PDA

Zobacz pełną wersję : Finał Pucharu Polski

Kiub
22-01-2004, 22:20
temaciku chyba jeszcze nie było. z kim byście chcieli żebyśmy grali w finale, na jakim stadionie i jak wogóle sobie to wyobrażacie? moim zdaniem zwalona jest akcja z tym że finał będzie w środe.

Kiub
22-01-2004, 22:25
chociaż to z kim to jest chyba pytanie retoryczne (chociaż może się znajdą wyjątki) :oho:

Raffi
22-01-2004, 22:31
O ile pamiętam, to była nawet ankieta na ten temat. Jak się zbiorę to może go odgrzebię i zlinkuję tutaj; jest gdzies w dziale "Legia Warszawa"

Kiub
22-01-2004, 22:32
chyba że tak, to sorry za powielenie....

Grochów
22-01-2004, 22:45
Półfinał z Jagiellonia,ale na stadionie Hetmana,żeby nas mogło dużo pojechać. Specjal i 1,5 tysia Legii w Białymstoku - awans ;)
Finał oczywiście z Lechem .Najciekawiej by było w Łodzi ! 4 ekipy . . . Ciekawe jakby to zrobili,Widzew mógłby usiąść z Lechem,ciekawe co wtedy na to ŁKS?! Do Łodzi by nas od pyty było,ale tam niegdy nie zrobią takiego finału = masakra chyba :D . Realnie to finał Legia-Lech,może w Częstochowie [powtórka z ' 80 :P ] . Tak czy inaczej będzie pięknie,ale najpierw trzeba awansować . . . ;) .

Dżon Łejn
22-01-2004, 22:48
finał z Lechem
zwycięstwo Legii
później jeszcze mistrz i mocna reprezentacja Polski rusza w Europe
tak bym kciał bardzo

Kiub
22-01-2004, 22:51
też chciałbym w Łodzi bo dużooooo by nas było i wiadomo sporo ekip, ale na miodowej pewnie ta opcja nie przejdzie :hmm:

Raffi
22-01-2004, 22:57
Pojawiały się w takim przypadku 2 opcje: Częstochowa i Bydgoszcz. ALe najpierw to trzeba wygrać półfinał i w ogóle trafic na tego Lecha w finale

Kiub
22-01-2004, 23:11
zakładam optymistyczną wersje wydarzeń :)

Beny
22-01-2004, 23:11
Pojawiały się w takim przypadku 2 opcje: Częstochowa i Bydgoszcz. ALe najpierw to trzeba wygrać półfinał i w ogóle trafic na tego Lecha w finale

Częstochowa? Lech? A podobno nic dwa razy się nie zdarza... :/

Derles
23-01-2004, 00:58
jesli w ogole do finalu(Legia-Lech) by doszlo to bez watpienia najlepszym miejscem na rozegranie takiego spotkania byla by Lodz 8) !! ciekawe co na to Kropiewnicki :oho:

MaxyM_
23-01-2004, 01:01
jesli w ogole do finalu(Legia-Lech) by doszlo to bez watpienia najlepszym miejscem na rozegranie takiego spotkania byla by Lodz 8) !! ciekawe co na to Kropiewnicki :oho:

Referendum Wam zrobi. 8)

Derles
23-01-2004, 01:09

Referendum Wam zrobi. 8)

ta!! wyniki poda pewnie na dzien przed ewentualnym finalem '8 bo jak wiekszosc bedzie za to powie, ze wyraza zgode na organizowanie takiego meczu w Łodzi :/ :buhaha: :fu:

MaxyM_
23-01-2004, 01:26

Referendum Wam zrobi. 8)

ta!! wyniki poda pewnie na dzien przed ewentualnym finalem '8 bo jak wiekszosc bedzie za to powie, ze wyraza zgode na organizowanie takiego meczu w Łodzi :/ :buhaha: :fu:

Co zrobić. :/

****** na stanowisku jakich masa w tym kraju. 8o

Adam-oldboy
23-01-2004, 09:20
Finał oczywiście z Lechem .Najciekawiej by było w Łodzi ! 4 ekipy . . . Ciekawe jakby to zrobili,Widzew mógłby usiąść z Lechem,ciekawe co wtedy na to ŁKS?! Do Łodzi by nas od pyty było,ale tam niegdy nie zrobią takiego finału = masakra chyba :D .

