie rozumiem jak ktos ocenia ich bo maja fajna prezentacje i wogole. A coz to za wyznacznik ? Kupic sto rac, podpatrzec cos u kogos i heja. Zadna rewelacja.

Liczy sie wiernosc. Swiecidelka i wyjazdy polki jest pierwsza liga nie maja zadnego znaczenia.

ems
20-06-2005, 11:30
Postep jest, i to duzy. Zobaczymy jak to bedzie dalej.

co do tego Motoru, to na pierwszym meczu w Łęcznej jakies typy napinaly sie z bezpiecznej odleglosci na trybunie tej samej co nasz sektor. Ktos powiedzial ze to ponoc Motor Lublin, ale...

olka15121
20-06-2005, 13:16
Sezonowcy, ocenie ich jesli ( :modli: ) spadna 2 ligi nizej. Zobaczymy ilu zostanie. Nie rozumiem jak ktos ocenia ich bo maja fajna prezentacje i wogole. A coz to za wyznacznik ? Kupic sto rac, podpatrzec cos u kogos i heja. Zadna rewelacja.

Liczy sie wiernosc. Swiecidelka i wyjazdy polki jest pierwsza liga nie maja zadnego znaczenia.

Mylisz się nasi kibice to nie sezonowcy bynajmniej większość są z Górnikiem od zawsze , kibicowali i wspierali zawodników nawet gdy klub był w niższych ligach. A co do oceniania na podstawie opraw zawsze tak było i zawsze tak będzie.

pusty
20-06-2005, 13:18
Moim zdaniem Gónik Łęczna jak na swoje możliwosci prezentuje się całkiem nieźle. Ładne flagi, czasami ciekawe oprawy...
Olka a masz może jakies zdjecia Waszego młyna jak byliście w niższych ligach? Jak tak to wrzuć to tutaj albo podaj linka.

olka15121
20-06-2005, 13:39
w niższych hmm poszukam ale nie obiecuję ;)

Yarsson
20-06-2005, 13:53
Na prośbę użytkownika tego forum zdjęcie z meczu Górnik Łęczna - Hetman Zamość w II lidze. Tylko takie zdjęcie mi się zachowało. http://img22.echo.cx/img22/2988/gornikwietnam17ps11lf.jpg (http://www.imageshack.us)

WOJTEKZ
20-06-2005, 14:06
byłem tam dwa razy. dwa razy bieda taka, że szkoda gadać. na pewno Motor tam ma poligon :ucieka: .

Raffi
20-06-2005, 15:33
Mam wrażenie , że Motor zaczyna powoli odczuwać pewien wewn. niepokój w ziwiązku z popularnoscią Górnika. Ostatnim razem przyjeżdżając na PP do Łęcznej wywiesił coś takiego:
http://img56.echo.cx/img56/8338/hpim08578as.jpg

PS Nie cierpię tematów typu "co sądzisz o..."
Niemniej odgrzanie tego sprzed półtora roku pokazuje pewną różnicę.

tiddey
20-06-2005, 18:31
Hmmmm w łęcznej byłem 2 razy.Stadion maja najładniejszy ztych na których już w polsce byłem jak na łęczna jest to chyba najladniejszy obiekt w miescie wsumie to chyba wszystko :ucieszony: :ucieszony:

Porter
21-06-2005, 18:18
Temat debilny strasznie nie ukrywam ...

Motor robi tam sobie poligon coby chłopaki z Łecznej nie mówili taka jest prawda...ale ja osobiscie nie dziwie sie temu wcale.

Podpisuje sie obiema rekami pod tym co powiedział corleone. Wiem po prostu kto wam tam robi 80% frekwencji..i kto zostanie kiedy nie bedzie mozna ogladać ekstraklasy.

olka15121
21-06-2005, 19:46

Motor robi tam sobie poligon coby chłopaki z Łecznej nie mówili taka jest prawda...ale ja osobiscie nie dziwie sie temu wcale.

Podpisuje sie obiema rekami pod tym co powiedział corleone. Wiem po prostu kto wam tam robi 80% frekwencji..i kto zostanie kiedy nie bedzie mozna ogladać ekstraklasy.

Jestem na każdym meczu a jakoś nie zauważyłam żeby było tak dużo kibiców motoru którzy by jeszcze "robili 80% frekwencji", owszem jest ich kilku ale bez przesady raptem na młynie góra 10 osób z Lublina. Macie kiepskiego informatora moi mili.

Nie ma ani zgody ani układu.

