PDA

Zobacz pełną wersję : Panie nadchodzą!

MaxyM
29-05-2003, 23:58
Sensacja, prawdopodobnie za dwa lata na trenerskich ławkach nie będą siedzieć Panowie, a Panie.

W wakacje zacznie się kurs trenerski dla kobiet. Prawdopodobnie od sezonu 2004/2005, kluby 1 i 2 ligi będą mogły zatrudniać na tym stanowisku kobiety.

„Od dawna chcieliśmy wprowadzić te przepisy w życie ale dopiero teraz gdy stworzyliśmy nowelizacje regulaminu rozgrywek, możemy do tego przystąpić" – powiedział nam anonimowy urzędnik piłkarskiej centrali

No ładnie będzie 8- .

Dżon Łejn
30-05-2003, 00:03
[i]

No ładnie będzie 8- .

myślałem ze już tak jest
mam to w dupie
**** na ławce hehehe
pani trener co ty dziwk o wiesz o piłce

jak widze babe w wiadomościach sportowych to mnie qrwica bierze
HWDB :P

Q_(L)
30-05-2003, 08:30
[i]

No ładnie będzie 8- .

myślałem ze już tak jest
mam to w dupie
**** na ławce hehehe

Jeszcze byś się zdziwił co KOBIETY mogą wiedzieć o piłce...

Dżon Łejn
30-05-2003, 08:55
[i]

No ładnie będzie 8- .

myślałem ze już tak jest
mam to w dupie
**** na ławce hehehe

w wiedze niektórych nie wątpie , ale nie chcesz mi chyba powiedzieć że Claudia z Mazowsza(tvn) czy blondyna wargasta(p*) maja jakiekolwiek pojęcie o sporcie. Po prostu potrafią czytać (niezawsze dokładnie) i mają cycki.

Q_(L)
30-05-2003, 09:03
[i]

No ładnie będzie 8- .

myślałem ze już tak jest
mam to w dupie
**** na ławce hehehe

w wiedze niektórych nie wątpie , ale nie chcesz mi chyba powiedzieć że Claudia z Mazowsza(tvn) czy blondyna wargasta(p*) maja jakiekolwiek pojęcie o sporcie. Po prostu potrafią czytać (niezawsze dokładnie) i mają cycki.

Nie mówię/piszę tu o prezenterkach... bo nawet prezenterzy mają napisane wszystko na kartkach... i wcale nie są lepsi , mimo tego, że mają chuje... taka prawda...

Dżon Łejn
30-05-2003, 09:22
Ty mnie QL nie zrozumiałeś , albo zrozumiałeś źle. Ja mówiłem tylko o szanownych paniach prezenterkach . Jest tak ,że jak któraś baba coś popieprzy to mnie qrwica bierze , ale jak zrobi to Zydorowicz czy inny samiec to się tylko śmieje.

Joker
31-05-2003, 22:38
nie mam nic przeciwko kobietom na ławce i uwazam ze jest to całkiem niezły pomysł. jezeli beda prezentowały odpowiedni poziom to czemu nie :) na pewno bedzie bardziej ciekawie! dziewczyny do boju!!

M_I_G
31-05-2003, 22:48
oooo wlasnie to jest to - przesada we wszystkim

denerwuje mnie "moda" obecnych czasow na tolerancje

ja rozumiem rownouprawnienie kobiet ale qrwa bez przesady!!

to juz nie sa kobiety tylko pierdolone babo-chlopy -nie cierpie czegos takiego , jak slysze ze sa mistrzostwa swiata w pile kobiet to mnie krew zalewa , ze juz nie wspomne o boksie :fu:

PS: jak bylem na wakacjach to taka dziewczyna cala droga pierdolila o meskich szwonistach ze musi byc calkowite rownouprawnienie , ze to skandal jest - na co koles ktory niosl jej bagaz zatrzymal sie , pierdolnal torbe i plecak na ziemi , powiedzial - " rownouprawnienie" i poszedl :D

szczepan
31-05-2003, 22:53
PS: jak bylem na wakacjach to taka dziewczyna cala droga pierdolila o meskich szwonistach ze musi byc calkowite rownouprawnienie , ze to skandal jest - na co koles ktory niosl jej bagaz zatrzymal sie , pierdolnal torbe i plecak na ziemi , powiedzial - " rownouprawnienie" i poszedl :D

:+: :buhaha:

takiowaki
31-05-2003, 22:55
Bruce Bas cos tam, napisze tylko, ze poziom Twoich postow w tym temacie uraga wszelkim standardom. Beznadziejny jestes koles i widac, ze jeszcze w zyciu zadnej fajnej dziewczyny nie poznales, albo wszystkie Cie z gory na dol zjechaly.

I to nie ma nic wspolnego z tolerancja, rownouprawnieniem etc. Tu chodzi o elementarne poczucie pewnej granicy, ktora wbrew pozorom wcale nie jest taka cienka. :box: Nie psuj tez tak milego dnia odpowiedzia na ten post, bo zbedna bedzie.
PS. Moja reakcja najpewniej wywolana jest tym, ze jestem z Krakowa i sila rzeczy nienawidze wszystkiego co warszawskie i zrobione\wypowiedziane przez mieszkancow Warszawy.

M_I_G
31-05-2003, 22:58
PS. Moja reakcja najpewniej wywolana jest tym, ze jestem z Krakowa i sila rzeczy nienawidze wszystkiego co warszawskie i zrobione\wypowiedziane przez mieszkancow Warszawy.

nikt cie tu nie trzyma...

c_zary
31-05-2003, 23:46
Bas, nie obrazaj kobiet, ktore pisza na tym forum!

Nie mozna od razu tak wszystkiego generalizowac. Nie trzeba daleko szukac, wystarczy poczytac posty Yusty, zeby sie przekonac ze sie grubo mylisz.

Joker
01-06-2003, 00:16
dzieki za interwencje C_zary. przeciez sporo fajnych dziewczyn u nas pisze. takiowaki tez widac ze jestes spoko koles. mimo ze nienawidzisz wszystkiego co warszawskie (straszne kompleksy przez Ciebie przemawiaja) to pozdrowienia bo madrze napisałes. Dziewczyny sa spoko i mam nadzieje ze beda sie jak najwiecej wypowiadac na Forum bo ruce Bas po prostu okazał sie chamski. dziewczyny nie przejmujcie sie!!

takiowaki
01-06-2003, 09:25
mimo ze nienawidzisz wszystkiego co warszawskie (straszne kompleksy przez Ciebie przemawiaja)

sluchajze no, przecie to byl taki maly zarcik, co bo to kolega Basiasty mogl sobie jakos w duchu wytlumaczyc moje obelgi :P
Widze jednak, ze nie wszyscy rozumieja moj chómor, ale co tam :)
pozdrowienia Joker '8

Joker
01-06-2003, 13:03
:+: Jezeli to był zart to superowo i w porządku. pozdrowienia

Raffi
01-06-2003, 14:48
mimo ze nienawidzisz wszystkiego co warszawskie (straszne kompleksy przez Ciebie przemawiaja)

sluchajze no, przecie to byl taki maly zarcik, co bo to kolega Basiasty mogl sobie jakos w duchu wytlumaczyc moje obelgi :P
Widze jednak, ze nie wszyscy rozumieja moj chómor, ale co tam :)
pozdrowienia Joker '8

Ale nie do końca celny , bo kolega BAS ma bliżej do Krakowa niż do Warszawy :P

Dżon Łejn
01-06-2003, 15:03
Ty mnie QL nie zrozumiałeś , albo zrozumiałeś źle. Ja mówiłem tylko o szanownych paniach prezenterkach . Jest tak ,że jak któraś baba coś popieprzy to mnie qrwica bierze , ale jak zrobi to Zydorowicz czy inny samiec to się tylko śmieje.

Zeby coś wam wytłumaczyc zacytowałem siebie. Więc jak widzicie nie pisze tu o kobietach z naszego forum więc nie wiem o co wam cho. Żadnej nigdy tu nie obraziłem , a jeżeli któraś poczuła się tym co napisałem urażona ---przepraszam Was.

Taki cośtam zrób może to co Tarantino , tylko nie zapomnij nacisnąć spustu. Putosie.

takiowaki
05-06-2003, 07:54
Taki cośtam zrób może to co Tarantino , tylko nie zapomnij nacisnąć spustu. Putosie.

skad wiedziales, ze pisze scenariusz? A owszem, beda tam i strzelaniny. Brak za to elementow karate.

Dobra, nie przeszkadzam, idz bic jakies kobitki na ulicach, tylko pamietaj - najpierw sprawdz, czy one nie sa z forum, bo tych sie przecie nie bije.

PS. Putosie?? :buhaha:

Gandi
05-06-2003, 08:46
W kwestii zasadniczej
Paniom mówimy stanowcze TAK na ławce trenerskiej
Zwłaszcza paniom masażystkom które wymasują obolałe .......te no hmmmm wszelkie cżłonki 8)
A poważnie jak dobra kobitka ma być w tym fachu to czemu nie.
Jak mam oglądać facjate Frania Smudy to już wole jakąś fajną niunie.

P.S(Do ludzi z Warszawy - to co poniżej to szyfr jest, nasz tajny krakowski , nie czytać ze względu na własną psyche)

W kwestii formalnej

Do Starszego Nadłowczego Takiegoowakiego mam zapytanie czy niewymiarowe młode romy można już teges??
Czy jeszcze mamy okres ochronny ??
Posłusznie melduje że jednego znalazłem
Ma skośne oczy i kobiałki mu nie pasują

A wogóle to darz rom , aha i :pijany:

takiowaki
05-06-2003, 09:00
wtenczas nadchodzaca pora roku, obejmujaca nasze zdrowe jak i chore organy, zapewnia mnie tylko o jednym, nie liczac wizyty u lekarza, ze nalezy niezwlocznie, nie zapominajac o wplywie pokemonow na chore fantazje narodow nie bedacych spokrewnionymi z japonczykami, nie mowie tu rzecz jasna o niemcach, wiadomo, hitler i jego teoryje, o ile wogole jakis narod moze byc z jakims spokrewniony, rzecz wiadoma w przypadku jasnym, jakim jest powiedzmy rodzina, znowu musze sie usprawidliwic, ze nia mam na mysli rodziny zadnego radyja, ale reasumujac ta dygresje taaaak, ktora jest na pewno sluszna, takie tez kroki nalezy podjac w sprawie opisanej nieco wyzej, nie duzo wyzej a wyzej, musze stwierdzic, ze ja juz TAKIE kroki powzielem i nie widze zadnych przeszkod, by zaczac humanitarna-nie eksterminacje, majac oczywiscie na uwadze wspomniane kwestie zwiazane z pasnikami, dobra, ide na egzamin, w drodze powrotnej dzierzac w reku to, co niedlugo bedzie u mnie w zoladku (jak to sie pisze) bede wracal przechodzac obok Wisly, nie stadionu Wisyly, ktory w koncu nie wiadomo gdzie w koncu bedzie, w kazdym razie zachacze o Wisle, wiadomo, labedzie a w okolicach narodowosc gorniakowa, uzi zawsze w kieszeni etc.