Był taki finał w 1988r. Legia-Lech w Łodzi na Widzewie. Na trybunach były 4 ekipy (ŁKS był zainteresowany rozstrzygnięciem sportowym - PP dla Legii dawał im miejsce w UEFA). Wyjazd był rejsowym pociągiem i poza kamieniami w Koluszkach nie było chyba żadnych innych atrakcji.

Koko
23-01-2004, 10:17
No ja jestem zdecydowanie za finalem z Lechem :) A moglby sie on odbyc w Lodzi oczywiscie z tym, ze na LKS, bo tam jest chyba wieksza pojemnosc. No ale ta opcja zdecydowanie nie przejdzie, wiec Bydgoszzcz te zbylaby dobra. Ale swoja droga mysle, ze gdzie by sie ten finak nie odbyl to na pewno bedzie ciekawie '8

Walek_C.Z.K
23-01-2004, 11:17
Taa, finał z Lechem to byłoby to, wydarzenie roku, dwie najbardziej liczne ekipy kibicowskie, nie pałające za sobą bardzo sympatią i pokazy ultras raz z jednej raz z drugiej strony. Najlepszym miejscem rozegrania takiego finału mogłaby być rzeczywiscie Łódź, Legia, Lech, Widzew, ŁKS- mieszanka wybuchowa, więc raczej trudno sie spodziewać żeby ktokolwiek zezwolił na rozegranie tam meczu.
Pamiętacie jak Legia po zdobyciu mistrza miała grać w Superpucharze z Wisłą i co? Miejsce spotkania zmieniało sie pare razy aż w końcu do meczu nie doszło.

Glaca
23-01-2004, 12:49
wszyscy mowia o Lodzi, a Plock??? lepsza infrastruktura i odleglosci zblizone (do tych do Lodzi)... jezeli mowimy o decyzjach PZPN to cos mi sie zdaje ze predzej zrobia w miescie naftowcow niz u wlokniarzy ;)

Koko
23-01-2004, 12:54
Kurcze, ja zapomnialem jedno dodac, w tym roku mam mature i jesli jakis egzamin wypadnie na 23 maja :fu: to nie mam pojecia co zrobie :hmm: Orisntuje sie ktos czy moze da sie przelozyc jakis egzamin na inny dzien, bo nie wyobrazam sobie opuszczenia takiego meczu :/

^m@rcin^
23-01-2004, 16:04
Legia - Lech na stadionie Slaskim :)

Duch
23-01-2004, 21:24
wszyscy mowia o Lodzi, a Plock??? lepsza infrastruktura i odleglosci zblizone (do tych do Lodzi)... jezeli mowimy o decyzjach PZPN to cos mi sie zdaje ze predzej zrobia w miescie naftowcow niz u wlokniarzy ;)

Zgadzam się z tobą w 100%.....
Ja tam wole Płock......

Kiub
23-01-2004, 21:43
a co powiecie o stadioniku na Konwiktorskiej '8 ?

Walek_C.Z.K
23-01-2004, 21:51
Kurcze, ja zapomnialem jedno dodac, w tym roku mam mature i jesli jakis egzamin wypadnie na 23 maja :fu: to nie mam pojecia co zrobie :hmm: Orisntuje sie ktos czy moze da sie przelozyc jakis egzamin na inny dzien, bo nie wyobrazam sobie opuszczenia takiego meczu :/

Z tego co sie orientuje to nie ma takich szans, matura to matura i raczej musisz być w terminie. Ale zwykle mi sie wydaje zaczyna sie o 9 czy 10, wiec ustaw sie z klasa i wejdz pierwszy a wtedy zdążysz, a wyniki matury ktos podesle sms-em i bedziesz mial dwie okazje do picia- Legia z Pucharem i zdana matura. Pozdro

Koko
24-01-2004, 10:50

Z tego co sie orientuje to nie ma takich szans, matura to matura i raczej musisz być w terminie. Ale zwykle mi sie wydaje zaczyna sie o 9 czy 10, wiec ustaw sie z klasa i wejdz pierwszy a wtedy zdążysz, a wyniki matury ktos podesle sms-em i bedziesz mial dwie okazje do picia- Legia z Pucharem i zdana matura. Pozdro

No dzieki, mozliwe ze tak bede musial zrobic jakby co :) Bo cos mi sie wydaje ze bardzo mozliwe ze jakos na ten dzien mi wypadnie jakis egzamin. A faktycznie okazja do picia by byla niekiepska, wiec byc moze bedzie to zajebisty dzien dla mnie ;) pozdro

Sharn
24-01-2004, 12:40
Najpierw Jaga potem Lech. Mecz mógłby być w Bydgoszczy lub Łodzi, na Widzewie...