Yarsson
21-06-2005, 20:46

Dobra. Ty wiesz swoje a ja swoje. Dalsza dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu ponieważ i tak Cie przekonam. Tylko nie wiem dlaczego jesteś tak pewien swojego zdania. Czy widzialeś ekipe Motorowców z flagą na naszym meczu ? Czy śpiewane są na naszym stadionie pieśni o Motorze ? To że przyjeżdżają na mecze Górnika kibice z Lublina to jest zrozumiałe. Przyjeżdżają na mecze ludzie z okolic Łęcznej. A czy na mecze Legii nie przyjeżdżają kibice z pobliskich miejscowości ? Ludzie chcą oglądać I ligę i my im tego nie zabraniamy. Może to być kibic z Lublina, Świdnika czy jeszcze innego miasta. Dlatego nie róbcie z nas jakichś kibiców którzy nie mają swojego zdania i podporządkowują się kibicom Motoru. Bo to nie jest tak !!

Porter
21-06-2005, 23:30
Wiem po prostu kto wam tam robi 80% frekwencji..

Wcale nienapisałem ze robi Wam ją Motor, robią ją mieszkańcy Lublina, gdyby nie oni stadion pełniutki by nie był. Zaprzeczysz?

Dobra. Ty wiesz swoje a ja swoje.

zaprzeczyc sie nie da

Dalsza dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu ponieważ i tak Cie przekonam.

Dyskusja zawsze ma sens , ale czy mnie przekonasz -obawiam sie ze nie

Tylko nie wiem dlaczego jesteś tak pewien swojego zdania.

Ponieważ mam oczy

Czy widzialeś ekipe Motorowców z flagą na naszym meczu ?

Nie. z flagą nie. Za to widziałem ich nie raz pod Waszym stadionem w większych lub mniejszych grupach w celach wiadomych. Co potwierdza tylko ze Łęczna jest dla nich poligonem, miejscem, w którym moga sie pokazać dla ekip z ekstraklasy.

To że przyjeżdżają na mecze Górnika kibice z Lublina to jest zrozumiałe.

co napisałem wyżej :oczko:

Przyjeżdżają na mecze ludzie z okolic Łęcznej. A czy na mecze Legii nie przyjeżdżają kibice z pobliskich miejscowości ?

Pewnie , że przyjeżdzają.Zapewniam Cie , że nie tylko z pobliskich. Ale w przypadku Łecznej działa to chyba dokładnie na odwrót.

olka15121
21-06-2005, 23:44
Ludzie z Lublina są ale z Lublina to nie znaczy z Motoru, Łęczna to nie poligon, jak już są na młynie co na prawde rzadko się zdarza, to jest ich bardzo mało, są to głównie koledzy kolegów naszych kolegów że tak to ujmę.

Porter
22-06-2005, 00:17
Ludzie z Lublina są ale z Lublina to nie znaczy z Motoru, Łęczna to nie poligon, jak już są na młynie co na prawde rzadko się zdarza, to jest ich bardzo mało, są to głównie koledzy kolegów naszych kolegów że tak to ujmę.

jasno sie wypowiedziałaś
Ludzie z Lublina są. Są, jak już są na młynie co sie zadko zdarza to jest ich mało...są to głownie koledzy kolegów :hmm:

Moje zdanie:
Mieszkańcy Lublina stanowią wiekszosc publiki stadionu. Łęczna to poligon

Temat jest wystarczajaco głupi, nie ma co go tu ogłupiać jeszcze bardziej , wiec skonczmy te dywagacje. Jak cos to prv

Yarsson
22-06-2005, 13:22
No więc tak. Jeśli chodzi Ci o grupę kibiców co stoją za trybuną B (odkrytą) przed każdym meczem to są to kibice Górnika. A w większej liczbie kibiców Motoru widziałem tylko na darmowych meczach PP ze Stalą Mielec (stali na trybunie krytej i patrzyli się co się dzieje między nami a kibicami Stalówki :oczko: ) i na meczu z Koroną Kielce (stali wtedy z naszą ekipą poza stadionem a było ich ok. 10 i byli to znajomi naszych kibiców). Tak więc nie rozumiem pojęcia
Ponieważ mam oczy bo to były tylko te dwa mecze. Nie wiem na ilu meczach Górnika byłeś ale jestem pewny że na innych meczach nie mogłeś widzieć kibiców Motoru stojących w większych grupach. To musiały być jednostki które chciały zobaczyć I lige.
Koniec dyskusji
Pozdrawiam

ems
22-06-2005, 18:55
To że przyjeżdżają na mecze Górnika kibice z Lublina to jest zrozumiałe. Przyjeżdżają na mecze ludzie z okolic Łęcznej. A czy na mecze Legii nie przyjeżdżają kibice z pobliskich miejscowości ?

jak to mowia hanysy, "leża na zolu"

Porter
23-06-2005, 14:07
No więc tak. Jeśli chodzi Ci o grupę kibiców co stoją za trybuną B (odkrytą) przed każdym meczem to są to kibice Górnika. A w większej liczbie kibiców Motoru widziałem tylko na darmowych meczach PP ze Stalą Mielec (stali na trybunie krytej i patrzyli się co się dzieje między nami a kibicami Stalówki :oczko: ) i na meczu z Koroną Kielce (stali wtedy z naszą ekipą poza stadionem a było ich ok. 10 i byli to znajomi naszych kibiców). Tak więc nie rozumiem pojęcia
Ponieważ mam oczy bo to były tylko te dwa mecze. Nie wiem na ilu meczach Górnika byłeś ale jestem pewny że na innych meczach nie mogłeś widzieć kibiców Motoru stojących w większych grupach. To musiały być jednostki które chciały zobaczyć I lige.
Koniec dyskusji
Pozdrawiam

były to jednostki chcące zaproponować przyjezdnym konfrontacje.Są na b.wielu meczach. Wystarczy przypomnieć ostatnią Wisłe u Was.
Koniec tematu jak coś to priv

jak to mowia hanysy, "leża na zolu"

że niby zadupie zadupia,czy o co kaman ? :hmm:

ems
23-06-2005, 17:34
nie no ja leżę na plecach ze smiechu w momencie jak ktos okresla Lublin "okolicami Łęcznej". To zdaje sie troszke wieksze miasto ? :)

Porter
23-06-2005, 17:39
aaaaaaaa 8)
w ten sposób
noto napisałem o tym pare postów wyzej 8)

Sharn
24-06-2005, 08:15
Ja tam jestem ciekawy co Reakwon sądzi o Łęcznej.... :zlosliwy:

Darmoha(L)ek_W
24-06-2005, 15:57
Mnie osobiście BARDZO DOBRZE kojarzy mi sie Górnik Łęczna, a raczej mecze z ta druzyną :pije: ! Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- Porter, przed lipcowym meczem gdzie pijemy, w Lublinie, w Puławach czy moze wymyslicie znowu cos innego :hmm: ??? I obiecuje ze "kebaba" :wymioty: juz nie bedzie :ok: !!!!

Koko
24-06-2005, 16:28
Jak na takie miasto całkiem spoko. Nikt chyba nie oczekuje, że nagle zaczna być jakas potega ultras a tym bardziej bede lać kogo popadnie. Starają sie, mają ładny stadion, i jak na ich możliwosci to mysle ze i tak jest bardzo poprawnie. Nic do nich w sumie nie mam, choc irytuja mnie przeróbki piosenek :/

Aczkolwiek i tak wole zeby ustapili miejsca komuś silniejszemu kibicowsko, bo jak na 1 lige to jednak za mało.

Bie(L)o
25-06-2005, 13:23
A Motor z Gornikiem nie ma zgody albo ukladu, bo cos takiego mi sie obilo o uszy??

Z tego co mi wiadomo kiedyś był jakiś układ między Motorem a Górnikiem, ale teraz chyba już nic takiego nie ma. Motor ma zgodę z Chełmianką Chełm i WKS-em i chyba z nikim więcej.

Yarsson
25-06-2005, 14:54
A Motor z Gornikiem nie ma zgody albo ukladu, bo cos takiego mi sie obilo o uszy??

Z tego co mi wiadomo kiedyś był jakiś układ między Motorem a Górnikiem, ale teraz chyba już nic takiego nie ma. Motor ma zgodę z Chełmianką Chełm i WKS-em i chyba z nikim więcej.
Była kiedyś zgoda z Motorem ale teraz już nic Nas nie łączy
Pozdrawiam

Berdi
25-07-2005, 13:38
Ja tam jestem ciekawy co Reakwon sądzi o Łęcznej.... :zlosliwy:

Gdyby nie pierdoła kolega i zgubione kluczyki, to bardzo dobrze. :box:
A już na pewno wiem, że tam wrócę 8)

Kluczyki zostały znalezione przez jednego z kibiców Górnika, o ile się nie myle były do samochodu marki DAEWOOO, został założony temat na forum w sprawie kluczyków, lecz nie było żadnego odzewu z waszej strony.

Pozdrawiam kibiców spod znaku (L)

Morel
27-07-2005, 14:05
Wszyscy piszecie zę kibice przychodzący na Górnik to większosć ludzie z Lublina mozliwe ze to prawda a na Legii nie jest lepiej. Dużą częścią kibiców są ludzie z pod Warszawy i okolic. Wiec nie mówicie że stadion Górnika jest poligonem dla Motorowców. Tak samo mozna powiedzeć z przymrózeniem oka ze wasz stadion jest poligonem dla kibiców Alitu Ożarów czy Dolcanu Ząbki. :chytry:

Raffi
27-07-2005, 14:32
no, nie mylmy pojęc 8) Kwestia proporcji, ilośc, jakości, celów itd - myślę, że wygląda inaczej "nieco".
Swoją drogą bliższe prawdy byłoby stwierdzenie, że stadion Dolcanu jest poligonem dla kibiców Legii z tamtych okolic :chytry:

Poza tym nie lubię słowa "wszyscy" to raz, dwa - zauważ, że ta dyskusja została odświeżona po 1,5 roku, a 1,5 roku temu też ta sytuacja na Górniku chyba inaczej wyglądała :chytry:

(L)ukasz
29-07-2005, 12:00
Racja, dużo osób na Legii jest z poza Warszawy. Jestem tego żywym dowodem. (Poloniści uważają to za problem, wade). Ile jest kilometrów do Łęcznej z Lublina? bo to ma wielkie znaczenie. Jeżeli ponad 40 km to wątpie zeby tam jeździli. Poza tym Szałachowski mieszkał ponoć w Lublinie i tam dojeżdżał. Ciekawostką są mecze Schalke 04 i Groclinu. Gelsenkirchen to wioska olimpijska, niewiele ponad 12 tysięcy ludu, a na meczach zjawia się prawie zawsze komplet. Podobnie jest z Grodziskiem. Grodzisk WLP jest wioską (nie olimpijską), wokół stadionu są pola, a jedna z ich trybun to stodoła, a mimo wszystko mają publike zawsze na około 4,5 ludzi. Także wielkość aglomeracji nie jest ważna.

Wasil
29-07-2005, 12:08
Ciekawostką są mecze Schalke 04 i Groclinu. Gelsenkirchen to wioska olimpijska, niewiele ponad 12 tysięcy ludu, a na meczach zjawia się prawie zawsze komplet.
:O
Gelsenkirchen - 272.445 mieszk.
Pewnie pomyliłeś z ...Garmisch-Partenkirchen (zimowe igrzyska w 1936r.) - 29.875 mieszkańców
8)

Herman
29-07-2005, 12:22
eheheh

stosunek do Łęcznej: obojetny, nie spotkalem jeszce takiego tubylca.

Raffi
29-07-2005, 12:47
Z Łęcznej do Lublina są 23 km

MK
29-07-2005, 14:43
Racja, dużo osób na Legii jest z poza Warszawy. Jestem tego żywym dowodem.

To ja już nic nie rozumiem :hmm:

Majster
29-07-2005, 18:56
Tak samo mozna powiedzeć z przymrózeniem oka ze wasz stadion jest poligonem dla kibiców Alitu Ożarów czy Dolcanu Ząbki.
To mnie rowaliło :kurde: .

Porter
30-07-2005, 13:55
. Ile jest kilometrów do Łęcznej z Lublina? bo to ma wielkie znaczenie. Jeżeli ponad 40 km to wątpie zeby tam jeździli. Poza tym Szałachowski mieszkał ponoć w Lublinie i tam dojeżdżał.

tak dobrze znasz ten klimat , że sie wypowiadasz?
wszystko na ten temat zostało juz chyba napisane wyżej...
:hmm:

(L)aser
30-07-2005, 17:07
Ja osobiście mam bardzo dobry stosunek do kibiców z Łęcznej. Chyba nikt nie wspomniał o poprzednim naszym wyjeździe do Łęcznej. Pamiętacie wtedy trzeba jeszcze trzeba było mieć karty czipowe. Duża ekipa u nas ich nie miała ! Kto się za nami wstawił ?? Sektor kibiców Górnika krzyczeli przez dobre 5 min "Wpuście kibica" Pamietam tą sytułacje, bo sam bym wtedy nie obejżał tego meczu. Pozatym trzeba pamiętać że odstąpili nam też kawałek sektora. Pozdrawiam

Woytek
31-07-2005, 09:56
spiker w przerwie ogłaszał i zapraszal na wycieczke na mecz Legia-Bayern, , ktora organizuje jakas miejscowa firma :)

Porter
31-07-2005, 10:18
Pewnie Bogdanka 8)
Ale przerósł samego siebie mówiąc na początku, że wita wszystkich na meczu, którego gwiazdorami będą piłkarze Legii Warszawa i Górnika Zabrze :hyhy: