PDA

Zobacz pełną wersję : Karnety

IGOR
22-01-2004, 19:07
kurcze! mam zamiar sprawić sobie karnecik na runde wiosenną tylko nie wiem jaki formularz jest zna ktoś może link strony gdzie taki formularz jest zamiaszczony?? :help:

Tuzin...
22-01-2004, 19:59
Dostaniesz go w kasie jak bedziesz kupowal karnet.

Maniek
22-01-2004, 20:32
www.legia.pl - dział bilety

IGOR
23-01-2004, 19:36
dzięki! :)

Walek_C.Z.K
23-01-2004, 21:58
Tez mam ochote sprawić sobie karnet, ale nie mam czasu zrobic sobie zdjęcia? A tak wogóle ile trzeba zdjęć do karnetu i ile do karty wyjazdowej?

Tuzin...
23-01-2004, 22:14
Do karnetu nie potrzebujesz zdjecia. Chyba ze chcesz miec karnet na karcie bezstykowej, ktorej sa 4 wersje chyba (od 20 do 50pln).Wtedy potrzeba jedno (do wyjazdowki tez).

Walek_C.Z.K
23-01-2004, 22:45
Do karnetu nie potrzebujesz zdjecia. Chyba ze chcesz miec karnet na karcie bezstykowej, ktorej sa 4 wersje chyba (od 20 do 50pln).Wtedy potrzeba jedno (do wyjazdowki tez).

Dzieki, w takim razie w najblizszych dniach jade zakupic sobie karnet!

pawik(L)
24-01-2004, 13:21

jeśli karnet kupujesz poraz pierwszy to niezależnie czy chcesz karte bezstykową czy nie to potrzebne jest Ci jedno zdjęcie. do wyjazdówki rzeczywiście jedno zdjęcie wystarczy. pzdr

ems
24-01-2004, 16:06

Tuzin, ale masz paskudna morde :D

Sharn
24-01-2004, 18:40

Tuzin, ale masz paskudna morde :D
...i twój brat tesh... [won]

Chyba pierwszy raz kupię karnet - mają podrożeć bilety, a 90 to nie tak drogo... 8)

Tuzin...
25-01-2004, 18:25
Coooo buzka sie nie podoba '8

jeśli karnet kupujesz poraz pierwszy to niezależnie czy chcesz karte bezstykową czy nie to potrzebne jest Ci jedno zdjęcie. do wyjazdówki rzeczywiście jedno zdjęcie wystarczy. pzdr

Tego to nie wiedzialem. Ale po co im ta fotka niby, jak taki papierowy karnet wyglada jak zwykly bilet, tylko ma napisane ze jest karnetem :>?

zezik
25-01-2004, 19:27
To zdjecie zabiora do bazy danych na karnecie go nie bedzie;)

IGOR
25-01-2004, 19:51
kurde! mogli by chociaz jakoś te karnety zrobić plastikowe czy cos bo taki papierowy to jak sie podrze to po karnecie 8- :fu:

Kanapek
25-01-2004, 20:35
Ja ci się np. podrze karnet to zgłaszasz to do klubu oni jakoś blokują ten karnet i po jakimś czasie lub odrazu dostejesz nowy.

domber
25-01-2004, 20:44
kurde! mogli by chociaz jakoś te karnety zrobić plastikowe czy cos bo taki papierowy to jak sie podrze to po karnecie 8- :fu:

a nie mozna?? :>

Raffi
27-01-2004, 00:06
Tak dla przypomnienia :)

Karnety dla wszystkich

Od wczoraj na Legii rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną dla wszystkich kibiców. Do tej pory sprzedano ok. tysiąca (kupować mogli tylko posiadacze karnetów z poprzedniej rundy). W klubie liczą, że sprzedaż dojdzie do 3 tys. Kasy będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 10-17.

Ceny karnetów

Trybuna otwarta - 90 zł

Trybuna kryta - sektory C i D - 250 zł, B i E - 210 zł, A i F - 160 zł

Trybuna przed krytą - 120 zł

Tuzin...
27-01-2004, 18:55
Dzis jak kupowalem, to babka powiedziala, ze do tej pory sprzedali ok 1600 karnetow :]

IGOR
29-01-2004, 15:34
haha! żeby mieć taką fajną karte chipową ze zdjęciem zamiast papierowego karnetu wystarczy 20zł dopłacić i se możesz na następna runde doładować jeszcze nie wiem za ile ale chyba cos koło 90zł '8

Włóczykij
29-01-2004, 15:53
mam pytanie jesli juz w zeszlej rundzie wypelnialem ta broszure do karnetu ale nie pamietam czy dawalem zdjecie to w tym roku musze miec to zdjecie :help:

Tuzin...
29-01-2004, 18:26
No jak wtedy miales karnet to chyba nie. Chyba ze tylko wypelniles sam wniosek? :>

Włóczykij
29-01-2004, 18:57
Wypelnialem wniosek i kupowalem karnet majac go przez cala runde '8 ale bnez zdjecia , chyba bo nie pamietam :/

Dżon
29-01-2004, 19:48
Ja tam miałem karnet na rundę jesienną, wtedy chyba wypełniałem wniosek, zdjęcia - nie pamiętam, ale możliwe że było. W kasie podałem nazwisko i imię, miła pani wyszukała mnie w bazie danych i kuniec - 90 zeta dla miłej pani, a dla mnie karnecik :rotfl:

IGOR
09-02-2004, 16:28
haha! mam już sliczny karnecik z papieru :] zapałaciłem 129zł i za miesiąc mam się zgłosić po karte czipową '8

zezik
04-03-2004, 00:35
Sorry jesli to gdzies napisane jest, ale jakbyscie mogli to powiedzcie do kiedy sa karnety sprzedawane??

Tuzin...
04-03-2004, 02:00
Karnety sa sprzedawane caly czas, oprocz dnia w ktorym jest mecz.

MTP
04-03-2004, 15:51
Ja mam karte!Zdjęcie jest zeskanowane.Teraz napisze co jest napisane z tyłu i co mnie nurtuje po ch mam se chipa wyjazdowego robic skoro
"BEZSTYKOWA KARTA ELEKTRONICZNA
Jednoznacznie identyfikuje jej posiadacza-koresponduje z ogólnopolską bazą danych kibiców.Posiadacz niniejszej karty może dokonywać zakupu biletów pojedyńczych lub abonamentowych

Karta zapewnia wstęp na wszystkie imprezy na których realizowana jest kontrola biletów z zastosowaniem systemuBezpieczny stadion
Zakupu można dokonywać w sposób tradycyjny lub poprzez centrum telefoniczne Call Center"
Dokonywał ktoś przez te centrum zakupu biletu lub abonamentu?
Jak widze że ogólnopolska znaczy legijna a system BS jest realizowany tylko u nas.

Bonhart
05-03-2004, 20:19
Ja mam karte!Zdjęcie jest zeskanowane.Teraz napisze co jest napisane z tyłu i co mnie nurtuje po ch mam se chipa wyjazdowego robic skoro
"BEZSTYKOWA KARTA ELEKTRONICZNA
Jednoznacznie identyfikuje jej posiadacza-koresponduje z ogólnopolską bazą danych kibiców.Posiadacz niniejszej karty może dokonywać zakupu biletów pojedyńczych lub abonamentowych

Karta zapewnia wstęp na wszystkie imprezy na których realizowana jest kontrola biletów z zastosowaniem systemuBezpieczny stadion
Zakupu można dokonywać w sposób tradycyjny lub poprzez centrum telefoniczne Call Center"
Dokonywał ktoś przez te centrum zakupu biletu lub abonamentu?
Jak widze że ogólnopolska znaczy legijna a system BS jest realizowany tylko u nas.

Dzis bylem kupic karnet i tez sie nad tym zastanawialem. Chyba ze system Bezpieczny Stadion niejedno ma imie.

Tuzin...
05-03-2004, 21:29
A dleczego karta Cyfry+ nie dziala z dekoderem Polsatu? :fu:

MTP
05-03-2004, 22:15
Tyle że na tych kartach pisze do czego są! :] Widzisz chcesz oglądać polsat kupujesz se karte polsatu,chcesz cyfre to karte cyfry.
A na chipie karnetowym piszą że "Karta zapewnia wstęp na wszystkie imprezy na których realizowana jest kontrola biletów z zastosowaniem systemu Bezpieczny stadion" i człowiek może :fu: i :hmm: ocb.
Ja wiem jaka jest różnica między chipem wyjazdowym a tym który służy jako karnet i nie musisz puszczać takich tekstów

LOL3K
10-03-2004, 13:30
Mam pytanko. Mianowicie dziś odebrałem ta kartę zamiast papierka. I nie ma żadnego paska tak jak na biletach. Jak na nią się wchodzi ? :fu: :hmm:

MTP
10-03-2004, 13:33
wkładasz tak jak bilet!

LOL3K
10-03-2004, 13:40
Nie no to wiem, ale którą stroną ? :hmm: :fu:

legart
10-03-2004, 14:00
Wie kto czy jutro można kup[ić karnet i czy kasy bedą czynne do 17?

Tuzin...
10-03-2004, 14:21

To jest karta BEZSTYKOWA nie zaden pasek magnetyczny ani chip. Dziala tak samo jak Warszawska Karta Miejska. Przyblizasz ja obojetnie ktora strona do czytnika i juz. Niestety trzeba wyjac z portfela bo jest malo czula :/

Tuzin...
10-03-2004, 14:25

2x tak

A czy ktos wie czy w piatek bedzie mozna odebrac karte do karnetu? (bo samych karnetow, jak wiadomo nie sprzedaja)

legart
10-03-2004, 14:34

2x tak

A czy ktos wie czy w piatek bedzie mozna odebrac karte do karnetu? (bo samych karnetow, jak wiadomo nie sprzedaja)

dzięki, a na Twoje pytanie niestety nie znam odpowiedzi

zezik
10-03-2004, 16:37

2x tak

W komentarzach do newsow na stronce ludzie sie skarza ze powiedziano im ze nie ma juz karnetow i ze beda dopiero po meczu z odra!:| mam nadzieje ze to jakas pomylka bo 2 znajomych mialo sobie jutro karnecik sprawic....

Cipciuś
10-03-2004, 16:49
To nie pomylka - sozstałem obslużony w ten sam sposob :box:
Musiałem bilet kupic qrfa :(

Gruby
10-03-2004, 16:59
To jest poprostu obsrewanie kibica!!!! Na LL napisane jest, ze karnet mozna kupic codziennie z wyjatkiem dnia meczu. Pojechalem dzisiaj i sie okazuje, ze nie jest mi dane kupic ten karnet. Nie wime, nie rozumiem co klub chce przez to osiagnac, bo jezeli ktos kupuje karnet ktorys tam raz z rzedu, to chyba moze czegos wymagac od klubu.
Klub sie dziwi, ze ktos okrada go dajac w lape ochroniarzowi, a jakos ma w dupie to, ze mnie okrada, bo chcialem uczciwie kupic karnet. Jednak teraz dam w lape bo nie stac mnie na kupno biletu i karnetu!!

legart
10-03-2004, 17:07
No to mnie zajeżyli :zly: , acha i proszę nie pisać że wcześniej można było kupić karnet, bo próbowałem w zeszły piątek, ale kasy były "wyjątkowo" zamknięte :zly: . A żeby być przed 17 na Łazienkowskiej to ja muszę się z roboty zwalniac, a to nie jest takie proste.

Cipciuś
10-03-2004, 17:15
No to mnie zajeżyli :zly: , acha i proszę nie pisać że wcześniej można było kupić karnet, bo próbowałem w zeszły piątek, ale kasy były "wyjątkowo" zamknięte :zly: . A żeby być przed 17 na Łazienkowskiej to ja muszę się z roboty zwalniac, a to nie jest takie proste.
W Zeszły piątek to juz o 16.30 pozamykali :* 8o

legart
10-03-2004, 17:19
W Zeszły piątek to juz o 16.30 pozamykali :* 8o

no to wiele wyjaśnia :* :zly:

IGOR
10-03-2004, 19:35
ja musiałem 3 razy jechac po ten karnet ... najpierw byłem o 16.00 to było napisane że drukarki są zepsute potem byłem o 16.15 tydzień później to było że komputery zepsuty i wreszcie za 3 razem pojechałem o 15.00 to sie wyrobiłem, a babka z kasy wyglądała jak by już miałą wychodzić... kurna odpierdzielają cos z tymi karnetami! przecież to oni na tym zarobią! jak nie kupie karnetu to stracą te 90zł bo nie będe co dwa tygodnie 22zł wydawał nie stać mnie '8 i dlatego mam karnet... ;] ale współczuje tym którzy jeszcze nie kupili; trzeba złożyć jakąs skarge czy coś... :fu: :* 8o

pijak
10-03-2004, 19:42
no ja moge powiedzieć że kupiłem dopiero w tą sobotę... ale bym sie wqrwił jak bym miał co Ty...
wogóle bardzo ciekawe czemu tak... pewno oszczedności na drukowaniu, żeby nie zostało... wiem że sporo osób kupuje na ost. tydzień, po prostu hajs

Maku
10-03-2004, 20:15
no ja moge powiedzieć że kupiłem dopiero w tą sobotę... ale bym sie wqrwił jak bym miał co Ty...
wogóle bardzo ciekawe czemu tak... pewno oszczedności na drukowaniu, żeby nie zostało... wiem że spoero osób kupuje na ost. tydzień, po prostu hajs

Ze mną ta sama akcja. Babka stwierdziła, że dziś nie sprzedają karnetów. Szok...no i na razie musiałem kupić bilet :/

domber
10-03-2004, 20:21
to ladnie narobili :fu: ja tez mialem kupic jutro i 2 znajomych jeszcze , ale widze ze nici z tego mozna sie wk....

Mrozik
10-03-2004, 21:28
Ale to widocznie dopiero od pewnej godziny... Bo jeszcze o 13 nie było problemów :P

Adiq
10-03-2004, 21:35
Dla mnie logiczny wydaje się fakt, że sprzedaż karnetów kończy się wraz ze sprzedażą biletów jednorazowych, choć rzeczywiście klub dał ciała nie informując o tym odpowiednio.

Cipciuś
10-03-2004, 21:46
Tyle ze bilety jednorazowe byly nadal sprzedawane a karnety juz nie 8o

Tuzin...
10-03-2004, 21:47
Ale czemu w poprzedniej rundzie jakos dawalo sie sprzedawac bilety i karnety jednoczesnie?
Poza tym czemu nie moga robic jak w kinie - drukowac miejsce na bilecie w momencie zakupu - pani by na monitorku widziala na jakie sa sprzedane karnety, na jakie bilety. Ehhh komercyjny biznes, a czlowiek musi sie nagimnastykowac, zeby stac sie ich klientem... I jak tu ma byc normalnie?

MTP
10-03-2004, 22:31

To jest karta BEZSTYKOWA nie zaden pasek magnetyczny ani chip. Dziala tak samo jak Warszawska Karta Miejska. Przyblizasz ja obojetnie ktora strona do czytnika i juz. Niestety trzeba wyjac z portfela bo jest malo czula :/
Karta bezstykowa a chip to to samo. :> i nie przykładasz jak karte miejską tylko wkładasz jak bilet.

LOL3K
10-03-2004, 22:36
:hmm: :hmm: :hmm: To jak w końcu :help: :help:

yusta
10-03-2004, 22:47
:hmm: :hmm: :hmm: To jak w końcu :help: :help:

wkladasz do czytnika karte

b3nito
10-03-2004, 23:00
...i wyjmujesz bilet :rotfl:

LOL3K
10-03-2004, 23:24

Fajnie by było :rotfl: :rotfl:

Dobra, a którą stroną włożyć tą karte? :help: :+:

Cipciuś
10-03-2004, 23:31

Fajnie by było :rotfl: :rotfl:

Dobra, a którą stroną włożyć tą karte? :help: :+:
Bokiem kurfa bokiem :rotfl:

Kempes
10-03-2004, 23:44
***** potrzebowałem dzis jeden karnet zakupić ....

okazało sie ,że klub wstrzymał sprzedaż karnetów 8- 8- 8-

Ludzi w kolejach dziesiątki około g.15 połowa wkurwiona

ale i tak coś czuje ,że będzie pełny stadion :>

Włóczykij
11-03-2004, 08:11
Mozna jeszcze dzis karnety kupowac :help:

Luk@s
11-03-2004, 08:46
***** potrzebowałem dzis jeden karnet zakupić ....

okazało sie ,że klub wstrzymał sprzedaż karnetów 8- 8- 8-

Ludzi w kolejach dziesiątki około g.15 połowa wkurwiona

ale i tak coś czuje ,że będzie pełny stadion :>

ja troche po 12 nabylem karnet bez problemu

Mini
11-03-2004, 09:40
Mozna jeszcze dzis karnety kupowac :help:
sprzedaż jest chyba codziennie prócz dni w których są mecze

Gruby
11-03-2004, 14:21
oto co mi odpisali:

Witam,

Przykro mi bardzo, ze nie mogl Pan kupic wczoraj karnetu. Karnety sa w =
sprzedazy do dzisiaj. Rozmawialem z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaz =
biletow i uzyskalem informacje, ze wczoraj nie byly sprzedawane karnety =
nowym osobom ze wzgledu na awarie systemu. Dzisiaj nie powinno byc z tym =
problemu.
Przepraszam za te sytuacje.

Pozdrawiam
Pietro

Czyli chyba dzisiaj mozna, moj brat pojechal kupic, jak wroci to napisze jak wyglada sprawa.

zezik
11-03-2004, 14:59
Dzis karnety sa sprzedawana w kasie kolo wejsc na Luk. Nastalem sie tam niemilosiernie z kumplem ale w koncu kupil karnet. Mieli otworzyc kasy o 12. Otworzyli kolo 12.30 i.... zabraklo tuszu w drukarce :fu: no a pozniej w zolwim tempie sprzedawali te karnety. W koncu udalo sie i qmpel sobie kupil. Jezeli ktos chce jeszcze nabyc karnet niech zasuwa na Legie pewnie do 17 beda karnety sprzedawac - ale kolejka sie dluga juz zrobila jak ja sie zwijalem:)

Maryano
11-03-2004, 21:18
dzisiaj babeczka zamknęła okienko w kasie jak stało już przede mną ok.6 osób( a stałem już ze 2 godz.), :fu: No poprostu tragedia... Nie wiecie czy jutro będzie można zakupić..?

LOL3K
11-03-2004, 22:44
dzisiaj babeczka zamknęła okienko w kasie jak stało już przede mną ok.6 osób( a stałem już ze 2 godz.), :fu: No poprostu tragedia... Nie wiecie czy jutro będzie można zakupić..?

W dniu meczu nie można :fu: My dziś elegancko pojechaliśmy koło 12 - 10 karntów i do domq '8 '8

b3nito
11-03-2004, 23:09
**** skuriwelom w duope!!!! zabraklo formulqrzy....a niech sie pierdolla ja tam moge bilety kupowac .....chociqz nie wiem ksad kase bede mial..fakt faktem ze odechcialo mi sie dzis Legiii... 8-

rkwa
12-03-2004, 00:32

Podobno ta babka mówiła, że jutro też jeszcze można. Czy to prawda, czy plotka nie umiem Ci powiedzieć. Jak będziesz miał czas i będzie Ci się nudziło możesz spróbować pojechać.

Bede jutro z ranca na L to moge zapytac.
Ja dzis kupilem karnecik bez strasu. :]

legart
12-03-2004, 08:36
Kupiłem wczoraj karnecik (gdzieś z pół godziny stałem do kasy przy kreytej)

arczi
12-03-2004, 10:17
Mała uwaga do tych narzekających.

A nie mogliscie kupic tych karnetów wcześniej?
Jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę, to tak to pożniej wygląda :>

Ps. Show must go on :D

Janek
12-03-2004, 11:22
Ja wczoraj podjechalem ok.17 postalem z 5minut i pani zamknela okienko :fu: To juz jest przegiecie pod kasami z 30 osob z ktorych kazda chce kupic karnet za prawie 100zl a tu sie zamyka okienko !!! I jak to Legii zalezy na kasie? Nie szanuja kibicow !!! W ciagu dnia tez oczywiscie podjechalem ale przy kasie stalo z kilkaset osob a otwarte bylo oczywiscie tylko jedno okienko.
To juz norma ,tak jest prawie zawsze przy wazniejszym meczu,czy oni na boga nie moga zatrudnic na takie wyjatkowe sytuacje dodatkowych kasjerow? Przeciez to sie Legii oplaci,a tak zauwazylem ze wiele osob zrezygnowala z karnetow.Dzis karnetow nie sprzedaja :fu: dopiero w poniedzialek ,ala juz sobie odpuszcze ,dzis kupuje bilet wiec nie wiem czy jest sens jeszcze puzniej karnet kupowac. Jestem strasznie wkurzony na dzialaczy i ich olewajacy stosunek do kibicow ,moze jak ITI wejdzie to sie to wreszcie zmieni....

Janek
12-03-2004, 11:28
Mała uwaga do tych narzekających.

A nie mogliscie kupic tych karnetów wcześniej?
Jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę, to tak to pożniej wygląda :>

Ps. Show must go on :D

Ja do konca nie wiedzialem czy bede mial karnet czy bilet ,zdobylem kase na karnet wiec postanowilem go sobie kupic i wydaje mi sie ze dzialacza tez powinno zalezec na sprzedaniu jak najwiekszej liczby karnetow i powinni to ulatwiac a nie zamykac okienko punkt 17 -nie slyszalem zeby ktos konczyl sprzedaz ,kiedy jest wiele osob chetnych na kupno, tylko dlatego ,ze koncza sie godziny pracy.

rkwa
12-03-2004, 12:04
Wczoraj mozna bylo jeszcze plastik napelnic,dzis juz nie.W poniedzialek dopiero bedzie mozna kupic.
Biletow tez nieduzo zostalo.[info od pani z okienka ;) ]

Raffi
12-03-2004, 12:05
Janek, masz niestety rację, co tu mówic.

PS Ten karnet dalej ci się bardzo opłaca :>

IGOR
12-03-2004, 14:04
kurna! mam problema! czy dzisiaj przed meczem można wymienić karnet na karte?? :help:

Raffi
15-03-2004, 11:22
Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną
Informujemy wszystkich zainteresowanych, że w tym tygodniu będzie prowadzona sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Wszyscy kibice, którzy nie zdążyli jeszcze zakupić karnetów, a chcą to zrobić, będą mogli je zakupić dziś i jutro w godz. 10:00 - 17:00 w kasach Legii przy ul. Łazienkowskiej.
Źródło: Legia.pl

IGOR
19-03-2004, 19:40
mam już karte magnetyczną od tygodnia '8 na odre musiałem z papierkiem iść ale to chyba nawet lepiej bo te karty nie działały z początku :/

Cipciuś
21-03-2004, 14:28
Słuchajcie bo juz nie wytrzymie :(
Byłem 2 razy i za kazdym razem wracałem z pustymi rekoma - da sie jeszcze kupic karnet do jasnej ciasnej.... :D ???

IGOR
21-03-2004, 14:31
chyba w niektóre dni mozna jeszcze kupować tylko nie wiem w jakie...

Cipciuś
22-03-2004, 15:52
Piknie :(
Juz nie ma karnetów w sprzedarzy i przynajmniej narazie nie bedzie :(

Tuzin...
22-03-2004, 17:24
Beda pewnie po meczu z Polonia, bo chca obnizyc cene (zawsze obnizaja co dwa mecze).

Czy ktos wie czy mozna odebrac karte na sam papierowy karnet, czy trzeba miec ten ich paragonik po niemiecku? Bo to drugie gdzies posialem :]

IGOR
22-03-2004, 18:19
jeśli już płaciłeś za karte to trza paragon bo powie że nie płaciłeś a jeśli nie płaciłeś to chyba nie trzeba...

Patryk_Bemowo
15-06-2004, 15:30
Wie ktos moze,od kiedy beda w sprzedarzy karnety na runde jesienna?? :nie_wiem:

Adiq
15-06-2004, 15:33
Na pewno nie wcześniej niż przed ogłoszeniem terminarza na nowy sezon...

Sosen
15-06-2004, 18:08
Ja w tym roku napewno sobie zakupie :D

Iras
15-06-2004, 19:17
Jak pierwszy raz kupuje karnet to daje zdjęcie wypełniam coś i płace tylko cenę za karnet czy jeszcze jakaś dodatkowa opłata?

Nationalist
15-06-2004, 20:23
Musisz dać buzi tej pani siedzącej w kasie :)

Kosiasz
15-06-2004, 20:54
Jak pierwszy raz kupuje karnet to daje zdjęcie wypełniam coś i płace tylko cenę za karnet czy jeszcze jakaś dodatkowa opłata?

jak chcesz plastikową kartę to musisz dopłacić, chyba ok 20 zł.
(tak było do tej pory)

IGOR
15-06-2004, 21:07
ja płaciłem 29zł ale to za najprostszy model a jeśli chcesz jakąś fajniejszą karte to trzeba zapłacić więcej :D

Fizi
15-06-2004, 21:27
tak sobie kiedyś pomyslałem , że może dobrą opcją dla klubu byłoby , żeby na mecze rozgrywane przy Łazienkowskiej można było wejść tylko na karnety w zasadzie.

z zachowaniem wolnego wstępu na zakole dla zorganizowanych grup dzieciaków z opienkunami

na pewno sa poważne minusy tego pomysłu, bo nie każdy może sobie na karnet pozwolić ze względów finansowych, szczególnie ci młodsi kibice, ale i tutaj możnaby coś wykombinować , np zniżka na karnety dla małolatów

jeszcze jedna opcja , która mi przyszła do głowy to sprzedaż biletów w formie takiej jak się kupuje teraz bilety ZTM - czyli karta i jej doładowywanie - nie masz karty nie wchodzisz, bo nie kupisz biletu - pozwoliłoby to skuteczniej egzekwować np zakaz stadionowy, oczywiście musiałyby to być karty imienne , zabezpieczone na podobieństwo kart bankomatowcyh czy kredytowych, taka forma ułatwiłaby też dystrybucję biletów - nie byłoby tych dantejskich scen przed kasami z okazji co bardziej prestiżowych spotkań i pozwoliłoby też wyeliminować raz na zawsze koników

Kawa
15-06-2004, 21:35
tak sobie kiedyś pomyslałem , że może dobrą opcją dla klubu byłoby , żeby na mecze rozgrywane przy Łazienkowskiej można było wejść tylko na karnety w zasadzie. taaa super pomysł.
Jesli ludzie wylupia to bedzie mozna wejsc tylko na karnet, sztuczne ograniczenia sa smieszne.

Mrozik
15-06-2004, 21:53
tak sobie kiedyś pomyslałem , że może dobrą opcją dla klubu byłoby , żeby na mecze rozgrywane przy Łazienkowskiej można było wejść tylko na karnety w zasadzie.
Pomysły rodem z PZPN-u :/

randy
30-06-2004, 21:19

z zachowaniem wolnego wstępu na zakole dla zorganizowanych grup dzieciaków z opienkunami

na pewno sa poważne minusy tego pomysłu, bo nie każdy może sobie na karnet pozwolić ze względów finansowych, szczególnie ci młodsi kibice, ale i tutaj możnaby coś wykombinować , np zniżka na karnety dla małolatów

jeszcze jedna opcja , która mi przyszła do głowy to sprzedaż biletów w formie takiej jak się kupuje teraz bilety ZTM - czyli karta i jej doładowywanie - nie masz karty nie wchodzisz, bo nie kupisz biletu - pozwoliłoby to skuteczniej egzekwować np zakaz stadionowy, oczywiście musiałyby to być karty imienne , zabezpieczone na podobieństwo kart bankomatowcyh czy kredytowych, taka forma ułatwiłaby też dystrybucję biletów - nie byłoby tych dantejskich scen przed kasami z okazji co bardziej prestiżowych spotkań i pozwoliłoby też wyeliminować raz na zawsze koników
genialne :/
co do kart ZTM to moze jeszcze kazdy bedzie musial podac pin a za chwile bedzie kontrola lini papilarnych wtedy napewno nie bedzie kolejek

napisali mi z legia@info.pl ze ceny biletow i karnetow beda znane 29 czerwca rano dzieki Bogu mamy wieczor 30 czerwca i nadal zero informacji ale patrzac na tempo wyboru prezesa to pewnie ceny ustala 24 godziny przed mecze z Lubinem.
Ktos cos wie na temat cen karnetow??? :nie_wiem:

kamyk
05-07-2004, 21:35
W związku ze zbliżającym się sezonem 2004/2005 rozgrywek o Mistrzostwo Polski KP LEGIA WARSZAWA pragnie zaprosić Państwa do zakupu karnetu na spotkania rozgrywane na stadionie naszego klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. Informujemy, że system sprzedaży karnetów ulega zmianie i począwszy od rundy jesiennej proponujemy zakup karnetu na cały sezon. Istnieją dwie możliwości zakupu karnetu – pierwszą z nich jest wpłata całej kwoty, drugą - rozłożenie płatności na dwie części (pierwsza część przy zakupie karnetu, druga do 31.01.2005 r.). W przypadku nieterminowej wpłaty drugiej części kwoty - karnet będzie automatycznie anulowany.

Cena karnetu obejmuje 17 spotkań w sezonie, tj. 13 spotkań ligowych, 3 spotkania Pucharu Polski w rundzie jesiennej oraz 1 spotkanie eliminacji Pucharu UEFA.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się od dnia 8 lipca br. w następującym porządku:
08.07 – 20.07 – dla osób posiadających karnet na rundę wiosenną poprzedniego sezonu
21.07 – do wyczerpania miejsc – dla wszystkich pozostałych osób.

Sprzedaż karnetów prowadzona będzie w kasach Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 w dni powszednie w godz. 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 10:00 – 16:00.

Poniżej podajemy cennik karnetów i biletów na sezon 2004/2005. Ceny zawierają podatek VAT.

Możecie Państwo otrzymać 10-procentowy rabat przy zakupie karnetu w terminie do dnia 31 lipca br. i jednorazowej wpłacie całej kwoty.

Począwszy od nowego sezonu przy wejściu na stadion wymagana będzie Karta Kibica. Zakupujący karnet otrzymają ją bezpłatnie drogą pocztową. W celu otrzymania Karty Kibica prosimy o czytelne wypełnienie formularza do Karty Kibica na podstawie aktualnego dowodu tożsamości, jak również dołączyć jedno zdjęcie. Wypełniony formularz należy pozostawić w kasie w momencie zakupu abonamentu. UWAGA! Przy wejściu na teren stadionu będzie sprawdzana zgodność danych osobowych znajdujących się na imiennej Karcie Kibica z dowodem tożsamości.

Osoby zakupujące pojedynczy bilet również zobowiązane będą do posiadania Karty Kibica przy wejściu na teren stadionu. O procedurze ich wyrabiania powiadomimy przed rozpoczęciem rundy jesiennej.
Informujemy, że sprzedaż karnetów i biletów od nowego sezonu nie będzie prowadzona w salonikach Kolporter, jak również poprzez firmę Kowalski.Net.

mysle ze to jest ***** niezle przegiecie!!!!!!

Cipciuś
05-07-2004, 23:30
No to piknie - 350zl za karnat na caly sezon :zly:
co z tego ze na raty ale to i tak prawie 2 razy tyle co w minionym sezonie :placze:
pozatym - 3mecze Pucharu Polski - pieknie - tych napewno bedzie wiecej
1mecz el.UEFA - ta my tu wygrywac chcemy a oni 1 jeden jedyny meczyk daja - padaka :roll:

aaadamm
05-07-2004, 23:32
jedno slowo nasowa mi sie na mysl - WOJNA to nie przyszlosc. Ona juz trwa.

Nazgul
06-07-2004, 00:51
Odpadam...

yusta
06-07-2004, 01:22
Na dzień dzisiejszy sprzedali 3 karnety mniej, to tyle z mojej strony.

legart
06-07-2004, 09:15
Na dzień dzisiejszy sprzedali 3 karnety mniej, to tyle z mojej strony.

4 :efoch:

donpedros
06-07-2004, 11:05
Ciekawe czy Zygo aby zachecic ludzi do Citibanku zwiekszal oplaty manipulacyjne za prowadzenie konta.

Mini
06-07-2004, 12:16
ja te 350 czy 315(jednorazowo) moge uzbierać ale nie samymi meczami człowiek żyje no kurna - a wakacje, a browary a dziewczyny? Zygo ty złodzieju. bedziesz miał chyba powitanie sezonu jak Miklas mecz z Etzellą :\

(L)aska
06-07-2004, 14:17
ja te 350 czy 315(jednorazowo) moge uzbierać ale nie samymi meczami człowiek żyje no ***** a wakacje, a browary a dziewczyny Zygo ty złodzieju. bedziesz miał chyba powitanie sezonu jak Miklas mecz z Etzellą

Zgadzam sie z toba w 100% trzeba bedzie go odpowiednio przywitac!!!!!

Nazgul
06-07-2004, 14:52
http://www.fcb.cz/banik.asp?id=0&sys=429A2DD176E346F4AD046507E3EBAE1E&akce=p2_vstupenky

Pod tym adresem czai się informacja na temat cen karnetów na mecze Mistrza Czech Banika Ostrava. Poniżej ceny wejściówek na mecze praskiej Sparty:

http://www.sparta.cz/apl/vstup.asp?ticket_type=3

A tu z kolei kursy czeskiej Korony

http://waluty.onet.pl/NN,3,wykres.html

Jak widzicie, ceny wejściówek na stadiony naszego południowego sąsiada dużo niższe niż te, którymi raczy nasz kochany zarząd, za to standard wyższy a poziom sportowy to już zupełnie inna bajka. Wystarczy popatrzeć na dokonania Czechów w dopiero co zakończonych Mistrzostwach Europy. Czesi jak widac umieją się rządzić...

Ciekawe, jak długo potrwa dobre samopoczucie pana prezesa Zygo - podobno kibica Legii...

Arni
06-07-2004, 15:19
Zygo realizuje politykę całego szefostwa ITI (bo czy mógł ustalić sobie ceny karnetóe bez porozumienia z Walterem? Wątpię...). Ciekawi mnie co nasi działacze mają w tym sezonie do zaoferowania kibicom, bo za takie ceny to chyba nawet przysłowiową gwiazdke z nieba. Czyżby wspaniale grająca Legia gromiła wszystkich rywali do zera, bezproblemowo awansowała do finału Pucharu UEFA, z kolei na każdego kibica będzie czekać wyczyszczone i ogrzewane krzesełko i darmowe żarcie z naszych budek z żarciem?
Nie wiem, ale ja sądziłem, że może w tym roku uda mi się uzbierać na karnet na Żyletę, niestety pan Zygo pozbawił mnie tej przyjemności.:klnie: :klnie: :klnie: Nie stać mnie nawet na zakup ratalny. Karnet na cały sezon - kolejna wspaniała innowacja.

Iras
10-07-2004, 17:33
dzisiaj tak z ciekawości byłem pod stadionem zobaczyć sobie , co jak co ale wkońcu nowe jupitery i przy okazjii chciałem dowiedzieć się ile osób kupiło karnety....na moje pytanie pani w kasie odpowiedziała bardzo stanowczo " nie mam pojęcia"...hmm dziwne to trohę a komputery w kasach z płaskimi monitorami i myszką optyczną to chyba iti fundneło....ale pani zamiast sprawdzic i łaskawie powiedzić mi na pytanie grała sobie w pansjansa...( się podpatrzyło ) :hyhy: , i jescze jedno..przed kasą przy bramie przy krytej wystawili specjalny stoliczek z siedzonkiem do wypełniania formularzy....widziałem dziś jednego gościa - z wyglądu naa 46lat co zakupywał karnet i wypełniał potrzebne formularze....rzeczywiście wstrzymał się :-

Fizi
10-07-2004, 22:02
Karnet na cały sezon - kolejna wspaniała innowacja.

To akurat nie jest raczej zły pomysł - jeśli ktoś może sobie na to pozwolić , to czemu nie może mieć możliwości zakupu karnetu na cały sezon.
Pozostała zreszta możliwość zakupu karnetu na dwie raty , więc w tej kwestii nic się nie zmieniło - można kupić karnet na rundę tak samo jak dotychczas.

Tylko te ceny... :kurde:

żyła
14-07-2004, 11:56
Tylko te ceny...

:kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde: :kurde:
tak bym to wyraził.............:(

Aureliusz
14-07-2004, 16:10
1' (pytanie)
To jak to jest w końcu. Na początku było, że karnet na Żyletę mozna kupić w reatach 200+150 PLN. A ostatnio czytam, że w równych ratach 175+175 PLN.
2' (wątpliwość)

Istnieją dwie możliwości zakupu karnetu – pierwszą z nich jest wpłata całej kwoty, drugą - rozłożenie płatności na dwie części (pierwsza część przy zakupie karnetu, druga do 31.01.2005 r.). W przypadku nieterminowej wpłaty drugiej części kwoty - karnet będzie automatycznie anulowany.

A co z takimi co nie mając karnetu na jesień zechcą kubić dopiero na wiosnę?
3' (niedorzeczność)
Jeśli ostatecznie są raty po 175, to dlaczego ktoś kto kupi karnet na jesień (a nie kupi wiosną) obejrzy 10 meczy, w ten co kupi tylko na wiosnę (jeśli to możliwe) obejrzy tylko 7? A obaj zapłacą yle samo.

Fizi
14-07-2004, 16:17
a co jeśli ktoś kupi np bilet na pierwszy mecz a potem postanowi kupic karnet ?

zwrot kasy za wyrobienie identyfikatora czy nie ? :hyhy:

żyła
14-07-2004, 16:21
3' (niedorzeczność)
Jeśli ostatecznie są raty po 175, to dlaczego ktoś kto kupi karnet na jesień (a nie kupi wiosną) obejrzy 10 meczy, w ten co kupi tylko na wiosnę (jeśli to możliwe) obejrzy tylko 7? A obaj zapłacą yle samo.

poprostu chcą zmusić do kupna na cały sezon

legart
14-07-2004, 16:26
3' (niedorzeczność)

wolałbym jakby próbowali mnie zmusić po 120-130 zeta za rundę :/

ems
14-07-2004, 16:30
nie no, przypuszczam ze zastosuja taki sam manewr jak byl zawsze, ze po pewnym czasie karnety sa tansze na mniejsza ilosc meczy

[ Dodano: Sro lip 14, 2004 4:30 pm ]
then again, oni mnie ciagle zaskakuja...

żyła
14-07-2004, 19:14
żyła napisał:
Cytat:
3' (niedorzeczność)

wolałbym jakby próbowali mnie zmusić po 120-130 zeta za rundę

każdy by tak wolał

Nazgul
15-07-2004, 00:48
każdy by tak wolał

Wie ktoś ile karnetów się dotąd sprzedało? Ciekawi mnei to niezmiernie ;)

Tuzin
15-07-2004, 04:33
W sumie wiecej niz sie spodziewalem.

Endrju
15-07-2004, 10:31
Jak w dniach w których nowe karnety kupują posiadacze abonamentów na zeszłą rundę (do 20 lipca jakoś) nie zejdzie z 1000 karnecików to sytuacje bedzie nieciekawa zaróno dla klubu jak i dla kibiców. ... Bardzo jestem ciekaw co przyniesie dzisiejsze spotkanie Kibice-Działacze.

:roll:

żyła
15-07-2004, 17:42
nie przyniesie niczego. ..mi się wydaje, że Zygo wykorzysta transmiję live, aby wyrzucić wszystkie brudy i oszkalować nas. Ci, którzy są przeciwko podwyżce i CI, którzy będą na tym spotkaniu zostaną pokazani jako brutalna dzicz, która należy wyrzucić ze stadionów.

Porter
15-07-2004, 17:46
lol , o której w ogóle to spotkanie ?
bedzie w tefauen 24 ?

Mazi
15-07-2004, 17:47
no chyba o 18 , za pietnascie minut

marecki
15-07-2004, 17:51
nie przyniesie niczego. ..mi się wydaje, że Zygo wykorzysta transmiję live, aby wyrzucić wszystkie brudy i oszkalować nas. Ci, którzy są przeciwko podwyżce i CI, którzy będą na tym spotkaniu zostaną pokazani jako brutalna dzicz, która należy wyrzucić ze stadionów. z tego co wiem obiecali ,ze sie umyja :ucieka:

ems
16-07-2004, 18:38
Awarii sieci
16.07.2004, godz.: 14:12:12

Informujemy, że w związku z awarią sieci elektrycznej sprzedaż karnetów w dniu jutrzejszym jest odwołana. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Sprzedaż karnetów prowadzona będzie od poniedziałku w godz. 10:00 - 18:00

:D

Gruby
16-07-2004, 18:51
hakery!!!!!!!!!! to ci Cyberfanowie :D:D:D

Maku
17-07-2004, 02:42
Ufff...dawno mnie tu nie bylo.

A co do tematu to jedna wielka tragedia kiedy cala akcja Pelny Stadion idzie sie je... przez kilku krawaciarzy nie majacych pojecia o kibicowaniu!!!
Bylo tak pieknie to oni oczywiscie musieli to zepsuc!
Ja jakos ledwo ledwo ale wyklepie kase na ten karnet ale mam pelna swiadomosc ze naleze do mniejszosci bo niektorych z nas na niego po prostu nie bedzie stac. I to wcale nie znaczy ze sa gorszymi czy mniej wiernymi kibicami wiec nie przekonuja mnie teksty w stylu "teraz mozecie pokazac wasza milosc do Legii".Legie kochamy wszyscy starzy,mlodzi,bogaci i biedni a pan Walter zostawil miejsce tylko dla bogaczy:/ Ja sam nie wiem jak ale musze zdobyc kase na ten karnet choc bogaty wcale nie jestem...jesli macie jakis pomysl na zdobycie takiej kasy w wakacje to prosze o propozycje :hmm:

Raffi
17-07-2004, 11:42
Karnety nie na wszystko

W związku z licznymi zapytaniami informuję, że karnet obejmuje 17 spotkań Legii na stadionie przy Łazienkowskiej w sezonie (13 ligowych, trzy w Pucharze Polski w rundzie jesiennej oraz jedno spotkanie w eliminacjach Pucharu UEFA).

Każdy kolejny mecz w Pucharze Polski lub UEFA będzie wymagał zakupu oddzielnego biletu - tłumaczy Jacek Bednarz, rzecznik prasowy KP Legia.

HA! HA!
Pinokio! :help:

pusty
17-07-2004, 11:59
Kurde oni sami już nie wiedzą co mówią...
Albo po prostu bezczelnie kłamią!

Fizi
17-07-2004, 12:03
Kurde oni sami już nie wiedzą co mówią...
Albo po prostu bezczelnie kłamią!

Temu właśnie miała służyć ta ,, debata,, w TV

Rzucono parę kłamliwych danych i informacji mających ,,uzasadnić ,, przyczyny podwyżek, pokazać że kibice to debile , oraz wykazac że jest wiele zniżek itp.

Wszystko poszło na antenie , nie zostało od razu skontrowane - widzowie przyjęli więc do wiadomości to co usłyszeli i uznali to za prawdę - odkrecenie tego jest mało realne.

Jednym zdaniem osiągnięto zamierzony cel - my jesteśmy cacy - kibice są be

Mini
17-07-2004, 12:03
karnecik 350 no albo 315, w pp pewnie bilecik też za 30 dychy mimo że rywalem grupowym może być Cyklon Rogoźnik albo Swornica Czarnowąscy, a na pUefa wole nie myśleć bo jak za polmotu na Barcelone było 40 na Ż to teraz na mistrza Kazachstanu bedzie tyle a na FCB koło 70 :\
razem na sezon wyjdzie jakieś 500 złotych jak nie lepiej jeśli dobrze pójdzie w Puefa.

dla Waltera to jeden obiad w knajpie wiec kibice jakoś napewno przeboleją nie panie Walter ? :awanti:

żyła
17-07-2004, 16:43
"jak kochasz to zapłacisz".............ręce opadają, panie Walter :nie:

Aureliusz
20-07-2004, 17:57
Przejeżdżałem dziś obok Legii, pomyślałem, że wstąpię, aby kupić nową NL. Była godz. 11. Co zobaczyłem? Kolejkę do kas! :O Stało tam kilkanaście osób.
:O

Thomas
20-07-2004, 18:07
Przejeżdżałem dziś obok Legii, pomyślałem, że wstąpię, aby kupić nową NL. Była godz. 11. Co zobaczyłem? Kolejkę do kas! :O Stało tam kilkanaście osób.

tak samo było w poniedziałek kiedy sam kupowałem karnet. Pewnie to dlatego, że strasznie wolno idzie Paniom w okienku drukowanie tych karnetów :chytry:

Kiub
20-07-2004, 20:26

tak samo było w poniedziałek kiedy sam kupowałem karnet. Pewnie to dlatego, że strasznie wolno idzie Paniom w okienku drukowanie tych karnetów :chytry:

ja też dziś byłem po NL przed 18 i kolejka 10 osób była.....

yusta
20-07-2004, 21:40
Dzisiaj były kolejki bo był to ostatni dzień kiedy posiadacz karnetu na poprzednią rundę, mógł wykupić tę samą miejscówkę.

Fizi
20-07-2004, 21:42
ojej... nie kupiłem jeszcze... czy to znaczy , że już nie będę miał tej samej miejscówki na żylecie ? :O

:lol:

yusta
20-07-2004, 21:48
ojej... nie kupiłem jeszcze... czy to znaczy , że już nie będę miał tej samej miejscówki na żylecie ? :O

:lol:

Doigrasz się wreszcie :bejsbol:

Fizi
20-07-2004, 22:20
:gwizdze:

poprawię się, obiecuję

Porter
20-07-2004, 22:23
ej to jak to tera jest , kupują na razie Ci co mieli karnety na tamtą runde , a inni w terminie późniejszym czy jak to jest
btw , ma ktoś juz ID ?

Raffi
20-07-2004, 22:31
nikt nie ma,bo jeszcze nie sprzedają. Ci co wyrabiają karnety dostają formularz do wypełnienia i dostać mają ID friko.
Chciałbym się łudzić że żadnych identyfikatorów nie będzie.... :roll:

Strzałek
20-07-2004, 23:14
Dla tych co kupią karnety to identyfikator mają być za free i puszczone pocztą :oczko:

Thomas
20-07-2004, 23:24
Dla tych co kupią karnety to identyfikator mają być za free i puszczone pocztą :oczko:

Mam nadzieje, że wyrobią się do pierwszego meczu na Ł3 :/

Keleborn
21-07-2004, 10:38
Kupiłem karnet na krytą.

Hak im w smak; zapłaciłem.

Kiub
21-07-2004, 10:55
Kupiłem karnet na krytą.

Hak im w smak; zapłaciłem.

burżuj :hyhy: :oczko:

Keleborn
21-07-2004, 11:39
burżuj :hyhy: :oczko:

ćśśśśś.... :wstyd:

Strzałek
21-07-2004, 12:10
Na debacie Zygo coś wppominał o liczbie sprzedanych karnetów. Mówił że coś koło 380 sztuk (chyba !) więc coś ok 400 można liczyć do dziś.

szczepan
21-07-2004, 12:36
a ja to wale nie kupuje... :slucha: :efoch:

Strzałek
21-07-2004, 15:22
Mi w tamtym sezonie nie starczyło kasy i mówię sobie trudno. Zostawiłem tą kasę i trochę dozbierałem i co ? I podwyżka cen :protestuje:

Duch
21-07-2004, 15:27
i **** kupuje karnet na odkryta mzoe uzbieram od razu na calosc to zawsze znizka 30 zł :kibice:

Strzałek
21-07-2004, 16:44
Do piątku sprzedano 430 karnetów na mecze Legii. Z tego 53 rozprowadzono na trybunę otwartą.

Kiub
21-07-2004, 17:00
Do piątku sprzedano 430 karnetów na mecze Legii. Z tego 53 rozprowadzono na trybunę otwartą.

:lol: w sumie nie ma co się cieszyć :O

yusta
21-07-2004, 17:57

I jakieś 200 na honorową...
No to mamy pełny stadion :brawo:

IGOR
21-07-2004, 19:09
no i dobrze! może jak będzie 100 osób na mecz to wtedy panowie prezesi zaczną myśleć! :zly:

żyła
21-07-2004, 20:07
a ja wlasnie znalazlem pracę wakacyjną, w której uciułam na kartnet:D

Strzałek
21-07-2004, 20:42
Tak więc podwyżkę cen biletów widać. :brawo: Dla zarządu za zmianę cen biletów :zly:

IGOR
21-07-2004, 21:11
jak frekfencja spadnie do minimum to napewno zarząd pomyśli

Fizi
21-07-2004, 21:11
a ja wlasnie znalazlem pracę wakacyjną, w której uciułam na kartnet:D

no proszę jakie pozytywne skutki wychowawcze odniosła decyzja zarzadu o podwyżce cen biletów

zamiast stac na klatce , bierzemy się do roboty :chytry: :oczko: :hyhy:

aż dziw bierze , że władze Legii nie podniosły tego argumentu o wychowawczej roli podwyżek w debacie w tvn :hyhy:

żyła
21-07-2004, 21:20
aż dziw bierze , że władze Legii nie podniosły tego argumentu o wychowawczej roli podwyżek w debacie w tvn

ciiiiiiiiiiiii...........podczas debaty Bednarz mówił, że czytali komentarze kibiców na stronach internetowych, więc lepiej tego na głos nie mów, bo będą powtarzać;)

Dżon
21-07-2004, 21:41
Jak sobie pomnożą 12000 x stare ceny i porównają do 5000 x nowe ceny to dopiero im mina zrzednie... Wielki mi menedżer Żygo - to jest ekonomia na poziomie lekcji przedsiębiorczości z LO :hyhy:

juras
21-07-2004, 21:57
no i dobrze! może jak będzie 100 osób na mecz to wtedy panowie prezesi zaczną myśleć!

niestety nie zaczna. dla nich to sytuacja idealna - taka grupe spokojnie ogarnie 50 ochroniarzy, wreszcie bedzie spokoj, kulturalny doping, brawa dla przeciwnikow i moze powstana wreszcie dziekczynne piosenki o Walterze i wiernym giermku Zygo. :zlosliwy: To jest jakis dramat...

Strzałek
21-07-2004, 22:21
Ale może to jest i jakieś wyjście jeśli chodzi o huliganów ? Przestaną przychodzić na stadiony i może piłka nożna będze też kojażona jako świetne i bezpieczne miejsce do obejżenia meczy, tak jak to jest z siatkówką :zdziwiony:

Beny
21-07-2004, 22:27
Ale może to jest i jakieś wyjście jeśli chodzi o huliganów ? Przestaną przychodzić na stadiony i może piłka nożna będze też kojażona jako świetne i bezpieczne miejsce do obejżenia meczy, tak jak to jest z siatkówką :zdziwiony:

Strzała idź sobie do... teatru.

Szuwar
21-07-2004, 22:29

:/

Taa... zeby bylo tak jak na siatce... i trabki jak na Malyszu...

Boze... dlatego pisze glownie w HP.

Mini
22-07-2004, 12:46
Szuwar nie łam sie :D damy rade ;)

Strzałka przed teatrem jeszcze do szkoły na lekcje ortografii

pierwsza przyśpiewka do prezesa to bedzie chyba " tańcz k...!!" :D

Raffi
22-07-2004, 21:02
Mrozik, popieram w ogólnym zarysie Twoją opinię, ale następnym razem spróbuj ją wyrazić ją po ludzku.

zuz
23-07-2004, 23:38
zgłupiałam już...
byłam dzisiaj i pytam szanownej, b. miłej pani w kasie jak w końcu jest z tymi identyfikatorami...
a więc:
1. nie są to identyfikatory tylko karty kibica, żeby nie mylić
2. dała mi jakiś formularz z napisem 'karta kibica' a ja chciałam na karnet, abonament czy jak oni to nazywają...

zgłupiałam już totalnie :ucieka:

nie wiem ocb :hmm:

zuz
23-07-2004, 23:39
a i coś tam że chyba abonamenty bedą tylko w formie biletowej, a id [karty kibica] jako chip...

:? ktoś mi powie jak z tym jest wkońcu? :jejku:

Kiub
29-07-2004, 12:30
Zarząd KP LEGIA WARSZAWA SSA chciałby przekazać swoje stanowisko w sprawie propozycji Stowarzyszenia Sympatyków Legii dotyczącej zmian cen biletów na sezon 2004/2005, zmierzającej do obniżenia cen jednorazowych biletów o 1 zł i cen karnetów o 6 zł, w zamian.za rezygnację z przekazywanych przez Klub Stowarzyszeniu kwot od sprzedanych biletów.

Władze Legii w pełni doceniają i popierają dążenia Stowarzyszenia zmierzające do stałego powiększania grona kibiców Legii przez popularyzowanie pozytywnego wizerunku kibica oraz promocji właściwego dopingu na stadionie przy Łazienkowskiej, co znalazło wyraz w wielu udanych wizualizacjach form kibicowania przez tworzenie ciekawych opraw meczów drużyny na najwyższym poziomie w kraju.

Uważamy, że oprawy meczowe na takim poziomie są niezbędne dla rozwoju dobrego wizerunku Legii i przyciągnięcia nowych fanów. Jednocześnie uważamy, iż w interesie Legii leży budowa silnego stowarzyszenia kibiców skupiającego w swoich szeregach jak największą liczbę członków.
Oprawy meczowe i budowa silnego stowarzyszenia byłyby bardzo utrudnione bez dotacji ze strony klubu. Dlatego uważamy, że dotychczasowe zasady pomocy finansowej dla Stowarzyszenia (1zł od biletu i 6 zł od karnetu) powinny pozostać bez zmian.

Osobną kwestię stanowi przyciągnięcie jak największej liczby widzów na stadion przez stworzenie możliwości oglądania meczów Legii osobom o niskich dochodach. W związku z tym Zarząd podjął decyzję o wprowadzeniu:

* zniżek dla studentów
- cena biletu dla studenta na sektor przed trybuną krytą wynosiłaby 25 zł,
- bilet na te miejsca można nabyć po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej i Indeksu,
- wejście na stadion po okazaniu legitymacji i karty kibica;

* zniżek dla seniorów, tj. osób, które ukończyły 65 lat
- cena biletu dla seniora na sektor przed trybuną krytą wynosiłaby 25 zł,

* bezpłatnego wejścia na stadion dla dzieci do lat 5 pod opieką osoby pełnoletniej;

* „akcji zarób na bilet”
- od poniedziałku, tj. od 02.08.2004 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się w sekretariacie klubu celem wypełnienia kwestionariusza umożliwiającego udział w akcji roznoszenia ulotek i plakatowania promujących mecze Legii oraz porządkowaniu stadionu przed sezonem w zamian za darmowy bilet na trybunę odkrytą lub udział w sprzątaniu stadionu po meczu, w zamian za darmowy bilet na mecz na trybunę odkrytą. Jeżeli akcja okaże się sukcesem, będziemy ją kontynuowali w ciągu całego sezonu;

* Ponadto informujemy, iż wszyscy nabywcy karnetów i posiadacze kart kibica objęci będą specjalnym programem lojalnościowym w postaci:

- 5-procentowej zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie Legii,
- dostępu do ekskluzywnych treści w naszym nowym klubowym serwisie internetowym,
- możliwości zamówienia unikatowych prezentów ze specjalnego katalogu z autografami piłkarzy oraz dedykacją na zamówienie, - karty MULTIKINOMANIAK dającej możliwość zdobycia bezpłatnych biletów do kina,
- udział w konkursach organizowanych w trakcie spotkań ligowych Legii, w których nagrodami będą gadżety klubowe, koszulki, specjalne zaproszenia na premiery w Multikinie,
- pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze Pucharu UEFA ze zniżką 10 %.

Zarząd Legii wyraża nadzieję na dalszą współpracę ze Stowarzyszeniem w tworzeniu nowych ofert promocyjnych, które przyciągnęłyby szerokie rzesze kibiców na stadion Legii. Sprawa ta będzie przedmiotem dyskusji podczas kolejnego spotkania władz Legii ze Stowarzyszeniem w dniu 05.08.2004 roku.

:O zaskoczyli mnie, jak te bonusiki z posiadania karnetu wypalą to będę pod wrażeniem :hyhy:

Mini
29-07-2004, 12:40
* Ponadto informujemy, iż wszyscy nabywcy karnetów i posiadacze kart kibica objęci będą specjalnym programem lojalnościowym w postaci:

1- 5-procentowej zniżki na zakupy w oficjalnym sklepie Legii,
2- dostępu do ekskluzywnych treści w naszym nowym klubowym serwisie internetowym,
3- możliwości zamówienia unikatowych prezentów ze specjalnego katalogu z autografami piłkarzy oraz dedykacją na zamówienie, - karty MULTIKINOMANIAK dającej możliwość zdobycia bezpłatnych biletów do kina,
4- udział w konkursach organizowanych w trakcie spotkań ligowych Legii, w których nagrodami będą gadżety klubowe, koszulki, specjalne zaproszenia na premiery w Multikinie,
5- pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze Pucharu UEFA ze zniżką 10 %.

1. już lece :efoch:
2."eksluzywnych" a jakie to :>
3.na co mi autograf ja ci "kochający Legie" za roke będa kochać Vardar Skopje albo Swornice Czarnowąsy
4.już lece :efoch:
5.no coś dla mnie wreszcie :D

wolsz17
29-07-2004, 12:55
lepiej napiszcie cos na temat wyrabiania kart kibica. mieszkam daleko od Wawy i jak to zalatwic?

Raffi
29-07-2004, 13:12
nie podali oficjalnie jak, ale na www.legia.pl jest formularz tej karty. Zapowiadano, że będzie można przysłać go na adres klubu wraz ze zdjęciem pocztą i oni odeślą kartę. Oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma
napisz może mala pod info@legia.pl

Sharn
29-07-2004, 13:43
* zniżek dla studentów
- bilet na te miejsca można nabyć po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej i Indeksu,

Ocb? Bedą coś wpisywać? :ucieka:

Mini
29-07-2004, 14:10
własnie zapomniałem o tym. co tzn?
trzeba mieć i jedno i drugie?
teraz ochrona może oglądać dowód, legitke, indeks a niedługo bedą chcieli swiadectwo niekaralności, akt chrztu, wyciąg z konta.... :zly:

wolsz
na temat kart juz napisałem. podanko sie składa a o kartach ani widu ani słychu, a o tych spoza Warszawy to sie sam musisz zorientować, najlepiej przez phone'a do klubu

Mini
29-07-2004, 14:14
KP Legia Warszawa informuje, że przedłuża termin sprzedaży karnetów na sezon 2004/2005 z 10% rabatem do dnia 17 sierpnia 2004 r. (czyli aż do pierwszego spotkania ligowego z Zagłębiem Lubin).
Ponadto w najbliższą sobotę, tj. 31 lipca br., w godz. 10:00 - 15:00 będzie prowadzona sprzedaż karnetów w kasach Legii.

mOFMC
29-07-2004, 14:15
KP Legia Warszawa informuje, że przedłuża termin sprzedaży karnetów na sezon 2004/2005 z 10% rabatem do dnia 17 sierpnia 2004 r. (czyli aż do pierwszego spotkania ligowego z Zagłębiem Lubin).
Ponadto w najbliższą sobotę, tj. 31 lipca br., w godz. 10:00 - 15:00 będzie prowadzona sprzedaż karnetów w kasach Legii.

Ojjj... Chyba sprzedaz nie najlepiej idzie :ucieka: :hyhy:

aaadamm
29-07-2004, 14:24
* zniżek dla studentów

Ocb? Bedą coś wpisywać? :ucieka:

zaleczenei w wybranego przedmiotu :D

wolsz17
29-07-2004, 14:30
dzieki. a mam jeszcze jedno pytanko na temat kart wyjazdowych. Czy wszystkie sprawy trzeba zalatwiac osobiscie?czy jest mozliwosc zakupienia biletów na wyjazdy w inny sposob jak w kasach?nie bede jezdzil 250 km po bilety
W klubie mogliby wytłumaczyć pewnie na maila.

Raffi
29-07-2004, 14:57
z tego co pamiętam, to można wysyłać formularz ze zdjęciem(+ dowód wpłaty) + znaczek+ kopertę zwrotną na adres klubu (jest na www.legia.pl/kontakt.php ) i mieli odsyłać; nie wiem, jak to działało w praktyce, ale teoretycznie tak było z tego co pamiętam. Ewentualnie można pewnie odebrać kartę przy okazji przyjazdu na jakiś mecz Legii, w żółtej budce przy wejściu u ochroniarza

Gutek
29-07-2004, 15:01
2."eksluzywnych" a jakie to :>

Zapewne Zygo w bikini :hyhy:

kud(L)aty68
29-07-2004, 15:52

Ojjj... Chyba sprzedaz nie najlepiej idzie :ucieka: :hyhy:

Powiedzmy, ze jak cos sie nie chce sprzedawac to "sie robi promocje" :chytry:
Inna sprawa, ze ta promocja to jest taka jakas....o...juz wiem :D malo promocyjna ale nic to. Nalezy docenic, ze o nas "dbaja" :chytry:

PS. ladny podpis ;)

Mini
29-07-2004, 17:53
zakładająć ze mają jakąś dobrą wole albo choć odrobine jej to jak sobie popatrzyli tu i tam jak ludzie narzekają że brakuje im kilkadziesiąt zeta do karnetu to może dlatego przełużyli...
a poważnie to od razu było to dla mnie dziwne że jest do 31 lipca a nie do jednego dnia przed pierwszym meczem u nas

zauważcie że w piśmie o zniżkach i promocjach nie ma tekstów "może, zobaczymy, niewiadomo, sie okaże" tylko są będzie jest itp czyli postęp spory i to przedluzenie terminu (czyli komuś pewnie na ręke poszli) sa to już DWA malutkie ukłony w strone kibiców. a do tej pory było ich kilkadziesiąt wbrew nam wiec nie smiejcie sie ;)

Adam-oldboy
29-07-2004, 18:05
A mnie rozwalił ten darmowy wstęp dla dzieci poniżej 5 lat. Do tej pory przynajmniej na Krytej w praktyce przepychało się przed sobą w kołowrotku łebka na oko do 10 lat. A teraz 5 lat. Dobre sobie , juz widzę te tłumy 2-4 latków, chetnych do obejrzenia meczu szczególnie na Żylecie w listopadzie, początek o 20.15. Jaki ten Zarząd prorodzinny. Wzruszyłem się.

Radio
29-07-2004, 19:23
No cóż kolejny raz okazują się mistrzami prezentacji. W sumie osiagają co chcą. Mnie bardziej irytują identyfikatory. Co do cen biletów, każdy ma furtkę. Ciekaw jestem ilu rezczywiście przyjdzie. Jezeli setka to uznam że Zygo nie zarobi ale pokaze że kibice jednak chcą obejrzeć mecz nie za friko.
Zmiany na plus choć do końca mnie nie przekonują - tak prawdę mówiąc po tym oswiadczeniu dopiero jakieś wątpliwości się pojawiły, wcześniej ich nie miałem.

Iras
29-07-2004, 19:55
ja i tak mimo tych znizek i akcji "zarób na bilet" jestem skazany na łuk albo drogie bilety;nie jestem ani studentem, ani tymbardziej seniorem..a do tej akcjii to pewnie tylko pełnoletnich przyjmują choć czekam na odpowiedź z klubu :modli:

Duch
29-07-2004, 20:34
W sumie fajnie , że przedłuzyli termin zawsze można taniej kupić .

Raffi
29-07-2004, 21:58
A oto, jak to się robi w Szczecinie:

Jak poinformowały władze klubu na zwołanej dziś konferencji, z każdym dniem rośnie liczba sprzedanych karnetów. Do wczoraj klub sprzedał niespełna 7 tysięcy karnetów!
Jak stwierdził rzecznik szczecińskiego klubu Piotr Baranowski, w ostatnich dniach nawet w Koszalinie, Kołobrzegu i innych oddalonych od Szczecina miejscowościach sprzedaje się po kilkanaście karnetów dziennie na mecze Portowców.
Po prostu z tego co się orientuję, utworzono punkty sprzedaży karnetów w pewnej ilości miast na Pomorzu jak Szczecinek, Stargard, Świnoujście, Gryfino, Koszalin ( :O ),Kołobrzeg itd. Uważam t oza ciekawy pomysł....

pusty
29-07-2004, 23:36
Całkiem fajny pomysł i jak widać skuteczny :brawo:

Mini
30-07-2004, 19:36
ale wystarczy zaświadczenie np. z dziekanatu i legitymacja studencka

a od sprzątaczki może być?

kozer
30-07-2004, 19:43
To zaświadczenie to bardzo ciekawy pomysł. Zwłaszcza, że co roku musze jedno zaświadczenie wyciągnąć dla WKU, to teraz jeszcze musze iść po następne tylko dlatego żeby mieć zniżke na przed krytą :kurde:
Jakbym powiedział w dziekanacie po co mi, to by chyba mnie wyśmiali.
Karnetu nie kupuje, będe kombinował przed każdym meczem

Paolo'
30-07-2004, 23:26
Jeszcze podobno jeśli chce się kupić bilet na Krytą to trzeba mieć średnią przynajmniej 4.0, bo z niższą tylko na Żyletę i Łuk wpuszczają :oczko: :oczko: :oczko:

Trush
31-07-2004, 10:40
dobra, to ja sie teraz bardzo wyglupie, ale po prostu nie sledzilem dyskusji, a sie doczytac nie moge. Czy moze mi ktos powiedziec, jezeli nie chce kupowac karnetu ale chce przychodzic sobie na mecze po zakupieniu biletu, to czy ja potrzebuje jakiegos ID? Czy normalnie kupuje bilet i wchodze?
sorry za na 100% powtorzone pytanko, ale... :wstyd:

wolsz17
31-07-2004, 10:44
ja mam sprawe poza tematem. do Wawy na mecze mam ponad 200 km. Nie znam Wawy za bardzo i nie wiem jakimi autobusami sie poruszać. Głównie chodzi mi czym moge dojechac z zachodniego do centrum i z zachodniego na stadion. ze stadionu na zachodni jeszcze.

Paolo'
31-07-2004, 11:22
do Wolsz17 - na Dworcu Zachodnim wsiadasz w 187 (kierunek Stegny) i jedziesz prosto na Legię. :konfetti: A jeśli chcesz dojechać do Centrum, to wsiadasz w 127 albo 130 i prosto do Centrum :konfetti:

wolsz17
31-07-2004, 11:32
dzieki

Mini
31-07-2004, 15:01
130 bym nie polecał bo do Metra-Centrum mozna nie dojechać :chytry:

jeszcze 517 i ew w godzinach szczytu(ale nie w wakacje) E-5 trzy przystanki do Centrum.

mOFMC
31-07-2004, 15:08
PS. ladny podpis

ze niby moj? :hyhy:

Raffi
06-08-2004, 08:34
do karnetów jesiennych dorzucono również fazę grupową Pucharu Polski

pijak
06-08-2004, 10:28
hm... a to nie było przewidziane "ustawowo" ? bo myślałem że cała liga + 3PP + 1 UEFA.... :hmm:

witek
06-08-2004, 10:28

skad takie info? bo nigdzie an ten temat nic znalezc nie moge...

Q_(L)
06-08-2004, 10:36
hm... a to nie było przewidziane "ustawowo" ? bo myślałem że cała liga + 3PP + 1 UEFA.... :hmm:

O ile mnie pamięc nie myli, mówili o tym od samago poczatku :hmm:

Raffi
06-08-2004, 11:07
a tak :P

dzisiaj się w PS reklamują :chytry:

macias9
06-08-2004, 14:13
Ja już jetem szczęśliwym posiadaczem karnetu :hyhy:

pijak
06-08-2004, 17:18
nie powinni kombinować, powinno być że do 1/2 na karnety za free
a góra od 1/2 i na finał na bilety... :(

zostawiłem 315 w kasie, i jakoś świadomość że to cały rok osładza mi tą cene

Raffi
06-08-2004, 17:36
jak ktoś będzie kupował, to niech spróbuje wybadać,ile do tej pory zeszło...

żyła
06-08-2004, 18:43
a czy karnet wyrabiają od razy\u na miejscu? tak jak poprzednie? i ile trzeba wziąść zdj. swoich?

pijak
06-08-2004, 19:37
nee normalnie tyle ile zajmie wklepanie Twoich danych w kompa, i dalej druk, i odchodzisz z karnetem... zdjecie trza mieć, ale to chyba do KartyK(K)ibica

foks
08-08-2004, 20:12
zeszlo 1600 (info z czwartku)

Żuku
10-08-2004, 23:46
Jak sobie pomnożą 12000 x stare ceny i porównają do 5000 x nowe ceny to dopiero im mina zrzednie... Wielki mi menedżer Żygo - to jest ekonomia na poziomie lekcji przedsiębiorczości z LO :hyhy:

to co mówiesz jest ... niedorzeczne, rozumiem, że tansze bilety a więcej ludzi to więcej kasy dla klubu niż mniej ludzi a droższe bilety ALE KOSZT OCHRONY I POLICJI JEST WIĘKSZY! Oraz co się z tym wiąże porządkowanie stadionu po meczu (chociaż to pewnie groszowe sprawy w stosunku do ochrony i policji)

A mnie rozwalił ten darmowy wstęp dla dzieci poniżej 5 lat. Do tej pory przynajmniej na Krytej w praktyce przepychało się przed sobą w kołowrotku łebka na oko do 10 lat. A teraz 5 lat. Dobre sobie , juz widzę te tłumy 2-4 latków, chetnych do obejrzenia meczu szczególnie na Żylecie w listopadzie, początek o 20.15. Jaki ten Zarząd prorodzinny. Wzruszyłem się.

niestety masz racje :(

frekwencja niczym we Wronkach ... BRAWO ZARZĄD ( tak na marginesie to mam karnet i jestem ciekaw .... jak będzie brzmieć "KTO WYGRA MECZ?" ........... )

Iras
16-08-2004, 00:07

to co mówiesz jest ... niedorzeczne, rozumiem, że tansze bilety a więcej ludzi to więcej kasy dla klubu niż mniej ludzi a droższe bilety ALE KOSZT OCHRONY I POLICJI JEST WIĘKSZY! Oraz co się z tym wiąże porządkowanie stadionu po meczu (chociaż to pewnie groszowe sprawy w stosunku do ochrony i policji)

niestety masz racje :(

frekwencja niczym we Wronkach ... BRAWO ZARZĄD ( tak na marginesie to mam karnet i jestem ciekaw .... jak będzie brzmieć "KTO WYGRA MECZ?" ........... )

LEGIA!!! :hyhy: .................na poważnie to myśle , że brzmieć będzie po tradycynemu czyli głośno niezależnie odd frekwencjii na "odpowiadającej" trybunie :roll:

Żuku
16-08-2004, 08:03
ile już sprzedali karnetów? pewnie sprzedażz zwolniła....taka gra .... eh

Guzik
16-08-2004, 14:13
Dziasiaj kupowalem karnet i lacznie sprzedali 2600.

Włóczykij
16-08-2004, 16:42
Dziasiaj kupowalem karnet i lacznie sprzedali 2600.

ja takze dzis kupilem :) ale o liczbe nie pytalem

najgorsze ze nie wiedzialem ze 3ba bylo miec ze soba 1 zdjeci - musialem legitymacje zlikwidowac :kurde:

a te legitymacje czy cos tam innego o co bylo rozmowa dojdzie poczta (jak by kto pytal do tego bylo potrzebne zdjecie)

Mini
16-08-2004, 18:14
to gratulacje

od samego poczatku wiadomo ze trzeba złożyć zdjęcie do karty kibica która ma przyjsc pocztą.
ale nie przyjdzie póki co....

Włóczykij
16-08-2004, 18:18
dobra ja nie ogarnalem

grunt ze egitymacja i tak jest do wymiany wiec bez problemu

foks
17-08-2004, 00:24
to gratulacje

od samego poczatku wiadomo ze trzeba złożyć zdjęcie do karty kibica która ma przyjsc pocztą.

a co Ty go jedziesz Mini ?... gestapo jakies ? chlopak zrobil blad, sam za niego zaplacil, i git. po co roztrzasac...

Włóczykij
17-08-2004, 09:35
to gratulacje

a co Ty go jedziesz Mini ?... gestapo jakies ? chlopak zrobil blad, sam za niego zaplacil, i git. po co roztrzasac...

bo Mini juz od paru posotw probuje mi udowodnic jaka ze mnie nie ogarnieta osoba :chytry:

kp.

Raffi
17-08-2004, 12:16
Ostatni dzień sprzedaży karnetów ze zniżką
17.08.2004, godz.: 09:30:10

Dzisiaj upływa termin sprzedaży karnetów z 10-procentową zniżką. Kasy są otwarte w godz. 10-18.
Serdecznie zapraszamy.
www.legia.pl

Włóczykij
17-08-2004, 13:42
Ostatni dzień sprzedaży karnetów ze zniżką
17.08.2004, godz.: 09:30:10

Dzisiaj upływa termin sprzedaży karnetów z 10-procentową zniżką. Kasy są otwarte w godz. 10-18.
Serdecznie zapraszamy.
www.legia.pl

czyli ile kosztowac powinien ten karnet ze znizka 10% a ile ten po koncu "promocji" bo cos mi sie zaczyna uswiadamaic tylko nie wiem czy dobzre mysle, kto wie?? :hmm:

Raffi
17-08-2004, 13:45
315

Włóczykij
17-08-2004, 13:46
a na runde jesienna na trybunie odkrytej??

przed i po :slucha:

Snopi_
17-08-2004, 13:46
315
Za dużej różnicy to nie robi, zaledwie 15 zł taniej

Raffi
17-08-2004, 19:34
co miałeś z matmy? :roll:

mOFMC
17-08-2004, 19:54
a na runde jesienna na trybunie odkrytej??

przed i po :slucha:

Znizki byly chyba tylko przy zkupie calego karnetu.

Tuzin
17-08-2004, 20:13
Na tym wlasnie polegala ta promocja, zeby kupic na caly sezon ze znizka 10% od calosci.

Włóczykij
17-08-2004, 20:45
to niech spadaja :D

Raffi ciezko przedlem :cicho:

Raffi
19-08-2004, 12:23
a to ne do Ciebie :P
W każdym razie karnetów poszło na razie ok. 3000. Pytanie:czy było warto iśc na całośc, czy nie lepiej było prrzeprowadzić operację stopniowo?

Mini
19-08-2004, 14:46
to gratulacje

bo Mini juz od paru posotw probuje mi udowodnic jaka ze mnie nie ogarnieta osoba :chytry:

kp.

nic Ci nie próbuje udowadniać, ale siedzisz na forum dość często i naprawde ciezko było przeoczyc te informacje, tym bardziej ze od poczatku jak pojawiły sie informacje o karnetach i kartach wiadomo było ze trzeba złożyć zdjęcie.

Kiub
28-08-2004, 12:05
nie wie ktoś czy można po tym obniżeniu cen kupić karnet tylko na rundę jesienną?

Mazi
28-08-2004, 12:32
sorka , nie ogarniam za bardzo tego tematu ...

czy jest mozliwosc kupna karnetu w dniu meczu ? ( patrz : niedziela Legia - Cracovia )

Raffi
28-08-2004, 13:34
nie wie ktoś czy można po tym obniżeniu cen kupić karnet tylko na rundę jesienną?nie

Mazi, nie jestem pewien

Raffi
31-08-2004, 14:05
Informujemy, że w tym tygodniu prowadzona będzie sprzedaż karnetów na sezon 2004/2005. W związku z rozegraniem 3 meczy na stadionie Legii cena karnetów została obniżona i przedstawia się następująco:
Trybuna otwarta - 310 zł
Przed trybuną krytą - 350 zł
Trybuna kryta:
Sektory AiF - 440 zł
Sektory BiE - 530 zł
Sektory CiD - 710 Zł

Karnet można zakupić jedynie wpłacając całą kwotę - nie ma sprzedaży ratalnej.
Kasy Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 są otwarte od wtorku do piątku w godz. 10:00 - 16:00 oraz w sobotę w godz. 10:00 - 14:00.
UPDATE:

Karnety można nabywać w kasach Klubu w następujących godzinach:
- dni robocze (poniedziałek – piątek) 10-16
- sobota 10-16

Klub nie prowadzi sprzedaży karnetów w dniu rozgrywania meczów