Ciekawa sprawa, że mówiono iż prestiż pucharu upadł, ale to tylko z jednego powodu przecież. Wioski robią nawet niezłe drużynki, ale nie maja kibiców. Dochodzą do finału i mamy potem rzewne historie. Zawsze będę twierdził, że powinno się inwestować w wielkie kluby, a i polska piłka wtedy powstanie.

W tym roku puchar wypasiony... 8)

ems
24-01-2004, 16:08
a co powiecie o stadioniku na Konwiktorskiej '8 ?

a kto tam gra ? :hmm: ;)

el majoneze
24-01-2004, 16:55
Legia - Lech na stadionie Slaskim :)

ej to wcale nie głupi pomysł jest..tak na pierwszy rzut oka to bezsensu..ale tam jest duzo miejsc,niedaleko Zagłebie :+: w sumie to daleko,ale zarówno dla nas jak i dla Pyrrusow..hmm..mogłoby byc ciekawie..tam sie da zrobic dobry klimat tylko nie wolno trabek wnosic :rotfl:

Walek_C.Z.K
25-01-2004, 16:12
Finał odbędzie się w Bydgoszczy,no i mam jakieś takie przeczucie że spotkamy się w nim z Jadżką...A gdyby nam przyszło grać tam z Lechem,to mogłoby ich tam przyjebać...

Nas też by tam przyjechało '8

Gretchen
25-01-2004, 21:42
Widze ze wiekszosc jest za finalem z Lechem :] To ja sie moze wypowiem reprezentujac wiekszosc glosow drugiej strony. My tez jestesmy za tym zeby Lech w finale PP spotkal sie wlasnie z Legia. A generalnie to podobaloby nam sie w Bydgoszczy. Tylko ja sie obawiam, ze nasz "drogi" PZPN zrobi final w miejscu gdzie nie bedzie moglo przyjechac tak duzo ludzi zarowno z jednaj jaki drugiej strony. :/
A w polfinale chcielibysmy Jage bo Gieksa to niewygodny rywal.

Bastion
03-02-2004, 13:26
Półfinał z Jagiellonia,ale na stadionie Hetmana,żeby nas mogło dużo pojechać. Specjal i 1,5 tysia Legii w Białymstoku - awans ;)
Finał oczywiście z Lechem .Najciekawiej by było w Łodzi ! 4 ekipy . . . Ciekawe jakby to zrobili,Widzew mógłby usiąść z Lechem,ciekawe co wtedy na to ŁKS?! Do Łodzi by nas od pyty było,ale tam niegdy nie zrobią takiego finału = masakra chyba :D . Realnie to finał Legia-Lech,może w Częstochowie [powtórka z ' 80 :P ] . Tak czy inaczej będzie pięknie,ale najpierw trzeba awansować . . . ;) .

Z tego co pamietam ( a mam daleko posunieta skleroze), to gralismy juz jakis mecz pucharowy (chyba Superpuchar z GKS, ale moge sie mylic) wlasnie w Lodzi i byly 4 ekipy, LKS dopingowal Legie 8) , GKS siebie, , a Widzew spiewal jezdzil na wszystkich i dodatkowo spiewal ".. z kim wy trzymacie LKS z kim wy trzymacie

krzysgd
03-02-2004, 15:17
finał z pyrami w BDG - niezły (bo sie wybieram), ala na najazd sledzi trza liczyc

Adam-oldboy
03-02-2004, 15:21
finał z pyrami w BDG - niezły (bo sie wybieram), ala na najazd sledzi trza liczyc

No to zapraszamy :) .Tylko jednym pociągiem nie przyjeżdżajcie '8 .

Grochów
03-02-2004, 23:48
ala na najazd sledzi trza liczyc
Za to nas Pogoń wspomoże :>

Adam-oldboy
04-02-2004, 09:07
ala na najazd sledzi trza liczyc
Za to nas Pogoń wspomoże :>

A skoro już dzielimy skórę na niedźwiedziu to dodam jeszcze Olimpię Elbląg i FC z Działdowa, Brodnicy, Kwidzynia, Ornety......

Raffi
04-02-2004, 09:28
...i Chełmży

WL-KP
04-02-2004, 09:43
Już raz Wam te zgody i FC próbowały pomóc:)
Ucieszy nas na pewno widok naszych ziomków ale jakby co damy sobie radę sami...

Oby do zobaczenia w finale- gdziekolwiek....

m84
04-02-2004, 09:49

Oby do zobaczenia w finale- gdziekolwiek....

A kto zalicza się do Waszych ziomkow? Widziew i Ruch? Cracovia i Arka? Hehe dziwna mieszanka.

PS. Nawet się zrymowało.

turi
04-02-2004, 09:50
ej ale ten typ ma podpis Legia Warszawa ;-) ja chyba nie jestem zbyt bystra , znaczy zakrecilam sie...
w koncu on z poznania za Legia
czy tez podpisy sie pomylily ? ;-)

Q_(L)
04-02-2004, 10:02

Konkretna napinka :auau:

Oby do zobaczenia w finale-gdziekolwiek....

A to już jest trudniejsze do rozkminienia :]

WL-KP
04-02-2004, 10:07
QL tak ciężko zrozumieć znaczenie słowa gdziekowliek???

Owszem geograficznie rzecz ujmując, przeliczjać km i przekładając je na hipotetyczną frekwencję nas będzie wiecej w Bydgoszczy Was pewnie więcej w Łodzi, ale czy to ważne. Mnie to osobiście nie interesuje. Narzekać nie będę nawet jak przyjdzie nam się zmagać na Konwiktorskiej chociażby.

Q_(L)
04-02-2004, 10:32
QL tak ciężko zrozumieć znaczenie słowa gdziekowliek???

:]

Owszem geograficznie rzecz ujmując, przeliczjac km i przekładając je na hipotetyczną frekwencję nas będzie wiecej w Bydgoszczy Was pewnie więcej w Łodzi, ale czy to ważne. Mnie to osobiście nie interesuje.

Hipotetycznie... masz rację, ale z drugiej strony niekoniecznie.
Bynajmniej nie bedę dywagował, co by było, gdyby 8)

Narzekać nie będę nawet jak przyjdzie nam się zmagać na Konwiktorskiej chociażby.

:buhaha:

p.s. Witaj na forum 8)

Kiub
04-02-2004, 10:38
Narzekać nie będę nawet jak przyjdzie nam się zmagać na Konwiktorskiej chociażby.

:rotfl: :buhaha:

to może na stadionie Gwardii??.....

turi
04-02-2004, 11:02
no blad zostal przez wlkp szybko naprawiony ;-)

turli
05-02-2004, 10:45

Z tego co pamietam ( a mam daleko posunieta skleroze), to gralismy juz jakis mecz pucharowy (chyba Superpuchar z GKS, ale moge sie mylic) wlasnie w Lodzi i byly 4 ekipy, LKS dopingowal Legie 8) , GKS siebie, , a Widzew spiewal jezdzil na wszystkich i dodatkowo spiewal ".. z kim wy trzymacie LKS z kim wy trzymacie

dokladnie to byl czerwiec roku 1997 final PP Legia-GKS 2-0 na stadionie LKS...byl to moj pierwszy meczyk Legii na ktorym bylem:)..z tego co pamietam to Widzew nie jezdzil na wszystkich, jedynie na LKS oraz Legie.

Skanda(L)
11-02-2004, 04:01
FINAL PUCHARU POLSKI W CHICAGO ?
http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1907761.html

ich to juz zdrowo pogielo

Raffi
11-02-2004, 10:25
- Żadnych decyzji jeszcze nie ma, ale ta idea nam się podoba - mówi Marcin Stefański, dyrektor departamentu rozgrywek PZPN. - Trzeba jednak wykonać mnóstwo pracy organizacyjnej. Wynająć stadion, sprzedać prawa do transmisji, załatwić przelot itd. Do tegorocznego finału zostały jakieś trzy miesiące, więc raczej byłoby to możliwe dopiero za rok - dodaje.
aczkolwiek

Związek już sondował, czy tegoroczni półfinaliści (Legia, Lech, Dospel i Jagiellonia) byłyby zainteresowane takim rozwiązaniem.

Nova
11-02-2004, 10:51
Związek już sondował, czy tegoroczni półfinaliści (Legia, Lech, GKS i Jagiellonia) byłyby zainteresowane takim rozwiązaniem.
Ta,zainteresowani...jak cholera :fu: :help:

Dlaczego np.finałów LM nikt nie chce porzenosić a PP tak?! :/ :hmm:

Beny
11-02-2004, 10:55
Związek już sondował, czy tegoroczni półfinaliści (Legia, Lech, GKS i Jagiellonia) byłyby zainteresowane takim rozwiązaniem.
Ta,zainteresowani...jak cholera :fu: :help:

Oj Nova, po drodze na/z Malediwy wpadniesz na finał PP. ;)

Jarenty
11-02-2004, 10:56
Witam!
Chciałbym wtrącić do dyskusji nasz punkt widzenia. Otóż według ankiety na naszym forum 59% jest za półfinałem z GKS, 29% za Legią i 11% za Lechem. Uważamy, że sportowo największe szanse mamy w konfrontacji z Katowicami, no i liczymy na Wielki Finał z Wami. Czyli powtórka 1989 roku aby tyko z innym rezulatem. :buhaha:

legart
11-02-2004, 10:57
Na szczęście to tylko projekty, mam nadzieję że zainteresowne kluby się nie zgodzą.

legart
11-02-2004, 11:10
Witam!
Chciałbym wtrącić do dyskusji nasz punkt widzenia. Otóż według ankiety na naszym forum 59% jest za półfinałem z GKS, 29% za Legią i 11% za Lechem. Uważamy, że sportowo największe szanse mamy w konfrontacji z Katowicami, no i liczymy na Wielki Finał z Wami. Czyli powtórka 1989 roku aby tyko z innym rezulatem. :buhaha:

WItaj na forum :) , w tym roku jakoś fajnie układa się Puchar Polski.

Walek_C.Z.K
11-02-2004, 11:21
A może niech i ligę przeniosą do USA, nie będzie problemów z licencją, nie będzie problemów z kibicami gości. Aż mnie coś trafia że takie pomysły wychodzą na światło dzienne. Ja osobiście zgodziłbym sie na taki projekt, pod warunkiem że PZPN w całości zasponsorowałoby wszystkim chętnym kibicom wyjazd na mecz ;)

Lulek
11-02-2004, 11:42
Beznadziejny pomysł!!! Niestety w Polsce o kibicach myśli się jako o złu koniecznym-w Stanach będzie piknik, kibice z Polski nie dojadą.PZPN nie chce sytuacji do której doszłoby gdyby w finale spotkała się Legia i Lech-mecz na neutralnym boisku,a na trybunach po 3 tysiaki z każdej ekipy, a do tego może jacyś miejscowi.
Panowie z Miodowej:finał PP-Legia vs.Lech,23 maja, Bydgoszcz!Króciutko!

arczi
11-02-2004, 11:59
Pomysl zbyt smiały.

Jak chca promowac polska pilke w jUłeSej.
To niech zorganizuja dla Polonii mecz towarzyski.
Np w okresie przygotowawczym do nowego sezonu.

Inaczej jestem przeciwko.

Jarenty
11-02-2004, 13:24
Jak juz tak bardzo chcą zrobić ten finał za granicą to może Słowacja.. Czechy :pijemydalej:

Tylko w imię czego finał miałby być rozgrywany poza granicami kraju? Moim zdaniem to zakrawa na herezję, po prostu precedens. To my powinniśmy zorganizować w Polsce finałowy mecz futbolu amerykańskiego. Nawet niewielkie w ostatnim czasie zainteresowanie Pucharem Polski nie powinno być argumentem na to aby przenosić go poza granice naszego kraju.
Przede wszystkim także dlatego, że decyzja taka uderza w kibiców.

Adam-oldboy
11-02-2004, 13:37
Dla promocji polskiej piłki w USA, to może jechać sama Edyta Górniak i pokazać cały topless.

Beny
11-02-2004, 13:44
Dla promocji polskiej piłki w USA, to może jechać sama Edyta Górniak i pokazać cały topless.

Adam, bo jak pojedzie i znów zaśpiewa hymn, to będzie :zly: , a nie promocja. :/

Jaco
11-02-2004, 13:48

Adam, bo jak pojedzie i znów zaśpiewa hymn, to będzie :zly: , a nie promocja. :/
Niech zaśpiewa "Gwiaździsty sztandar" to zrezygnują z finału PP na wieki :]

Arni
11-02-2004, 19:48

to może na stadionie Gwardii??.....

Nie ma sie co śmiać, bardzo chętnie bym poszedł, doskonale znam ten stadion.

Aigel
12-02-2004, 12:11
Najlepiej jakby był 2-mecz. O ilość kibiców nie ma wtedy się co martwić. Większa pula biletów dla przyjezdnych i wszystko gra. Meczy w sezonie i tak jest mało, więc jeden więcej nic nie zmieni.
Ja bym zdecydowanie wolal jeden mecz na neutralnym gruncie, ale oczywiscie w Kraju. Takie finaly pucharow jakos mnie sie bardziej podobaja.

Pab(L)o
14-02-2004, 01:06
Jak chca promowac polska pilke w jUłeSej.

Na razie niech Polski Związek Piłki Nożnej promuje polską piłkę w Polsce.

Pomysł jest tak chory, że aż mnie zatkało.

apcio
14-02-2004, 14:57
Idzmy na kompromis :)
Wy chcecie final z Lechem a my polfinal z Jaga :)

P.S. Final pewnie bedzie w Zamosciu albo w Krosnie, ewentualnie w Sanoku (bez obrazy dla tych miast) jako prezent z okazji 20 lecia tamtejszego zwiazku pilkarskiego :) Pilka jest dla kibicow :buhaha:

Unico
16-02-2004, 08:57
Fajny wyjazd Wam się szykuje... :> do USA

Beny
16-02-2004, 09:13
Fajny wyjazd Wam się szykuje... :> do USA

Looz, mamy tam swoich ludzi. 8) :]
Rozumiem, że zazdrościsz. :> ;)

Raffi
04-03-2004, 20:41
za LL:

Losowanie PP w sobotę
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 piłkarze Legii poznają kolejnego rywala w rozgrywkach Pucharu Polski. Losowanie par półfinałowych odbędzie się 6 marca w hotelu Sheraton w Warszawie. Przypomnijmy, że legioniści mają szanse trafić na GKS Katowice, Jagiellonię Białystok lub Lecha Poznań.
Autor: Fumen
Na podstawie: pzpn.pl

Kawa
04-03-2004, 20:54
Tak się zastanawim czy PZPN ma za duzo kasy, ze losowanie musi robić w Sheratonie? Czy to jest az taka uroczystość? Nie wystarczyłaby siedziba na Miodowej?

Raffi
04-03-2004, 21:20
Widocznie "ktoś" to pokaże....... :>

Kiub
04-03-2004, 21:50
Tak się zastanawim czy PZPN ma za duzo kasy, ze losowanie musi robić w Sheratonie? Czy to jest az taka uroczystość? Nie wystarczyłaby siedziba na Miodowej?

może nie tylko my chcemy żeby Puchar Polski był pucharem sprzed 10 lat i miał odpowiednią range ;)

Tupcia
04-03-2004, 23:19
No ciekaawa jestem.. w zasadzie z kazdym z klubów byłoby fajeni zagrac...

A ten finałw Stanach... cóż, z perspektywy sowjej, kibicowskie, to uwazam ze pomysl jest posrany...
Ale jesli zadna tv nie chce takeig meczu tranmitowac, i w ogoel final nie ma praktycznie zadenj rangi, to ten pomysl wcale nie jest taki wypaczony. W koncu w US mieszka chyba ok. 10 milionów Polaków, kilkadziesiat tysięcy z nich to na pewno kibice, wiec mysle ze o publicznosc tak cięzko by im nei yło..
Ale jak to ktos mądrze powiedział - niech w takim razie robią im towarzyskie, albo zeby reprezentacja tam grała.. Puchar to swięto przed wsztstkim dla nas!

Jaco
06-03-2004, 15:19
Gramy z Jagą w półfinale:
http://www.90minut.pl/news.php?id=120588
'8

Tuzin...
06-03-2004, 15:23
:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Beny
06-03-2004, 15:26
Gramy z Jagą w półfinale:
http://www.90minut.pl/news.php?id=120588
'8

Fajnie.
A w finale z Lechem. :>

Raffi
06-03-2004, 15:51
No, nie mówmy hop. Wielu się już na tym przejechało. Niemniej losowanie pod wieloma względami jest bardzo korzystne. W każdym razie ja sobie takie wymarzyłem. Szkoda tylko, że mecz będzie w środę, inaczej na pewno pojechałoby więcej kibiców. A mecz będzie rozgrywany na stadionie Hetmana :>

Mazi
06-03-2004, 15:56
!!!!!!!!!!!!!!!!!! :+: :+: :+:

Bedzie 3 wizyta w Białym ! :D

Po Olimpii Elbląg i Pogoni Szczecin , przyszedł czas na Legię ! :)

A szkoda ,ze kiedyś przelozyli jeden mecz Jagi z Zaglebiem Sosnowiec ...

PRASKI
06-03-2004, 16:11
ale sie złożyło:
14.04 - Jaga vs. Legia
(mam nadzieję)17.04 - Zagłębie S vs. Śląsk
(mam nadzieje)18.04 - Wisła - Legia

;P

Walek_C.Z.K
06-03-2004, 16:31
Losowanie było dla nas bardzo korzystne, między innymi dlatego że rewanż mamy u siebie. Jeżeli wywieziemy z Białegostoku korzystny wynik, to jesteśmy w finale. Kibicowsko też atrakcyjny wyjazd, Jaga spręży się na nas na maxa, dla nich to będzie mecz sezonu, więc nie powinniśmy sie nudzić. ;)

apcio
06-03-2004, 20:17
Czujemy sie oszukani. Wy chcieliscie final z Lechem a my polfinal z Jaga. My swojego wyjazdu do Bialego nie mamy a Wy macie dosc duza szanse na wymarozny final :) Skandal '8

Maku
06-03-2004, 21:08
Czujemy sie oszukani. Wy chcieliscie final z Lechem a my polfinal z Jaga. My swojego wyjazdu do Bialego nie mamy a Wy macie dosc duza szanse na wymarozny final :) Skandal '8

Hmm..bywa, ale, jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym :)
Obyśmy się spotkali w finale. Tego nam i wam życzę. Skandalem będzie jeśli nie będzie takiego finału, chociaż raczej inna opcja wydaje mi się mało prawdopodobna.

Swierzy
06-03-2004, 21:20
Mi tam losowanie jak najbardziej pasuje :)

W Wiadomosciach mowili ze podobno TVP 3 mam transmitowac.

apcio
06-03-2004, 21:22
Obyśmy się spotkali w finale.

Heh a jak sie spotkamy to jedziesz z Warszawiakami czy z nami ze wzgledu na nick :)

Foxx
06-03-2004, 21:38

Czyli wszystko w najlepszym porządku ;)

Maku
07-03-2004, 00:08
Obyśmy się spotkali w finale.

Heh a jak sie spotkamy to jedziesz z Warszawiakami czy z nami ze wzgledu na nick :)

Hehe po nicku można wnioskować ale bez przesady proszę :) Jednak wiesz, imię to nie wszystko :)

yusta
07-03-2004, 00:31
Fajnie.

Na stadionie Widzewa :>

Kiub
07-03-2004, 00:56
Fajnie.

to by było optymalne rozwiązanie ;)

yusta
07-03-2004, 01:00
Fajnie.

Z tego co mi sie o uszy obilo, to tak wlasnie bedzie, pomijajac sklad pary finalowej 8)

yusta
07-03-2004, 01:13
Oficjalnie miejsce finalu poznamy pod koniec marca, a pólfinaly i final beda transmitowane przez telewizje publiczna 8-

Beny
07-03-2004, 02:00
Fajnie.

:]

Nie no lux, wpadnie Nova, Gret, Lechitka i Apcio, a ugoszczą nas Kiju i Krzpac. :D ;)

Dobrze będzie!!!

ktoś tam
07-03-2004, 08:57
Qrde to już Legia z Leszkiem w finale 8- '8

A my z GieKS-ą zrobimy przynajmniej jedna niespodziankę '8

GKS ma patent na Lecha , my nieobliczalny drugoligowiec ... ech dobra czas się budzić.

Slash
07-03-2004, 12:53
No, drodzy Legioniści, nic dobrego Wam w meczach z Jagą nie życzę :)

KoNsUmEnT
07-03-2004, 13:04
Nie iem czy widzielicie jakim bohaterstwem podczas losowania wykazal sie Listkiewicz :rotfl: nikt nie mogl otworzyc kulki, w ktorej jak sie okazalo znajdowala sie Jaga, po chwili zastanowienia glowny kapitan polskiej pilki polozyl ja na ziemii i zdptal, rozmiazdzajac plastikowa kukle... '8 Jestem pelen podziwu, gdy nie on nie pozanlibysmy naszego rywala... :buhaha: a co do konfrontacji z Jaga to moze byc naprawde ciekawie... ale juz snie o finale z Pyrami.

Kiub
07-03-2004, 13:16
jak finał będzie z Lechem to to będzie największe wydarzenie od lat. Już się nie moge doczekać '8

yusta
07-03-2004, 16:47
Qrde to już Legia z Leszkiem w finale 8- '8

A my z GieKS-ą zrobimy przynajmniej jedna niespodziankę '8

GKS ma patent na Lecha , my nieobliczalny drugoligowiec ... ech dobra czas się budzić.

Wiadomo, ze wszystko wyjdzie w praniu. Bardziej stawialabym na to ze GKS wyeliminuje Lecha niz na to, ze Jaga wyeliminuje nas, ale dopóki pilka w grze.............
Wszystko zalezy od nastawienia pilkarzy, jak Was zlekcewaza, moze byc nieciekawie, ale jestem dobrej mysli, bo takich olewaczy jakby w Legii ciut mniej w porównaniu z poprzednim sezonem :>

jagiellończyk_bks
07-03-2004, 17:18
ilu waszych przyjedzie do Białegostoku?

arczi
07-03-2004, 17:21
3945 szali.

Beny
07-03-2004, 17:41
3945 szali.

Dlaczego policzyłeś mnie za dwóch?! :zly:

arczi
07-03-2004, 18:33
Bo duuży jesteś. Łatwo sie pomylić w liczeniu.

Fester
07-03-2004, 18:55
3945 szali.

Dlaczego policzyłeś mnie za dwóch?! :zly:

bo ja nie biore szalika :]

ktoś tam
07-03-2004, 21:29
Jagiellończyk :fu: , co się głupio pytasz? Przecież Legia wogle nie przyjedzie , przekaż dalej , najlepiej na onet :*

Wszystko zalezy od nastawienia pilkarzy, jak Was zlekcewaza, moze byc nieciekawie

Tu masz rację Yusto , to chyba jedyny sposób na nasz sukces , dodać do tego życiową formę naszych piłkarzy w danym dniu i sukces gwarantowany '8 .

Skanda(L)
09-03-2004, 03:26
Fajnie.

Z tego co mi sie o uszy obilo, to tak wlasnie bedzie, pomijajac sklad pary finalowej 8)

jak by byl final Legia - Lech w Lodzi to przeciez by byla masakra!

Stanixon
27-03-2004, 02:41
jesli w ogole do finalu(Legia-Lech) by doszlo to bez watpienia najlepszym miejscem na rozegranie takiego spotkania byla by Lodz 8) !! ciekawe co na to Kropiewnicki :oho:podał sie do dymisji a właściwie to zapowiedział a kropiewnicki świeci pląbom jak na reklamie milki ;) [center:bcfdd18122][/center:bcfdd18122]

Marcin ZŻB
27-03-2004, 19:37
A słyszeliście że ma być w USA ten mecz. Niepozwolimy na to !!!!!!

Herman
27-03-2004, 19:44
troche stare masz newsy.
Miejsce finału zmianiało się już ze 3 razy , ostatnio pisali, że Bydgoszcz.

Marcin ZŻB
27-03-2004, 19:46
Wawa i tyle ! ! !

Nilmaker
27-03-2004, 20:09
Ja Słyszałem Że Jest Możliwosc Rozegrania Finału PP W Rybniku... Dla Kibiców Z Wawy to nie korzystne... ale mi y sie to podobało ze względu że mam tam tylko 15km... cóż kibice z wawy ważniejsi i wątpie że tam mial by sie odbyc...

Kawa
27-03-2004, 22:57
Ja Słyszałem Że Jest Możliwosc Rozegrania Finału PP W Rybniku... Dla Kibiców Z Wawy to nie korzystne... ale mi y sie to podobało ze względu że mam tam tylko 15km... cóż kibice z wawy ważniejsi i wątpie że tam mial by sie odbyc...
taaa Rybnik :> to by byłodośckorzystne ze wzgledu na Zagłębie, ale nie wieze w taka mozliwość.

b3nito
27-03-2004, 23:32
zagrajcie u nas :rotfl: :oho: :buhaha: